Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia |
2 - 7 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 6 |
Lechia Gdańsk |
|
Bytovia Bytów |
3 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Wisła Tczew |
4 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
24 sierpnia 2005
24.08 - 14:00 |
Zatoka Puck |
1 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 3 |
Wisła Tczew |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Arka Gdynia |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Polonia Gdańsk |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Orkan Rumia |
1 - 7 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 6 |
Polonia Gdańsk |
|
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Wisła Tczew |
2 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Zatoka Puck |
2 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
|
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 4 - 7. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Arka Gdynia |
3 - 3 |
Wisła Tczew |
|
Polonia Gdańsk |
6 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Orkan Rumia |
4 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
4 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Bytovia Bytów |
2 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Wisła Tczew |
1 - 4 |
Polonia Gdańsk |
10 września 2005
10.09 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
|
Lechia II Gdańsk |
1 - 13 |
Lechia Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Arka Gdynia |
0 - 6 |
Lechia II Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
13 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Orkan Rumia |
2 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Gedania Gdańsk |
5 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejka 7 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Bytovia Bytów |
6 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Wisła Tczew |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 9 |
Polonia Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 6 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 8 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
2 października 2005
2.10 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Polonia Gdańsk |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
2 października 2005
2.10 |
Orkan Rumia |
5 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
2 października 2005
2.10 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 2 |
Bytovia Bytów |
2 października 2005
2.10 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
9 października 2005
9.10 |
Wisła Tczew |
7 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 października 2005
8.10 |
Zatoka Puck |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
8 października 2005
8.10 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Orkan Rumia |
9 października 2005
9.10 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 5 |
Polonia Gdańsk |
9 października 2005
9.10 |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
8 października 2005
8.10 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Orkan Rumia |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
11 listopada 2005
11.11 |
Gedania Gdańsk |
8 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pomezania Malbork |
5 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 3 |
Zatoka Puck |
|
Bytovia Bytów |
3 - 3 |
Wisła Tczew |
|
Kolejka 11 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Tczew |
4 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
23 października 2005
23.10 |
Zatoka Puck |
1 - 6 |
Bytovia Bytów |
23 października 2005
23.10 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
22 października 2005
22.10 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
22 października 2005
22.10 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
22 października 2005
22.10 |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Orkan Rumia |
23 października 2005
23.10 |
Arka Gdynia |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
23 października 2005
23.10 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Orkan Rumia |
3 - 4 |
Arka Gdynia |
29 października 2005
29.10 |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
29 października 2005
29.10 |
Pomezania Malbork |
0 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Bytovia Bytów |
3 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
5 - 2 |
Zatoka Puck |
29 października 2005
29.10 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
15 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
6 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Kolejka 14 - 24. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
24 maja 2006
24.05 |
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
24 maja 2006
24.05 |
Arka Gdynia |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
24 maja 2006
24.05 |
Lechia Gdańsk |
10 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
25 marca 2006
25.03 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Bytovia Bytów |
24 maja 2006
24.05 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Wisła Tczew |
24 maja 2006
24.05 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
25 marca 2006
25.03 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia II Gdańsk |
0 - 7 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Zatoka Puck |
5 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Wisła Tczew |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Bytovia Bytów |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
26 kwietnia 2006
26.04 |
Pomezania Malbork |
2 - 4 |
Polonia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Orkan Rumia |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 kwietnia 2006
9.04 |
Arka Gdynia |
4 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Zatoka Puck |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kolejka 17 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Zatoka Puck |
0 - 5 |
Lechia Gdańsk |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Wisła Tczew |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Bytovia Bytów |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Pomezania Malbork |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Kolejka 18 - 18. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Wierzyca Starogard Gdański |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Orkan Rumia |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Wisła Tczew |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Arka Gdynia |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Lechia Gdańsk |
11 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
18 kwietnia 2006
18.04 |
Kolejka 19 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
|
Zatoka Puck |
2 - 4 |
Polonia Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
0 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
vo (na boisku 0-6) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejka 20 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Wisła Tczew |
|
vo (na boisku 1-1) |
Orkan Rumia |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Polonia Gdańsk |
5 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
5 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 21 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 maja 2006
3.05 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
3 maja 2006
3.05 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Zatoka Puck |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
vo (na boisku 2-5) |
Wisła Tczew |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Bytovia Bytów |
3 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejka 22 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 0 |
Bytovia Bytów |
6 maja 2006
6.05 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 4 |
Wisła Tczew |
|
Pomezania Malbork |
2 - 7 |
Zatoka Puck |
6 maja 2006
6.05 |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
7 maja 2006
7.05 |
Orkan Rumia |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Polonia Gdańsk |
8 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
7 maja 2006
7.05 |
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 23 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (226) |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Zatoka Puck |
4 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Wisła Tczew |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 24 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (101) |
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Orkan Rumia |
1 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
4 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 25 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (89) |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Arka Gdynia |
4 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
8 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Lechia II Gdańsk |
3 - 3 |
Bytovia Bytów |
|
Zatoka Puck |
5 - 4 |
Wisła Tczew |
|
Kolejka 26 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (103) |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
3 czerwca 2006
3.06 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
5 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pomezania Malbork |
1 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Orkan Rumia |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
|