Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk III - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS II Kowale AP 16 43 14 1 1 131 - 19
2. Gwiazda Karsin 16 42 14 0 2 135 - 21
3. GKS Przodkowo 15 37 12 1 2 105 - 27
4. GKS Sierakowice 15 21 7 0 8 65 - 44 2 3 1 0 1 13 - 10
5. Borowiak Czersk 14 21 7 0 7 65 - 83 2 3 1 0 1 10 - 13
6. GTS II Pruszcz Gdański 15 18 6 0 9 78 - 99 2 3 1 0 1 7 - 7
7. Kaszubia Kościerzyna 15 18 6 0 9 29 - 76 2 3 1 0 1 7 - 7
8. Potok Pszczółki 14 3 1 0 13 8 - 105
9. Szargan Somonino (*) 15 9 3 0 12 14 - 48
10. Akademia Sportu II Kolbudy (*) 7 0 0 0 7 6 - 114
* Drużyna Akademia Sportu II Kolbudy wycofała się z rozgrywek


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szargan Somonino - Akademia Sportu II Kolbudy 9 września 2020 - 18:00
anulowany, było 3-0
Potok Pszczółki 2 - 6 Borowiak Czersk 3 września 2020 - 17:30
Kaszubia Kościerzyna 0 - 11 GKS Przodkowo 22 sierpnia 2020 - 11:00
Gwiazda Karsin 12 - 2 GKS Sierakowice 23 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, GKS II Kowale AP,
Kolejka 2 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 7 - 4 GTS II Pruszcz Gdański 9 września 2020 - 17:00
GKS Przodkowo 7 - 5 Gwiazda Karsin 26 sierpnia 2020 - 11:00
Borowiak Czersk 11 - 0 Kaszubia Kościerzyna 26 sierpnia 2020 - 16:00
Akademia Sportu II Kolbudy 1 - 4 Potok Pszczółki 16 września 2020 - 17:00
anulowany, było 1-4
Pauza: Szargan Somonino, GKS II Kowale AP,
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szargan Somonino 2 - 5 GKS II Kowale AP 30 sierpnia 2020 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna - Akademia Sportu II Kolbudy 29 sierpnia 2020 - 11:00
anulowany, było 3-0. (vo, niestawienie się na zawody)
Gwiazda Karsin 12 - 3 Borowiak Czersk 29 sierpnia 2020 - 18:00
GTS II Pruszcz Gdański 4 - 7 GKS Przodkowo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: GKS Sierakowice, Potok Pszczółki,
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 5 - 1 GKS Sierakowice 6 września 2020 - 14:00
Borowiak Czersk 9 - 6 GTS II Pruszcz Gdański 20 października 2020 - 16:00
Akademia Sportu II Kolbudy 0 - 20 Gwiazda Karsin 6 września 2020 - 11:00
anulowany, było 0-20
Szargan Somonino 2 - 1 Potok Pszczółki 5 września 2020 - 11:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, GKS Przodkowo,
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Potok Pszczółki 0 - 16 GKS II Kowale AP 12 września 2020 - 16:30
Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Szargan Somonino 12 września 2020 - 11:00
GTS II Pruszcz Gdański 17 - 4 Akademia Sportu II Kolbudy 12 września 2020 - 13:00
anulowany, było 17-4
GKS Sierakowice 1 - 2 GKS Przodkowo 11 września 2020 - 17:00
Pauza: Borowiak Czersk, Gwiazda Karsin,
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 3 - 2 GKS Przodkowo 20 września 2020 - 16:00
Borowiak Czersk 8 - 2 GKS Sierakowice 20 września 2020 - 11:00
Szargan Somonino 1 - 5 Gwiazda Karsin 19 września 2020 - 11:00
Potok Pszczółki 0 - 10 Kaszubia Kościerzyna 19 września 2020 - 11:00
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, Akademia Sportu II Kolbudy,
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna 1 - 8 GKS II Kowale AP 26 września 2020 - 11:00
Gwiazda Karsin 8 - 0 Potok Pszczółki 26 września 2020 - 11:00
GTS II Pruszcz Gdański 4 - 3 Szargan Somonino 26 września 2020 - 13:00
GKS Sierakowice 16 - 0 Akademia Sportu II Kolbudy 26 września 2020 - 11:00
anulowany, było 16-0
GKS Przodkowo 10 - 1 Borowiak Czersk 26 września 2020 - 16:30
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 10 - 1 Borowiak Czersk 3 października 2020 - 16:00
Akademia Sportu II Kolbudy 1 - 19 GKS Przodkowo 4 października 2020 - 11:00
anulowany, było 1-19
Potok Pszczółki 0 - 11 GTS II Pruszcz Gdański 3 października 2020 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 8 Gwiazda Karsin 4 października 2020 - 11:00
Pauza: Szargan Somonino, GKS Sierakowice,
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwiazda Karsin 5 - 1 GKS II Kowale AP 11 października 2020 - 14:00
GTS II Pruszcz Gdański 5 - 2 Kaszubia Kościerzyna 10 października 2020 - 13:00
GKS Sierakowice 0 - 1 Szargan Somonino 10 października 2020 - 11:00
Borowiak Czersk 12 - 0 Akademia Sportu II Kolbudy 11 października 2020 - 13:30
anulowany, było 12-0
Pauza: GKS Przodkowo, Potok Pszczółki,
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 26 - 0 Akademia Sportu II Kolbudy 18 października 2020 - 12:00
anulowany, było 26-0
Szargan Somonino 1 - 5 GKS Przodkowo 18 października 2020 - 11:00
Potok Pszczółki 0 - 5 GKS Sierakowice 17 października 2020 - 14:00
Gwiazda Karsin 12 - 1 GTS II Pruszcz Gdański 18 października 2020 - 14:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Borowiak Czersk,
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS II Pruszcz Gdański 2 - 8 GKS II Kowale AP 24 października 2020 - 13:00
GKS Sierakowice 9 - 0 Kaszubia Kościerzyna 14 listopada 2020 - 11:00
GKS Przodkowo 3 - 0 Potok Pszczółki 24 października 2020 - 15:30
Borowiak Czersk 7 - 2 Szargan Somonino 24 października 2020 - 11:00
Pauza: Akademia Sportu II Kolbudy, Gwiazda Karsin,
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 9 - 0 Potok Pszczółki 25 kwietnia 2021 - 17:00
Szargan Somonino 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
GKS Przodkowo 5 - 3 GKS Sierakowice 24 kwietnia 2021 - 11:00
Pauza: Borowiak Czersk, GTS II Pruszcz Gdański, Gwiazda Karsin,
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Przodkowo 1 - 1 GKS II Kowale AP 1 maja 2021 - 15:00
GKS Sierakowice 11 - 2 Borowiak Czersk 1 maja 2021 - 13:00
Gwiazda Karsin 3 - 0 Szargan Somonino
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Potok Pszczółki 2 maja 2021 - 11:00
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 14 - 1 Kaszubia Kościerzyna 10 maja 2021 - 17:00
Potok Pszczółki 0 - 14 Gwiazda Karsin 8 maja 2021 - 14:30
Szargan Somonino 0 - 3 GTS II Pruszcz Gdański
Borowiak Czersk 1 - 12 GKS Przodkowo 8 maja 2021 - 14:00
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk 1 - 5 GKS II Kowale AP 15 maja 2021 - 11:00
GTS II Pruszcz Gdański 14 - 1 Potok Pszczółki 15 maja 2021 - 13:00
Gwiazda Karsin 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna 16 maja 2021 - 13:00
Pauza: Szargan Somonino, GKS Sierakowice, GKS Przodkowo,
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 4 - 1 Gwiazda Karsin 23 maja 2021 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 5 - 2 GTS II Pruszcz Gdański 22 maja 2021 - 11:00
Szargan Somonino 0 - 3 GKS Sierakowice
Pauza: Borowiak Czersk, GKS Przodkowo, Potok Pszczółki,
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Przodkowo 3 - 0 Szargan Somonino
GKS Sierakowice 3 - 0 Potok Pszczółki 29 maja 2021 - 11:00
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 11 Gwiazda Karsin 29 maja 2021 - 13:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Borowiak Czersk, GKS II Kowale AP,
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 3 - 0 Szargan Somonino
Borowiak Czersk 0 - 11 Gwiazda Karsin 6 czerwca 2021 - 17:00
GKS Przodkowo 17 - 4 GTS II Pruszcz Gdański 3 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: GKS Sierakowice, Kaszubia Kościerzyna, Potok Pszczółki,
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale AP 13 - 1 GTS II Pruszcz Gdański 10 czerwca 2021 - 18:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 GKS Sierakowice 5 czerwca 2021 - 11:00
Potok Pszczółki - GKS Przodkowo 5 czerwca 2021 - 11:00
Szargan Somonino 0 - 3 Borowiak Czersk
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk - Potok Pszczółki 12 czerwca 2021 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 13 czerwca 2021 - 11:00
GKS Sierakowice 2 - 3 Gwiazda Karsin 12 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, Szargan Somonino, GKS II Kowale AP,
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - GKS II Kowale AP 16 czerwca 2021 - 17:00
GTS II Pruszcz Gdański - Borowiak Czersk 16 czerwca 2021 - 18:00
Potok Pszczółki - Szargan Somonino
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Gwiazda Karsin, GKS Przodkowo,
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS II Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice 19 czerwca 2021 - 11:00
Gwiazda Karsin - GKS Przodkowo 20 czerwca 2021 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna - Borowiak Czersk 19 czerwca 2021 - 10:00
Pauza: Szargan Somonino, Potok Pszczółki, GKS II Kowale AP, .