Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Sportowa Pomorze 20 55 18 1 1 129 - 19
2. Dragon II Pomorze 19 48 16 0 3 107 - 19
3. Arka II Gdynia SI 21 47 15 2 4 124 - 30
4. Piki Gdańsk 20 41 13 2 5 91 - 37
5. Gedania II Gdańsk 20 38 12 2 6 87 - 29
6. Pomerania Gdańsk 21 33 10 3 8 93 - 80
7. EX Siedlce Gdańsk 20 28 9 1 10 58 - 61
8. Błękitni II Wejherowo 20 23 7 2 11 46 - 59
9. Bałtyk II Gdynia AP 20 15 5 0 15 42 - 114
10. Orkan Rumia MKS 19 13 4 1 14 46 - 113
11. Cisowa Gdynia 20 6 2 0 18 17 - 171 2 3 1 0 1 7 - 6
12. Kamionka Sopot 20 6 2 0 18 21 - 129 2 3 1 0 1 6 - 7


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kamionka Sopot 2 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 29 sierpnia 2020 - 18:30
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 1 Arka II Gdynia SI 29 sierpnia 2020 - 19:00
Pomerania Gdańsk 3 - 3 Błękitni II Wejherowo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Piki Gdańsk 4 - 1 Cisowa Gdynia 17 września 2020 - 18:00
Orkan Rumia MKS 0 - 9 Dragon II Pomorze 30 sierpnia 2020 - 11:30
Gedania II Gdańsk 1 - 2 EX Siedlce Gdańsk 30 sierpnia 2020 - 16:45
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 2 - 5 EX Siedlce Gdańsk 5 września 2020 - 13:00
Dragon II Pomorze 1 - 0 Gedania II Gdańsk 6 września 2020 - 15:00
Cisowa Gdynia 2 - 7 Orkan Rumia MKS 6 września 2020 - 11:00
Błękitni II Wejherowo 1 - 6 Piki Gdańsk 5 września 2020 - 12:30
Arka II Gdynia SI 10 - 3 Pomerania Gdańsk 5 września 2020 - 16:00
Kamionka Sopot 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 6 września 2020 - 13:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 20 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 12 września 2020 - 09:00
Pomerania Gdańsk 6 - 0 Kamionka Sopot 12 września 2020 - 19:00
Piki Gdańsk 1 - 1 Arka II Gdynia SI 12 września 2020 - 10:00
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Błękitni II Wejherowo 13 września 2020 - 15:30
Gedania II Gdańsk 4 - 0 Cisowa Gdynia 13 września 2020 - 17:15
EX Siedlce Gdańsk 1 - 2 Dragon II Pomorze 13 września 2020 - 09:30
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 1 - 2 Dragon II Pomorze 20 września 2020 - 15:00
Cisowa Gdynia 0 - 5 EX Siedlce Gdańsk 20 września 2020 - 11:00
Błękitni II Wejherowo 1 - 6 Gedania II Gdańsk 20 września 2020 - 14:00
Arka II Gdynia SI 9 - 0 Orkan Rumia MKS 19 września 2020 - 17:00
Kamionka Sopot 1 - 7 Piki Gdańsk 20 września 2020 - 14:30
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 2 Pomerania Gdańsk 19 września 2020 - 09:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomerania Gdańsk 3 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 26 września 2020 - 11:00
Piki Gdańsk 0 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 8 października 2020 - 18:00
Orkan Rumia MKS 7 - 3 Kamionka Sopot 5 października 2020 - 16:30
Gedania II Gdańsk 0 - 4 Arka II Gdynia SI 27 września 2020 - 18:45
EX Siedlce Gdańsk 1 - 5 Błękitni II Wejherowo 27 września 2020 - 09:30
Dragon II Pomorze 24 - 0 Cisowa Gdynia 26 września 2020 - 11:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 2 - 3 Cisowa Gdynia 3 października 2020 - 11:00
Błękitni II Wejherowo 1 - 2 Dragon II Pomorze 3 października 2020 - 16:00
Arka II Gdynia SI 5 - 2 EX Siedlce Gdańsk 3 października 2020 - 14:30
Kamionka Sopot 0 - 6 Gedania II Gdańsk 4 października 2020 - 14:00
Akademia Sportowa Pomorze 9 - 1 Orkan Rumia MKS 3 października 2020 - 17:00
Pomerania Gdańsk 5 - 7 Piki Gdańsk 1 października 2020 - 18:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piki Gdańsk 8 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 11 października 2020 - 11:00
Orkan Rumia MKS 1 - 12 Pomerania Gdańsk 11 października 2020 - 15:30
Gedania II Gdańsk 2 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 11 października 2020 - 15:00
EX Siedlce Gdańsk 9 - 0 Kamionka Sopot 11 października 2020 - 09:30
Dragon II Pomorze 0 - 3 Arka II Gdynia SI 10 października 2020 - 11:00
Cisowa Gdynia 0 - 5 Błękitni II Wejherowo 11 października 2020 - 11:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 0 - 3 Błękitni II Wejherowo 17 października 2020 - 13:00
Arka II Gdynia SI 12 - 0 Cisowa Gdynia 18 października 2020 - 17:00
Kamionka Sopot 0 - 12 Dragon II Pomorze 18 października 2020 - 18:00
Akademia Sportowa Pomorze 9 - 0 EX Siedlce Gdańsk 17 października 2020 - 09:00
Pomerania Gdańsk 1 - 1 Gedania II Gdańsk 17 października 2020 - 11:00
Piki Gdańsk 4 - 0 Orkan Rumia MKS 17 października 2020 - 10:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 25 października 2020 - 14:00
Gedania II Gdańsk 8 - 0 Piki Gdańsk 25 października 2020 - 17:00
EX Siedlce Gdańsk 3 - 3 Pomerania Gdańsk 25 października 2020 - 09:30
Dragon II Pomorze 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 24 października 2020 - 11:00
Cisowa Gdynia 5 - 0 Kamionka Sopot 25 października 2020 - 11:00
Błękitni II Wejherowo 0 - 6 Arka II Gdynia SI 25 października 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 0 - 14 Arka II Gdynia SI 31 października 2020 - 15:00
Błękitni II Wejherowo 2 - 0 Kamionka Sopot 11 listopada 2020 - 13:30
Akademia Sportowa Pomorze 10 - 0 Cisowa Gdynia 31 października 2020 - 14:00
Pomerania Gdańsk 1 - 13 Dragon II Pomorze 31 października 2020 - 11:00
Piki Gdańsk 5 - 0 EX Siedlce Gdańsk 31 października 2020 - 10:00
Orkan Rumia MKS 2 - 12 Gedania II Gdańsk 23 września 2020 - 17:30
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 7 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 8 listopada 2020 - 17:15
EX Siedlce Gdańsk 4 - 1 Orkan Rumia MKS 8 listopada 2020 - 09:30
Dragon II Pomorze 4 - 1 Piki Gdańsk 8 listopada 2020 - 13:00
Cisowa Gdynia 1 - 7 Pomerania Gdańsk 8 listopada 2020 - 11:00
Błękitni II Wejherowo 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 7 listopada 2020 - 13:30
Arka II Gdynia SI 3 - 0 Kamionka Sopot 7 listopada 2020 - 16:00
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 0 - 9 Pomerania Gdańsk 24 kwietnia 2021 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Piki Gdańsk 24 kwietnia 2021 - 09:00
Kamionka Sopot 0 - 12 Orkan Rumia MKS 24 kwietnia 2021 - 18:00
Arka II Gdynia SI 0 - 2 Gedania II Gdańsk 24 kwietnia 2021 - 14:30
Błękitni II Wejherowo 0 - 2 EX Siedlce Gdańsk 24 kwietnia 2021 - 12:00
Cisowa Gdynia 1 - 8 Dragon II Pomorze 25 kwietnia 2021 - 11:00
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 0 - 6 Bałtyk II Gdynia AP 2 maja 2021 - 11:00
Dragon II Pomorze 3 - 0 Błękitni II Wejherowo 28 kwietnia 2021 - 18:00
EX Siedlce Gdańsk 1 - 4 Arka II Gdynia SI 1 maja 2021 - 10:00
Gedania II Gdańsk 9 - 2 Kamionka Sopot 2 maja 2021 - 15:00
Orkan Rumia MKS 1 - 9 Akademia Sportowa Pomorze 2 maja 2021 - 11:00
Piki Gdańsk 6 - 1 Pomerania Gdańsk 1 maja 2021 - 11:00
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 0 - 9 Piki Gdańsk 8 maja 2021 - 13:00
Pomerania Gdańsk 6 - 4 Orkan Rumia MKS 8 maja 2021 - 17:30
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 2 Gedania II Gdańsk 8 maja 2021 - 17:00
Kamionka Sopot 1 - 12 EX Siedlce Gdańsk 8 maja 2021 - 17:00
Arka II Gdynia SI 2 - 5 Dragon II Pomorze 8 maja 2021 - 14:30
Błękitni II Wejherowo 7 - 0 Cisowa Gdynia 8 maja 2021 - 13:30
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni II Wejherowo 7 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 15 maja 2021 - 13:30
Cisowa Gdynia 0 - 12 Arka II Gdynia SI 16 maja 2021 - 11:00
Dragon II Pomorze 6 - 0 Kamionka Sopot 15 maja 2021 - 16:00
EX Siedlce Gdańsk 0 - 8 Akademia Sportowa Pomorze 16 maja 2021 - 09:30
Gedania II Gdańsk 0 - 2 Pomerania Gdańsk 15 maja 2021 - 15:30
Orkan Rumia MKS 1 - 5 Piki Gdańsk 16 maja 2021 - 11:00
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 9 - 2 Orkan Rumia MKS 22 maja 2021 - 13:00
Piki Gdańsk 2 - 2 Gedania II Gdańsk 22 maja 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 2 - 5 EX Siedlce Gdańsk 22 maja 2021 - 17:30
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 2 Dragon II Pomorze 22 maja 2021 - 09:00
Kamionka Sopot 6 - 2 Cisowa Gdynia 22 maja 2021 - 11:00
Arka II Gdynia SI 11 - 1 Błękitni II Wejherowo 22 maja 2021 - 14:30
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 1 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 29 maja 2021 - 19:00
Kamionka Sopot 1 - 3 Błękitni II Wejherowo 30 maja 2021 - 18:30
Cisowa Gdynia 0 - 12 Akademia Sportowa Pomorze 30 maja 2021 - 11:00
Dragon II Pomorze 6 - 1 Pomerania Gdańsk 29 maja 2021 - 14:00
EX Siedlce Gdańsk 1 - 4 Piki Gdańsk 30 maja 2021 - 09:30
Gedania II Gdańsk 11 - 0 Orkan Rumia MKS 30 maja 2021 - 13:00
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 1 - 11 Akademia Sportowa Pomorze 3 czerwca 2021 - 11:00
Kamionka Sopot 0 - 4 Pomerania Gdańsk 3 czerwca 2021 - 18:00
Arka II Gdynia SI 4 - 1 Piki Gdańsk 2 czerwca 2021 - 20:30
Błękitni II Wejherowo 3 - 4 Orkan Rumia MKS 3 czerwca 2021 - 18:30
Cisowa Gdynia 0 - 7 Gedania II Gdańsk 3 czerwca 2021 - 17:00
Dragon II Pomorze 5 - 0 EX Siedlce Gdańsk 3 czerwca 2021 - 13:00
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 1 - 4 Gedania II Gdańsk 6 czerwca 2021 - 13:00
Orkan Rumia MKS 1 - 3 EX Siedlce Gdańsk 6 czerwca 2021 - 11:00
Piki Gdańsk 2 - 1 Dragon II Pomorze 5 czerwca 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 14 - 2 Cisowa Gdynia 5 czerwca 2021 - 17:30
Akademia Sportowa Pomorze 6 - 0 Błękitni II Wejherowo 5 czerwca 2021 - 15:30
Kamionka Sopot 2 - 7 Arka II Gdynia SI 5 czerwca 2021 - 14:00
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 12 - 3 Kamionka Sopot 13 czerwca 2021 - 16:00
Arka II Gdynia SI 4 - 5 Akademia Sportowa Pomorze 13 czerwca 2021 - 10:00
Błękitni II Wejherowo 2 - 5 Pomerania Gdańsk 13 czerwca 2021 - 13:30
Cisowa Gdynia 0 - 19 Piki Gdańsk 12 czerwca 2021 - 10:00
Dragon II Pomorze - Orkan Rumia MKS 12 czerwca 2021 - 11:00
EX Siedlce Gdańsk 2 - 3 Gedania II Gdańsk 13 czerwca 2021 - 09:30
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon II Pomorze - Bałtyk II Gdynia AP 16 czerwca 2021 - 18:00
EX Siedlce Gdańsk - Cisowa Gdynia 16 czerwca 2021 - 18:00
Gedania II Gdańsk - Błękitni II Wejherowo 16 czerwca 2021 - 15:30
Orkan Rumia MKS - Arka II Gdynia SI 16 czerwca 2021 - 17:45
Piki Gdańsk - Kamionka Sopot 16 czerwca 2021 - 17:30
Pomerania Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 17 czerwca 2021 - 18:15
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
EX Siedlce Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 20 czerwca 2021 - 09:30
Gedania II Gdańsk - Dragon II Pomorze 19 czerwca 2021 - 14:30
Orkan Rumia MKS - Cisowa Gdynia 19 czerwca 2021 - 11:00
Piki Gdańsk - Błękitni II Wejherowo 19 czerwca 2021 - 11:30
Pomerania Gdańsk 3 - 11 Arka II Gdynia SI 21 marca 2021 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze - Kamionka Sopot 20 czerwca 2021 - 13:00