Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2006/2007

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. SWSiEMP Arka Gdynia 30 77 24 5 1 127 - 21
2. Lechia Gdańsk 30 75 23 6 1 117 - 15
3. Gedania Gdańsk 30 60 17 9 4 82 - 26
4. Arka Gdynia 30 53 16 5 9 71 - 32
5. Gryf 95 Słupsk 30 53 17 2 11 76 - 54
6. Wierzyca Starogard Gdański 30 51 16 3 11 68 - 54
7. Bałtyk Gdynia 30 48 14 6 10 57 - 47
8. Bytovia Bytów 30 44 13 5 12 48 - 82
9. Wisła Tczew 30 42 13 3 14 50 - 76
10. Pomezania Malbork 30 37 11 4 15 63 - 80
11. Polonia Gdańsk 30 36 10 6 14 37 - 66
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 32 9 5 16 30 - 60
13. Chojniczanka Chojnice 30 24 7 3 20 31 - 74
14. Cartusia Kartuzy 30 22 6 4 20 28 - 72
15. Wietcisa Skarszewy 30 16 4 4 22 31 - 121
16. Rodło Kwidzyn 30 14 4 2 24 21 - 93
Ostatni komentarz dodał etetipoq 08.08.2018, 17:29:23
* Delta Mi?oradz wycofała się przed sezonem. Jej miejsce zajęło Rod?o Kwidzyn.


Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (171) 
Bytovia Bytów 1 - 6 Wierzyca Starogard Gdański 19 sierpnia 2006 - 18:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Lechia Gdańsk 2 - 2 Gedania Gdańsk 20 sierpnia 2006 - 12:30
Pomezania Malbork 4 - 3 Rodło Kwidzyn
Wisła Tczew 0 - 4 Bałtyk Gdynia
Arka Gdynia 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 sierpnia 2006 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 6 - 1 Polonia Gdańsk 19 sierpnia 2006 - 14:00
SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Cartusia Kartuzy
Kolejka 2 - 23. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (126) 
Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2006 - 13:00
Polonia Gdańsk 3 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia 23 sierpnia 2006 - 15:30
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Gryf 95 Słupsk 23 sierpnia 2006
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Arka Gdynia 23 sierpnia 2006 - 11:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Wisła Tczew 23 sierpnia 2006
Gedania Gdańsk 4 - 2 Pomezania Malbork 23 sierpnia 2006
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Lechia Gdańsk 23 sierpnia 2006
Bytovia Bytów 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 23 sierpnia 2006
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (61) 
Wietcisa Skarszewy 1 - 6 Wierzyca Starogard Gdański 26 sierpnia 2006 - 17:00
Lechia Gdańsk 8 - 0 Bytovia Bytów
Pomezania Malbork 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 sierpnia 2006 - 14:00
Wisła Tczew 1 - 7 Gedania Gdańsk
Arka Gdynia 7 - 0 Rodło Kwidzyn 27 sierpnia 2006 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia
SWSiEMP Arka Gdynia 8 - 0 Chojniczanka Chojnice 26 sierpnia 2006 - 13:30
Cartusia Kartuzy 3 - 1 Polonia Gdańsk 27 sierpnia 2006
Kolejka 4 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (95) 
Wierzyca Starogard Gdański 10 - 1 Polonia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia 2 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia 3 września 2006 - 13:00
Rodło Kwidzyn 2 - 5 Gryf 95 Słupsk
Gedania Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia 3 września 2006 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 5 Wisła Tczew
Bytovia Bytów 2 - 3 Pomezania Malbork
Wietcisa Skarszewy 0 - 6 Lechia Gdańsk
Kolejka 5 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (51) 
Lechia Gdańsk 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
Pomezania Malbork 3 - 3 Wietcisa Skarszewy 9 września 2006 - 14:00
Wisła Tczew 4 - 1 Bytovia Bytów
Arka Gdynia 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 września 2006 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 4 Gedania Gdańsk
SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 0 Rodło Kwidzyn
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Bałtyk Gdynia
Polonia Gdańsk 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 6 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (46) 
Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Polonia Gdańsk
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Gryf 95 Słupsk
Bytovia Bytów 2 - 1 Arka Gdynia
Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Wisła Tczew
Lechia Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 7 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (49) 
Pomezania Malbork 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 23 września 2006 - 14:00
Wisła Tczew 0 - 3 Lechia Gdańsk
vo, na boisku 0-2
Arka Gdynia 6 - 0 Wietcisa Skarszewy
Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Bytovia Bytów
SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Gedania Gdańsk
Polonia Gdańsk 2 - 0 Rodło Kwidzyn
Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Bałtyk Gdynia
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (71) 
Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Bałtyk Gdynia
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Gedania Gdańsk 4 - 0 Polonia Gdańsk
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Cartusia Kartuzy
Bytovia Bytów 2 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Gryf 95 Słupsk
Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia
Pomezania Malbork 2 - 3 Wisła Tczew 1 października 2006 - 14:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (73) 
Wisła Tczew 3 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
Arka Gdynia 1 - 2 Pomezania Malbork
Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Lechia Gdańsk
SWSiEMP Arka Gdynia 17 - 0 Wietcisa Skarszewy
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Bytovia Bytów
Polonia Gdańsk 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 10 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (64) 
Wierzyca Starogard Gdański 6 - 0 Rodło Kwidzyn
Gedania Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów 1 - 1 Polonia Gdańsk
Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Cartusia Kartuzy
Lechia Gdańsk 3 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
Pomezania Malbork 2 - 3 Gryf 95 Słupsk 15 października 2006 - 14:00
Wisła Tczew 0 - 1 Arka Gdynia
Kolejka 11 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (44) 
Arka Gdynia 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Wisła Tczew
SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 1 Pomezania Malbork
Cartusia Kartuzy 0 - 4 Lechia Gdańsk
Polonia Gdańsk 5 - 0 Wietcisa Skarszewy
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Bytovia Bytów
Bałtyk Gdynia 6 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Rodło Kwidzyn 0 - 5 Gedania Gdańsk
Kolejka 12 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (81) 
Wierzyca Starogard Gdański 2 - 6 Gedania Gdańsk
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Rodło Kwidzyn
Bytovia Bytów 4 - 0 Bałtyk Gdynia
Wietcisa Skarszewy 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
Lechia Gdańsk 1 - 0 Polonia Gdańsk
Pomezania Malbork 3 - 0 Cartusia Kartuzy
Wisła Tczew 1 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
Arka Gdynia 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (64) 
Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
SWSiEMP Arka Gdynia 6 - 2 Arka Gdynia
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Wisła Tczew 26 listopada 2006
Polonia Gdańsk 0 - 1 Pomezania Malbork
Chojniczanka Chojnice 0 - 6 Lechia Gdańsk
Bałtyk Gdynia 8 - 3 Wietcisa Skarszewy
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Bytovia Bytów
Gedania Gdańsk 10 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 14 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Bytovia Bytów 0 - 9 Gedania Gdańsk
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Lechia Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Pomezania Malbork 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 listopada 2006 - 14:00
Wisła Tczew 3 - 2 Polonia Gdańsk
Arka Gdynia 7 - 0 Cartusia Kartuzy
Gryf 95 Słupsk 0 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 15 - 18/19. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (70) 
SWSiEMP Arka Gdynia 7 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
Polonia Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Wisła Tczew
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Pomezania Malbork
Rodło Kwidzyn 0 - 5 Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Bytovia Bytów
Kolejka 16 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Bytovia Bytów
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Wietcisa Skarszewy
Gedania Gdańsk 1 - 1 Lechia Gdańsk
Rodło Kwidzyn 1 - 3 Pomezania Malbork
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Wisła Tczew
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Arka Gdynia
Polonia Gdańsk 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
Cartusia Kartuzy 0 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 17 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 0 Polonia Gdańsk
Gryf 95 Słupsk 5 - 2 Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia 2 - 1 Bałtyk Gdynia
Wisła Tczew 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Pomezania Malbork 0 - 2 Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Bytovia Bytów
Kolejka 18 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 1 kwietnia 2007 - 11:00
Bytovia Bytów 1 - 8 Lechia Gdańsk 31 marca 2007 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork 31 marca 2007 - 12:00
Gedania Gdańsk 2 - 2 Wisła Tczew 31 marca 2007 - 11:00
Rodło Kwidzyn 0 - 1 Arka Gdynia 1 kwietnia 2007 - 13:00
Bałtyk Gdynia 2 - 3 Gryf 95 Słupsk 1 kwietnia 2007 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia 31 marca 2007 - 11:00
Polonia Gdańsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 31 marca 2007 - 14:00
Kolejka 19 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (24) 
Polonia Gdańsk 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 7 kwietnia 2007 - 14:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 7 kwietnia 2007
SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 0 Bałtyk Gdynia 7 kwietnia 2007 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 9 - 1 Rodło Kwidzyn 7 kwietnia 2007 - 16:00
Arka Gdynia 0 - 2 Gedania Gdańsk 7 kwietnia 2007 - 11:00
Wisła Tczew 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 kwietnia 2007 - 14:00
Pomezania Malbork 4 - 2 Bytovia Bytów 7 kwietnia 2007 - 14:00
Lechia Gdańsk 11 - 0 Wietcisa Skarszewy 7 kwietnia 2007 - 13:00
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (44) 
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 5 Lechia Gdańsk 15 kwietnia 2007 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 6 Pomezania Malbork 15 kwietnia 2007 - 14:00
Bytovia Bytów 1 - 1 Wisła Tczew 14 kwietnia 2007 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Arka Gdynia 14 kwietnia 2007 - 13:00
Gedania Gdańsk 0 - 3 Gryf 95 Słupsk 14 kwietnia 2007 - 13:45
Rodło Kwidzyn 0 - 9 SWSiEMP Arka Gdynia 15 kwietnia 2007 - 13:00
Bałtyk Gdynia 4 - 2 Cartusia Kartuzy 15 kwietnia 2007 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Polonia Gdańsk 14 kwietnia 2007 - 11:00
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 21 kwietnia 2007 - 12:00
Polonia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2007 - 14:00
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Rodło Kwidzyn 22 kwietnia 2007 - 13:30
SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 1 Gedania Gdańsk 22 kwietnia 2007 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 kwietnia 2007 - 14:00
Arka Gdynia 4 - 0 Bytovia Bytów 21 kwietnia 2007 - 13:00
Wisła Tczew 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 22 kwietnia 2007 - 16:30
vo (na boisku 2-4)
Pomezania Malbork 1 - 6 Lechia Gdańsk 22 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Pomezania Malbork 29 kwietnia 2007 - 11:00
Lechia Gdańsk 7 - 1 Wisła Tczew 28 kwietnia 2007 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Arka Gdynia 28 kwietnia 2007 - 11:00
Bytovia Bytów 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 28 kwietnia 2007 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia 28 kwietnia 2007 - 11:00
Gedania Gdańsk 5 - 0 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia 2007 - 11:00
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Polonia Gdańsk 29 kwietnia 2007 - 13:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 29 kwietnia 2007 - 13:00
Kolejka 23 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (37) 
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 6 maja 2007 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Rodło Kwidzyn 5 maja 2007 - 15:00
Polonia Gdańsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 5 maja 2007 - 11:00
Cartusia Kartuzy 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 maja 2007 - 13:30
vo (na boisku 2-1)
SWSiEMP Arka Gdynia 18 - 0 Bytovia Bytów 6 maja 2007 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 5 maja 2007 - 14:00
Arka Gdynia 1 - 1 Lechia Gdańsk 5 maja 2007 - 13:00
Wisła Tczew 3 - 3 Pomezania Malbork 6 maja 2007 - 16:30
Kolejka 24 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (65) 
Wierzyca Starogard Gdański 4 - 2 Wisła Tczew 13 maja 2007 - 11:00
Pomezania Malbork 0 - 4 Arka Gdynia 13 maja 2007 - 14:00
Lechia Gdańsk 4 - 0 Gryf 95 Słupsk 12 maja 2007 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 11 SWSiEMP Arka Gdynia 12 maja 2007 - 11:00
Bytovia Bytów 3 - 0 Cartusia Kartuzy 12 maja 2007 - 13:00
vo (na boisku 1-2)
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Polonia Gdańsk 12 maja 2007 - 11:00
Gedania Gdańsk 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 12 maja 2007 - 13:30
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Bałtyk Gdynia 13 maja 2007 - 13:00
Kolejka 25 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (32) 
Rodło Kwidzyn 0 - 4 Wierzyca Starogard Gdański 19 maja 2007 - 13:00
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Gedania Gdańsk 20 maja 2007 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 maja 2007 - 12:00
Polonia Gdańsk 2 - 3 Bytovia Bytów 19 maja 2007 - 11:00
Cartusia Kartuzy 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 20 maja 2007 - 13:30
SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 1 Lechia Gdańsk 20 maja 2007 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Pomezania Malbork 19 maja 2007 - 14:00
vo
Arka Gdynia 4 - 1 Wisła Tczew 19 maja 2007 - 13:00
Kolejka 26 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Arka Gdynia 27 maja 2007 - 11:00
Wisła Tczew 3 - 2 Gryf 95 Słupsk 27 maja 2007 - 16:30
Pomezania Malbork 1 - 13 SWSiEMP Arka Gdynia 27 maja 2007 - 14:00
Lechia Gdańsk 6 - 1 Cartusia Kartuzy 26 maja 2007 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Polonia Gdańsk 27 maja 2007 - 14:00
Bytovia Bytów 6 - 0 Chojniczanka Chojnice 26 maja 2007 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Bałtyk Gdynia 26 maja 2007 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 0 Rodło Kwidzyn 26 maja 2007 - 13:30
Kolejka 27 - 30. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
Gedania Gdańsk 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 30 maja 2007 - 16:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 maja 2007 - 17:00
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Bytovia Bytów 30 maja 2007 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 30 maja 2007 - 16:00
Polonia Gdańsk 1 - 7 Lechia Gdańsk 30 maja 2007 - 14:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Pomezania Malbork 30 maja 2007 - 17:00
SWSiEMP Arka Gdynia 10 - 0 Wisła Tczew 30 maja 2007 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Arka Gdynia 30 maja 2007 - 14:00
Kolejka 28 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 czerwca 2007 - 11:00
Arka Gdynia 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 3 czerwca 2007 - 13:00
Wisła Tczew 0 - 3 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2007 - 16:30
Pomezania Malbork 1 - 1 Polonia Gdańsk 3 czerwca 2007 - 14:00
Lechia Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 3 czerwca 2007 - 13:00
vo
Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Bałtyk Gdynia 2 czerwca 2007 - 11:00
Bytovia Bytów 3 - 0 Rodło Kwidzyn 3 czerwca 2007 - 13:00
vo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Gedania Gdańsk 2 czerwca 2007 - 11:00
Kolejka 29 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (20) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 7 czerwca 2007
vo
Gedania Gdańsk 3 - 1 Bytovia Bytów 7 czerwca 2007
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 7 czerwca 2007
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Lechia Gdańsk 7 czerwca 2007
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Pomezania Malbork 7 czerwca 2007
Polonia Gdańsk 1 - 2 Wisła Tczew 7 czerwca 2007
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Arka Gdynia 7 czerwca 2007
SWSiEMP Arka Gdynia 5 - 1 Gryf 95 Słupsk 7 czerwca 2007
Kolejka 30 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (79) 
Wierzyca Starogard Gdański 0 - 7 SWSiEMP Arka Gdynia 10 czerwca 2007
Gryf 95 Słupsk 8 - 2 Cartusia Kartuzy 10 czerwca 2007
Arka Gdynia 8 - 0 Polonia Gdańsk 10 czerwca 2007
Wisła Tczew 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 10 czerwca 2007
Pomezania Malbork 11 - 1 Bałtyk Gdynia 10 czerwca 2007
Lechia Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn 10 czerwca 2007
vo
Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Gedania Gdańsk 10 czerwca 2007
Bytovia Bytów 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 czerwca 2007