Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Starogard Gdański |
5 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Cisowa Gdynia |
6 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 8 |
Wisła Tczew |
|
Kolejka 2 - 31. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
3 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Olimpia Sztum |
2 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 3 |
Cisowa Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Potok Pszczółki |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Arka Gdynia |
10 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Wisła Tczew |
9 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 4 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
5 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Potok Pszczółki |
0 - 5 |
Cisowa Gdynia |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 5 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
5 listopada 2005
5.11 |
Cisowa Gdynia |
5 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Wisła Tczew |
0 - 11 |
Lechia Gdańsk |
|
Olimpia Sztum |
2 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 6 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
1 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Lechia Gdańsk |
13 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Potok Pszczółki |
5 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 7 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
2 - 6 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Olimpia Sztum |
1 - 2 |
Potok Pszczółki |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 8 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
0 - 5 |
Lechia Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
1 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
7 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Polonia Gdańsk |
9 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Kolejka 9 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Cisowa Gdynia |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 4 |
Arka Gdynia |
|
Wisła Tczew |
2 - 6 |
Gryf Wejherowo |
|
Olimpia Sztum |
2 - 4 |
Polonia Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
14 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Kolejka 10 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf Wejherowo |
6 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Arka Gdynia |
6 - 3 |
Wisła Tczew |
|
Cisowa Gdynia |
5 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 11 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
6 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Olimpia Sztum |
2 - 4 |
Arka Gdynia |
|
Chojniczanka Chojnice |
4 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Lechia Gdańsk |
10 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Potok Pszczółki |
0 - 4 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 3 |
Arka Gdynia |
|
Olimpia Sztum |
0 - 4 |
Cisowa Gdynia |
7 kwietnia 2006
7.04 |
Wisła Tczew |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 13 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (80) |
Wisła Tczew |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Rodło Kwidzyn |
10 - 1 |
Olimpia Sztum |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Cisowa Gdynia |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
13 kwietnia 2006
13.04 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
6 - 0 |
Potok Pszczółki |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Polonia Gdańsk |
5 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Kolejka 14 - 18. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (105) |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
|
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Wisła Tczew |
|
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Olimpia Sztum |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
1 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
5 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Arka Gdynia |
9 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (107) |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Potok Pszczółki |
1 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Chojniczanka Chojnice |
12 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 17 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (88) |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Olimpia Sztum |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
10 maja 2006
10.05 - 16:00 |
Wisła Tczew |
5 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Rodło Kwidzyn |
6 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
10 maja 2006
10.05 - 16:00 |
Kolejka 18 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (143) |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 19 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (88) |
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
6 - 2 |
Potok Pszczółki |
|
Olimpia Sztum |
2 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Wisła Tczew |
5 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Cisowa Gdynia |
4 - 1 |
Arka Gdynia |
13 maja 2006
13.05 |
Kolejka 20 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (87) |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Arka Gdynia |
10 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Polonia Gdańsk |
4 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Potok Pszczółki |
0 - 13 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 21 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (202) |
Potok Pszczółki |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
36 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 4 |
Polonia Gdańsk |
|
Olimpia Sztum |
2 - 9 |
Gryf Wejherowo |
|
Wisła Tczew |
3 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 3 |
Cisowa Gdynia |
|
Kolejka 22 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (196) |
Gedania Gdańsk |
0 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Arka Gdynia |
15 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 5 |
Lechia Gdańsk |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 6 |
Potok Pszczółki |
|
|