Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
3 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
vo |
Orzeł Trąbki Wielkie |
- |
Damroka Chmielno |
|
anulowany (było 8-0) |
GKS Kolbudy |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
vo |
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, Polonia Gdańsk, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
4 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
KS Sulmin |
1 - 7 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, Damroka Chmielno, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
4 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
8 - 0 |
KS Sulmin |
|
GKS Kolbudy |
- |
Damroka Chmielno |
|
anulowany (było 4-1) |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gedania II Gdańsk |
1 - 4 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Damroka Chmielno |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
|
anulowany (było 1-3) |
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: KS Sulmin, GKS Kolbudy, |
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
|
V.O |
GKS Kolbudy |
7 - 0 |
KS Sulmin |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
- |
Damroka Chmielno |
|
anulowany |
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Polonia Gdańsk, |
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
- |
Damroka Chmielno |
2 października 2005
2.10 |
anulowany (było 11-0) |
KS Sulmin |
0 - 11 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 października 2005
2.10 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
vo |
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, Jantar Pruszcz Gdański, |
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
3 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kaszubia Kościerzyna |
8 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
9 - 0 |
KS Sulmin |
9 października 2005
9.10 |
Pauza: Damroka Chmielno, Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (2) |
KS Sulmin |
- |
Damroka Chmielno |
|
anulowany (było 2-3) |
Polonia Gdańsk |
2 - 4 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pauza: GKS Kolbudy, Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
23 października 2005
23.10 |
Damroka Chmielno |
- |
Polonia Gdańsk |
22 października 2005
22.10 |
anulowany (było 0-3) |
Pauza: KS Sulmin, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Gedania II Gdańsk |
4 - 0 |
KS Sulmin |
|
GKS Kolbudy |
- |
Polonia Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, |
Kolejka 11 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 4 |
GKS Kolbudy |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
KS Sulmin |
|
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 12 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Gedania II Gdańsk |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
KS Sulmin |
2 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
17 maja 2006
17.05 - 17:00 |
Pauza: GKS Kolbudy, |
Kolejka 13 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Kaszubia Kościerzyna |
7 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
0 - 5 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
6 maja 2006
6.05 |
Pauza: KS Sulmin, |
Kolejka 14 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Gedania II Gdańsk |
2 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
15 maja 2006
15.05 |
KS Sulmin |
0 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 15 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
9 - 0 |
KS Sulmin |
|
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 16 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
KS Sulmin |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
|