Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 1 |
Sportowa Czwórka Radom |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:30 |
Stomil Olsztyn KKP |
3 - 1 |
Piastovia Piastów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 12:30 |
Pogoń Tczew |
2 - 4 |
Resovia Rzeszów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:30 |
Polonia Środa Wielkopolska |
0 - 3 |
SMS II Łódź |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
0 - 7 |
Tarnovia Tarnów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Praga Warszawa |
0 - 2 |
SWD Wodzisław Śląski |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
0 - 3 |
SWD Wodzisław Śląski |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:30 |
Tarnovia Tarnów |
6 - 0 |
Praga Warszawa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 |
SMS II Łódź |
3 - 1 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
22 sierpnia 2020
22.08 - 14:00 |
Piastovia Piastów |
0 - 0 |
Pogoń Tczew |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
6 - 0 |
Stomil Olsztyn KKP |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn KKP |
0 - 4 |
Sportowa Czwórka Radom |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:30 |
Pogoń Tczew |
1 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
4 - 0 |
Piastovia Piastów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
5 - 3 |
Resovia Rzeszów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
SMS II Łódź |
10 - 1 |
Praga Warszawa |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 |
SWD Wodzisław Śląski |
2 - 2 |
Tarnovia Tarnów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
2 - 2 |
Tarnovia Tarnów |
5 września 2020
5.09 - 14:00 |
SMS II Łódź |
3 - 1 |
SWD Wodzisław Śląski |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
Praga Warszawa |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
Piastovia Piastów |
0 - 6 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
5 września 2020
5.09 - 13:30 |
Stomil Olsztyn KKP |
1 - 0 |
Pogoń Tczew |
5 września 2020
5.09 - 15:30 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Tczew |
1 - 1 |
Sportowa Czwórka Radom |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 2 |
Stomil Olsztyn KKP |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
1 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Praga Warszawa |
2 - 2 |
Piastovia Piastów |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
SWD Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Resovia Rzeszów |
17 września 2020
17.09 - 15:00 |
Tarnovia Tarnów |
2 - 2 |
SMS II Łódź |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
0 - 1 |
SMS II Łódź |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Resovia Rzeszów |
2 - 2 |
Tarnovia Tarnów |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Piastovia Piastów |
1 - 2 |
SWD Wodzisław Śląski |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
4 - 0 |
Praga Warszawa |
26 września 2020
26.09 - 13:30 |
Stomil Olsztyn KKP |
1 - 1 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Pogoń Tczew |
2 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Środa Wielkopolska |
0 - 1 |
Sportowa Czwórka Radom |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
2 - 2 |
Pogoń Tczew |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Praga Warszawa |
1 - 3 |
Stomil Olsztyn KKP |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
SWD Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Tarnovia Tarnów |
7 - 2 |
Piastovia Piastów |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
SMS II Łódź |
2 - 1 |
Resovia Rzeszów |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
2 - 2 |
Resovia Rzeszów |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
Piastovia Piastów |
1 - 3 |
SMS II Łódź |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 4 |
Tarnovia Tarnów |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
3 - 2 |
SWD Wodzisław Śląski |
11 października 2020
11.10 - 12:30 |
Pogoń Tczew |
2 - 0 |
Praga Warszawa |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 1 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
1 - 4 |
Sportowa Czwórka Radom |
27 października 2020
27.10 - 13:30 |
Praga Warszawa |
0 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
SWD Wodzisław Śląski |
2 - 4 |
Pogoń Tczew |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Tarnovia Tarnów |
2 - 1 |
Stomil Olsztyn KKP |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
SMS II Łódź |
5 - 0 |
Rekord Bielsko-Biała |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Resovia Rzeszów |
4 - 2 |
Piastovia Piastów |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
3 - 0 |
Piastovia Piastów |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 - 1 |
Resovia Rzeszów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
2 - 0 |
SMS II Łódź |
31 października 2020
31.10 - 16:00 |
Pogoń Tczew |
3 - 1 |
Tarnovia Tarnów |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 1 |
SWD Wodzisław Śląski |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
6 - 1 |
Praga Warszawa |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Praga Warszawa |
1 - 4 |
Sportowa Czwórka Radom |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
SWD Wodzisław Śląski |
3 - 2 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Tarnovia Tarnów |
1 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
SMS II Łódź |
1 - 1 |
Pogoń Tczew |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
Stomil Olsztyn KKP |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Piastovia Piastów |
0 - 12 |
Rekord Bielsko-Biała |
24 listopada 2020
24.11 - 18:00 |
Kolejka 12 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
0 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 marca 2021
7.03 - 13:00 |
Piastovia Piastów |
0 - 3 |
Stomil Olsztyn KKP |
|
Resovia Rzeszów |
4 - 2 |
Pogoń Tczew |
6 marca 2021
6.03 - 12:00 |
SMS II Łódź |
6 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
7 marca 2021
7.03 - 14:30 |
Tarnovia Tarnów |
8 - 2 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
10 marca 2021
10.03 - 12:00 |
SWD Wodzisław Śląski |
4 - 1 |
Praga Warszawa |
6 marca 2021
6.03 - 12:00 |
Kolejka 13 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWD Wodzisław Śląski |
0 - 3 |
Sportowa Czwórka Radom |
13 marca 2021
13.03 - 12:00 |
Praga Warszawa |
0 - 5 |
Tarnovia Tarnów |
13 marca 2021
13.03 - 12:00 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
3 - 0 |
SMS II Łódź |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 2 |
Resovia Rzeszów |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Pogoń Tczew |
3 - 0 |
Piastovia Piastów |
|
Stomil Olsztyn KKP |
0 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
14 marca 2021
14.03 - 12:30 |
Kolejka 14 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
1 - 2 |
Stomil Olsztyn KKP |
20 marca 2021
20.03 - 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 0 |
Pogoń Tczew |
20 marca 2021
20.03 - 14:45 |
Piastovia Piastów |
0 - 3 |
Polonia Środa Wielkopolska |
|
Resovia Rzeszów |
2 - 3 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
21 marca 2021
21.03 - 12:00 |
Praga Warszawa |
0 - 2 |
SMS II Łódź |
20 marca 2021
20.03 - 12:00 |
Tarnovia Tarnów |
3 - 1 |
SWD Wodzisław Śląski |
21 marca 2021
21.03 - 12:00 |
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tarnovia Tarnów |
3 - 1 |
Sportowa Czwórka Radom |
1 kwietnia 2021
1.04 - 12:00 |
SWD Wodzisław Śląski |
1 - 3 |
SMS II Łódź |
1 kwietnia 2021
1.04 - 12:00 |
Praga Warszawa |
1 - 5 |
Resovia Rzeszów |
1 kwietnia 2021
1.04 - 12:00 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
3 - 0 |
Piastovia Piastów |
1 kwietnia 2021
1.04 |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 0 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 kwietnia 2021
1.04 - 16:30 |
Pogoń Tczew |
1 - 1 |
Stomil Olsztyn KKP |
1 kwietnia 2021
1.04 - 12:00 |
Kolejka 16 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
1 - 1 |
Pogoń Tczew |
17 kwietnia 2021
17.04 - 14:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
2 - 3 |
Polonia Środa Wielkopolska |
18 kwietnia 2021
18.04 - 12:30 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 - 0 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
18 kwietnia 2021
18.04 - 14:00 |
Piastovia Piastów |
0 - 3 |
Praga Warszawa |
|
Resovia Rzeszów |
4 - 1 |
SWD Wodzisław Śląski |
18 kwietnia 2021
18.04 - 14:00 |
SMS II Łódź |
2 - 6 |
Tarnovia Tarnów |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SMS II Łódź |
0 - 1 |
Sportowa Czwórka Radom |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Tarnovia Tarnów |
7 - 3 |
Resovia Rzeszów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
SWD Wodzisław Śląski |
3 - 0 |
Piastovia Piastów |
|
Praga Warszawa |
0 - 6 |
Rekord Bielsko-Biała |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:00 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
2 - 6 |
Stomil Olsztyn KKP |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 2 |
Pogoń Tczew |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:00 |
Kolejka 18 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
3 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Pogoń Tczew |
1 - 4 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
3 - 1 |
Praga Warszawa |
2 maja 2021
2.05 - 12:30 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 2 |
SWD Wodzisław Śląski |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
Piastovia Piastów |
0 - 3 |
Tarnovia Tarnów |
|
Resovia Rzeszów |
2 - 2 |
SMS II Łódź |
2 maja 2021
2.05 - 16:00 |
Kolejka 19 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Resovia Rzeszów |
3 - 5 |
Sportowa Czwórka Radom |
9 maja 2021
9.05 - 12:30 |
SMS II Łódź |
3 - 0 |
Piastovia Piastów |
|
Tarnovia Tarnów |
3 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
SWD Wodzisław Śląski |
1 - 5 |
Stomil Olsztyn KKP |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Praga Warszawa |
1 - 3 |
Pogoń Tczew |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
2 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Kolejka 20 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
3 - 0 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
16 maja 2021
16.05 - 12:30 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 - 1 |
Praga Warszawa |
15 maja 2021
15.05 - 14:00 |
Pogoń Tczew |
3 - 0 |
SWD Wodzisław Śląski |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
1 - 3 |
Tarnovia Tarnów |
16 maja 2021
16.05 - 12:30 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 - 0 |
SMS II Łódź |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Piastovia Piastów |
0 - 3 |
Resovia Rzeszów |
|
Kolejka 21 - 22. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piastovia Piastów |
0 - 3 |
Sportowa Czwórka Radom |
|
Resovia Rzeszów |
0 - 5 |
Rekord Bielsko-Biała |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
SMS II Łódź |
2 - 2 |
Stomil Olsztyn KKP |
22 maja 2021
22.05 - 14:45 |
Tarnovia Tarnów |
5 - 1 |
Pogoń Tczew |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
SWD Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
Praga Warszawa |
2 - 6 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 |
Kolejka 22 - 29. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
3 - 0 |
Praga Warszawa |
29 maja 2021
29.05 - 14:00 |
UKS 3 Staszkówka Jelna |
5 - 2 |
SWD Wodzisław Śląski |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 1 |
Tarnovia Tarnów |
29 maja 2021
29.05 - 14:00 |
Pogoń Tczew |
4 - 1 |
SMS II Łódź |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
3 - 2 |
Resovia Rzeszów |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Piastovia Piastów |
|
|