Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 14 |
Jaguar II Gdańsk AP |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
AP Grembocki Gdańsk |
6 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
3 - 0 |
Ejsmond Club |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
20 - 0 |
Flota Gdynia |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
21 - 0 |
Sparta Gdańsk |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 7 |
Gedania II Gdańsk |
1 września 2020
1.09 - 17:00 |
Pauza: Conrad Gdańsk, |
Kolejka 2 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
0 - 12 |
Gedania II Gdańsk |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Sparta Gdańsk |
4 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
28 października 2020
28.10 - 19:00 |
Flota Gdynia |
1 - 13 |
Akademia Sportu Kolbudy |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:30 |
Ejsmond Club |
3 - 10 |
Lechia II Gdańsk |
26 sierpnia 2020
26.08 - 13:00 |
Conrad Gdańsk |
1 - 5 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
15 października 2020
15.10 - 16:30 |
Stoczniowiec Gdańsk |
1 - 4 |
AP Grembocki Gdańsk |
16 września 2020
16.09 - 17:00 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Grembocki Gdańsk |
4 - 2 |
Jaguar II Gdańsk AP |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
2 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
29 sierpnia 2020
29.08 - 18:00 |
Lechia II Gdańsk |
19 - 1 |
Conrad Gdańsk |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
3 - 1 |
Ejsmond Club |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
12 - 1 |
Flota Gdynia |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
13 - 1 |
Sparta Gdańsk |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
5 - 2 |
Sparta Gdańsk |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Flota Gdynia |
1 - 13 |
Gedania II Gdańsk |
5 września 2020
5.09 - 13:00 |
Ejsmond Club |
6 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Conrad Gdańsk |
0 - 12 |
Akademia Sportu Kolbudy |
5 września 2020
5.09 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
6 września 2020
6.09 - 18:30 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 10 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
5 września 2020
5.09 - 14:00 |
Pauza: AP Grembocki Gdańsk, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
1 - 4 |
AP Grembocki Gdańsk |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
16 - 1 |
Stoczniowiec Gdańsk |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
2 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
7 - 1 |
Conrad Gdańsk |
10 września 2020
10.09 - 16:30 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 0 |
Ejsmond Club |
13 września 2020
13.09 - 13:15 |
Sparta Gdańsk |
6 - 0 |
Flota Gdynia |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP, |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
11 - 1 |
Flota Gdynia |
20 września 2020
20.09 - 19:00 |
Ejsmond Club |
5 - 2 |
Sparta Gdańsk |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Conrad Gdańsk |
1 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
5 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 7 |
Akademia Sportu Kolbudy |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
AP Grembocki Gdańsk |
2 - 8 |
Lechia II Gdańsk |
20 września 2020
20.09 - 17:00 |
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
3 - 5 |
Jaguar II Gdańsk AP |
26 września 2020
26.09 - 19:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
13 - 1 |
AP Grembocki Gdańsk |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 5 |
Stoczniowiec Gdańsk |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
27 września 2020
27.09 - 13:15 |
Sparta Gdańsk |
4 - 4 |
Conrad Gdańsk |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Flota Gdynia |
0 - 10 |
Ejsmond Club |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Pauza: Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
3 - 0 |
Ejsmond Club |
4 października 2020
4.10 - 19:00 |
Conrad Gdańsk |
16 - 0 |
Flota Gdynia |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 - 2 |
Sparta Gdańsk |
4 października 2020
4.10 - 18:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 13 |
Gedania II Gdańsk |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
AP Grembocki Gdańsk |
8 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
4 października 2020
4.10 - 17:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
0 - 16 |
Lechia II Gdańsk |
3 października 2020
3.10 - 17:00 |
Pauza: Akademia Sportu Kolbudy, |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia II Gdańsk |
5 - 1 |
Jaguar II Gdańsk AP |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
11 - 2 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 2 |
AP Grembocki Gdańsk |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
4 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
14 listopada 2020
14.11 - 10:00 |
Flota Gdynia |
0 - 9 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Ejsmond Club |
11 - 1 |
Conrad Gdańsk |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
7 - 1 |
Conrad Gdańsk |
18 października 2020
18.10 - 19:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 1 |
Ejsmond Club |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
1 - 0 |
Flota Gdynia |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
AP Grembocki Gdańsk |
3 - 1 |
Sparta Gdańsk |
21 października 2020
21.10 - 19:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
6 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
17 października 2020
17.10 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Akademia Sportu Kolbudy |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportu Kolbudy |
4 - 0 |
Jaguar II Gdańsk AP |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 9 |
Lechia II Gdańsk |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 1 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
24 października 2020
24.10 - 17:15 |
Flota Gdynia |
3 - 7 |
AP Grembocki Gdańsk |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Ejsmond Club |
6 - 1 |
Stoczniowiec Gdańsk |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Conrad Gdańsk |
4 - 9 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
14 listopada 2020
14.11 - 15:00 |
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
2 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 listopada 2020
3.11 - 19:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 1 |
Conrad Gdańsk |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
AP Grembocki Gdańsk |
0 - 2 |
Ejsmond Club |
31 października 2020
31.10 - 09:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
7 - 1 |
Sparta Gdańsk |
31 października 2020
31.10 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
10 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Pauza: Flota Gdynia, |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 5 |
Jaguar II Gdańsk AP |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 1 |
Akademia Sportu Kolbudy |
7 listopada 2020
7.11 - 15:00 |
Sparta Gdańsk |
0 - 10 |
Lechia II Gdańsk |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Flota Gdynia |
1 - 9 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Conrad Gdańsk |
2 - 4 |
AP Grembocki Gdańsk |
7 listopada 2020
7.11 - 16:30 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 11 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Pauza: Ejsmond Club, |
Kolejka 14 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
11 - 0 |
Stoczniowiec Gdańsk |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 - 2 |
AP Grembocki Gdańsk |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Ejsmond Club |
2 - 3 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
20 marca 2021
20.03 - 17:00 |
Flota Gdynia |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk |
3 - 5 |
Akademia Sportu Kolbudy |
20 marca 2021
20.03 - 09:00 |
Gedania II Gdańsk |
15 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
21 marca 2021
21.03 - 15:00 |
Pauza: Conrad Gdańsk, |
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Flota Gdynia |
0 - 3 |
Jaguar II Gdańsk AP |
|
Sparta Gdańsk |
3 - 6 |
Ejsmond Club |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
20 - 2 |
Conrad Gdańsk |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 10 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
10 - 0 |
Stoczniowiec Gdańsk |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
7 - 1 |
AP Grembocki Gdańsk |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
9 - 3 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
2 maja 2021
2.05 - 19:00 |
AP Grembocki Gdańsk |
0 - 2 |
Akademia Sportu Kolbudy |
2 maja 2021
2.05 - 09:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
4 - 4 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
Conrad Gdańsk |
6 - 3 |
Sparta Gdańsk |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Ejsmond Club |
3 - 0 |
Flota Gdynia |
|
Pauza: Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ejsmond Club |
5 - 0 |
Jaguar II Gdańsk AP |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
Flota Gdynia |
0 - 3 |
Conrad Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk |
4 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 maja 2021
8.05 - 10:00 |
Gedania II Gdańsk |
11 - 0 |
Stoczniowiec Gdańsk |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
AP Grembocki Gdańsk |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
6 - 2 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Pauza: Akademia Sportu Kolbudy, |
Kolejka 15 - 12. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
1 - 4 |
Jaguar II Gdańsk AP |
12 maja 2021
12.05 - 15:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 6 |
Sparta Gdańsk |
12 maja 2021
12.05 - 16:30 |
Akademia Sportu Kolbudy |
3 - 0 |
Flota Gdynia |
|
Lechia II Gdańsk |
17 - 0 |
Ejsmond Club |
12 maja 2021
12.05 - 15:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
9 - 1 |
Conrad Gdańsk |
12 maja 2021
12.05 - 17:00 |
AP Grembocki Gdańsk |
2 - 5 |
Stoczniowiec Gdańsk |
12 maja 2021
12.05 - 16:00 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
3 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
3 - 3 |
Akademia Sportu Kolbudy |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
AP Grembocki Gdańsk |
0 - 10 |
Gedania II Gdańsk |
16 maja 2021
16.05 - 09:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 4 |
Sparta Gdańsk |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 0 |
Flota Gdynia |
|
Conrad Gdańsk |
3 - 6 |
Ejsmond Club |
15 maja 2021
15.05 - 13:15 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Conrad Gdańsk |
3 - 3 |
Jaguar II Gdańsk AP |
22 maja 2021
22.05 - 09:15 |
Ejsmond Club |
3 - 6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 |
Flota Gdynia |
0 - 3 |
Stoczniowiec Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk |
3 - 1 |
AP Grembocki Gdańsk |
22 maja 2021
22.05 - 12:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 13 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
3 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
2 - 2 |
Akademia Sportu Kolbudy |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
14 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
1 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
29 maja 2021
29.05 - 19:00 |
AP Grembocki Gdańsk |
3 - 0 |
Flota Gdynia |
|
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 4 |
Ejsmond Club |
29 maja 2021
29.05 - 14:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 - 1 |
Conrad Gdańsk |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 3 |
Jaguar II Gdańsk AP |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:00 |
Conrad Gdańsk |
4 - 3 |
Stoczniowiec Gdańsk |
8 czerwca 2021
8.06 - 18:00 |
Ejsmond Club |
7 - 3 |
AP Grembocki Gdańsk |
5 czerwca 2021
5.06 - 12:00 |
Sparta Gdańsk |
2 - 1 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
20 czerwca 2021
20.06 - 12:30 |
Gedania II Gdańsk |
12 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 5 |
Akademia Sportu Kolbudy |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Pauza: Flota Gdynia, |
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
1 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
0 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 3 |
Sparta Gdańsk |
9 czerwca 2021
9.06 - 19:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
3 - 0 |
Flota Gdynia |
|
AP Grembocki Gdańsk |
2 - 6 |
Conrad Gdańsk |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
17 - 1 |
Stoczniowiec Gdańsk |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Pauza: Ejsmond Club, |
Kolejka 16 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
5 - 0 |
AP Grembocki Gdańsk |
19 czerwca 2021
19.06 - 09:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 0 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
21 kwietnia 2021
21.04 - 18:00 |
Conrad Gdańsk |
1 - 11 |
Lechia II Gdańsk |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:00 |
Ejsmond Club |
3 - 0 |
Akademia Sportu Kolbudy |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Flota Gdynia |
0 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 7 |
Gedania II Gdańsk |
28 kwietnia 2021
28.04 - 19:00 |
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk, |
Kolejka 18 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Grembocki Gdańsk |
2 - 5 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
23 czerwca 2021
23.06 - 19:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
2 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
23 czerwca 2021
23.06 - 16:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 - 2 |
Akademia Sportu Kolbudy |
23 czerwca 2021
23.06 - 15:00 |
Conrad Gdańsk |
1 - 7 |
GTS Pruszcz Gdański |
23 czerwca 2021
23.06 - 16:30 |
Ejsmond Club |
1 - 8 |
Gedania II Gdańsk |
23 czerwca 2021
23.06 - 15:00 |
Flota Gdynia |
0 - 3 |
Sparta Gdańsk |
|
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP, |
Kolejka 17 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
4 - 5 |
Jaguar II Gdańsk AP |
26 czerwca 2021
26.06 - 10:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 0 |
Flota Gdynia |
|
GTS Pruszcz Gdański |
6 - 7 |
Ejsmond Club |
26 czerwca 2021
26.06 - 11:00 |
Akademia Sportu Kolbudy |
10 - 0 |
Conrad Gdańsk |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:30 |
Lechia II Gdańsk |
6 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
26 czerwca 2021
26.06 - 11:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
6 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
26 czerwca 2021
26.06 - 15:00 |
Pauza: AP Grembocki Gdańsk, . |
|