Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dragon Pomorze 19 54 18 0 1 147 - 15
2. Stolem Gniewino 20 48 16 0 4 77 - 28
3. GOSRiT Luzino 19 46 15 1 3 75 - 22
4. Sztorm Kosakowo 19 43 14 1 4 97 - 24
5. Błękitni Wejherowo 19 33 10 3 6 79 - 39
6. Salos Rumia 19 25 7 4 8 44 - 58
7. Zatoka Puck 20 18 5 3 12 32 - 71
8. MKS Władysławowo 19 16 5 1 13 20 - 104
9. Pro-Fan Gościcino 19 14 3 5 11 16 - 45
10. GKS Linia 17 13 3 4 10 24 - 79 1 1 0 1 0 0 - 0
11. Barca Bolszewo 21 13 3 4 14 17 - 94 1 1 0 1 0 0 - 0
12. AP Gdynia Dąbrowa 19 8 2 2 15 17 - 66
Ostatni komentarz dodał Barti 03.05.2021, 09:39:11


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Pomorze 18 - 0 Barca Bolszewo 10 września 2020 - 18:00
Sztorm Kosakowo 3 - 6 Błękitni Wejherowo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 8 - 0 Zatoka Puck 13 października 2020 - 18:00
Salos Rumia 5 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 10 września 2020 - 17:00
Pro-Fan Gościcino 1 - 1 GKS Linia 29 sierpnia 2020 - 11:00
MKS Władysławowo 0 - 15 GOSRiT Luzino 30 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 1 - 3 GOSRiT Luzino 5 września 2020 - 09:30
GKS Linia 5 - 2 MKS Władysławowo 5 września 2020 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 Pro-Fan Gościcino 6 września 2020 - 13:00
Zatoka Puck 2 - 1 Salos Rumia 5 września 2020 - 12:00
Błękitni Wejherowo 2 - 4 Stolem Gniewino 5 września 2020 - 15:00
Dragon Pomorze 5 - 0 Sztorm Kosakowo 6 września 2020 - 13:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 18 - 1 Barca Bolszewo 12 września 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 2 - 5 Dragon Pomorze 13 września 2020 - 14:00
Salos Rumia 3 - 3 Błękitni Wejherowo 12 września 2020 - 16:00
Pro-Fan Gościcino 1 - 1 Zatoka Puck 12 września 2020 - 09:00
MKS Władysławowo 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 13 września 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 7 - 1 GKS Linia 12 września 2020 - 13:30
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 0 - 0 GKS Linia 19 września 2020 - 09:30
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 4 GOSRiT Luzino 15 listopada 2020 - 11:00
Zatoka Puck 3 - 1 MKS Władysławowo 19 września 2020 - 14:00
Błękitni Wejherowo 8 - 1 Pro-Fan Gościcino 19 września 2020 - 12:30
Dragon Pomorze 10 - 0 Salos Rumia 19 września 2020 - 16:00
Sztorm Kosakowo 3 - 2 Stolem Gniewino 19 września 2020 - 14:30
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino 8 - 0 Barca Bolszewo 26 września 2020 - 11:00
Salos Rumia 1 - 5 Sztorm Kosakowo 22 października 2020 - 17:45
Pro-Fan Gościcino 1 - 6 Dragon Pomorze 27 września 2020 - 11:00
MKS Władysławowo 0 - 11 Błękitni Wejherowo 27 września 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 0 Zatoka Puck 27 września 2020 - 11:00
GKS Linia 2 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 8 października 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 4 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 3 października 2020 - 11:00
Zatoka Puck 3 - 3 GKS Linia 4 października 2020 - 11:00
Błękitni Wejherowo 2 - 4 GOSRiT Luzino 3 października 2020 - 13:30
Dragon Pomorze 17 - 0 MKS Władysławowo 3 października 2020 - 16:00
Sztorm Kosakowo 1 - 3 Pro-Fan Gościcino 3 października 2020 - 10:00
Stolem Gniewino 6 - 1 Salos Rumia 3 października 2020 - 11:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Salos Rumia 3 - 1 Barca Bolszewo 10 października 2020 - 10:00
Pro-Fan Gościcino 0 - 2 Stolem Gniewino 11 października 2020 - 13:00
Sztorm Kosakowo 10 - 0 MKS Władysławowo 11 października 2020 - 14:30
GOSRiT Luzino 4 - 2 Dragon Pomorze 11 października 2020 - 11:00
GKS Linia 0 - 9 Błękitni Wejherowo 10 października 2020 - 11:00
Zatoka Puck 6 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 11 października 2020 - 11:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 3 - 1 Zatoka Puck 17 października 2020 - 11:00
Błękitni Wejherowo 7 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 17 października 2020 - 12:30
Dragon Pomorze 13 - 0 GKS Linia 17 października 2020 - 15:00
Sztorm Kosakowo 2 - 5 GOSRiT Luzino 17 października 2020 - 10:00
Stolem Gniewino 2 - 1 MKS Władysławowo 18 października 2020 - 14:00
Salos Rumia 0 - 0 Pro-Fan Gościcino 17 października 2020 - 11:30
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pro-Fan Gościcino 0 - 0 Barca Bolszewo 24 października 2020 - 14:00
MKS Władysławowo 1 - 3 Salos Rumia 25 października 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 0 Stolem Gniewino 25 października 2020 - 13:00
vo, na boisku 1-2
GKS Linia 1 - 7 Sztorm Kosakowo 24 października 2020 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 2 Dragon Pomorze 25 października 2020 - 12:00
Zatoka Puck 2 - 5 Błękitni Wejherowo 25 października 2020 - 14:30
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 1 - 0 Błękitni Wejherowo 31 października 2020 - 11:00
Dragon Pomorze 10 - 0 Zatoka Puck 31 października 2020 - 14:30
Sztorm Kosakowo 7 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 31 października 2020 - 15:00
Stolem Gniewino 3 - 0 GKS Linia 31 października 2020 - 11:00
Salos Rumia 3 - 3 GOSRiT Luzino 31 października 2020 - 13:30
Pro-Fan Gościcino 0 - 1 MKS Władysławowo 31 października 2020 - 14:30
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Władysławowo 0 - 0 Barca Bolszewo 8 listopada 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 4 - 2 Pro-Fan Gościcino 8 listopada 2020 - 11:00
GKS Linia 2 - 3 Salos Rumia 7 listopada 2020 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 2 Stolem Gniewino 8 listopada 2020 - 13:30
Zatoka Puck 0 - 9 Sztorm Kosakowo 7 listopada 2020 - 11:00
Błękitni Wejherowo 2 - 10 Dragon Pomorze 7 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Barca Bolszewo 0 - 4 Stolem Gniewino 24 kwietnia 2021 - 11:00
Sztorm Kosakowo 4 - 0 Salos Rumia 24 kwietnia 2021 - 11:00
Dragon Pomorze 9 - 1 Pro-Fan Gościcino 24 kwietnia 2021 - 11:00
Błękitni Wejherowo 4 - 0 MKS Władysławowo 24 kwietnia 2021 - 14:30
Zatoka Puck 1 - 2 GOSRiT Luzino 24 kwietnia 2021 - 14:00
AP Gdynia Dąbrowa 2 - 2 GKS Linia 24 kwietnia 2021 - 10:00
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Gdynia Dąbrowa 2 - 1 Barca Bolszewo 1 maja 2021 - 19:30
GKS Linia 4 - 3 Zatoka Puck 1 maja 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 2 - 1 Błękitni Wejherowo 1 maja 2021 - 11:00
MKS Władysławowo 0 - 13 Dragon Pomorze 2 maja 2021 - 11:00
Pro-Fan Gościcino 0 - 0 Sztorm Kosakowo 2 maja 2021 - 11:00
Salos Rumia 1 - 2 Stolem Gniewino 1 maja 2021 - 11:00
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 2 - 2 Salos Rumia 8 maja 2021 - 11:00
Stolem Gniewino 4 - 0 Pro-Fan Gościcino 8 maja 2021 - 11:00
MKS Władysławowo 0 - 8 Sztorm Kosakowo 9 maja 2021 - 11:00
Dragon Pomorze 1 - 0 GOSRiT Luzino 8 maja 2021 - 11:00
Błękitni Wejherowo 5 - 1 GKS Linia 8 maja 2021 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 1 Zatoka Puck 8 maja 2021 - 19:30
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck 3 - 0 Barca Bolszewo 15 maja 2021 - 12:30
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 1 Błękitni Wejherowo 15 maja 2021 - 17:00
GKS Linia - Dragon Pomorze 15 maja 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 0 - 1 Sztorm Kosakowo 15 maja 2021 - 13:30
MKS Władysławowo 1 - 9 Stolem Gniewino 16 maja 2021 - 11:00
Pro-Fan Gościcino 2 - 4 Salos Rumia 15 maja 2021 - 14:30
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 0 - 1 Pro-Fan Gościcino 22 maja 2021 - 11:00
Salos Rumia 2 - 1 MKS Władysławowo 22 maja 2021 - 13:00
Stolem Gniewino 4 - 1 GOSRiT Luzino 22 maja 2021 - 11:00
Sztorm Kosakowo 5 - 0 GKS Linia 23 maja 2021 - 11:00
Dragon Pomorze 7 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 22 maja 2021 - 12:00
Błękitni Wejherowo 1 - 1 Zatoka Puck 22 maja 2021 - 10:00
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo 6 - 2 Barca Bolszewo 29 maja 2021 - 11:00
Zatoka Puck 0 - 9 Dragon Pomorze 29 maja 2021 - 14:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 2 Sztorm Kosakowo 29 maja 2021 - 17:00
GKS Linia 1 - 6 Stolem Gniewino 29 maja 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino 5 - 1 Salos Rumia 30 maja 2021 - 11:00
MKS Władysławowo 1 - 0 Pro-Fan Gościcino 30 maja 2021 - 11:00
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 0 - 8 Sztorm Kosakowo 3 czerwca 2021 - 17:00
Dragon Pomorze 5 - 1 Stolem Gniewino 3 czerwca 2021 - 11:00
Błękitni Wejherowo 5 - 2 Salos Rumia 3 czerwca 2021 - 16:00
Zatoka Puck 2 - 0 Pro-Fan Gościcino 3 czerwca 2021 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 2 - 3 MKS Władysławowo 3 czerwca 2021 - 10:00
GKS Linia - GOSRiT Luzino 3 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 0 - 5 MKS Władysławowo 5 czerwca 2021 - 11:00
Pro-Fan Gościcino 0 - 1 GOSRiT Luzino 6 czerwca 2021 - 11:00
Salos Rumia 9 - 1 GKS Linia 6 czerwca 2021 - 13:00
Stolem Gniewino 4 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 5 czerwca 2021 - 11:00
Sztorm Kosakowo 4 - 0 Zatoka Puck 6 czerwca 2021 - 14:30
Dragon Pomorze 2 - 1 Błękitni Wejherowo 5 czerwca 2021 - 16:00
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo 1 - 3 Dragon Pomorze 12 czerwca 2021 - 11:00
Błękitni Wejherowo - Sztorm Kosakowo 13 czerwca 2021 - 11:00
Zatoka Puck 3 - 4 Stolem Gniewino 12 czerwca 2021 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa - Salos Rumia 13 czerwca 2021 - 20:00
GKS Linia - Pro-Fan Gościcino 13 czerwca 2021 - 11:00
GOSRiT Luzino - MKS Władysławowo 13 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Linia - Barca Bolszewo 16 czerwca 2021 - 17:00
GOSRiT Luzino - AP Gdynia Dąbrowa 16 czerwca 2021 - 16:00
MKS Władysławowo - Zatoka Puck 16 czerwca 2021 - 18:00
Pro-Fan Gościcino - Błękitni Wejherowo 16 czerwca 2021 - 17:30
Salos Rumia - Dragon Pomorze 17 czerwca 2021 - 16:30
Stolem Gniewino - Sztorm Kosakowo 16 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 9 - 0 Barca Bolszewo 9 czerwca 2021 - 17:00
MKS Władysławowo - GKS Linia 20 czerwca 2021 - 11:00
Pro-Fan Gościcino - AP Gdynia Dąbrowa 20 czerwca 2021 - 13:30
Salos Rumia - Zatoka Puck 19 czerwca 2021 - 13:00
Stolem Gniewino - Błękitni Wejherowo 19 czerwca 2021 - 14:30
Sztorm Kosakowo - Dragon Pomorze 19 czerwca 2021 - 11:00