Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lisovia Lisewo |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Wisła Tczew |
1 - 4 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Powiśle Czernin |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Delta Miłoradz |
0 - 7 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Rodło Kwidzyn |
11 - 0 |
Delta Miłoradz |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 11 |
Wierzyca Pelplin |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 0 |
Powiśle Czernin |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 4 |
Wisła Tczew |
|
GKS Gardeja |
- |
Lisovia Lisewo |
|
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Tczew |
12 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Powiśle Czernin |
4 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Delta Miłoradz |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Lisovia Lisewo, |
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 6 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
7 - 0 |
Delta Miłoradz |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
|
GKS Gardeja |
0 - 3 |
Powiśle Czernin |
|
Lisovia Lisewo |
1 - 9 |
Wisła Tczew |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Czernin |
3 - 0 |
Lisovia Lisewo |
|
Wierzyca Pelplin |
4 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Delta Miłoradz |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Rodło Kwidzyn |
13 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pauza: Wisła Tczew, |
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 9 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
GKS Gardeja |
- |
Delta Miłoradz |
|
Lisovia Lisewo |
2 - 8 |
Wierzyca Pelplin |
|
Wisła Tczew |
2 - 2 |
Powiśle Czernin |
|
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
1 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Delta Miłoradz |
5 - 1 |
Lisovia Lisewo |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
10 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 11 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Pauza: Powiśle Czernin, |
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
GKS Gardeja |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Lisovia Lisewo |
1 - 8 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Wisła Tczew |
8 - 1 |
Delta Miłoradz |
|
Powiśle Czernin |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Pauza: Wierzyca Starogard Gdański, |
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Delta Miłoradz |
0 - 5 |
Powiśle Czernin |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Rodło Kwidzyn |
9 - 0 |
Lisovia Lisewo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
8 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
6 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
0 - 4 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Lisovia Lisewo |
0 - 11 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wisła Tczew |
5 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Powiśle Czernin |
2 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Wierzyca Pelplin |
6 - 0 |
Delta Miłoradz |
|
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Powiśle Czernin |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 7 |
Wisła Tczew |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
12 - 0 |
Lisovia Lisewo |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
GKS Gardeja |
|
Pauza: Delta Miłoradz, |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Lisovia Lisewo |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 3 |
Wisła Tczew |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 2 |
Powiśle Czernin |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 0 |
Delta Miłoradz |
|
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Delta Miłoradz |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Wierzyca Pelplin |
8 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
26 kwietnia 2006
26.04 - 17:00 |
Powiśle Czernin |
1 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Lisovia Lisewo |
5 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 14 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
1 - 7 |
Wisła Tczew |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 1 |
Powiśle Czernin |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 3 |
Delta Miłoradz |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Pauza: Lisovia Lisewo, |
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Delta Miłoradz |
2 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Wierzyca Pelplin |
4 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Powiśle Czernin |
10 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Wisła Tczew |
10 - 1 |
Lisovia Lisewo |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Lisovia Lisewo |
3 - 4 |
Powiśle Czernin |
|
GKS Gardeja |
0 - 6 |
Wierzyca Pelplin |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
Delta Miłoradz |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Wisła Tczew, |
Kolejka 17 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Rodło Kwidzyn |
6 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Delta Miłoradz |
5 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Wierzyca Pelplin |
14 - 0 |
Lisovia Lisewo |
|
Powiśle Czernin |
0 - 5 |
Wisła Tczew |
|
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 18 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Wisła Tczew |
8 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
7 maja 2006
7.05 - 15:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 9 |
Delta Miłoradz |
|
GKS Gardeja |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 maja 2006
7.05 |
Pauza: Powiśle Czernin, |
Kolejka 19 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Rodło Kwidzyn |
7 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
13 - 1 |
Lisovia Lisewo |
|
Delta Miłoradz |
2 - 8 |
Wisła Tczew |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 1 |
Powiśle Czernin |
|
Pauza: Wierzyca Starogard Gdański, |
Kolejka 20 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Powiśle Czernin |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
|
Wisła Tczew |
4 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Lisovia Lisewo |
0 - 11 |
Rodło Kwidzyn |
|
GKS Gardeja |
1 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 21 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Wierzyca Starogard Gdański |
8 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 1 |
Lisovia Lisewo |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 4 |
Wisła Tczew |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 1 |
Powiśle Czernin |
|
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 22 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Wierzyca Pelplin |
0 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 czerwca 2006
1.06 - 18:00 |
Powiśle Czernin |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
vo |
Lisovia Lisewo |
0 - 17 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
GKS Gardeja |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pauza: Delta Miłoradz, . |
|