Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lotos Gdańsk 26 70 23 1 2 168 - 16
2. Radunia Stężyca 25 63 20 3 2 126 - 24
3. Arka Gdynia SI 27 60 19 3 5 153 - 32
4. Sparta Sycewice 26 49 16 1 9 85 - 58
5. Gryf Wejherowo 27 47 13 8 6 71 - 38
6. Gedania Gdańsk 25 45 14 3 8 67 - 48
7. Jantar Ustka 27 40 13 1 13 85 - 79
8. GKS Kowale AP 27 35 11 2 14 46 - 68 2 6 2 0 0 5 - 0
9. Bałtyk Gdynia AP 26 35 10 5 11 57 - 72 2 0 0 0 2 0 - 5
10. Jaguar Gdańsk AP 26 30 9 3 14 59 - 67

11. Ósemka Lębork 27 45 14 3 10 81 - 70
12. Jedynka Reda 25 38 10 8 7 69 - 54
13. Chojniczanka Chojnice 27 37 11 4 12 61 - 62
14. DSPN Kwidzyn 26 32 10 2 14 56 - 84 2 4 1 1 0 4 - 3
15. Lechia Gdańsk 27 32 9 5 13 66 - 96 2 1 0 1 1 3 - 4
16. Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 31 9 4 14 37 - 58
17. Gryf Tczew MKS 27 29 9 2 16 59 - 90
18. Czarni Pruszcz Gdański 26 23 7 2 17 60 - 129
19. KP Starogard Gdański 26 15 5 0 21 56 - 155
20. Wietcisa Skarszewy 26 3 1 0 25 22 - 184
21. U-2 Bytów (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* Drużyna U-2 Bytów wycofała się z rozgrywek


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 1 - 3 Bałtyk Gdynia AP 9 sierpnia 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 1 - 1 GKS Kowale AP 12 sierpnia 2020 - 19:00
Sparta Sycewice - U-2 Bytów 2 września 2020 - 17:00
anulowany, było 6-2
Ósemka Lębork 0 - 10 Jantar Ustka 8 sierpnia 2020 - 13:30
Lotos Gdańsk 8 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 9 sierpnia 2020 - 17:00
Lechia Gdańsk 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 8 sierpnia 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 3 - 4 DSPN Kwidzyn 8 sierpnia 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Gedania Gdańsk 8 sierpnia 2020 - 15:00
Jedynka Reda 7 - 0 Gryf Tczew MKS 8 sierpnia 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 17 Arka Gdynia SI 9 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 0 - 6 Arka Gdynia SI 16 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 7 - 0 Wietcisa Skarszewy 15 sierpnia 2020 - 13:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Jedynka Reda 26 sierpnia 2020 - 13:30
DSPN Kwidzyn 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 sierpnia 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2020 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 6 - 3 Lechia Gdańsk 16 sierpnia 2020 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 6 Lotos Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 17:30
U-2 Bytów - Radunia Stężyca 30 września 2020 - 18:00
anulowany, było 0-10
GKS Kowale AP 0 - 2 Sparta Sycewice 16 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 3 - 3 Jaguar Gdańsk AP 19 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: Ósemka Lębork,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP 3 - 2 Bałtyk Gdynia AP 22 sierpnia 2020 - 17:00
Sparta Sycewice 5 - 3 Gryf Wejherowo 23 sierpnia 2020 - 18:00
Radunia Stężyca 4 - 0 GKS Kowale AP 23 sierpnia 2020 - 11:00
Ósemka Lębork - U-2 Bytów 22 sierpnia 2020 - 11:00
anulowany, było 6-0
Jantar Ustka 5 - 1 Lechia Gdańsk 23 sierpnia 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 9 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 22 sierpnia 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 23 sierpnia 2020 - 13:00
Jedynka Reda 0 - 1 DSPN Kwidzyn 22 sierpnia 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 2 Gedania Gdańsk 12 sierpnia 2020 - 17:00
Arka Gdynia SI 9 - 0 Gryf Tczew MKS 20 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Lotos Gdańsk,
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 0 Gryf Tczew MKS 30 sierpnia 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 9 Arka Gdynia SI 30 sierpnia 2020 - 11:00
DSPN Kwidzyn 12 - 0 Wietcisa Skarszewy 29 sierpnia 2020 - 13:30
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Jedynka Reda 29 sierpnia 2020 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 sierpnia 2020 - 13:30
Jantar Ustka 7 - 4 KP Starogard Gdański 29 sierpnia 2020 - 11:00
U-2 Bytów - Lotos Gdańsk 30 sierpnia 2020 - 17:00
anulowany, było 0-18
GKS Kowale AP 4 - 2 Ósemka Lębork 30 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 3 - 3 Radunia Stężyca 30 sierpnia 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP 3 - 4 Sparta Sycewice 30 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Sycewice 7 - 5 Bałtyk Gdynia AP 6 września 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Jaguar Gdańsk AP 5 września 2020 - 17:00
Ósemka Lębork 1 - 2 Gryf Wejherowo 5 września 2020 - 13:30
Lotos Gdańsk 4 - 0 GKS Kowale AP 6 września 2020 - 17:00
Lechia Gdańsk - U-2 Bytów 5 września 2020 - 15:00
anulowany, było 5-1
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Jantar Ustka 6 września 2020 - 11:00
Jedynka Reda 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 5 września 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 6 Chojniczanka Chojnice 5 września 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 11 - 2 DSPN Kwidzyn 5 września 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 6 Gedania Gdańsk 9 września 2020 - 16:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 2 Gedania Gdańsk 13 września 2020 - 19:00
DSPN Kwidzyn 2 - 1 Gryf Tczew MKS 13 września 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 8 Arka Gdynia SI 12 września 2020 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 10 - 0 Wietcisa Skarszewy 12 września 2020 - 10:00
Jantar Ustka 3 - 1 Jedynka Reda 12 września 2020 - 11:00
U-2 Bytów - KP Starogard Gdański 12 września 2020 - 11:00
anulowany, było 1-8
GKS Kowale AP 5 - 0 Lechia Gdańsk 13 września 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 1 - 1 Lotos Gdańsk 13 września 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP 9 - 2 Ósemka Lębork 13 września 2020 - 18:00
Sparta Sycewice 4 - 2 Radunia Stężyca 12 września 2020 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 6 - 0 Bałtyk Gdynia AP 20 września 2020 - 14:00
Ósemka Lębork 2 - 1 Sparta Sycewice 19 września 2020 - 15:30
Lotos Gdańsk 10 - 0 Jaguar Gdańsk AP 19 września 2020 - 11:00
Lechia Gdańsk 0 - 4 Gryf Wejherowo 20 września 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 4 - 3 GKS Kowale AP 20 września 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - U-2 Bytów 19 września 2020 - 11:00
anulowany, było 5-1
Wietcisa Skarszewy 1 - 8 Jantar Ustka 19 września 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 10 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 19 września 2020 - 12:00
Gryf Tczew MKS 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 19 września 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 7 - 1 DSPN Kwidzyn 19 września 2020 - 13:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 5 - 4 DSPN Kwidzyn 27 września 2020 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Gedania Gdańsk 26 września 2020 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Gryf Tczew MKS 26 września 2020 - 11:00
Jantar Ustka 3 - 1 Arka Gdynia SI 26 września 2020 - 13:00
U-2 Bytów - Jedynka Reda 28 listopada 2020 - 13:00
anulowany
GKS Kowale AP 5 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 września 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 6 - 0 KP Starogard Gdański 27 września 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP 5 - 1 Lechia Gdańsk 26 września 2020 - 11:00
Sparta Sycewice 1 - 8 Lotos Gdańsk 4 listopada 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 6 - 0 Ósemka Lębork 27 września 2020 - 11:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ósemka Lębork 3 - 3 Bałtyk Gdynia AP 3 października 2020 - 11:00
Lotos Gdańsk 3 - 2 Radunia Stężyca 3 października 2020 - 11:00
Lechia Gdańsk 5 - 4 Sparta Sycewice 3 października 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Jaguar Gdańsk AP 4 października 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 0 Gryf Wejherowo 3 października 2020 - 13:00
Jedynka Reda 0 - 2 GKS Kowale AP 4 października 2020 - 13:30
U-2 Bytów - Wietcisa Skarszewy 3 października 2020 - 11:00
anulowany, było 0-0
Gryf Tczew MKS 5 - 1 Jantar Ustka 3 października 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 4 października 2020 - 13:00
DSPN Kwidzyn 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 7 października 2020 - 16:30
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 10 października 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 DSPN Kwidzyn 10 października 2020 - 11:00
Jantar Ustka 4 - 1 Gedania Gdańsk 10 października 2020 - 13:00
U-2 Bytów - Arka Gdynia SI 10 października 2020 - 11:00
anulowany, było 0-19
GKS Kowale AP 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 11 października 2020 - 14:00
Gryf Wejherowo 2 - 2 Jedynka Reda 11 października 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 października 2020 - 17:00
Sparta Sycewice 13 - 3 KP Starogard Gdański 10 października 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 6 - 0 Lechia Gdańsk 11 października 2020 - 11:00
Ósemka Lębork 0 - 6 Lotos Gdańsk 10 października 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lotos Gdańsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia AP 17 października 2020 - 11:00
Lechia Gdańsk 3 - 0 Ósemka Lębork 18 października 2020 - 15:00
vo, na boisku 1-3
KP Starogard Gdański 1 - 5 Radunia Stężyca 17 października 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Sparta Sycewice 18 października 2020 - 11:00
Jedynka Reda 2 - 1 Jaguar Gdańsk AP 18 października 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 5 Gryf Wejherowo 17 października 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 9 - 0 GKS Kowale AP 17 października 2020 - 12:00
Gryf Tczew MKS - U-2 Bytów 17 października 2020 - 11:00
anulowany, było 3-0vo
DSPN Kwidzyn 1 - 0 Jantar Ustka 17 października 2020 - 13:30
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 17 października 2020 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 7 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 24 października 2020 - 15:00
Jantar Ustka 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 listopada 2020 - 14:00
U-2 Bytów - Gedania Gdańsk 24 października 2020 - 11:00
anulowany, było 0-10
GKS Kowale AP 2 - 1 Gryf Tczew MKS 25 października 2020 - 14:00
Arka Gdynia SI 2 - 3 Gryf Wejherowo 24 października 2020 - 14:30
Jaguar Gdańsk AP 6 - 1 Wietcisa Skarszewy 25 października 2020 - 11:00
Sparta Sycewice 2 - 2 Jedynka Reda 24 października 2020 - 14:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 października 2020 - 11:00
Ósemka Lębork 8 - 2 KP Starogard Gdański 24 października 2020 - 11:00
Lotos Gdańsk 7 - 0 Lechia Gdańsk 24 października 2020 - 14:00
Pauza: DSPN Kwidzyn,
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 31 października 2020 - 09:00
KP Starogard Gdański 1 - 16 Lotos Gdańsk 31 października 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Ósemka Lębork 30 października 2020 - 19:15
Jedynka Reda 1 - 1 Radunia Stężyca 4 listopada 2020 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 8 Sparta Sycewice 31 października 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 4 - 1 Jaguar Gdańsk AP 31 października 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 0 - 3 Gryf Wejherowo 31 października 2020 - 10:30
Gedania Gdańsk 3 - 1 GKS Kowale AP 7 października 2020 - 09:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 7 Jantar Ustka 31 października 2020 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, DSPN Kwidzyn,
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 3 Jantar Ustka 7 listopada 2020 - 15:00
GKS Kowale AP 2 - 1 DSPN Kwidzyn 7 listopada 2020 - 12:00
Gryf Wejherowo 4 - 1 Gedania Gdańsk 8 listopada 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 3 - 1 Gryf Tczew MKS 8 listopada 2020 - 18:00
Sparta Sycewice 2 - 5 Arka Gdynia SI 7 listopada 2020 - 14:00
Radunia Stężyca 16 - 1 Wietcisa Skarszewy 8 listopada 2020 - 14:00
Ósemka Lębork 2 - 1 Jedynka Reda 7 listopada 2020 - 11:00
Lotos Gdańsk 11 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 listopada 2020 - 15:00
Lechia Gdańsk 4 - 3 KP Starogard Gdański 8 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 15 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 0 - 6 Bałtyk Gdynia AP 11 listopada 2020 - 19:15
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Lechia Gdańsk 21 października 2020 - 19:30
Jedynka Reda 0 - 8 Lotos Gdańsk 11 listopada 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 6 Ósemka Lębork 11 listopada 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 2 - 2 Radunia Stężyca 11 listopada 2020 - 13:30
Gryf Tczew MKS 0 - 4 Sparta Sycewice 11 listopada 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk AP 11 listopada 2020 - 13:00
DSPN Kwidzyn 0 - 1 Gryf Wejherowo 11 listopada 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 GKS Kowale AP 11 listopada 2020 - 17:00
Pauza: Jantar Ustka, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 16 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 15 listopada 2020 - 12:00
Gryf Wejherowo 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 15 listopada 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 6 - 1 DSPN Kwidzyn 14 listopada 2020 - 13:00
Gedania Gdańsk 3 - 1 Sparta Sycewice 14 listopada 2020 - 13:30
Radunia Stężyca 5 - 0 Gryf Tczew MKS 15 listopada 2020 - 11:00
Ósemka Lębork 2 - 3 Arka Gdynia SI 14 listopada 2020 - 11:00
Lotos Gdańsk 12 - 0 Wietcisa Skarszewy 15 listopada 2020 - 15:00
Lechia Gdańsk 3 - 3 Jedynka Reda 14 listopada 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Jantar Ustka, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 17 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 listopada 2020 - 13:00
Jedynka Reda 13 - 0 KP Starogard Gdański 21 listopada 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 4 - 3 Lechia Gdańsk 21 listopada 2020 - 10:00
Arka Gdynia SI 0 - 5 Lotos Gdańsk 21 listopada 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 0 Ósemka Lębork 21 listopada 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 5 Radunia Stężyca 21 listopada 2020 - 10:30
DSPN Kwidzyn 3 - 1 Sparta Sycewice 21 listopada 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Jaguar Gdańsk AP 21 listopada 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 8 Gryf Wejherowo 21 listopada 2020 - 11:00
Jantar Ustka 3 - 0 GKS Kowale AP 21 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 4 - 3 Gryf Wejherowo 7 marca 2021 - 17:00
Jaguar Gdańsk AP 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 6 marca 2021 - 14:00
Sparta Sycewice 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 7 marca 2021 - 12:00
Radunia Stężyca 11 - 0 DSPN Kwidzyn 7 marca 2021 - 11:00
Ósemka Lębork 6 - 2 Gedania Gdańsk 6 marca 2021 - 11:00
Lotos Gdańsk 18 - 0 Gryf Tczew MKS 6 marca 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 0 - 11 Arka Gdynia SI 6 marca 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 6 - 1 Wietcisa Skarszewy 6 marca 2021 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Jedynka Reda 7 marca 2021 - 13:00
Pauza: GKS Kowale AP, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 0 - 0 Bałtyk Gdynia AP 14 marca 2021 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 6 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 marca 2021 - 19:15
Arka Gdynia SI 15 - 1 KP Starogard Gdański 13 marca 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 2 Lechia Gdańsk 13 marca 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 2 Lotos Gdańsk 13 marca 2021 - 13:00
DSPN Kwidzyn 0 - 2 Ósemka Lębork 13 marca 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 5 Radunia Stężyca 14 marca 2021 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 4 Sparta Sycewice 13 marca 2021 - 11:00
Jantar Ustka 3 - 1 Jaguar Gdańsk AP 14 marca 2021 - 12:00
Pauza: GKS Kowale AP, Gryf Wejherowo,
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 0 - 1 GKS Kowale AP 21 marca 2021 - 19:00
Sparta Sycewice 5 - 2 Jantar Ustka 21 marca 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 10 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 21 marca 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Ósemka Lębork 21 marca 2021 - 14:00
Lotos Gdańsk 12 - 0 DSPN Kwidzyn 21 marca 2021 - 17:30
Lechia Gdańsk 1 - 5 Gedania Gdańsk 20 marca 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 2 - 3 Gryf Tczew MKS 20 marca 2021 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Arka Gdynia SI 21 marca 2021 - 15:00
Jedynka Reda 8 - 1 Wietcisa Skarszewy 21 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Jaguar Gdańsk AP, Gryf Wejherowo,
Kolejka 21 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 25 kwietnia 2021 - 13:00
Arka Gdynia SI 8 - 0 Jedynka Reda 25 kwietnia 2021 - 13:00
Gryf Tczew MKS 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 kwietnia 2021 - 13:00
Gedania Gdańsk 8 - 1 KP Starogard Gdański 25 kwietnia 2021 - 13:00
DSPN Kwidzyn 2 - 2 Lechia Gdańsk 25 kwietnia 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Lotos Gdańsk 25 kwietnia 2021 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Ósemka Lębork 25 kwietnia 2021 - 13:00
Jantar Ustka 2 - 6 Radunia Stężyca 25 kwietnia 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 1 - 0 Gryf Wejherowo 25 kwietnia 2021 - 13:00
Pauza: Jaguar Gdańsk AP, Sparta Sycewice,
Kolejka 22 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lotos Gdańsk 5 - 0 Jantar Ustka 30 kwietnia 2021 - 13:00
Sparta Sycewice 3 - 0 GKS Kowale AP 1 maja 2021 - 17:00
Jaguar Gdańsk AP 0 - 0 Bałtyk Gdynia AP 1 maja 2021 - 18:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Gryf Wejherowo 2 maja 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 0 - 0 Gedania Gdańsk 3 maja 2021 - 18:00
Lechia Gdańsk 5 - 1 KP Starogard Gdański 1 maja 2021 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 6 Chojniczanka Chojnice 1 maja 2021 - 17:00
Jedynka Reda 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 2 maja 2021 - 13:30
Gryf Tczew MKS 3 - 1 Ósemka Lębork 2 maja 2021 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 DSPN Kwidzyn 4 maja 2021 - 17:45
Kolejka 23 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 1 - 2 Lotos Gdańsk 8 maja 2021 - 17:00
Bałtyk Gdynia AP 2 - 1 Sparta Sycewice 9 maja 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Gryf Wejherowo 9 maja 2021 - 17:00
Jantar Ustka 1 - 4 Radunia Stężyca 9 maja 2021 - 17:30
Arka Gdynia SI 4 - 0 Jaguar Gdańsk AP 9 maja 2021 - 19:30
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Lechia Gdańsk 8 maja 2021 - 11:00
DSPN Kwidzyn 2 - 3 Jedynka Reda 8 maja 2021 - 13:45
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Wietcisa Skarszewy 9 maja 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 0 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 maja 2021 - 11:00
Ósemka Lębork 7 - 3 KP Starogard Gdański 9 maja 2021 - 15:00
Kolejka 24 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 6 - 2 GKS Kowale AP 16 maja 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 5 - 1 Jantar Ustka 16 maja 2021 - 11:00
Sparta Sycewice 2 - 0 Arka Gdynia SI 16 maja 2021 - 14:00
Jaguar Gdańsk AP 0 - 1 Gedania Gdańsk 16 maja 2021 - 15:00
Lotos Gdańsk 8 - 1 Bałtyk Gdynia AP 16 maja 2021 - 18:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Ósemka Lębork 15 maja 2021 - 09:00
Lechia Gdańsk 11 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 15 maja 2021 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 7 DSPN Kwidzyn 16 maja 2021 - 11:00
Jedynka Reda 6 - 3 Gryf Tczew MKS 16 maja 2021 - 16:00
KP Starogard Gdański 1 - 5 Chojniczanka Chojnice 16 maja 2021 - 17:00
Kolejka 25 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 11 Radunia Stężyca 22 maja 2021 - 09:00
Arka Gdynia SI 2 - 1 Lotos Gdańsk 22 maja 2021 - 17:00
Gedania Gdańsk 6 - 2 Jantar Ustka 22 maja 2021 - 17:00
GKS Kowale AP 0 - 2 Gryf Wejherowo 22 maja 2021 - 19:00
Jaguar Gdańsk AP 1 - 3 Sparta Sycewice 23 maja 2021 - 17:30
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 KP Starogard Gdański 22 maja 2021 - 11:00
DSPN Kwidzyn 2 - 1 Lechia Gdańsk 22 maja 2021 - 13:45
Gryf Tczew MKS 9 - 0 Wietcisa Skarszewy 22 maja 2021 - 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Jedynka Reda 22 maja 2021 - 15:00
Ósemka Lębork 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 23 maja 2021 - 11:00
Kolejka 26 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Sycewice - Gedania Gdańsk 16 czerwca 2021 - 16:30
Gryf Wejherowo 4 - 0 Bałtyk Gdynia AP 29 maja 2021 - 16:00
Jantar Ustka 3 - 5 GKS Kowale AP 30 maja 2021 - 11:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Arka Gdynia SI 30 maja 2021 - 13:30
Lotos Gdańsk 7 - 0 Jaguar Gdańsk AP 30 maja 2021 - 18:30
Lechia Gdańsk 2 - 0 Gryf Tczew MKS 29 maja 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 29 maja 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 4 DSPN Kwidzyn 29 maja 2021 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 maja 2021 - 13:30
vo, na boisku 1-1
Jedynka Reda 3 - 3 Ósemka Lębork 29 maja 2021 - 09:00
Kolejka 27 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 3 - 0 GKS Kowale AP 2 czerwca 2021 - 16:00
Arka Gdynia SI 0 - 0 Gryf Wejherowo 3 czerwca 2021 - 13:30
Bałtyk Gdynia AP 3 - 1 Jantar Ustka 3 czerwca 2021 - 15:00
Sparta Sycewice 1 - 0 Lotos Gdańsk 3 czerwca 2021 - 16:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Lechia Gdańsk 3 czerwca 2021 - 11:00
Ósemka Lębork 9 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 2 czerwca 2021 - 17:00
Gryf Tczew MKS 7 - 3 KP Starogard Gdański 3 czerwca 2021 - 13:00
DSPN Kwidzyn 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 3 czerwca 2021 - 13:45
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 2 - 0 Sparta Sycewice 5 czerwca 2021 - 11:00
Jantar Ustka 3 - 8 Arka Gdynia SI 5 czerwca 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 3 - 2 Jaguar Gdańsk AP 6 czerwca 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 4 - 0 Bałtyk Gdynia AP 6 czerwca 2021 - 14:00
Lotos Gdańsk 3 - 2 Gedania Gdańsk 6 czerwca 2021 - 18:30
KP Starogard Gdański 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 czerwca 2021 - 10:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 4 Ósemka Lębork 5 czerwca 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 5 - 3 Jedynka Reda 5 czerwca 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gryf Tczew MKS 6 czerwca 2021 - 13:30
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP 4 - 1 Jantar Ustka 12 czerwca 2021 - 14:00
Sparta Sycewice 5 - 2 Gryf Wejherowo 13 czerwca 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 13 czerwca 2021 - 13:30
Arka Gdynia SI 6 - 3 GKS Kowale AP 13 czerwca 2021 - 13:00
Lotos Gdańsk - Radunia Stężyca 13 czerwca 2021 - 18:30
Wietcisa Skarszewy 2 - 7 Lechia Gdańsk 13 czerwca 2021 - 13:30
Ósemka Lębork 2 - 0 DSPN Kwidzyn 12 czerwca 2021 - 09:00
Gryf Tczew MKS 8 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 12 czerwca 2021 - 17:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 13 czerwca 2021 - 15:30
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Sparta Sycewice 20 czerwca 2021 - 15:00
Bałtyk Gdynia AP - Arka Gdynia SI 20 czerwca 2021 - 15:00
GKS Kowale AP - Jaguar Gdańsk AP 20 czerwca 2021 - 15:00
Gryf Wejherowo - Lotos Gdańsk 20 czerwca 2021 - 15:00
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 20 czerwca 2021 - 15:00
Lechia Gdańsk - Ósemka Lębork 20 czerwca 2021 - 15:00
DSPN Kwidzyn - Gryf Tczew MKS 20 czerwca 2021 - 15:00
Chojniczanka Chojnice - Jedynka Reda 20 czerwca 2021 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 czerwca 2021 - 15:00
KP Starogard Gdański - Wietcisa Skarszewy 20 czerwca 2021 - 15:00