Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar II Gdańsk AP 20 52 17 1 2 143 - 19
2. Radunia Stężyca 20 49 16 1 3 160 - 40
3. Piłeczka Pruszcz Gdański 20 44 14 2 4 91 - 30
4. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 20 38 12 2 6 69 - 48
5. Osiczanka Osice 20 34 11 1 8 44 - 43
6. Sparta Gdańsk 20 30 10 0 10 54 - 72
7. Akademia Sportowa Pomorze II 20 28 8 4 8 47 - 36
8. GTS Pruszcz Gdański 20 20 6 2 12 39 - 94
9. Czarni Pruszcz Gdański 20 16 5 1 14 28 - 140
10. Lechia II Gdańsk (*) 20 12 4 0 16 21 - 82
11. Feyenoord FSP Łęgowo (*) 20 0 0 0 20 9 - 101


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 30 sierpnia 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze II 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2020 - 17:00
Osiczanka Osice 1 - 5 Piłeczka Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2020 - 13:30
Lechia II Gdańsk 0 - 15 Jaguar II Gdańsk AP 29 sierpnia 2020 - 15:00
Sparta Gdańsk 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański 4 września 2020 - 18:00
Jaguar II Gdańsk AP 16 - 2 Sparta Gdańsk 6 września 2020 - 13:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 2 - 4 Radunia Stężyca 6 września 2020 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Osiczanka Osice 10 września 2020 - 18:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 4 - 2 Akademia Sportowa Pomorze II 6 września 2020 - 15:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze II 8 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 13 września 2020 - 17:00
Osiczanka Osice 0 - 2 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 13 września 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 25 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 16 września 2020 - 17:00
Lechia II Gdańsk 1 - 3 Piłeczka Pruszcz Gdański 13 września 2020 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 9 Jaguar II Gdańsk AP 11 września 2020 - 18:00
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 1 - 14 Jaguar II Gdańsk AP 20 września 2020 - 10:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 2 - 1 Sparta Gdańsk 20 września 2020 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 4 Lechia II Gdańsk 20 września 2020 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1 - 8 Radunia Stężyca 20 września 2020 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze II 2 - 2 Osiczanka Osice 19 września 2020 - 17:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 5 - 1 Feyenoord FSP Łęgowo 26 września 2020 - 16:30
Radunia Stężyca 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze II 26 września 2020 - 17:00
Lechia II Gdańsk 0 - 2 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 27 września 2020 - 11:00
Sparta Gdańsk 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 26 września 2020 - 14:30
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Piłeczka Pruszcz Gdański 25 września 2020 - 17:30
vo, na boisku 0-8
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piłeczka Pruszcz Gdański 1 - 5 Jaguar II Gdańsk AP 4 października 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 GTS Pruszcz Gdański 3 października 2020 - 13:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 10 - 3 Sparta Gdańsk 4 października 2020 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze II 4 - 1 Lechia II Gdańsk 3 października 2020 - 09:00
Osiczanka Osice 2 - 7 Radunia Stężyca 4 października 2020 - 13:30
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo,
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 10 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 10 października 2020 - 17:00
Lechia II Gdańsk 2 - 5 Osiczanka Osice 11 października 2020 - 11:00
Sparta Gdańsk 4 - 2 Akademia Sportowa Pomorze II 10 października 2020 - 14:30
GTS Pruszcz Gdański 0 - 11 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 10 października 2020 - 14:00
Jaguar II Gdańsk AP 17 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 11 października 2020 - 17:00
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański,
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 8 Piłeczka Pruszcz Gdański 18 października 2020 - 10:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 1 Jaguar II Gdańsk AP 18 października 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze II 4 - 1 GTS Pruszcz Gdański 16 października 2020 - 17:00
Osiczanka Osice 1 - 0 Sparta Gdańsk 18 października 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 17 - 1 Lechia II Gdańsk 17 października 2020 - 14:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia II Gdańsk 6 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 24 października 2020 - 13:00
Sparta Gdańsk 4 - 7 Radunia Stężyca 24 października 2020 - 12:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 3 Osiczanka Osice 24 października 2020 - 14:00
Jaguar II Gdańsk AP 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze II 25 października 2020 - 09:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 15 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 24 października 2020 - 15:00
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański,
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 31 października 2020 - 10:45
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 - 3 Piłeczka Pruszcz Gdański 31 października 2020 - 14:00
Osiczanka Osice 0 - 7 Jaguar II Gdańsk AP 31 października 2020 - 13:30
Radunia Stężyca 20 - 1 GTS Pruszcz Gdański 31 października 2020 - 11:00
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Sparta Gdańsk 31 października 2020 - 17:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze II,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Gdańsk 4 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 7 listopada 2020 - 13:30
GTS Pruszcz Gdański 2 - 3 Lechia II Gdańsk 7 listopada 2020 - 13:00
Jaguar II Gdańsk AP 9 - 0 Radunia Stężyca 7 listopada 2020 - 11:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze II 8 listopada 2020 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 listopada 2020 - 10:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 14 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze II
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1 - 0 Osiczanka Osice 2 czerwca 2021 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 11 Radunia Stężyca 3 czerwca 2021 - 16:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Jaguar II Gdańsk AP 2 - 5 GTS Pruszcz Gdański 2 czerwca 2021 - 20:15
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 3 Osiczanka Osice
Akademia Sportowa Pomorze II 0 - 2 Radunia Stężyca 24 kwietnia 2021 - 19:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 7 Sparta Gdańsk 24 kwietnia 2021 - 13:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 11 - 0 GTS Pruszcz Gdański 25 kwietnia 2021 - 10:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 4 - 0 Piłeczka Pruszcz Gdański 2 maja 2021 - 16:30
GTS Pruszcz Gdański 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 1 maja 2021 - 11:00
Sparta Gdańsk 1 - 2 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1 maja 2021 - 12:30
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze II
Radunia Stężyca 1 - 2 Osiczanka Osice 1 maja 2021 - 11:00
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo,
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 3 Radunia Stężyca
Osiczanka Osice 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze II 2 - 1 Sparta Gdańsk 8 maja 2021 - 09:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 maja 2021 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 9 Jaguar II Gdańsk AP 9 maja 2021 - 18:00
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański,
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piłeczka Pruszcz Gdański 3 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo
Jaguar II Gdańsk AP 5 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 15 maja 2021 - 18:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 2 Akademia Sportowa Pomorze II 15 maja 2021 - 11:00
Sparta Gdańsk 3 - 0 Osiczanka Osice 19 maja 2021 - 19:00
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Radunia Stężyca
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 3 Lechia II Gdańsk
Radunia Stężyca 9 - 2 Sparta Gdańsk 22 maja 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański 22 maja 2021 - 16:00
Akademia Sportowa Pomorze II 2 - 2 Jaguar II Gdańsk AP 23 maja 2021 - 09:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 12 Piłeczka Pruszcz Gdański 23 maja 2021 - 11:00
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański,
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo
Piłeczka Pruszcz Gdański 4 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 30 maja 2021 - 11:00
Jaguar II Gdańsk AP 2 - 0 Osiczanka Osice 29 maja 2021 - 18:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 13 Radunia Stężyca 29 maja 2021 - 11:00
Sparta Gdańsk 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze II,
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 3 Sparta Gdańsk
Lechia II Gdańsk 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański
Radunia Stężyca 1 - 12 Jaguar II Gdańsk AP 5 czerwca 2021 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze II 1 - 3 Piłeczka Pruszcz Gdański 9 czerwca 2021 - 17:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 5 czerwca 2021 - 14:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 27 marca 2021
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze II 13 czerwca 2021 - 11:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 6 - 2 Osiczanka Osice 12 czerwca 2021 - 16:30
Jaguar II Gdańsk AP 3 - 0 Lechia II Gdańsk 27 marca 2021
GTS Pruszcz Gdański 2 - 3 Sparta Gdańsk 12 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 3 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo
Sparta Gdańsk 1 - 5 Piłeczka Pruszcz Gdański 16 czerwca 2021 - 19:00
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Radunia Stężyca 13 - 0 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 16 czerwca 2021 - 16:00
Osiczanka Osice 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze II 16 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 31 marca 2021 - 17:00
Sparta Gdańsk 1 - 8 Jaguar II Gdańsk AP 19 czerwca 2021 - 14:30
Radunia Stężyca 3 - 3 Piłeczka Pruszcz Gdański 19 czerwca 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 9 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 20 czerwca 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze II 3 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 20 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Lechia II Gdańsk, .