Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Sportu Kolbudy 20 52 17 1 2 111 - 13 2 3 1 0 1 5 - 5
2. Radunia II Stężyca 20 52 17 1 2 130 - 30 2 3 1 0 1 5 - 5
3. GKS Przodkowo 19 43 13 4 2 72 - 25
4. Czarni Pruszcz Gdański 19 42 14 0 5 90 - 48
5. Sokół Ełganowo 18 28 9 1 8 27 - 35
6. Amator Kiełpino 18 27 9 0 9 51 - 50 2 3 1 0 1 12 - 6
7. FC Gowidlino 19 27 9 0 10 67 - 48 2 3 1 0 1 6 - 12
8. Amigo Przyjaźń 18 21 7 0 11 47 - 63
9. Potok Pszczółki 20 18 6 0 14 41 - 47
10. Wda Lipusz 19 14 4 2 13 39 - 103
11. KS Kamienica Królewska 20 11 3 2 15 35 - 113
12. Wisła Długie Pole 20 4 1 1 18 17 - 152


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Długie Pole 0 - 7 Akademia Sportu Kolbudy 22 sierpnia 2020 - 11:00
FC Gowidlino 8 - 0 Wda Lipusz 25 sierpnia 2020 - 18:00
Sokół Ełganowo 3 - 2 Amigo Przyjaźń 16 września 2020 - 18:00
Radunia II Stężyca 3 - 2 GKS Przodkowo 22 sierpnia 2020 - 11:00
Potok Pszczółki 4 - 0 Amator Kiełpino 20 sierpnia 2020 - 18:00
KS Kamienica Królewska 3 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 21 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 3 września 2020 - 17:00
Amator Kiełpino 4 - 1 KS Kamienica Królewska 25 sierpnia 2020 - 16:00
GKS Przodkowo 4 - 3 Potok Pszczółki 26 sierpnia 2020 - 16:30
Amigo Przyjaźń 1 - 8 Radunia II Stężyca 26 sierpnia 2020 - 15:00
Wisła Długie Pole 3 - 5 Wda Lipusz 26 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: FC Gowidlino, Sokół Ełganowo,
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Lipusz 0 - 14 Akademia Sportu Kolbudy 30 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Ełganowo 0 - 4 FC Gowidlino 1 września 2020 - 17:45
Potok Pszczółki 5 - 1 Amigo Przyjaźń 29 sierpnia 2020 - 11:00
KS Kamienica Królewska 1 - 8 GKS Przodkowo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 9 - 0 Amator Kiełpino 30 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: Radunia II Stężyca, Wisła Długie Pole,
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 5 - 0 Amator Kiełpino 6 września 2020 - 13:30
GKS Przodkowo 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 6 września 2020 - 11:00
Amigo Przyjaźń 2 - 0 KS Kamienica Królewska 6 września 2020 - 13:00
FC Gowidlino 0 - 5 Radunia II Stężyca 5 września 2020 - 16:00
Wisła Długie Pole 0 - 1 Sokół Ełganowo 6 września 2020 - 15:00
Pauza: Wda Lipusz, Potok Pszczółki,
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 2 - 1 Wda Lipusz 13 września 2020 - 17:00
Radunia II Stężyca 13 - 0 Wisła Długie Pole 12 września 2020 - 11:00
Potok Pszczółki 1 - 3 FC Gowidlino 12 września 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Amigo Przyjaźń 13 września 2020 - 16:00
Amator Kiełpino 0 - 3 GKS Przodkowo 12 września 2020 - 11:00
Pauza: KS Kamienica Królewska, Akademia Sportu Kolbudy,
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 1 GKS Przodkowo 19 września 2020 - 11:00
Amigo Przyjaźń 3 - 0 Amator Kiełpino 20 września 2020 - 13:00
FC Gowidlino 15 - 0 KS Kamienica Królewska 19 września 2020 - 16:00
Wisła Długie Pole 0 - 9 Potok Pszczółki 19 września 2020 - 11:00
Wda Lipusz 4 - 10 Radunia II Stężyca 19 września 2020 - 11:00
Pauza: Sokół Ełganowo, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 0 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 14 listopada 2020 - 10:30
Potok Pszczółki 5 - 0 Wda Lipusz 26 września 2020 - 11:00
KS Kamienica Królewska 3 - 0 Wisła Długie Pole 26 września 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 FC Gowidlino 27 września 2020 - 11:00
GKS Przodkowo 4 - 1 Amigo Przyjaźń 27 września 2020 - 12:00
Pauza: Amator Kiełpino, Radunia II Stężyca,
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 3 - 0 Amigo Przyjaźń 11 listopada 2020 - 14:30
FC Gowidlino 5 - 1 Amator Kiełpino 3 października 2020 - 16:00
Wisła Długie Pole 1 - 10 Czarni Pruszcz Gdański 6 października 2020 - 17:15
Wda Lipusz 4 - 4 KS Kamienica Królewska 4 października 2020 - 14:00
Sokół Ełganowo 3 - 1 Radunia II Stężyca 4 października 2020 - 13:00
Pauza: Potok Pszczółki, GKS Przodkowo,
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca 5 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 10 października 2020 - 11:00
Potok Pszczółki 0 - 2 Sokół Ełganowo 11 października 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Wda Lipusz 11 października 2020 - 11:00
Amator Kiełpino 4 - 2 Wisła Długie Pole 11 października 2020 - 12:00
GKS Przodkowo 1 - 0 FC Gowidlino 11 października 2020 - 11:00
Pauza: Amigo Przyjaźń, KS Kamienica Królewska,
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 1 - 4 Amigo Przyjaźń 18 października 2020 - 11:00
Wisła Długie Pole 2 - 11 GKS Przodkowo 17 października 2020 - 11:00
Wda Lipusz 2 - 4 Amator Kiełpino 18 października 2020 - 11:00
Sokół Ełganowo 2 - 1 KS Kamienica Królewska 17 października 2020 - 10:45
Radunia II Stężyca 3 - 0 Potok Pszczółki 17 października 2020 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Akademia Sportu Kolbudy,
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Potok Pszczółki 1 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 24 października 2020 - 11:00
Radunia II Stężyca 9 - 2 KS Kamienica Królewska 21 listopada 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Sokół Ełganowo 25 października 2020 - 16:00
GKS Przodkowo 10 - 0 Wda Lipusz 25 października 2020 - 11:00
Amigo Przyjaźń 7 - 2 Wisła Długie Pole 25 października 2020 - 13:00
Pauza: FC Gowidlino, Amator Kiełpino,
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 7 - 1 FC Gowidlino 31 października 2020 - 14:00
Wda Lipusz 3 - 2 Amigo Przyjaźń 31 października 2020 - 11:00
Sokół Ełganowo 1 - 0 Amator Kiełpino 31 października 2020 - 14:30
Radunia II Stężyca 10 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 28 października 2020 - 17:00
Potok Pszczółki 6 - 1 KS Kamienica Królewska 31 października 2020 - 11:00
Pauza: GKS Przodkowo, Wisła Długie Pole,
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Kamienica Królewska 1 - 5 Akademia Sportu Kolbudy 8 listopada 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Potok Pszczółki 7 listopada 2020 - 11:00
Amator Kiełpino 1 - 7 Radunia II Stężyca 11 listopada 2020 - 11:30
GKS Przodkowo 3 - 1 Sokół Ełganowo 8 listopada 2020 - 11:00
FC Gowidlino 7 - 0 Wisła Długie Pole 7 listopada 2020 - 14:00
Pauza: Wda Lipusz, Amigo Przyjaźń,
Kolejka 14 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 18 - 0 Wisła Długie Pole 21 marca 2021 - 12:00
Wda Lipusz 1 - 6 FC Gowidlino 21 marca 2021 - 17:00
Amigo Przyjaźń 6 - 0 Sokół Ełganowo 21 marca 2021 - 13:00
GKS Przodkowo 2 - 2 Radunia II Stężyca 20 marca 2021 - 16:00
Amator Kiełpino 3 - 0 Potok Pszczółki 20 marca 2021 - 11:00
vo, na boisku 3-3
Czarni Pruszcz Gdański 8 - 0 KS Kamienica Królewska 20 marca 2021 - 11:00
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Przodkowo 3 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 25 kwietnia 2021 - 11:00
Amator Kiełpino 3 - 2 Amigo Przyjaźń 24 kwietnia 2021 - 13:30
KS Kamienica Królewska 0 - 4 FC Gowidlino 24 kwietnia 2021 - 14:00
Potok Pszczółki 0 - 3 Wisła Długie Pole 25 kwietnia 2021 - 11:00
vo, na boisku 7-1
Radunia II Stężyca 14 - 4 Wda Lipusz 28 kwietnia 2021 - 16:00
Pauza: Sokół Ełganowo, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 6 - 0 Sokół Ełganowo 2 maja 2021 - 12:00
Wda Lipusz 3 - 0 Potok Pszczółki 2 maja 2021 - 11:00
vo, na boisku 2-1
Wisła Długie Pole 3 - 3 KS Kamienica Królewska 1 maja 2021 - 11:00
FC Gowidlino 2 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 1 maja 2021 - 16:00
Amigo Przyjaźń 2 - 4 GKS Przodkowo 2 maja 2021 - 13:00
Pauza: Amator Kiełpino, Radunia II Stężyca,
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amigo Przyjaźń 0 - 4 Akademia Sportu Kolbudy 9 maja 2021 - 16:00
Amator Kiełpino 11 - 1 FC Gowidlino 8 maja 2021 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 23 - 0 Wisła Długie Pole 8 maja 2021 - 11:00
KS Kamienica Królewska 5 - 2 Wda Lipusz 8 maja 2021 - 14:00
Radunia II Stężyca 3 - 0 Sokół Ełganowo 8 maja 2021 - 15:00
Pauza: Potok Pszczółki, GKS Przodkowo,
Kolejka 15 - 12. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 12 maja 2021 - 18:00
KS Kamienica Królewska 2 - 5 Amator Kiełpino 12 maja 2021 - 17:30
Potok Pszczółki 0 - 3 GKS Przodkowo 12 maja 2021 - 18:00
vo, na boisku 0-1
Radunia II Stężyca 16 - 1 Amigo Przyjaźń 12 maja 2021 - 19:30
Wda Lipusz 3 - 0 Wisła Długie Pole 12 maja 2021 - 16:00
Pauza: FC Gowidlino, Sokół Ełganowo,
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 4 - 0 Radunia II Stężyca 16 maja 2021 - 12:00
Sokół Ełganowo 3 - 0 Potok Pszczółki 15 maja 2021 - 18:45
vo, na boisku 3-3
Wda Lipusz 3 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 17 maja 2021 - 17:00
Wisła Długie Pole 0 - 9 Amator Kiełpino 15 maja 2021 - 11:00
FC Gowidlino 0 - 3 GKS Przodkowo 15 maja 2021 - 16:00
Pauza: Amigo Przyjaźń, KS Kamienica Królewska,
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amigo Przyjaźń 5 - 2 FC Gowidlino 22 maja 2021 - 11:00
GKS Przodkowo 5 - 0 Wisła Długie Pole 23 maja 2021 - 11:00
Amator Kiełpino 5 - 0 Wda Lipusz 22 maja 2021 - 11:00
KS Kamienica Królewska 2 - 8 Sokół Ełganowo 22 maja 2021 - 11:00
Potok Pszczółki 0 - 3 Radunia II Stężyca 23 maja 2021 - 11:00
vo, na boisku 1-1
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Akademia Sportu Kolbudy,
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 4 - 0 Potok Pszczółki 30 maja 2021 - 12:00
vo, na boisku 4-1
KS Kamienica Królewska 3 - 8 Radunia II Stężyca 2 czerwca 2021 - 17:30
Sokół Ełganowo 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 30 maja 2021 - 12:00
Wda Lipusz 2 - 2 GKS Przodkowo 29 maja 2021 - 13:00
Wisła Długie Pole 1 - 7 Amigo Przyjaźń 29 maja 2021 - 11:00
Pauza: FC Gowidlino, Amator Kiełpino,
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 0 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 5 czerwca 2021 - 17:00
Amigo Przyjaźń - Wda Lipusz 6 czerwca 2021 - 13:00
Amator Kiełpino - Sokół Ełganowo 5 czerwca 2021 - 11:30
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 7 Radunia II Stężyca 6 czerwca 2021 - 18:00
KS Kamienica Królewska 3 - 0 Potok Pszczółki 5 czerwca 2021 - 13:00
vo, na boisku 1-4
Pauza: GKS Przodkowo, Wisła Długie Pole,
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 15 - 0 KS Kamienica Królewska 13 czerwca 2021 - 12:00
Potok Pszczółki 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 13 czerwca 2021 - 11:00
Radunia II Stężyca 3 - 1 Amator Kiełpino 12 czerwca 2021 - 11:00
Sokół Ełganowo 1 - 1 GKS Przodkowo 12 czerwca 2021 - 18:30
Wisła Długie Pole 0 - 7 FC Gowidlino 13 czerwca 2021 - 16:00
Pauza: Wda Lipusz, Amigo Przyjaźń,
Kolejka 16 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Wda Lipusz 19 czerwca 2021 - 11:00
FC Gowidlino - Sokół Ełganowo 19 czerwca 2021 - 12:00
Amigo Przyjaźń - Potok Pszczółki 20 czerwca 2021 - 16:00
GKS Przodkowo - KS Kamienica Królewska 20 czerwca 2021 - 11:00
Amator Kiełpino - Czarni Pruszcz Gdański 19 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Radunia II Stężyca, Wisła Długie Pole,
Kolejka 18 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Lipusz - Sokół Ełganowo 23 czerwca 2021 - 16:00
Wisła Długie Pole - Radunia II Stężyca 23 czerwca 2021 - 16:00
FC Gowidlino - Potok Pszczółki 23 czerwca 2021 - 18:00
Amigo Przyjaźń - Czarni Pruszcz Gdański 23 czerwca 2021 - 19:00
GKS Przodkowo - Amator Kiełpino 23 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: KS Kamienica Królewska, Akademia Sportu Kolbudy,
Kolejka 17 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino - Akademia Sportu Kolbudy 26 czerwca 2021 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański - GKS Przodkowo 26 czerwca 2021 - 11:00
KS Kamienica Królewska - Amigo Przyjaźń 26 czerwca 2021 - 14:00
Radunia II Stężyca - FC Gowidlino 26 czerwca 2021 - 11:00
Sokół Ełganowo - Wisła Długie Pole 26 czerwca 2021 - 18:15
Pauza: Wda Lipusz, Potok Pszczółki, .