Liga Juniorów C2 - grupa Malbork - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 11 33 11 0 0 115 - 4
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 30 10 0 2 76 - 25
3. DSPN II Kwidzyn 12 24 8 0 4 77 - 48
4. Keramzyt Szprudowo 11 22 7 1 3 45 - 34
5. Supra Kwidzyn 11 21 7 0 4 58 - 48
6. Olimpia Sztum 12 16 5 1 6 37 - 53
7. Gryf II Tczew MKS 12 9 3 0 9 47 - 113 2 3 1 0 1 18 - 18
8. Orły Tczew 12 9 3 0 9 51 - 89 2 3 1 0 1 18 - 18
9. Spójnia Sadlinki 10 6 2 0 8 25 - 46
10. Rodło Kwidzyn 11 0 0 0 11 18 - 89
Ostatni komentarz dodał malbo 27.09.2020, 13:12:44


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Supra Kwidzyn 14 - 2 Gryf II Tczew MKS 30 sierpnia 2020 - 11:00
Spójnia Sadlinki 3 - 5 Keramzyt Szprudowo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 1 - 3 Olimpia Sztum 29 sierpnia 2020 - 13:00
Pomezania Malbork 13 - 1 Orły Tczew 30 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: DSPN II Kwidzyn, Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Olimpia Sztum 0 - 11 Pomezania Malbork 5 września 2020 - 10:30
Keramzyt Szprudowo 8 - 2 Rodło Kwidzyn 5 września 2020 - 12:00
Gryf II Tczew MKS 6 - 4 Spójnia Sadlinki 5 września 2020 - 11:00
DSPN II Kwidzyn 7 - 3 Supra Kwidzyn 2 września 2020 - 17:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Orły Tczew,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Supra Kwidzyn 1 - 10 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 września 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 3 - 1 DSPN II Kwidzyn 13 września 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 3 - 8 Gryf II Tczew MKS 12 września 2020 - 13:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Keramzyt Szprudowo 13 września 2020 - 11:00
Orły Tczew 3 - 6 Olimpia Sztum 13 września 2020 - 11:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Keramzyt Szprudowo 6 - 2 Orły Tczew 17 września 2020 - 17:00
Gryf II Tczew MKS 0 - 26 Pomezania Malbork 19 września 2020 - 11:00
DSPN II Kwidzyn 13 - 1 Rodło Kwidzyn 16 września 2020 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 1 Spójnia Sadlinki 20 września 2020 - 13:00
Pauza: Supra Kwidzyn, Olimpia Sztum,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Rodło Kwidzyn 1 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 września 2020 - 13:00
Pomezania Malbork 12 - 0 DSPN II Kwidzyn 27 września 2020 - 11:00
Orły Tczew 6 - 17 Gryf II Tczew MKS 27 września 2020 - 11:00
Olimpia Sztum 1 - 1 Keramzyt Szprudowo 26 września 2020 - 10:30
Pauza: Spójnia Sadlinki, Supra Kwidzyn,
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Tczew MKS 1 - 5 Olimpia Sztum 3 października 2020 - 13:30
DSPN II Kwidzyn 7 - 2 Orły Tczew 4 października 2020 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Pomezania Malbork 2 października 2020 - 17:00
Supra Kwidzyn 6 - 5 Spójnia Sadlinki 3 października 2020 - 12:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Keramzyt Szprudowo,
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 1 - 9 Supra Kwidzyn 13 października 2020 - 16:30
Orły Tczew 3 - 10 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 października 2020 - 13:00
Olimpia Sztum 0 - 13 DSPN II Kwidzyn 14 października 2020 - 16:30
Keramzyt Szprudowo 10 - 2 Gryf II Tczew MKS 10 października 2020 - 12:00
Pauza: Pomezania Malbork, Spójnia Sadlinki,
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN II Kwidzyn 11 - 1 Keramzyt Szprudowo 18 października 2020 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Olimpia Sztum 18 października 2020 - 14:00
Supra Kwidzyn 1 - 8 Pomezania Malbork 18 października 2020 - 13:00
Spójnia Sadlinki 4 - 2 Rodło Kwidzyn 18 października 2020 - 11:00
Pauza: Orły Tczew, Gryf II Tczew MKS,
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 7 - 1 Spójnia Sadlinki 25 października 2020 - 11:00
Orły Tczew 5 - 7 Supra Kwidzyn 25 października 2020 - 11:00
Keramzyt Szprudowo 0 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października 2020 - 10:30
Gryf II Tczew MKS 8 - 9 DSPN II Kwidzyn 24 października 2020 - 14:00
Pauza: Olimpia Sztum, Rodło Kwidzyn,
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 2 Gryf II Tczew MKS 31 października 2020 - 11:00
Olimpia Sztum 3 - 4 Supra Kwidzyn 31 października 2020 - 10:30
Spójnia Sadlinki 2 - 4 Orły Tczew 31 października 2020 - 10:00
Pomezania Malbork 15 - 0 Rodło Kwidzyn 14 listopada 2020 - 14:00
Pauza: Keramzyt Szprudowo, DSPN II Kwidzyn,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orły Tczew 6 - 4 Rodło Kwidzyn 8 listopada 2020 - 11:00
Olimpia Sztum 3 - 2 Spójnia Sadlinki 7 listopada 2020 - 10:30
Keramzyt Szprudowo 5 - 2 Supra Kwidzyn 7 listopada 2020 - 11:00
DSPN II Kwidzyn 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Pomezania Malbork,
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 1 Rodło Kwidzyn 24 kwietnia 2021 - 13:00
DSPN II Kwidzyn 0 - 11 Pomezania Malbork 24 kwietnia 2021 - 09:00
Gryf II Tczew MKS 1 - 12 Orły Tczew 25 kwietnia 2021 - 15:30
Keramzyt Szprudowo 5 - 3 Olimpia Sztum 25 kwietnia 2021 - 11:00
Pauza: Spójnia Sadlinki, Supra Kwidzyn,
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Sztum 11 - 0 Gryf II Tczew MKS 1 maja 2021 - 11:00
Orły Tczew 2 - 9 DSPN II Kwidzyn 29 kwietnia 2021 - 16:00
Pomezania Malbork 7 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 maja 2021 - 11:00
Spójnia Sadlinki 0 - 5 Supra Kwidzyn 2 maja 2021 - 13:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Keramzyt Szprudowo,
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Supra Kwidzyn 6 - 2 Rodło Kwidzyn 8 maja 2021 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 5 Orły Tczew 7 maja 2021 - 17:00
DSPN II Kwidzyn 6 - 1 Olimpia Sztum 9 maja 2021 - 13:30
Gryf II Tczew MKS 0 - 4 Keramzyt Szprudowo 8 maja 2021 - 13:30
Pauza: Pomezania Malbork, Spójnia Sadlinki,
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Keramzyt Szprudowo - DSPN II Kwidzyn 15 maja 2021 - 11:00
Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 maja 2021 - 11:00
Pomezania Malbork - Supra Kwidzyn 16 maja 2021 - 11:00
Rodło Kwidzyn - Spójnia Sadlinki 15 maja 2021 - 13:30
Pauza: Orły Tczew, Gryf II Tczew MKS,
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 23 maja 2021 - 13:00
Supra Kwidzyn - Orły Tczew 22 maja 2021 - 13:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Keramzyt Szprudowo 22 maja 2021 - 14:00
DSPN II Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS 23 maja 2021 - 11:00
Pauza: Olimpia Sztum, Rodło Kwidzyn,
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Tczew MKS - Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 maja 2021 - 11:00
Supra Kwidzyn - Olimpia Sztum 29 maja 2021 - 13:30
Orły Tczew - Spójnia Sadlinki 30 maja 2021 - 09:00
Rodło Kwidzyn - Pomezania Malbork 29 maja 2021 - 13:30
Pauza: Keramzyt Szprudowo, DSPN II Kwidzyn,
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Supra Kwidzyn
DSPN II Kwidzyn - Spójnia Sadlinki 26 maja 2021 - 16:00
Gryf II Tczew MKS - Rodło Kwidzyn 3 czerwca 2021 - 15:00
Keramzyt Szprudowo - Pomezania Malbork
Olimpia Sztum - Orły Tczew 2 czerwca 2021 - 18:00
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn - Orły Tczew 5 czerwca 2021 - 13:30
Spójnia Sadlinki - Olimpia Sztum 6 czerwca 2021 - 13:00
Supra Kwidzyn - Keramzyt Szprudowo 6 czerwca 2021 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - DSPN II Kwidzyn 6 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Pomezania Malbork,
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Tczew MKS - Supra Kwidzyn 12 czerwca 2021 - 13:00
Keramzyt Szprudowo - Spójnia Sadlinki 12 czerwca 2021 - 11:00
Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn 12 czerwca 2021 - 11:00
Orły Tczew - Pomezania Malbork
Pauza: DSPN II Kwidzyn, Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orły Tczew - Keramzyt Szprudowo
Pomezania Malbork - Gryf II Tczew MKS 16 czerwca 2021 - 18:00
Rodło Kwidzyn - DSPN II Kwidzyn 9 czerwca 2021 - 17:00
Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Supra Kwidzyn, Olimpia Sztum,
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork - Olimpia Sztum
Rodło Kwidzyn - Keramzyt Szprudowo 19 czerwca 2021 - 14:00
Spójnia Sadlinki - Gryf II Tczew MKS 20 czerwca 2021 - 13:00
Supra Kwidzyn - DSPN II Kwidzyn 19 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Orły Tczew, .