Centralna Liga Juniorek U-17 - grupa północna - sezon 2020/2021

kujawsko-pomorskie, lubuskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Medyk Konin 18 50 16 2 0 77 - 12
2. Praga Warszawa 18 43 13 4 1 72 - 13
3. Akademia Piłkarska LG 18 39 13 0 5 66 - 27
4. Ząbkovia Ząbki 18 32 10 2 6 75 - 40 2 6 2 0 0 9 - 4
5. Stomil Olsztyn 18 32 10 2 6 44 - 21 2 0 0 0 2 4 - 9
6. Olimpia Szczecin 18 22 7 1 10 33 - 56
7. Pogoń Tczew 18 19 6 1 11 34 - 30
8. Sportowa Czwórka Radom 18 11 2 5 11 18 - 55
9. Włókniarz Białystok 18 7 2 1 15 11 - 103
10. Stilon Gorzów Wielkopolski 18 5 1 2 15 12 - 85


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 9

Kolejka 1 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sportowa Czwórka Radom 0 - 8 Akademia Piłkarska LG 6 września 2020 - 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 9 Medyk Konin 6 września 2020 - 13:00
Pogoń Tczew 6 - 0 Olimpia Szczecin 6 września 2020 - 15:00
Włókniarz Białystok 0 - 10 Praga Warszawa 6 września 2020 - 11:00
Stomil Olsztyn 2 - 4 Ząbkovia Ząbki 5 września 2020 - 13:00
Kolejka 2 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Ząbkovia Ząbki 13 września 2020 - 15:00
Praga Warszawa 1 - 0 Stomil Olsztyn 13 września 2020 - 14:00
Olimpia Szczecin 8 - 0 Włókniarz Białystok 12 września 2020 - 16:30
Medyk Konin 3 - 0 Pogoń Tczew 13 września 2020 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 4 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 12 września 2020 - 13:00
Kolejka 3 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 9 Akademia Piłkarska LG 27 września 2020 - 13:00
Pogoń Tczew 2 - 2 Sportowa Czwórka Radom 27 września 2020 - 12:00
Włókniarz Białystok 1 - 8 Medyk Konin 30 września 2020 - 16:30
Stomil Olsztyn 1 - 0 Olimpia Szczecin 9 października 2020 - 11:00
Ząbkovia Ząbki 2 - 2 Praga Warszawa 27 września 2020 - 14:00
Kolejka 4 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 0 - 3 Praga Warszawa 4 października 2020 - 15:00
Olimpia Szczecin 4 - 3 Ząbkovia Ząbki 28 października 2020 - 11:00
Medyk Konin 3 - 1 Stomil Olsztyn 4 października 2020 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 1 - 1 Włókniarz Białystok 4 października 2020 - 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 4 Pogoń Tczew 4 października 2020 - 13:00
Kolejka 5 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Tczew 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 18 października 2020 - 14:00
Włókniarz Białystok 1 - 3 Stilon Gorzów Wielkopolski 18 października 2020 - 13:30
Stomil Olsztyn 5 - 1 Sportowa Czwórka Radom 17 października 2020 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 6 Medyk Konin 18 października 2020 - 12:00
Praga Warszawa 8 - 0 Olimpia Szczecin 18 października 2020 - 12:00
Kolejka 6 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 3 - 1 Olimpia Szczecin 25 października 2020 - 15:00
Medyk Konin 0 - 0 Praga Warszawa 24 października 2020 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 2 - 8 Ząbkovia Ząbki 25 października 2020 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 5 Stomil Olsztyn 25 października 2020 - 13:00
Pogoń Tczew 9 - 0 Włókniarz Białystok 25 października 2020 - 14:00
Kolejka 7 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Włókniarz Białystok 1 - 7 Akademia Piłkarska LG 31 października 2020 - 11:00
Stomil Olsztyn 1 - 0 Pogoń Tczew 31 października 2020 - 11:00
Ząbkovia Ząbki 9 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 31 października 2020 - 12:00
Praga Warszawa 2 - 1 Sportowa Czwórka Radom 31 października 2020 - 14:00
Olimpia Szczecin 1 - 9 Medyk Konin 31 października 2020 - 12:00
Kolejka 8 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 0 - 2 Medyk Konin 8 listopada 2020 - 15:00
Sportowa Czwórka Radom 2 - 1 Olimpia Szczecin 7 listopada 2020 - 12:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Praga Warszawa 8 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Tczew 0 - 4 Ząbkovia Ząbki 7 listopada 2020 - 13:00
Włókniarz Białystok 0 - 7 Stomil Olsztyn 7 listopada 2020 - 13:30
Kolejka 9 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 3 - 1 Akademia Piłkarska LG 15 listopada 2020 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 9 - 0 Włókniarz Białystok 15 listopada 2020 - 12:00
Praga Warszawa 3 - 1 Pogoń Tczew 15 listopada 2020 - 14:00
Olimpia Szczecin 2 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 14 listopada 2020 - 12:00
Medyk Konin 4 - 1 Sportowa Czwórka Radom 14 listopada 2020 - 13:30
Kolejka 10 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Sportowa Czwórka Radom 7 marca 2021 - 15:00
Medyk Konin 4 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 7 marca 2021 - 15:00
Olimpia Szczecin 3 - 1 Pogoń Tczew 6 marca 2021 - 14:30
Praga Warszawa 7 - 0 Włókniarz Białystok 6 marca 2021 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 5 - 2 Stomil Olsztyn 6 marca 2021 - 12:00
Kolejka 11 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ząbkovia Ząbki 0 - 3 Akademia Piłkarska LG 14 marca 2021 - 12:00
Stomil Olsztyn 1 - 1 Praga Warszawa 14 marca 2021 - 16:00
Włókniarz Białystok 0 - 3 Olimpia Szczecin 13 marca 2021 - 13:30
Pogoń Tczew 1 - 2 Medyk Konin 14 marca 2021 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Sportowa Czwórka Radom 13 marca 2021 - 12:00
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 6 - 1 Włókniarz Białystok 25 kwietnia 2021 - 12:00
Pogoń Tczew 0 - 2 Stomil Olsztyn 25 kwietnia 2021 - 12:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 9 Ząbkovia Ząbki 25 kwietnia 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 0 - 5 Praga Warszawa 24 kwietnia 2021 - 16:00
Medyk Konin 5 - 1 Olimpia Szczecin 25 kwietnia 2021 - 14:30
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Medyk Konin 4 - 1 Akademia Piłkarska LG 2 maja 2021 - 14:00
Olimpia Szczecin 1 - 1 Sportowa Czwórka Radom 2 maja 2021 - 14:00
Praga Warszawa 8 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 12 maja 2021 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 3 - 1 Pogoń Tczew 2 maja 2021 - 14:00
Stomil Olsztyn 6 - 0 Włókniarz Białystok 30 kwietnia 2021 - 13:00
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Stomil Olsztyn 8 maja 2021 - 14:00
Włókniarz Białystok 0 - 6 Ząbkovia Ząbki 8 maja 2021 - 14:00
Pogoń Tczew 0 - 1 Praga Warszawa 8 maja 2021 - 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 4 Olimpia Szczecin 8 maja 2021 - 14:00
Sportowa Czwórka Radom 0 - 3 Medyk Konin 8 maja 2021 - 14:00
Kolejka 12 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 3 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 16 maja 2021 - 16:00
Sportowa Czwórka Radom 0 - 1 Pogoń Tczew 15 maja 2021 - 15:00
Medyk Konin 7 - 0 Włókniarz Białystok 15 maja 2021 - 14:00
Olimpia Szczecin 0 - 2 Stomil Olsztyn 16 maja 2021 - 17:30
Praga Warszawa 6 - 2 Ząbkovia Ząbki 15 maja 2021 - 13:30
Kolejka 13 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Praga Warszawa 4 - 2 Akademia Piłkarska LG 22 maja 2021 - 12:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 2 Olimpia Szczecin 22 maja 2021 - 12:00
Stomil Olsztyn 0 - 2 Medyk Konin 22 maja 2021 - 17:15
Włókniarz Białystok 3 - 2 Sportowa Czwórka Radom 23 maja 2021 - 19:00
Pogoń Tczew 4 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 23 maja 2021 - 16:00
Kolejka 14 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG 3 - 1 Pogoń Tczew 30 maja 2021 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 3 Włókniarz Białystok 29 maja 2021 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 0 - 0 Stomil Olsztyn 29 maja 2021 - 17:00
Medyk Konin 4 - 4 Ząbkovia Ząbki 29 maja 2021 - 15:00
Olimpia Szczecin 0 - 9 Praga Warszawa 29 maja 2021 - 16:00
Kolejka 15 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Szczecin 2 - 5 Akademia Piłkarska LG 3 czerwca 2021 - 12:00
Praga Warszawa 0 - 2 Medyk Konin 3 czerwca 2021 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 4 - 1 Sportowa Czwórka Radom 2 czerwca 2021 - 13:30
Stomil Olsztyn 5 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 3 czerwca 2021 - 12:00
Włókniarz Białystok 0 - 3 Pogoń Tczew 3 czerwca 2021 - 13:00