Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2003/2004

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Królewski Gdańsk 26 58 18 4 4 68 - 38
2. Atlas Goręczyno 26 48 14 6 6 56 - 27
3. Czarni II Pruszcz Gdański 26 45 14 3 9 58 - 50
4. GTS Rusocin 26 44 13 5 8 58 - 38
5. Handy Gdańsk 26 44 14 2 10 59 - 58
6. Olimpia Osowa 26 41 12 5 9 50 - 38
7. Czarni Przemysław 26 40 12 4 10 50 - 45
8. Champion Gdańsk 26 38 12 2 12 62 - 57
9. Fosfory Wiślinka 26 38 11 5 10 56 - 58
10. Jantar Sopot 26 36 10 6 10 49 - 41
11. Wisła Steblewo 26 35 11 2 13 54 - 63
12. Dragon Bojano 26 23 6 5 15 41 - 59
13. Wisła Długie Pole 26 20 5 5 16 43 - 63
14. GTS Goszyn 26 8 2 2 22 24 - 93
* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.


Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
Atlas Goręczyno 3 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański
Olimpia Osowa 3 - 0 Jantar Sopot
Królewski Gdańsk 2 - 1 Handy Gdańsk
GTS Rusocin 3 - 1 Dragon Bojano
Wisła Długie Pole 2 - 0 Wisła Steblewo
Czarni Przemysław 3 - 1 Champion Gdańsk
Fosfory Wiślinka 1 - 3 GTS Goszyn
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 1 GTS Goszyn
Champion Gdańsk 6 - 0 Fosfory Wiślinka
Wisła Steblewo 1 - 4 Czarni Przemysław
Dragon Bojano 1 - 1 Wisła Długie Pole
Handy Gdańsk 1 - 4 GTS Rusocin
Jantar Sopot 1 - 2 Królewski Gdańsk
Atlas Goręczyno 2 - 1 Olimpia Osowa
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 3 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański
vo.-Czarninieprzyjechalinamecz
Królewski Gdańsk 5 - 2 Atlas Goręczyno
GTS Rusocin 1 - 1 Jantar Sopot
Wisła Długie Pole 2 - 3 Handy Gdańsk
Czarni Przemysław 3 - 2 Dragon Bojano
Fosfory Wiślinka 5 - 1 Wisła Steblewo
GTS Goszyn 3 - 5 Champion Gdańsk
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 5 - 3 Champion Gdańsk
Wisła Steblewo 8 - 2 GTS Goszyn
Dragon Bojano 1 - 2 Fosfory Wiślinka
Handy Gdańsk 3 - 1 Czarni Przemysław
Jantar Sopot 3 - 0 Wisła Długie Pole
Atlas Goręczyno 1 - 4 GTS Rusocin
Olimpia Osowa 2 - 1 Królewski Gdańsk
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
Królewski Gdańsk 4 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański
GTS Rusocin 0 - 2 Olimpia Osowa
Wisła Długie Pole 0 - 3 Atlas Goręczyno
vo(naboisku1-0)
Czarni Przemysław 0 - 3 Jantar Sopot
Fosfory Wiślinka 0 - 4 Handy Gdańsk
vo(naboisku1-4)
GTS Goszyn 0 - 1 Dragon Bojano
Champion Gdańsk 2 - 3 Wisła Steblewo
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 0 Wisła Steblewo
Dragon Bojano 2 - 1 Champion Gdańsk
Handy Gdańsk 3 - 1 GTS Goszyn
Jantar Sopot 2 - 2 Fosfory Wiślinka
Atlas Goręczyno 1 - 1 Czarni Przemysław
Olimpia Osowa 1 - 1 Wisła Długie Pole
Królewski Gdańsk 3 - 2 GTS Rusocin
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rusocin 0 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański
Wisła Długie Pole 1 - 3 Królewski Gdańsk
Czarni Przemysław 0 - 1 Olimpia Osowa
Fosfory Wiślinka 2 - 1 Atlas Goręczyno
GTS Goszyn 1 - 0 Jantar Sopot
Champion Gdańsk 5 - 2 Handy Gdańsk
Wisła Steblewo 2 - 2 Dragon Bojano
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 5 - 1 Dragon Bojano
Handy Gdańsk 2 - 3 Wisła Steblewo
Jantar Sopot 0 - 1 Champion Gdańsk
Atlas Goręczyno 6 - 1 GTS Goszyn
Olimpia Osowa 3 - 5 Fosfory Wiślinka
Królewski Gdańsk 2 - 1 Czarni Przemysław
GTS Rusocin 5 - 3 Wisła Długie Pole
(3:1)
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Długie Pole 2 - 5 Czarni II Pruszcz Gdański
Czarni Przemysław 2 - 1 GTS Rusocin
Fosfory Wiślinka 0 - 3 Królewski Gdańsk
GTS Goszyn 1 - 2 Olimpia Osowa
Champion Gdańsk 2 - 0 Atlas Goręczyno
Wisła Steblewo 2 - 4 Jantar Sopot
Dragon Bojano 2 - 3 Handy Gdańsk
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 0 Handy Gdańsk
Jantar Sopot 2 - 2 Dragon Bojano
Atlas Goręczyno 7 - 0 Wisła Steblewo
Olimpia Osowa 0 - 3 Champion Gdańsk
vo(naboisku1-1)
Królewski Gdańsk 5 - 1 GTS Goszyn
GTS Rusocin 3 - 2 Fosfory Wiślinka
Wisła Długie Pole 1 - 1 Czarni Przemysław
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 5 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański
Fosfory Wiślinka 2 - 0 Wisła Długie Pole
GTS Goszyn 2 - 6 GTS Rusocin
Champion Gdańsk 2 - 2 Królewski Gdańsk
Wisła Steblewo 1 - 2 Olimpia Osowa
Dragon Bojano 1 - 1 Atlas Goręczyno
Handy Gdańsk 3 - 0 Jantar Sopot
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 0 Jantar Sopot
Atlas Goręczyno 1 - 1 Handy Gdańsk
Olimpia Osowa 3 - 0 Dragon Bojano
Królewski Gdańsk 3 - 2 Wisła Steblewo
GTS Rusocin 3 - 1 Champion Gdańsk
Wisła Długie Pole 5 - 0 GTS Goszyn
Czarni Przemysław 3 - 0 Fosfory Wiślinka
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Fosfory Wiślinka 4 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański
GTS Goszyn 1 - 6 Czarni Przemysław
Champion Gdańsk 3 - 2 Wisła Długie Pole
Wisła Steblewo 0 - 4 GTS Rusocin
Dragon Bojano 3 - 3 Królewski Gdańsk
Handy Gdańsk 4 - 3 Olimpia Osowa
Jantar Sopot 1 - 1 Atlas Goręczyno
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 1 Atlas Goręczyno
Jantar Sopot 3 - 0 Olimpia Osowa
vo(naboisku1:2)
Handy Gdańsk 2 - 6 Królewski Gdańsk
Dragon Bojano 0 - 3 GTS Rusocin
Wisła Steblewo 1 - 0 Wisła Długie Pole
Champion Gdańsk 1 - 2 Czarni Przemysław
GTS Goszyn 0 - 4 Fosfory Wiślinka
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Goszyn 1 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański
Fosfory Wiślinka 4 - 2 Champion Gdańsk
Czarni Przemysław 0 - 1 Wisła Steblewo
Wisła Długie Pole 4 - 0 Dragon Bojano
GTS Rusocin 1 - 2 Handy Gdańsk
Królewski Gdańsk 4 - 3 Jantar Sopot
Olimpia Osowa 1 - 1 Atlas Goręczyno
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 0 Olimpia Osowa
Atlas Goręczyno 1 - 2 Królewski Gdańsk
Jantar Sopot 4 - 1 GTS Rusocin
Handy Gdańsk 2 - 1 Wisła Długie Pole
Dragon Bojano 1 - 2 Czarni Przemysław
Wisła Steblewo 4 - 0 Fosfory Wiślinka
Champion Gdańsk 3 - 1 GTS Goszyn
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Champion Gdańsk 5 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański
(3:2)
GTS Goszyn 0 - 1 Wisła Steblewo
Fosfory Wiślinka 0 - 2 Dragon Bojano
Czarni Przemysław 1 - 1 Handy Gdańsk
Wisła Długie Pole 1 - 1 Jantar Sopot
GTS Rusocin 0 - 0 Atlas Goręczyno
Królewski Gdańsk 2 - 1 Olimpia Osowa
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 0 Królewski Gdańsk
Olimpia Osowa 0 - 0 GTS Rusocin
Atlas Goręczyno 7 - 0 Wisła Długie Pole
Jantar Sopot 4 - 2 Czarni Przemysław
Handy Gdańsk 1 - 4 Fosfory Wiślinka
Dragon Bojano 4 - 0 GTS Goszyn
Wisła Steblewo 4 - 0 Champion Gdańsk
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Steblewo 1 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański
Champion Gdańsk 3 - 2 Dragon Bojano
GTS Goszyn 1 - 3 Handy Gdańsk
Fosfory Wiślinka 4 - 4 Jantar Sopot
Czarni Przemysław 0 - 3 Atlas Goręczyno
vo(naboisku1-3)
Wisła Długie Pole 2 - 3 Olimpia Osowa
GTS Rusocin 0 - 3 Królewski Gdańsk
vo(naboisku0-1)
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 1 GTS Rusocin
Królewski Gdańsk 4 - 0 Wisła Długie Pole
Olimpia Osowa 4 - 0 Czarni Przemysław
Atlas Goręczyno 2 - 1 Fosfory Wiślinka
Jantar Sopot 4 - 1 GTS Goszyn
Handy Gdańsk 4 - 3 Champion Gdańsk
Dragon Bojano 6 - 3 Wisła Steblewo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 3 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański
Wisła Steblewo 4 - 1 Handy Gdańsk
Champion Gdańsk 2 - 3 Jantar Sopot
GTS Goszyn 0 - 4 Atlas Goręczyno
Fosfory Wiślinka 2 - 2 Olimpia Osowa
Czarni Przemysław 2 - 1 Królewski Gdańsk
Wisła Długie Pole 1 - 3 GTS Rusocin
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 2 Wisła Długie Pole
GTS Rusocin 3 - 0 Czarni Przemysław
vo (na boisku 0-4)
Królewski Gdańsk 0 - 0 Fosfory Wiślinka
Olimpia Osowa 5 - 1 GTS Goszyn
Atlas Goręczyno 4 - 0 Champion Gdańsk
Jantar Sopot 0 - 2 Wisła Steblewo
Handy Gdańsk 5 - 1 Dragon Bojano
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Handy Gdańsk 3 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański
Dragon Bojano 0 - 3 Jantar Sopot
Wisła Steblewo 0 - 2 Atlas Goręczyno
Champion Gdańsk 2 - 1 Olimpia Osowa
GTS Goszyn 1 - 1 Królewski Gdańsk
Fosfory Wiślinka 3 - 0 GTS Rusocin
Czarni Przemysław 3 - 1 Wisła Długie Pole
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 2 Czarni Przemysław
Wisła Długie Pole 6 - 3 Fosfory Wiślinka
GTS Rusocin 6 - 0 GTS Goszyn
Królewski Gdańsk 0 - 3 Champion Gdańsk
vo (na boisku 1-1)
Olimpia Osowa 2 - 5 Wisła Steblewo
Atlas Goręczyno 1 - 0 Dragon Bojano
Jantar Sopot 1 - 2 Handy Gdańsk
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Sopot 2 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański
Handy Gdańsk 3 - 0 Atlas Goręczyno
Dragon Bojano 2 - 0 Olimpia Osowa
Wisła Steblewo 4 - 5 Królewski Gdańsk
Champion Gdańsk 1 - 3 GTS Rusocin
GTS Goszyn 0 - 3 Wisła Długie Pole
Fosfory Wiślinka 3 - 3 Czarni Przemysław
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 3 Fosfory Wiślinka
Czarni Przemysław 3 - 1 GTS Goszyn
Wisła Długie Pole 2 - 2 Champion Gdańsk
GTS Rusocin 1 - 1 Wisła Steblewo
Królewski Gdańsk 2 - 1 Dragon Bojano
Olimpia Osowa 5 - 0 Handy Gdańsk
Atlas Goręczyno 1 - 0 Jantar Sopot