Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon Pomorze |
18 - 0 |
Barca Bolszewo |
10 września 2020
10.09 - 18:00 |
Sztorm Kosakowo |
3 - 6 |
Błękitni Wejherowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
8 - 0 |
Zatoka Puck |
13 października 2020
13.10 - 18:00 |
Salos Rumia |
5 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
10 września 2020
10.09 - 17:00 |
Pro-Fan Gościcino |
1 - 1 |
GKS Linia |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 15 |
GOSRiT Luzino |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
1 - 3 |
GOSRiT Luzino |
5 września 2020
5.09 - 09:30 |
GKS Linia |
5 - 2 |
MKS Władysławowo |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 3 |
Pro-Fan Gościcino |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Zatoka Puck |
2 - 1 |
Salos Rumia |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Błękitni Wejherowo |
2 - 4 |
Stolem Gniewino |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Dragon Pomorze |
5 - 0 |
Sztorm Kosakowo |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Kosakowo |
18 - 1 |
Barca Bolszewo |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 5 |
Dragon Pomorze |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Salos Rumia |
3 - 3 |
Błękitni Wejherowo |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Pro-Fan Gościcino |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
12 września 2020
12.09 - 09:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
7 - 1 |
GKS Linia |
12 września 2020
12.09 - 13:30 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
0 - 0 |
GKS Linia |
19 września 2020
19.09 - 09:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 4 |
GOSRiT Luzino |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Zatoka Puck |
3 - 1 |
MKS Władysławowo |
19 września 2020
19.09 - 14:00 |
Błękitni Wejherowo |
8 - 1 |
Pro-Fan Gościcino |
19 września 2020
19.09 - 12:30 |
Dragon Pomorze |
10 - 0 |
Salos Rumia |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Sztorm Kosakowo |
3 - 2 |
Stolem Gniewino |
19 września 2020
19.09 - 14:30 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
8 - 0 |
Barca Bolszewo |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Salos Rumia |
1 - 5 |
Sztorm Kosakowo |
22 października 2020
22.10 - 17:45 |
Pro-Fan Gościcino |
1 - 6 |
Dragon Pomorze |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 11 |
Błękitni Wejherowo |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
GKS Linia |
2 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
8 października 2020
8.10 - 17:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
4 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Zatoka Puck |
3 - 3 |
GKS Linia |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
2 - 4 |
GOSRiT Luzino |
3 października 2020
3.10 - 13:30 |
Dragon Pomorze |
17 - 0 |
MKS Władysławowo |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 3 |
Pro-Fan Gościcino |
3 października 2020
3.10 - 10:00 |
Stolem Gniewino |
6 - 1 |
Salos Rumia |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Rumia |
3 - 1 |
Barca Bolszewo |
10 października 2020
10.10 - 10:00 |
Pro-Fan Gościcino |
0 - 2 |
Stolem Gniewino |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Sztorm Kosakowo |
10 - 0 |
MKS Władysławowo |
11 października 2020
11.10 - 14:30 |
GOSRiT Luzino |
4 - 2 |
Dragon Pomorze |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
GKS Linia |
0 - 9 |
Błękitni Wejherowo |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Zatoka Puck |
6 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
7 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
17 października 2020
17.10 - 12:30 |
Dragon Pomorze |
13 - 0 |
GKS Linia |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Sztorm Kosakowo |
2 - 5 |
GOSRiT Luzino |
17 października 2020
17.10 - 10:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
MKS Władysławowo |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Salos Rumia |
0 - 0 |
Pro-Fan Gościcino |
17 października 2020
17.10 - 11:30 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pro-Fan Gościcino |
0 - 0 |
Barca Bolszewo |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 3 |
Salos Rumia |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
vo, na boisku 1-2 |
GKS Linia |
1 - 7 |
Sztorm Kosakowo |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 2 |
Dragon Pomorze |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Zatoka Puck |
2 - 5 |
Błękitni Wejherowo |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
1 - 0 |
Błękitni Wejherowo |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Dragon Pomorze |
10 - 0 |
Zatoka Puck |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Sztorm Kosakowo |
7 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
GKS Linia |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Salos Rumia |
3 - 3 |
GOSRiT Luzino |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Pro-Fan Gościcino |
0 - 1 |
MKS Władysławowo |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
0 - 0 |
Barca Bolszewo |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
4 - 2 |
Pro-Fan Gościcino |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
GKS Linia |
2 - 3 |
Salos Rumia |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 2 |
Stolem Gniewino |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Zatoka Puck |
0 - 9 |
Sztorm Kosakowo |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
2 - 10 |
Dragon Pomorze |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Barca Bolszewo |
0 - 4 |
Stolem Gniewino |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Sztorm Kosakowo |
4 - 0 |
Salos Rumia |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Dragon Pomorze |
9 - 1 |
Pro-Fan Gościcino |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
4 - 0 |
MKS Władysławowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:30 |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
GOSRiT Luzino |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 2 |
GKS Linia |
24 kwietnia 2021
24.04 - 10:00 |
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 1 |
Barca Bolszewo |
1 maja 2021
1.05 - 19:30 |
GKS Linia |
4 - 3 |
Zatoka Puck |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 13 |
Dragon Pomorze |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Pro-Fan Gościcino |
0 - 0 |
Sztorm Kosakowo |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Salos Rumia |
1 - 2 |
Stolem Gniewino |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
2 - 2 |
Salos Rumia |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Pro-Fan Gościcino |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
0 - 8 |
Sztorm Kosakowo |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Dragon Pomorze |
1 - 0 |
GOSRiT Luzino |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
5 - 1 |
GKS Linia |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
8 maja 2021
8.05 - 19:30 |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
Barca Bolszewo |
15 maja 2021
15.05 - 12:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
GKS Linia |
- |
Dragon Pomorze |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 1 |
Sztorm Kosakowo |
15 maja 2021
15.05 - 13:30 |
MKS Władysławowo |
1 - 9 |
Stolem Gniewino |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Pro-Fan Gościcino |
2 - 4 |
Salos Rumia |
15 maja 2021
15.05 - 14:30 |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
0 - 1 |
Pro-Fan Gościcino |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Salos Rumia |
2 - 1 |
MKS Władysławowo |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 1 |
GOSRiT Luzino |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Sztorm Kosakowo |
5 - 0 |
GKS Linia |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Dragon Pomorze |
7 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
Błękitni Wejherowo |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
22 maja 2021
22.05 - 10:00 |
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Wejherowo |
6 - 2 |
Barca Bolszewo |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 9 |
Dragon Pomorze |
29 maja 2021
29.05 - 14:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 2 |
Sztorm Kosakowo |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
GKS Linia |
1 - 6 |
Stolem Gniewino |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
5 - 1 |
Salos Rumia |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 0 |
Pro-Fan Gościcino |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
0 - 8 |
Sztorm Kosakowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Dragon Pomorze |
5 - 1 |
Stolem Gniewino |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
5 - 2 |
Salos Rumia |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Zatoka Puck |
2 - 0 |
Pro-Fan Gościcino |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 3 |
MKS Władysławowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 10:00 |
GKS Linia |
- |
GOSRiT Luzino |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
0 - 5 |
MKS Władysławowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Pro-Fan Gościcino |
0 - 1 |
GOSRiT Luzino |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Salos Rumia |
9 - 1 |
GKS Linia |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Sztorm Kosakowo |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:30 |
Dragon Pomorze |
2 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
1 - 3 |
Dragon Pomorze |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
4 - 3 |
Sztorm Kosakowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Zatoka Puck |
3 - 4 |
Stolem Gniewino |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 3 |
Salos Rumia |
13 czerwca 2021
13.06 - 20:00 |
GKS Linia |
4 - 1 |
Pro-Fan Gościcino |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
10 - 0 |
MKS Władysławowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
4 - 0 |
Barca Bolszewo |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
GOSRiT Luzino |
7 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
16 czerwca 2021
16.06 - 16:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 0 |
Zatoka Puck |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Pro-Fan Gościcino |
2 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:30 |
Salos Rumia |
2 - 11 |
Dragon Pomorze |
17 czerwca 2021
17.06 - 16:30 |
Stolem Gniewino |
0 - 4 |
Sztorm Kosakowo |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
9 - 0 |
Barca Bolszewo |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
6 - 2 |
GKS Linia |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Pro-Fan Gościcino |
1 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:30 |
Salos Rumia |
1 - 2 |
Zatoka Puck |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:30 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 6 |
Dragon Pomorze |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
|