Ekstraklasa futsalu - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rekord Bielsko-Biała 30 84 28 0 2 221 - 58
2. Constract Lubawa 29 70 23 1 5 135 - 49
3. Piast Gliwice 29 67 21 4 4 119 - 46
4. Clearex Chorzów 29 53 15 8 6 109 - 76
5. Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 28 46 13 7 8 76 - 70 1 3 1 0 0 3 - 1
6. Red Dragons Pniewy 28 46 13 7 8 91 - 72 1 0 0 0 1 1 - 3
7. Futsal Leszno 29 45 13 6 10 101 - 82
8. LSSS Lębork 29 40 12 4 13 82 - 100
9. FC Toruń 29 39 11 6 12 63 - 85
10. Dreman Opole Komprachcice 29 37 11 4 14 74 - 96
11. Red Devils Chojnice 30 34 10 4 16 89 - 115
12. Słoneczny Stok Białystok 28 32 9 5 14 69 - 109
13. AZS UW Warszawa 29 29 7 8 14 75 - 105
14. Futsal Team Brzeg 29 27 9 0 20 73 - 106 2 3 1 0 1 7 - 4
15. AZS UŚ Katowice 29 18 5 3 21 68 - 112
16. GSF Gliwice 29 10 3 1 25 63 - 159
17. Gatta Zduńska Wola (*) 29 27 9 0 20 57 - 125 2 3 1 0 1 4 - 7
* Gatta Zduńska Wola wycofała się z rozgrywek po 17. kolejce


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rekord Bielsko-Biała 11 - 2 Słoneczny Stok Białystok 5 września 2020 - 19:00
LSSS Lębork 2 - 2 Red Dragons Pniewy 6 września 2020 - 18:00
Red Devils Chojnice 4 - 2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 20 września 2020 - 18:00
Futsal Leszno 2 - 3 FC Toruń 5 września 2020 - 19:00
Gatta Zduńska Wola 0 - 5 Clearex Chorzów 6 września 2020 - 12:00
AZS UW Warszawa 1 - 1 GSF Gliwice 6 września 2020 - 17:00
Constract Lubawa 6 - 1 Dreman Opole Komprachcice 5 września 2020 - 18:00
Piast Gliwice 3 - 1 AZS UŚ Katowice 6 września 2020 - 18:00
Pauza: Futsal Team Brzeg,
Kolejka 2 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 4 - 3 AZS UŚ Katowice 12 września 2020 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice 0 - 7 Piast Gliwice 13 września 2020 - 12:00
GSF Gliwice 0 - 5 Constract Lubawa 12 września 2020 - 18:00
Clearex Chorzów 8 - 2 AZS UW Warszawa 12 września 2020 - 17:00
Gatta Zduńska Wola 0 - 1 FC Toruń 11 września 2020 - 19:30
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 - 0 Futsal Team Brzeg 12 września 2020 - 19:00
Red Dragons Pniewy 2 - 2 Red Devils Chojnice 4 listopada 2020 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 7 - 3 LSSS Lębork 12 września 2020 - 19:00
Pauza: Futsal Leszno,
Kolejka 3 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
LSSS Lębork 3 - 6 Słoneczny Stok Białystok 27 września 2020 - 18:00
Red Devils Chojnice 0 - 3 Rekord Bielsko-Biała 27 września 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 0 - 3 Red Dragons Pniewy 26 września 2020 - 19:00
Futsal Leszno 4 - 4 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 26 września 2020 - 18:00
AZS UW Warszawa 9 - 2 FC Toruń 26 września 2020 - 12:00
Constract Lubawa 6 - 2 Clearex Chorzów 27 października 2020 - 18:00
Piast Gliwice 5 - 2 GSF Gliwice 26 września 2020 - 18:00
AZS UŚ Katowice 1 - 2 Dreman Opole Komprachcice 14 października 2020 - 19:30
Pauza: Gatta Zduńska Wola,
Kolejka 4 - 30. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 3 - 3 Dreman Opole Komprachcice 30 września 2020 - 18:00
GSF Gliwice 5 - 8 AZS UŚ Katowice 30 września 2020 - 19:30
Clearex Chorzów 1 - 1 Piast Gliwice 30 września 2020 - 18:00
FC Toruń 2 - 4 Constract Lubawa 4 listopada 2020 - 18:30
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4 - 3 Gatta Zduńska Wola 30 września 2020 - 19:00
Red Dragons Pniewy 2 - 2 Futsal Leszno 30 września 2020 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 6 - 3 Futsal Team Brzeg 30 września 2020 - 19:10
LSSS Lębork 5 - 4 Red Devils Chojnice 30 września 2020 - 20:00
Pauza: AZS UW Warszawa,
Kolejka 5 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Red Devils Chojnice 2 - 2 Słoneczny Stok Białystok 4 października 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 2 - 4 LSSS Lębork 3 października 2020 - 18:00
Futsal Leszno 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała 3 października 2020 - 18:00
Gatta Zduńska Wola 6 - 3 Red Dragons Pniewy 3 października 2020 - 18:00
AZS UW Warszawa 2 - 2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4 października 2020 - 17:00
Piast Gliwice 6 - 1 FC Toruń 3 października 2020 - 12:00
Clearex Chorzów 3 - 3 AZS UŚ Katowice 3 października 2020 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice 5 - 2 GSF Gliwice 3 października 2020 - 18:00
Pauza: Constract Lubawa,
Kolejka 6 - 7. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 2 - 1 GSF Gliwice 7 października 2020 - 18:00
Clearex Chorzów 3 - 1 Dreman Opole Komprachcice 7 października 2020 - 18:00
FC Toruń 2 - 2 AZS UŚ Katowice 8 października 2020 - 18:30
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 - 6 Constract Lubawa 7 października 2020 - 18:00
Red Dragons Pniewy 3 - 4 AZS UW Warszawa 7 października 2020 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 7 - 4 Gatta Zduńska Wola 28 października 2020 - 18:00
LSSS Lębork 1 - 2 Futsal Leszno 7 października 2020 - 20:00
Red Devils Chojnice 4 - 3 Futsal Team Brzeg 7 października 2020 - 19:00
Pauza: Piast Gliwice,
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Futsal Team Brzeg 8 - 1 Słoneczny Stok Białystok 10 października 2020 - 18:00
Futsal Leszno 2 - 1 Red Devils Chojnice 10 października 2020 - 18:00
Gatta Zduńska Wola 2 - 0 LSSS Lębork 21 października 2020 - 19:30
AZS UW Warszawa 3 - 8 Rekord Bielsko-Biała 11 października 2020 - 17:00
Constract Lubawa 3 - 3 Red Dragons Pniewy 7 listopada 2020 - 16:00
Piast Gliwice 6 - 1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 10 października 2020 - 19:00
Dreman Opole Komprachcice 0 - 1 FC Toruń 11 października 2020 - 17:00
GSF Gliwice 1 - 6 Clearex Chorzów 11 października 2020 - 18:00
Pauza: AZS UŚ Katowice,
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 1 - 4 Clearex Chorzów 17 października 2020 - 18:00
FC Toruń 2 - 4 GSF Gliwice 18 października 2020 - 15:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 - 1 AZS UŚ Katowice 18 października 2020 - 18:00
Red Dragons Pniewy 1 - 3 Piast Gliwice 18 listopada 2020 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 6 - 2 Constract Lubawa 17 października 2020 - 15:00
LSSS Lębork 3 - 2 AZS UW Warszawa 18 października 2020 - 18:00
Red Devils Chojnice 1 - 4 Gatta Zduńska Wola 18 października 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 3 - 2 Futsal Leszno 17 października 2020 - 18:00
Pauza: Dreman Opole Komprachcice,
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Futsal Leszno 4 - 2 Słoneczny Stok Białystok 25 października 2020 - 17:00
Gatta Zduńska Wola 4 - 2 Futsal Team Brzeg 25 października 2020 - 18:00
AZS UW Warszawa 2 - 3 Red Devils Chojnice 25 października 2020 - 17:00
Constract Lubawa 9 - 1 LSSS Lębork 24 października 2020 - 18:00
Piast Gliwice 2 - 3 Rekord Bielsko-Biała 23 października 2020 - 20:15
AZS UŚ Katowice 3 - 4 Red Dragons Pniewy 25 października 2020 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice 2 - 7 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 7 listopada 2020 - 18:00
Clearex Chorzów 2 - 3 FC Toruń 25 listopada 2020 - 18:00
Pauza: GSF Gliwice,
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 1 - 5 FC Toruń 31 października 2020 - 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 - 2 GSF Gliwice 31 października 2020 - 19:00
Red Dragons Pniewy 6 - 4 Dreman Opole Komprachcice 2 grudnia 2020 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 7 - 2 AZS UŚ Katowice 2 grudnia 2020 - 19:00
LSSS Lębork 3 - 4 Piast Gliwice 31 października 2020 - 20:00
Red Devils Chojnice 2 - 3 Constract Lubawa 31 października 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 2 - 3 AZS UW Warszawa 31 października 2020 - 18:00
Futsal Leszno 7 - 2 Gatta Zduńska Wola 31 października 2020 - 12:00
Pauza: Clearex Chorzów,
Kolejka 11 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gatta Zduńska Wola 4 - 1 Słoneczny Stok Białystok 25 listopada 2020 - 19:00
AZS UW Warszawa 2 - 2 Futsal Leszno 11 listopada 2020 - 17:00
Constract Lubawa 7 - 2 Futsal Team Brzeg 11 listopada 2020 - 12:30
Piast Gliwice 6 - 1 Red Devils Chojnice 11 listopada 2020 - 18:00
AZS UŚ Katowice 3 - 0 LSSS Lębork 11 listopada 2020 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice 3 - 10 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada 2020 - 19:30
GSF Gliwice 0 - 3 Red Dragons Pniewy 16 grudnia 2020 - 19:00
Clearex Chorzów 1 - 1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 24 października 2020 - 12:00
Pauza: FC Toruń,
Kolejka 12 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 - 1 FC Toruń 18 listopada 2020 - 18:00
Red Dragons Pniewy 6 - 1 Clearex Chorzów 15 listopada 2020 - 15:30
Rekord Bielsko-Biała 8 - 2 GSF Gliwice 9 grudnia 2020 - 19:00
LSSS Lębork 2 - 5 Dreman Opole Komprachcice 15 listopada 2020 - 18:00
Red Devils Chojnice 3 - 1 AZS UŚ Katowice 15 listopada 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 1 - 2 Piast Gliwice 14 listopada 2020 - 18:00
Futsal Leszno 1 - 9 Constract Lubawa 15 listopada 2020 - 17:00
Gatta Zduńska Wola 3 - 2 AZS UW Warszawa 14 listopada 2020 - 18:00
Pauza: Słoneczny Stok Białystok,
Kolejka 13 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
AZS UW Warszawa 1 - 5 Słoneczny Stok Białystok 21 listopada 2020 - 17:00
Constract Lubawa 6 - 2 Gatta Zduńska Wola 21 listopada 2020 - 16:15
Piast Gliwice 5 - 4 Futsal Leszno 22 listopada 2020 - 18:00
AZS UŚ Katowice 3 - 7 Futsal Team Brzeg 22 listopada 2020 - 18:00
Dreman Opole Komprachcice 3 - 5 Red Devils Chojnice 22 listopada 2020 - 18:00
GSF Gliwice 2 - 4 LSSS Lębork 21 listopada 2020 - 18:00
Clearex Chorzów 6 - 4 Rekord Bielsko-Biała 21 listopada 2020 - 12:00
FC Toruń 2 - 2 Red Dragons Pniewy 21 listopada 2020 - 18:30
Pauza: Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice,
Kolejka 14 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 2 - 1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 28 listopada 2020 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 7 - 0 FC Toruń 28 listopada 2020 - 18:00
LSSS Lębork 0 - 1 Clearex Chorzów 29 listopada 2020 - 17:00
Red Devils Chojnice 7 - 2 GSF Gliwice 4 grudnia 2020 - 19:00
Futsal Team Brzeg 2 - 3 Dreman Opole Komprachcice 28 listopada 2020 - 19:15
Futsal Leszno 9 - 0 AZS UŚ Katowice 28 listopada 2020 - 18:00
Gatta Zduńska Wola 1 - 10 Piast Gliwice 28 listopada 2020 - 12:00
AZS UW Warszawa 2 - 6 Constract Lubawa 28 listopada 2020 - 17:00
Pauza: Red Dragons Pniewy,
Kolejka 15 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Constract Lubawa 3 - 1 Słoneczny Stok Białystok 5 grudnia 2020 - 16:00
Piast Gliwice 6 - 2 AZS UW Warszawa 5 grudnia 2020 - 18:00
AZS UŚ Katowice 6 - 9 Gatta Zduńska Wola 6 grudnia 2020 - 19:30
Dreman Opole Komprachcice 2 - 4 Futsal Leszno 6 grudnia 2020 - 19:00
GSF Gliwice 4 - 1 Futsal Team Brzeg 6 grudnia 2020 - 17:30
Clearex Chorzów 8 - 3 Red Devils Chojnice 6 grudnia 2020 - 17:00
FC Toruń 2 - 3 LSSS Lębork 5 grudnia 2020 - 12:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 - 1 Red Dragons Pniewy 5 grudnia 2020 - 13:00
Pauza: Rekord Bielsko-Biała,
Kolejka 16 - 12/13. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 2 - 7 Red Dragons Pniewy 12 grudnia 2020 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 9 - 1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 12 grudnia 2020 - 18:00
Red Devils Chojnice 3 - 3 FC Toruń 13 grudnia 2020 - 18:00
Futsal Team Brzeg 2 - 9 Clearex Chorzów 12 grudnia 2020 - 18:00
Futsal Leszno 8 - 1 GSF Gliwice 13 grudnia 2020 - 17:00
Gatta Zduńska Wola 3 - 2 Dreman Opole Komprachcice 12 grudnia 2020 - 18:00
AZS UW Warszawa 4 - 0 AZS UŚ Katowice 12 grudnia 2020 - 17:00
Constract Lubawa 4 - 0 Piast Gliwice 12 grudnia 2020 - 12:00
Pauza: LSSS Lębork,
Kolejka 17 - 19/20. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piast Gliwice 9 - 1 Słoneczny Stok Białystok 19 grudnia 2020 - 14:15
AZS UŚ Katowice 1 - 4 Constract Lubawa 19 grudnia 2020 - 20:00
Dreman Opole Komprachcice 0 - 0 AZS UW Warszawa 19 grudnia 2020 - 18:00
GSF Gliwice 3 - 10 Gatta Zduńska Wola 19 grudnia 2020 - 18:00
Clearex Chorzów 9 - 1 Futsal Leszno 19 grudnia 2020 - 12:00
FC Toruń 4 - 3 Futsal Team Brzeg 19 grudnia 2020 - 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 - 0 LSSS Lębork 19 grudnia 2020 - 20:00
Red Dragons Pniewy 2 - 9 Rekord Bielsko-Biała 19 grudnia 2020 - 18:00
Pauza: Red Devils Chojnice,
Kolejka 18 - 9/10. stycznia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 0 - 10 Rekord Bielsko-Biała 9 stycznia 2021 - 18:00
Red Dragons Pniewy - LSSS Lębork 22 maja 2021 - 14:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 - 3 Red Devils Chojnice 9 stycznia 2021 - 13:30
FC Toruń 5 - 3 Futsal Leszno 10 stycznia 2021 - 18:00
Clearex Chorzów 5 - 0 Gatta Zduńska Wola
GSF Gliwice 3 - 5 AZS UW Warszawa 23 lutego 2021 - 19:30
Dreman Opole Komprachcice 0 - 2 Constract Lubawa 10 stycznia 2021 - 16:00
AZS UŚ Katowice 1 - 2 Piast Gliwice 27 stycznia 2021 - 20:15
Pauza: Futsal Team Brzeg,
Kolejka 19 - 16/17. stycznia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
AZS UŚ Katowice 1 - 2 Słoneczny Stok Białystok 31 stycznia 2021 - 16:00
Piast Gliwice 0 - 1 Dreman Opole Komprachcice 16 stycznia 2021 - 18:00
Constract Lubawa 5 - 2 GSF Gliwice 27 lutego 2021 - 16:00
AZS UW Warszawa 4 - 4 Clearex Chorzów 17 stycznia 2021 - 14:30
FC Toruń 5 - 0 Gatta Zduńska Wola
Futsal Team Brzeg 1 - 2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 16 stycznia 2021 - 18:00
Red Devils Chojnice 2 - 3 Red Dragons Pniewy 17 stycznia 2021 - 18:00
LSSS Lębork 1 - 10 Rekord Bielsko-Biała 20 stycznia 2021 - 20:00
Pauza: Futsal Leszno,
Kolejka 20 - 6/7. lutego 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 4 - 6 LSSS Lębork 6 lutego 2021 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 14 - 0 Red Devils Chojnice 6 lutego 2021 - 18:00
Red Dragons Pniewy 5 - 1 Futsal Team Brzeg 6 lutego 2021 - 19:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 - 1 Futsal Leszno 6 lutego 2021 - 18:00
FC Toruń 0 - 0 AZS UW Warszawa 31 marca 2021 - 18:30
Clearex Chorzów 2 - 1 Constract Lubawa 6 lutego 2021 - 14:00
GSF Gliwice 1 - 8 Piast Gliwice 6 lutego 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice 3 - 2 AZS UŚ Katowice 7 lutego 2021 - 18:00
Pauza: Gatta Zduńska Wola,
Kolejka 21 - 10. lutego 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dreman Opole Komprachcice 2 - 2 Słoneczny Stok Białystok 10 lutego 2021 - 19:00
AZS UŚ Katowice 5 - 6 GSF Gliwice 10 lutego 2021 - 20:15
Piast Gliwice 4 - 4 Clearex Chorzów 10 lutego 2021 - 20:30
Constract Lubawa 11 - 0 FC Toruń 10 lutego 2021 - 18:15
Gatta Zduńska Wola 0 - 5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Futsal Leszno 4 - 3 Red Dragons Pniewy 10 lutego 2021 - 19:00
Futsal Team Brzeg 2 - 12 Rekord Bielsko-Biała 10 lutego 2021 - 19:00
Red Devils Chojnice 6 - 7 LSSS Lębork 10 lutego 2021 - 20:30
Pauza: AZS UW Warszawa,
Kolejka 22 - 13/14. lutego 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 4 - 4 Red Devils Chojnice 14 lutego 2021 - 18:00
LSSS Lębork 2 - 4 Futsal Team Brzeg 14 lutego 2021 - 18:00
Rekord Bielsko-Biała 8 - 2 Futsal Leszno 13 lutego 2021 - 12:00
Red Dragons Pniewy 5 - 0 Gatta Zduńska Wola
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 - 2 AZS UW Warszawa 13 lutego 2021 - 20:00
FC Toruń 0 - 5 Piast Gliwice 14 lutego 2021 - 18:00
AZS UŚ Katowice 6 - 2 Clearex Chorzów 13 lutego 2021 - 13:00
GSF Gliwice 3 - 4 Dreman Opole Komprachcice 13 lutego 2021 - 17:00
Pauza: Constract Lubawa,
Kolejka 23 - 20/21. lutego 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GSF Gliwice 6 - 8 Słoneczny Stok Białystok 20 lutego 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice 2 - 4 Clearex Chorzów 20 lutego 2021 - 18:00
AZS UŚ Katowice 0 - 2 FC Toruń 21 lutego 2021 - 18:30
Constract Lubawa 3 - 1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 20 lutego 2021 - 12:00
AZS UW Warszawa 2 - 2 Red Dragons Pniewy 20 lutego 2021 - 19:00
Gatta Zduńska Wola 0 - 5 Rekord Bielsko-Biała
Futsal Leszno 4 - 4 LSSS Lębork 21 lutego 2021 - 17:00
Futsal Team Brzeg 2 - 3 Red Devils Chojnice 27 lutego 2021 - 18:00
Pauza: Piast Gliwice,
Kolejka 24 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 1 - 2 Futsal Team Brzeg 13 marca 2021 - 18:00
Red Devils Chojnice 1 - 7 Futsal Leszno 14 marca 2021 - 18:00
LSSS Lębork 5 - 0 Gatta Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała 12 - 2 AZS UW Warszawa 21 kwietnia 2021 - 16:00
Red Dragons Pniewy 3 - 2 Constract Lubawa 13 marca 2021 - 16:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 - 4 Piast Gliwice 14 marca 2021 - 16:00
FC Toruń 1 - 1 Dreman Opole Komprachcice 14 marca 2021 - 18:00
Clearex Chorzów 3 - 1 GSF Gliwice 13 marca 2021 - 17:00
Pauza: AZS UŚ Katowice,
Kolejka 25 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Clearex Chorzów 2 - 4 Słoneczny Stok Białystok 20 marca 2021 - 17:00
GSF Gliwice 2 - 5 FC Toruń 20 marca 2021 - 17:00
AZS UŚ Katowice 1 - 1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 20 marca 2021 - 13:00
Piast Gliwice 3 - 2 Red Dragons Pniewy 21 marca 2021 - 20:00
Constract Lubawa 4 - 1 Rekord Bielsko-Biała 28 kwietnia 2021 - 20:00
AZS UW Warszawa 3 - 6 LSSS Lębork 21 marca 2021 - 14:00
Gatta Zduńska Wola 0 - 5 Red Devils Chojnice
Futsal Leszno 4 - 3 Futsal Team Brzeg 21 marca 2021 - 17:00
Pauza: Dreman Opole Komprachcice,
Kolejka 26 - 24. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 1 - 1 Futsal Leszno 27 lutego 2021 - 17:00
Futsal Team Brzeg 5 - 0 Gatta Zduńska Wola
Red Devils Chojnice 4 - 3 AZS UW Warszawa 24 marca 2021 - 19:00
LSSS Lębork 4 - 2 Constract Lubawa 24 marca 2021 - 20:00
Rekord Bielsko-Biała 5 - 3 Piast Gliwice 24 marca 2021 - 20:00
Red Dragons Pniewy 5 - 1 AZS UŚ Katowice 24 marca 2021 - 20:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 - 4 Dreman Opole Komprachcice 22 kwietnia 2021 - 19:00
FC Toruń 4 - 4 Clearex Chorzów 24 marca 2021 - 18:30
Pauza: GSF Gliwice,
Kolejka 27 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Toruń 3 - 0 Słoneczny Stok Białystok 28 marca 2021 - 18:00
GSF Gliwice 1 - 4 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 27 marca 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice 5 - 3 Red Dragons Pniewy 28 marca 2021 - 18:00
AZS UŚ Katowice 3 - 5 Rekord Bielsko-Biała 27 marca 2021 - 16:00
Piast Gliwice 1 - 1 LSSS Lębork 9 maja 2021 - 14:00
Constract Lubawa 7 - 1 Red Devils Chojnice 28 marca 2021 - 16:00
AZS UW Warszawa 2 - 4 Futsal Team Brzeg 27 marca 2021 - 16:00
Gatta Zduńska Wola 0 - 5 Futsal Leszno
Pauza: Clearex Chorzów,
Kolejka 28 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 5 - 0 Gatta Zduńska Wola 3 kwietnia 2021 - 18:00
Futsal Leszno 7 - 1 AZS UW Warszawa 3 kwietnia 2021 - 15:30
Futsal Team Brzeg 4 - 2 Constract Lubawa 3 kwietnia 2021 - 13:00
Red Devils Chojnice 1 - 2 Piast Gliwice 3 kwietnia 2021 - 18:00
LSSS Lębork 3 - 5 AZS UŚ Katowice 3 kwietnia 2021 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 7 - 2 Dreman Opole Komprachcice 3 kwietnia 2021 - 16:00
Red Dragons Pniewy 5 - 3 GSF Gliwice 3 kwietnia 2021 - 14:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 - 3 Clearex Chorzów 3 kwietnia 2021 - 12:00
Pauza: FC Toruń,
Kolejka 29 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Toruń 3 - 5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 18 kwietnia 2021 - 18:00
Clearex Chorzów 3 - 3 Red Dragons Pniewy 17 kwietnia 2021 - 12:00
GSF Gliwice 1 - 14 Rekord Bielsko-Biała 17 kwietnia 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice 3 - 4 LSSS Lębork 17 kwietnia 2021 - 19:00
AZS UŚ Katowice 5 - 2 Red Devils Chojnice 17 kwietnia 2021 - 16:00
Piast Gliwice 5 - 0 Futsal Team Brzeg 17 kwietnia 2021 - 18:00
Constract Lubawa 3 - 2 Futsal Leszno 18 kwietnia 2021 - 16:00
AZS UW Warszawa 5 - 0 Gatta Zduńska Wola 17 kwietnia 2021 - 16:00
Pauza: Słoneczny Stok Białystok,
Kolejka 30 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok 2 - 3 AZS UW Warszawa 24 kwietnia 2021 - 18:00
Gatta Zduńska Wola 0 - 5 Constract Lubawa
Futsal Leszno 2 - 2 Piast Gliwice 25 kwietnia 2021 - 17:00
Futsal Team Brzeg 4 - 0 AZS UŚ Katowice 24 kwietnia 2021 - 16:00
Red Devils Chojnice 3 - 5 Dreman Opole Komprachcice 25 kwietnia 2021 - 18:00
LSSS Lębork 4 - 2 GSF Gliwice 25 kwietnia 2021 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 8 - 1 Clearex Chorzów 24 kwietnia 2021 - 12:00
Red Dragons Pniewy 2 - 0 FC Toruń 25 kwietnia 2021 - 14:00
Pauza: Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice,
Kolejka 31 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Słoneczny Stok Białystok 19 maja 2021 - 19:00
FC Toruń 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała 9 maja 2021 - 18:00
Clearex Chorzów 3 - 1 LSSS Lębork 8 maja 2021 - 17:00
GSF Gliwice 0 - 9 Red Devils Chojnice 8 maja 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice 6 - 0 Futsal Team Brzeg 8 maja 2021 - 12:00
AZS UŚ Katowice 0 - 4 Futsal Leszno 8 maja 2021 - 20:00
Piast Gliwice 5 - 0 Gatta Zduńska Wola
Constract Lubawa 5 - 2 AZS UW Warszawa 8 maja 2021 - 16:00
Pauza: Red Dragons Pniewy,
Kolejka 32 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok - Constract Lubawa 15 maja 2021 - 16:00
AZS UW Warszawa - Piast Gliwice 15 maja 2021 - 16:00
Gatta Zduńska Wola - AZS UŚ Katowice
Futsal Leszno - Dreman Opole Komprachcice 15 maja 2021 - 20:00
Futsal Team Brzeg - GSF Gliwice 15 maja 2021 - 19:15
Red Devils Chojnice - Clearex Chorzów 16 maja 2021 - 18:00
LSSS Lębork - FC Toruń 15 maja 2021 - 12:00
Red Dragons Pniewy - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 15 maja 2021 - 18:00
Pauza: Rekord Bielsko-Biała,
Kolejka 33 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Red Dragons Pniewy - Słoneczny Stok Białystok 23 maja 2021 - 16:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Rekord Bielsko-Biała 22 maja 2021 - 17:00
FC Toruń - Red Devils Chojnice 22 maja 2021 - 16:00
Clearex Chorzów - Futsal Team Brzeg 22 maja 2021 - 18:00
GSF Gliwice - Futsal Leszno 22 maja 2021 - 17:00
Dreman Opole Komprachcice - Gatta Zduńska Wola
AZS UŚ Katowice - AZS UW Warszawa 22 maja 2021 - 16:00
Piast Gliwice - Constract Lubawa 22 maja 2021 - 12:00
Pauza: LSSS Lębork,
Kolejka 34 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice 29 maja 2021 - 18:00
Constract Lubawa - AZS UŚ Katowice 29 maja 2021 - 18:00
AZS UW Warszawa - Dreman Opole Komprachcice 30 maja 2021 - 18:00
Gatta Zduńska Wola - GSF Gliwice
Futsal Leszno - Clearex Chorzów 29 maja 2021 - 16:00
Futsal Team Brzeg - FC Toruń 30 maja 2021 - 18:00
LSSS Lębork - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 29 maja 2021 - 16:00
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy
Pauza: Red Devils Chojnice, .