Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 29 73 24 1 4 125 - 32
2. Jaguar Gdańsk AP 29 70 23 1 5 104 - 37
3. Arka Gdynia SI 29 69 23 0 6 104 - 33
4. Lechia Gdańsk 29 51 17 0 12 100 - 73
5. Chojniczanka Chojnice 29 50 15 5 9 89 - 66
6. Gedania Gdańsk 29 48 16 0 13 96 - 61
7. Gryf Wejherowo 28 45 13 6 9 90 - 70 1 0 0 0 1 2 - 3
8. Bałtyk Gdynia AP 29 39 12 3 14 75 - 75
9. U-2 Bytów 29 37 11 4 14 52 - 68
10. MKS Debrzno 29 33 11 0 18 77 - 156
11. Pomezania Malbork 29 31 9 4 16 67 - 89 2 4 1 1 0 6 - 4
12. Salos Słupsk 29 31 9 4 16 71 - 86 2 1 0 1 1 4 - 6
13. Cartusia Kartuzy 29 21 6 3 20 57 - 87
14. Rodło Kwidzyn 28 8 2 2 24 30 - 115
15. Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 4 1 1 27 19 - 192
16. Olimpijczyk Kwakowo (*) 15 45 15 0 0 99 - 15 1 3 1 0 0 3 - 2
Ostatni komentarz dodał Slawecki 17.05.2021, 13:43:10
* Olimpijczyk Kwakowo po rundzie jesiennej awansował do rozgrywek centralnych


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy 4 - 3 Bałtyk Gdynia AP 8 sierpnia 2020 - 16:00
Pomezania Malbork 8 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 sierpnia 2020 - 11:00
U-2 Bytów 3 - 2 MKS Debrzno 9 sierpnia 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo 2 - 1 Gryf Tczew MKS 19 sierpnia 2020 - 16:30
Gedania Gdańsk 2 - 5 Lechia Gdańsk 19 sierpnia 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Arka Gdynia SI 9 sierpnia 2020 - 14:00
Salos Słupsk 5 - 1 Gryf Wejherowo 9 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Jaguar Gdańsk AP,
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 1 Gryf Wejherowo 15 sierpnia 2020 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Salos Słupsk 15 sierpnia 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 2 - 4 Arka Gdynia SI 16 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 6 - 2 Lechia Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 11:00
MKS Debrzno 1 - 15 Olimpijczyk Kwakowo 15 sierpnia 2020 - 10:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 U-2 Bytów 12 sierpnia 2020 - 12:00
Cartusia Kartuzy 2 - 3 Jaguar Gdańsk AP 15 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Pomezania Malbork,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP 5 - 1 Bałtyk Gdynia AP 22 sierpnia 2020 - 15:00
Rodło Kwidzyn 1 - 0 Cartusia Kartuzy 22 sierpnia 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo 17 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 września 2020 - 17:30
Lechia Gdańsk 8 - 2 MKS Debrzno 22 sierpnia 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 1 - 0 Gryf Tczew MKS 23 sierpnia 2020 - 19:00
Salos Słupsk 3 - 4 Gedania Gdańsk 23 sierpnia 2020 - 13:00
Gryf Wejherowo 3 - 3 Chojniczanka Chojnice 22 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: U-2 Bytów, Pomezania Malbork,
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 7 Chojniczanka Chojnice 26 sierpnia 2020 - 12:30
Gedania Gdańsk 2 - 3 Gryf Wejherowo 26 sierpnia 2020 - 16:00
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Salos Słupsk 26 sierpnia 2020 - 16:30
MKS Debrzno 1 - 6 Arka Gdynia SI 26 sierpnia 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Lechia Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 13:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Pomezania Malbork 26 sierpnia 2020 - 16:00
Jaguar Gdańsk AP 4 - 0 Rodło Kwidzyn 26 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: U-2 Bytów, Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 2 - 5 Bałtyk Gdynia AP 29 sierpnia 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 0 - 2 Jaguar Gdańsk AP 29 sierpnia 2020 - 11:00
U-2 Bytów 3 - 2 Cartusia Kartuzy 29 sierpnia 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 8 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 sierpnia 2020 - 13:00
Salos Słupsk 6 - 1 MKS Debrzno 30 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Wejherowo 3 - 3 Gryf Tczew MKS 30 sierpnia 2020 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Gedania Gdańsk 29 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Lechia Gdańsk, Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Gedania Gdańsk 5 września 2020 - 15:00
Gryf Tczew MKS 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 5 września 2020 - 11:00
MKS Debrzno 2 - 11 Gryf Wejherowo 5 września 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Salos Słupsk 6 września 2020 - 13:00
Cartusia Kartuzy 1 - 7 Olimpijczyk Kwakowo 6 września 2020 - 13:00
Jaguar Gdańsk AP 3 - 1 U-2 Bytów 5 września 2020 - 15:30
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Pomezania Malbork 5 września 2020 - 11:00
Pauza: Lechia Gdańsk, Arka Gdynia SI,
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 12 września 2020 - 11:00
U-2 Bytów 6 - 2 Rodło Kwidzyn 12 września 2020 - 13:00
Olimpijczyk Kwakowo 1 - 0 Jaguar Gdańsk AP 13 września 2020 - 15:00
Lechia Gdańsk 7 - 1 Cartusia Kartuzy 12 września 2020 - 11:00
Gryf Wejherowo 17 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 września 2020 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 1 MKS Debrzno 12 września 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 1 - 3 Gryf Tczew MKS 13 września 2020 - 11:00
Pauza: Salos Słupsk, Arka Gdynia SI,
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 4 Gryf Tczew MKS 20 września 2020 - 17:00
MKS Debrzno 5 - 2 Gedania Gdańsk 20 września 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 12 Chojniczanka Chojnice 19 września 2020 - 15:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Arka Gdynia SI 20 września 2020 - 16:00
Jaguar Gdańsk AP 2 - 1 Lechia Gdańsk 19 września 2020 - 17:30
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Olimpijczyk Kwakowo 19 września 2020 - 13:30
Pomezania Malbork 3 - 1 U-2 Bytów 18 września 2020 - 16:00
Pauza: Salos Słupsk, Gryf Wejherowo,
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 0 - 1 Bałtyk Gdynia AP 27 września 2020 - 13:30
Olimpijczyk Kwakowo 9 - 2 Pomezania Malbork 26 września 2020 - 11:00
Lechia Gdańsk 8 - 1 Rodło Kwidzyn 26 września 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 3 - 2 Jaguar Gdańsk AP 26 września 2020 - 12:00
Salos Słupsk 4 - 2 Cartusia Kartuzy 27 września 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Gedania Gdańsk 29 września 2020 - 19:30
Gryf Tczew MKS 8 - 2 MKS Debrzno 26 września 2020 - 14:30
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Wejherowo,
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 4 MKS Debrzno 3 października 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Gryf Tczew MKS 3 października 2020 - 15:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Gryf Wejherowo 4 października 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 3 - 1 Salos Słupsk 4 października 2020 - 17:30
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Arka Gdynia SI 3 października 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 4 - 2 Lechia Gdańsk 7 października 2020 - 16:00
U-2 Bytów 0 - 5 Olimpijczyk Kwakowo 4 października 2020 - 14:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gedania Gdańsk,
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpijczyk Kwakowo 10 - 0 Bałtyk Gdynia AP 10 października 2020 - 15:00
Lechia Gdańsk 6 - 1 U-2 Bytów 10 października 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 0 - 3 Pomezania Malbork 10 października 2020 - 17:00
Salos Słupsk 7 - 1 Rodło Kwidzyn 11 października 2020 - 13:00
Gryf Wejherowo 3 - 1 Jaguar Gdańsk AP 11 października 2020 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Cartusia Kartuzy 10 października 2020 - 17:00
MKS Debrzno 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 października 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS, Gedania Gdańsk,
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 października 2020 - 15:00
Cartusia Kartuzy 0 - 4 Gedania Gdańsk 17 października 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 9 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 października 2020 - 13:00
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Gryf Wejherowo 17 października 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 2 Salos Słupsk 17 października 2020 - 11:00
U-2 Bytów 1 - 4 Arka Gdynia SI 17 października 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo 8 - 2 Lechia Gdańsk 18 października 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS, MKS Debrzno,
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 24 października 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 0 - 5 Olimpijczyk Kwakowo 24 października 2020 - 12:00
U-2 Bytów 2 - 1 Salos Słupsk 4 listopada 2020 - 18:00
Gryf Wejherowo 3 - 0 Pomezania Malbork 24 października 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Rodło Kwidzyn 25 października 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 2 - 5 Jaguar Gdańsk AP 22 listopada 2020 - 14:00
Gryf Tczew MKS 6 - 1 Cartusia Kartuzy 24 października 2020 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, MKS Debrzno,
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy 7 - 3 MKS Debrzno 30 października 2020 - 18:00
Jaguar Gdańsk AP 1 - 5 Gryf Tczew MKS 4 listopada 2020 - 19:00
Rodło Kwidzyn 0 - 4 Gedania Gdańsk 31 października 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 31 października 2020 - 11:00
U-2 Bytów 3 - 5 Gryf Wejherowo 31 października 2020 - 16:00
Olimpijczyk Kwakowo 6 - 0 Salos Słupsk 30 października 2020 - 18:00
Lechia Gdańsk 3 - 0 Arka Gdynia SI 31 października 2020 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 3 - 0 Bałtyk Gdynia AP 7 listopada 2020 - 11:00
Salos Słupsk 3 - 4 Lechia Gdańsk 8 listopada 2020 - 13:00
Gryf Wejherowo 2 - 3 Olimpijczyk Kwakowo 8 listopada 2020 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 U-2 Bytów 7 listopada 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 6 - 1 Pomezania Malbork 7 listopada 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 10 - 1 Rodło Kwidzyn 7 listopada 2020 - 10:30
MKS Debrzno 1 - 3 Jaguar Gdańsk AP 7 listopada 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Cartusia Kartuzy 7 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP 11 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 listopada 2020 - 14:00
Rodło Kwidzyn 7 - 10 MKS Debrzno 11 listopada 2020 - 09:30
Pomezania Malbork 0 - 3 Gryf Tczew MKS 11 listopada 2020 - 11:00
U-2 Bytów 3 - 2 Gedania Gdańsk 11 listopada 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2020 - 11:00
Lechia Gdańsk 5 - 1 Gryf Wejherowo 11 listopada 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 5 - 1 Salos Słupsk 11 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Cartusia Kartuzy, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Salos Słupsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia AP 14 listopada 2020 - 13:00
Gryf Wejherowo 1 - 4 Arka Gdynia SI 15 listopada 2020 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 4 Lechia Gdańsk 14 listopada 2020 - 14:00
Gedania Gdańsk 3 - 5 Olimpijczyk Kwakowo 14 listopada 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 4 - 0 U-2 Bytów 14 listopada 2020 - 11:00
MKS Debrzno 5 - 1 Pomezania Malbork 14 listopada 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 7 Rodło Kwidzyn 14 listopada 2020 - 15:00
Pauza: Cartusia Kartuzy, Jaguar Gdańsk AP,
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Cartusia Kartuzy 7 marca 2021 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 9 Pomezania Malbork 7 marca 2021 - 15:00
MKS Debrzno 1 - 0 U-2 Bytów 7 marca 2021 - 12:00
Lechia Gdańsk 1 - 5 Gedania Gdańsk 10 marca 2021 - 14:30
Arka Gdynia SI 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 6 marca 2021 - 19:00
Gryf Wejherowo 5 - 1 Salos Słupsk 24 kwietnia 2021 - 13:00
Pauza: Gryf Tczew MKS, Rodło Kwidzyn, Jaguar Gdańsk AP,
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 28 kwietnia 2021 - 18:00
Salos Słupsk 4 - 4 Chojniczanka Chojnice 14 marca 2021 - 13:00
Arka Gdynia SI 2 - 1 Gedania Gdańsk 13 marca 2021 - 13:30
Lechia Gdańsk 2 - 5 Gryf Tczew MKS 14 marca 2021 - 11:00
U-2 Bytów 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 marca 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 5 - 2 Cartusia Kartuzy 14 marca 2021 - 19:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Pomezania Malbork, MKS Debrzno,
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 3 Jaguar Gdańsk AP 21 marca 2021 - 13:00
Cartusia Kartuzy 3 - 1 Rodło Kwidzyn 21 marca 2021 - 11:00
MKS Debrzno 0 - 7 Lechia Gdańsk 20 marca 2021 - 12:00
Gryf Tczew MKS 1 - 0 Arka Gdynia SI 20 marca 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 6 - 3 Salos Słupsk 21 marca 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Gryf Wejherowo 21 marca 2021 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, U-2 Bytów, Pomezania Malbork,
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 4 - 2 Bałtyk Gdynia AP 24 kwietnia 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 11 - 2 MKS Debrzno 25 kwietnia 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 kwietnia 2021 - 18:00
Arka Gdynia SI 3 - 1 Cartusia Kartuzy 24 kwietnia 2021 - 12:00
Lechia Gdańsk 2 - 3 Jaguar Gdańsk AP 24 kwietnia 2021 - 11:00
U-2 Bytów 4 - 0 Pomezania Malbork 25 kwietnia 2021 - 13:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Salos Słupsk, Gryf Wejherowo,
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 1 U-2 Bytów 2 maja 2021 - 15:00
Rodło Kwidzyn 2 - 3 Lechia Gdańsk 1 maja 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 1 - 0 Arka Gdynia SI 6 maja 2021 - 19:30
Cartusia Kartuzy 3 - 3 Salos Słupsk 1 maja 2021 - 15:00
Gedania Gdańsk 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 maja 2021 - 13:00
MKS Debrzno 1 - 12 Gryf Tczew MKS 30 kwietnia 2021 - 17:30
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Wejherowo, Pomezania Malbork,
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno 2 - 4 Bałtyk Gdynia AP 8 maja 2021 - 12:00
Gryf Tczew MKS 13 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 maja 2021 - 10:00
Gryf Wejherowo 2 - 0 Cartusia Kartuzy 8 maja 2021 - 13:00
Salos Słupsk 4 - 4 Jaguar Gdańsk AP 8 maja 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 7 - 0 Rodło Kwidzyn 8 maja 2021 - 12:00
Lechia Gdańsk 7 - 3 Pomezania Malbork 8 maja 2021 - 11:00
Pauza: U-2 Bytów, Chojniczanka Chojnice, Gedania Gdańsk,
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
U-2 Bytów 2 - 1 Lechia Gdańsk 16 maja 2021 - 13:15
Pomezania Malbork 2 - 3 Arka Gdynia SI 15 maja 2021 - 11:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Salos Słupsk 16 maja 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 3 - 0 Gryf Wejherowo 15 maja 2021 - 18:00
Cartusia Kartuzy 2 - 4 Chojniczanka Chojnice 16 maja 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 6 MKS Debrzno 15 maja 2021 - 15:30
Pauza: Gryf Tczew MKS, Gedania Gdańsk, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 8 Bałtyk Gdynia AP 23 maja 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 5 - 1 Cartusia Kartuzy 23 maja 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Jaguar Gdańsk AP 22 maja 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo - Rodło Kwidzyn 22 maja 2021 - 13:00
Salos Słupsk 2 - 4 Pomezania Malbork 22 maja 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 5 - 0 U-2 Bytów 22 maja 2021 - 12:00
Pauza: Lechia Gdańsk, Gryf Tczew MKS, MKS Debrzno,
Kolejka 21 - 26. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Bałtyk Gdynia AP 13 czerwca 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 Gedania Gdańsk 26 maja 2021 - 16:00
Salos Słupsk 0 - 5 Gryf Tczew MKS 12 maja 2021 - 17:30
Arka Gdynia SI 10 - 1 MKS Debrzno 24 maja 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 maja 2021 - 15:00
Pomezania Malbork 2 - 4 Cartusia Kartuzy 26 maja 2021 - 16:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Jaguar Gdańsk AP 26 maja 2021 - 17:00
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 4 Lechia Gdańsk 30 maja 2021 - 15:00
Salos Słupsk 4 - 2 U-2 Bytów 29 maja 2021 - 17:00
Pomezania Malbork 2 - 2 Gryf Wejherowo 29 maja 2021 - 11:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 29 maja 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 3 - 1 Gedania Gdańsk 30 maja 2021 - 17:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Gryf Tczew MKS 30 maja 2021 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, MKS Debrzno, Arka Gdynia SI,
Kolejka 31 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno 3 - 2 Cartusia Kartuzy 2 czerwca 2021 - 18:00
Gryf Tczew MKS 1 - 3 Jaguar Gdańsk AP 2 czerwca 2021 - 17:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn 3 czerwca 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Pomezania Malbork 3 czerwca 2021 - 13:30
Gryf Wejherowo 1 - 3 U-2 Bytów 3 czerwca 2021 - 13:00
Arka Gdynia SI 5 - 0 Lechia Gdańsk 3 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Salos Słupsk, Beniaminek 03 Starogard Gdański, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 7 Arka Gdynia SI 6 czerwca 2021 - 13:00
Lechia Gdańsk 3 - 2 Salos Słupsk 5 czerwca 2021 - 15:00
U-2 Bytów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 6 czerwca 2021 - 11:00
Pomezania Malbork 1 - 3 Gedania Gdańsk 16 czerwca 2021 - 16:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Gryf Tczew MKS 5 czerwca 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 8 - 0 MKS Debrzno 5 czerwca 2021 - 13:00
Cartusia Kartuzy 8 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 czerwca 2021 - 19:30
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 22 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Jaguar Gdańsk AP 4 - 1 Pomezania Malbork 9 czerwca 2021 - 17:00
Cartusia Kartuzy 2 - 4 U-2 Bytów 10 czerwca 2021 - 16:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Arka Gdynia SI 9 czerwca 2021 - 16:00
MKS Debrzno 4 - 3 Salos Słupsk 9 czerwca 2021 - 17:30
Gryf Tczew MKS 6 - 1 Gryf Wejherowo 9 czerwca 2021 - 17:00
Gedania Gdańsk 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 9 czerwca 2021 - 15:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 6 Jaguar Gdańsk AP 12 czerwca 2021 - 15:00
MKS Debrzno 3 - 0 Rodło Kwidzyn 13 czerwca 2021 - 13:00
Gryf Tczew MKS 4 - 0 Pomezania Malbork 12 czerwca 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 3 - 1 U-2 Bytów 12 czerwca 2021 - 16:00
Gryf Wejherowo 3 - 2 Lechia Gdańsk 13 czerwca 2021 - 13:00
Salos Słupsk 0 - 2 Arka Gdynia SI 12 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Cartusia Kartuzy, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 8 - 0 Salos Słupsk 3 czerwca 2021 - 13:00
Arka Gdynia SI 8 - 0 Gryf Wejherowo 19 czerwca 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 3 - 5 Chojniczanka Chojnice 19 czerwca 2021 - 11:00
U-2 Bytów 0 - 3 Gryf Tczew MKS 20 czerwca 2021 - 11:00
Pomezania Malbork 5 - 4 MKS Debrzno 18 czerwca 2021 - 18:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Cartusia Kartuzy, Jaguar Gdańsk AP, Gedania Gdańsk,
Kolejka 24 - 23 czerwca /18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 4 - 2 Pomezania Malbork 23 czerwca 2021 - 19:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 U-2 Bytów 23 czerwca 2021 - 17:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Lechia Gdańsk 23 czerwca 2021 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 7 Gryf Wejherowo 23 czerwca 2021 - 16:00
MKS Debrzno 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 29 maja 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 0 Gedania Gdańsk 23 czerwca 2021 - 15:30
Pauza: Salos Słupsk, Arka Gdynia SI, Jaguar Gdańsk AP,
Kolejka 23 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 4 - 0 Bałtyk Gdynia AP 19 czerwca 2021 - 12:30
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Gryf Tczew MKS 26 czerwca 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 7 - 4 MKS Debrzno 27 czerwca 2021 - 13:00
Salos Słupsk 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 czerwca 2021 - 11:00
U-2 Bytów 1 - 3 Jaguar Gdańsk AP 25 czerwca 2021 - 16:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Rodło Kwidzyn 26 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Cartusia Kartuzy, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia SI, .