Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT Luzino 20 57 19 0 1 155 - 17
2. Zatoka Puck 19 45 15 0 4 135 - 34
3. Latarnik Choczewo 19 43 14 1 4 79 - 22
4. Orkan Rumia MKS 19 39 13 0 6 115 - 49 1 3 1 0 0 2 - 0
5. Bałtyk II Gdynia AP 20 39 13 0 7 113 - 51 1 0 0 0 1 0 - 2
6. Akademia Sportowa Pomorze 19 36 12 0 7 89 - 47
7. KP Gdynia AP 19 25 8 1 10 44 - 77
8. AP Gdynia Dąbrowa 20 23 7 2 11 37 - 93
9. Kaszubia Starzyno 18 10 3 1 14 35 - 148
10. Stolem Gniewino (*) 20 15 5 0 15 53 - 74
11. Sztorm Kosakowo (*) 19 6 2 0 17 24 - 89
12. Iskra Gdynia (*) 20 4 1 1 18 7 - 191
Ostatni komentarz dodał Barti 03.05.2021, 09:36:47


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck 6 - 1 KP Gdynia AP 2 września 2020 - 18:30
Sztorm Kosakowo 5 - 3 Kaszubia Starzyno 30 sierpnia 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 12 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 30 sierpnia 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 15 - 0 Iskra Gdynia 29 sierpnia 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS 2 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 29 sierpnia 2020 - 18:15
Latarnik Choczewo 1 - 6 GOSRiT Luzino 30 sierpnia 2020 - 12:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 0 - 10 GOSRiT Luzino 5 września 2020 - 17:00
Bałtyk II Gdynia AP 2 - 3 Latarnik Choczewo 5 września 2020 - 17:00
Iskra Gdynia 0 - 18 Orkan Rumia MKS 6 września 2020 - 13:00
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 5 września 2020 - 18:30
Kaszubia Starzyno 3 - 7 Stolem Gniewino 9 września 2020 - 18:00
Zatoka Puck 11 - 2 Sztorm Kosakowo 6 września 2020 - 11:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 1 - 6 KP Gdynia AP 13 września 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 4 - 9 Zatoka Puck 16 września 2020 - 18:30
Akademia Sportowa Pomorze 14 - 1 Kaszubia Starzyno 12 września 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS 11 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 12 września 2020 - 13:30
Latarnik Choczewo 12 - 0 Iskra Gdynia 12 września 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 10 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 12 września 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 3 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 19 września 2020 - 17:00
Iskra Gdynia 0 - 22 GOSRiT Luzino 20 września 2020 - 15:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 1 Latarnik Choczewo 20 września 2020 - 14:30
Kaszubia Starzyno 2 - 10 Orkan Rumia MKS 19 września 2020 - 11:00
Zatoka Puck 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 19 września 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo 2 - 5 Stolem Gniewino 29 września 2020 - 17:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino 4 - 1 KP Gdynia AP 27 września 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 7 - 2 Sztorm Kosakowo 26 września 2020 - 19:00
Orkan Rumia MKS 3 - 2 Zatoka Puck 26 września 2020 - 16:00
Latarnik Choczewo 4 - 0 Kaszubia Starzyno 26 września 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 8 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 26 września 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP 31 - 0 Iskra Gdynia 26 września 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 8 - 1 Iskra Gdynia 3 października 2020 - 17:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 6 Bałtyk II Gdynia AP 4 października 2020 - 14:30
Kaszubia Starzyno 0 - 19 GOSRiT Luzino 3 października 2020 - 11:00
Zatoka Puck 2 - 0 Latarnik Choczewo 3 października 2020 - 13:00
Sztorm Kosakowo 0 - 9 Orkan Rumia MKS 4 października 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 1 - 10 Akademia Sportowa Pomorze 3 października 2020 - 13:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 2 KP Gdynia AP 10 października 2020 - 19:00
Orkan Rumia MKS 12 - 0 Stolem Gniewino 10 października 2020 - 16:00
Latarnik Choczewo 5 - 1 Sztorm Kosakowo 10 października 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 10 - 3 Zatoka Puck 10 października 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP 13 - 2 Kaszubia Starzyno 15 listopada 2020 - 11:00
Iskra Gdynia 3 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 10 października 2020 - 09:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 1 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 14 listopada 2020 - 15:00
Kaszubia Starzyno 5 - 0 Iskra Gdynia 17 października 2020 - 11:00
Zatoka Puck 9 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 17 października 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo 0 - 8 GOSRiT Luzino 18 października 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 0 - 1 Latarnik Choczewo 18 października 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 10 - 1 Orkan Rumia MKS 17 października 2020 - 17:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 13 - 1 KP Gdynia AP 24 października 2020 - 14:00
Latarnik Choczewo 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 24 października 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 1 Stolem Gniewino 24 października 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP 9 - 0 Sztorm Kosakowo 11 listopada 2020 - 15:00
Iskra Gdynia 0 - 27 Zatoka Puck 25 października 2020 - 17:00
AP Gdynia Dąbrowa 5 - 4 Kaszubia Starzyno 24 października 2020 - 17:00
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 2 - 2 Kaszubia Starzyno 31 października 2020 - 17:00
Zatoka Puck 11 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 31 października 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo 10 - 0 Iskra Gdynia 31 października 2020 - 11:30
Stolem Gniewino 3 - 5 Bałtyk II Gdynia AP 31 października 2020 - 13:30
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 2 GOSRiT Luzino 14 listopada 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS 1 - 6 Latarnik Choczewo 31 października 2020 - 10:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Latarnik Choczewo 6 - 0 KP Gdynia AP 7 listopada 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino 6 - 2 Orkan Rumia MKS 7 listopada 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia AP 6 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 8 listopada 2020 - 13:00
Iskra Gdynia 0 - 16 Stolem Gniewino 7 listopada 2020 - 13:00
AP Gdynia Dąbrowa 2 - 1 Sztorm Kosakowo 8 listopada 2020 - 11:00
Kaszubia Starzyno 0 - 15 Zatoka Puck 7 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 14 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 3 - 0 Sztorm Kosakowo
Zatoka Puck 3 - 0 Stolem Gniewino
Kaszubia Starzyno - Akademia Sportowa Pomorze 3 czerwca 2021 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 8 Orkan Rumia MKS 2 czerwca 2021 - 19:15
Iskra Gdynia 0 - 3 Latarnik Choczewo
Bałtyk II Gdynia AP 1 - 4 GOSRiT Luzino 23 maja 2021 - 19:00
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
KP Gdynia AP 3 - 0 Stolem Gniewino
Sztorm Kosakowo 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
Zatoka Puck 6 - 1 Orkan Rumia MKS 24 kwietnia 2021 - 11:00
Kaszubia Starzyno 0 - 11 Latarnik Choczewo 24 kwietnia 2021 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 8 GOSRiT Luzino 24 kwietnia 2021 - 18:30
Iskra Gdynia 0 - 3 Bałtyk II Gdynia AP
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Iskra Gdynia 0 - 3 KP Gdynia AP
Bałtyk II Gdynia AP 6 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 2 maja 2021 - 13:00
GOSRiT Luzino 14 - 0 Kaszubia Starzyno 1 maja 2021 - 13:30
Latarnik Choczewo 1 - 2 Zatoka Puck 1 maja 2021 - 11:00
Orkan Rumia MKS 3 - 0 Sztorm Kosakowo
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 2 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 9 maja 2021 - 17:00
Stolem Gniewino 0 - 3 Orkan Rumia MKS
Sztorm Kosakowo 0 - 3 Latarnik Choczewo
Zatoka Puck 1 - 6 GOSRiT Luzino 8 maja 2021 - 11:00
Kaszubia Starzyno 2 - 6 Bałtyk II Gdynia AP 9 maja 2021 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Gdynia Dąbrowa 2 - 4 KP Gdynia AP 15 maja 2021 - 19:30
Iskra Gdynia 0 - 3 Kaszubia Starzyno
Bałtyk II Gdynia AP 5 - 3 Zatoka Puck 16 maja 2021 - 15:00
GOSRiT Luzino 3 - 0 Sztorm Kosakowo
Latarnik Choczewo 3 - 0 Stolem Gniewino
Orkan Rumia MKS 9 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 15 maja 2021 - 11:00
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 1 - 6 Orkan Rumia MKS 22 maja 2021 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 6 Latarnik Choczewo 22 maja 2021 - 17:00
Stolem Gniewino 0 - 3 GOSRiT Luzino
Sztorm Kosakowo 0 - 3 Bałtyk II Gdynia AP
Zatoka Puck 3 - 0 Iskra Gdynia
Kaszubia Starzyno 3 - 7 AP Gdynia Dąbrowa 22 maja 2021 - 11:00
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Starzyno 5 - 2 KP Gdynia AP 29 maja 2021 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 4 Zatoka Puck 29 maja 2021 - 19:30
Iskra Gdynia - - - Sztorm Kosakowo
Bałtyk II Gdynia AP 3 - 0 Stolem Gniewino
GOSRiT Luzino 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 29 maja 2021 - 13:30
Latarnik Choczewo 8 - 2 Orkan Rumia MKS 29 maja 2021 - 11:00
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Latarnik Choczewo 9 czerwca 2021 - 17:00
Orkan Rumia MKS 1 - 4 GOSRiT Luzino 5 czerwca 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 5 czerwca 2021 - 09:00
Stolem Gniewino 0 - 3 Iskra Gdynia
Sztorm Kosakowo 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
Zatoka Puck 14 - 0 Kaszubia Starzyno 5 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Zatoka Puck 12 czerwca 2021 - 15:00
Kaszubia Starzyno - Sztorm Kosakowo
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 0 Stolem Gniewino
Iskra Gdynia 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
Bałtyk II Gdynia AP - Orkan Rumia MKS 13 czerwca 2021 - 18:00
GOSRiT Luzino 5 - 2 Latarnik Choczewo 16 maja 2021 - 11:00
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia AP 11 - 1 KP Gdynia AP 24 kwietnia 2021 - 15:00
GOSRiT Luzino - Iskra Gdynia
Latarnik Choczewo - AP Gdynia Dąbrowa 16 czerwca 2021 - 19:00
Orkan Rumia MKS - Kaszubia Starzyno 16 czerwca 2021 - 19:15
Akademia Sportowa Pomorze - Zatoka Puck 16 czerwca 2021 - 17:00
Stolem Gniewino - Sztorm Kosakowo
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino - KP Gdynia AP 20 czerwca 2021 - 10:30
Latarnik Choczewo - Bałtyk II Gdynia AP 20 czerwca 2021 - 12:00
Orkan Rumia MKS - Iskra Gdynia
Akademia Sportowa Pomorze - AP Gdynia Dąbrowa 19 czerwca 2021 - 09:00
Stolem Gniewino - Kaszubia Starzyno
Sztorm Kosakowo - Zatoka Puck