Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Granit Kończewo 22 47 14 5 3 81 - 27
2. Diament Trzebielino 21 36 11 3 7 54 - 40
3. KS Zaleskie 21 30 9 3 9 54 - 62
4. Start Łebień 21 26 7 5 9 53 - 62
5. Victoria Słupsk 20 25 7 4 9 52 - 65
6. Dąb Kusowo 22 23 7 2 13 53 - 72
7. Sokół Kuleszewo 21 22 6 4 11 47 - 66
Ostatni komentarz dodał Zbycholudek 13.06.2021, 18:33:43


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Granit Kończewo 4 - 0 Sokół Kuleszewo 16 sierpnia 2020 - 16:00
Victoria Słupsk 0 - 3 Dąb Kusowo 16 sierpnia 2020 - 14:00
Start Łebień 3 - 3 KS Zaleskie 16 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Diament Trzebielino,
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
KS Zaleskie 2 - 1 Diament Trzebielino 23 sierpnia 2020 - 16:00
Dąb Kusowo 1 - 3 Start Łebień 22 sierpnia 2020 - 16:00
Granit Kończewo 5 - 0 Victoria Słupsk 23 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Victoria Słupsk 2 - 1 Sokół Kuleszewo 30 sierpnia 2020 - 11:00
Start Łebień 2 - 3 Granit Kończewo 30 sierpnia 2020 - 11:00
Diament Trzebielino 4 - 0 Dąb Kusowo 30 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kuleszewo 2 - 2 KS Zaleskie 5 września 2020 - 17:00
Granit Kończewo 1 - 1 Diament Trzebielino 6 września 2020 - 13:00
Victoria Słupsk 8 - 1 Start Łebień 6 września 2020 - 14:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Start Łebień 5 - 2 Sokół Kuleszewo 13 września 2020 - 11:00
Diament Trzebielino 3 - 5 Victoria Słupsk 12 września 2020 - 16:30
KS Zaleskie 4 - 1 Dąb Kusowo 13 września 2020 - 14:00
Pauza: Granit Kończewo,
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sokół Kuleszewo 4 - 2 Dąb Kusowo 19 września 2020 - 17:00
Granit Kończewo 9 - 0 KS Zaleskie 20 września 2020 - 13:00
Start Łebień 2 - 2 Diament Trzebielino 20 września 2020 - 11:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Diament Trzebielino 8 - 1 Sokół Kuleszewo 26 września 2020 - 16:30
KS Zaleskie 4 - 2 Victoria Słupsk 27 września 2020 - 14:00
Dąb Kusowo 2 - 7 Granit Kończewo 26 września 2020 - 16:00
Pauza: Start Łebień,
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kuleszewo 2 - 2 Granit Kończewo 3 października 2020 - 16:00
Dąb Kusowo 2 - 3 Victoria Słupsk 3 października 2020 - 16:00
KS Zaleskie 2 - 0 Start Łebień 4 października 2020 - 14:00
Pauza: Diament Trzebielino,
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Diament Trzebielino 2 - 1 KS Zaleskie 10 października 2020 - 16:00
Start Łebień 2 - 1 Dąb Kusowo 11 października 2020 - 11:00
Victoria Słupsk 0 - 3 Granit Kończewo 11 października 2020 - 11:00
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kuleszewo 4 - 5 Victoria Słupsk 17 października 2020 - 15:30
Granit Kończewo 6 - 1 Start Łebień 18 października 2020 - 13:00
Dąb Kusowo 2 - 3 Diament Trzebielino 17 października 2020 - 16:00
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Zaleskie 3 - 4 Sokół Kuleszewo 25 października 2020 - 14:00
Diament Trzebielino 1 - 0 Granit Kończewo 25 października 2020 - 12:00
Start Łebień 4 - 4 Victoria Słupsk 25 października 2020 - 11:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kuleszewo 1 - 1 Start Łebień 31 października 2020 - 15:00
Victoria Słupsk 2 - 2 Diament Trzebielino 31 października 2020 - 14:30
Dąb Kusowo 3 - 10 KS Zaleskie 31 października 2020 - 15:00
Pauza: Granit Kończewo,
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Dąb Kusowo 1 - 2 Sokół Kuleszewo 8 listopada 2020 - 14:00
KS Zaleskie 0 - 0 Granit Kończewo 8 listopada 2020 - 14:00
Diament Trzebielino 4 - 3 Start Łebień 8 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 14 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Sokół Kuleszewo 3 - 1 Diament Trzebielino 11 listopada 2020 - 13:00
Victoria Słupsk 3 - 6 KS Zaleskie 11 listopada 2020 - 11:00
Granit Kończewo 1 - 3 Dąb Kusowo 11 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Start Łebień,
Kolejka 20 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Dąb Kusowo 2 - 0 Sokół Kuleszewo 24 kwietnia 2021 - 16:00
KS Zaleskie 2 - 8 Granit Kończewo 25 kwietnia 2021 - 14:00
Diament Trzebielino 1 - 0 Start Łebień 25 kwietnia 2021 - 15:30
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 21 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sokół Kuleszewo 4 - 3 Diament Trzebielino 1 maja 2021 - 16:00
Victoria Słupsk 0 - 2 KS Zaleskie 2 maja 2021 - 11:00
Granit Kończewo 1 - 3 Dąb Kusowo 2 maja 2021 - 13:00
Pauza: Start Łebień,
Kolejka 22 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (37) 
Granit Kończewo 6 - 1 Sokół Kuleszewo 9 maja 2021 - 16:00
Victoria Słupsk 1 - 5 Dąb Kusowo 8 maja 2021 - 13:30
Start Łebień 2 - 0 KS Zaleskie 9 maja 2021 - 11:00
Pauza: Diament Trzebielino,
Kolejka 23 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (23) 
KS Zaleskie 2 - 0 Diament Trzebielino 16 maja 2021 - 14:00
Dąb Kusowo 3 - 3 Start Łebień 15 maja 2021 - 16:00
Granit Kończewo 3 - 3 Victoria Słupsk 16 maja 2021 - 13:00
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 24 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (7) 
Victoria Słupsk 2 - 2 Sokół Kuleszewo 22 maja 2021 - 14:30
Start Łebień 0 - 6 Granit Kończewo 23 maja 2021 - 11:00
Diament Trzebielino 5 - 1 Dąb Kusowo 23 maja 2021 - 15:30
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 15 - 26. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (6) 
Sokół Kuleszewo 1 - 4 Granit Kończewo 26 maja 2021 - 18:00
Dąb Kusowo 2 - 3 Victoria Słupsk 26 maja 2021 - 17:30
KS Zaleskie 1 - 4 Start Łebień 26 maja 2021 - 19:00
Pauza: Diament Trzebielino,
Kolejka 25 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Sokół Kuleszewo 6 - 0 KS Zaleskie 29 maja 2021 - 16:00
Granit Kończewo 1 - 0 Diament Trzebielino 30 maja 2021 - 13:00
Victoria Słupsk 6 - 4 Start Łebień 30 maja 2021 - 11:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 26 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (17) 
Start Łebień 5 - 3 Sokół Kuleszewo 3 czerwca 2021 - 13:00
Diament Trzebielino 7 - 2 Victoria Słupsk 3 czerwca 2021 - 16:00
KS Zaleskie 4 - 5 Dąb Kusowo 3 czerwca 2021 - 14:00
Pauza: Granit Kończewo,
Kolejka 27 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (4) 
Sokół Kuleszewo 3 - 6 Dąb Kusowo 6 czerwca 2021 - 15:00
Granit Kończewo 6 - 1 KS Zaleskie 6 czerwca 2021 - 13:00
Start Łebień 2 - 3 Diament Trzebielino 6 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 16 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (26) 
Diament Trzebielino 1 - 5 KS Zaleskie 9 czerwca 2021 - 18:00
Start Łebień 6 - 2 Dąb Kusowo 9 czerwca 2021 - 17:30
Victoria Słupsk 1 - 2 Granit Kończewo 9 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 28 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (7) 
Diament Trzebielino 2 - 1 Sokół Kuleszewo 13 czerwca 2021 - 16:00
KS Zaleskie - Victoria Słupsk 13 czerwca 2021 - 16:00
Dąb Kusowo 3 - 3 Granit Kończewo 13 czerwca 2021 - 16:00
Pauza: Start Łebień,
Kolejka 17 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kuleszewo - Victoria Słupsk 16 czerwca 2021 - 18:00
Granit Kończewo - Start Łebień 16 czerwca 2021 - 18:00
Dąb Kusowo - Diament Trzebielino 16 czerwca 2021 - 17:30
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 18 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Zaleskie - Sokół Kuleszewo 20 czerwca 2021 - 14:00
Diament Trzebielino - Granit Kończewo 19 czerwca 2021 - 17:30
Start Łebień - Victoria Słupsk 19 czerwca 2021 - 12:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 19 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kuleszewo - Start Łebień 27 czerwca 2021 - 13:00
Victoria Słupsk - Diament Trzebielino 27 czerwca 2021 - 13:00
Dąb Kusowo - KS Zaleskie 27 czerwca 2021 - 13:00
Pauza: Granit Kończewo, .