Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia |
2 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Orlęta Reda |
2 - 3 |
Centrum Pelplin |
|
Sporting Leźno |
2 - 6 |
GKS Sierakowice |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
GKS Sierakowice |
3 - 2 |
Orzeł Choczewo |
|
Centrum Pelplin |
3 - 0 |
Sporting Leźno |
|
vo |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Orkan Rumia |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Orlęta Reda |
1 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Sporting Leźno |
0 - 10 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Orzeł Choczewo |
3 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
|
Centrum Pelplin |
1 - 5 |
Gryf Wejherowo |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Orzeł Choczewo |
|
Orkan Rumia |
3 - 0 |
Sporting Leźno |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Orlęta Reda |
|
vo (na boisku 1-1) |
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Orlęta Reda |
5 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Sporting Leźno |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
vo (na boisku 3-2) |
Orzeł Choczewo |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
GKS Sierakowice |
7 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
3 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
Orkan Rumia |
5 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Orzeł Choczewo |
|
Orlęta Reda |
8 - 2 |
Sporting Leźno |
|
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sporting Leźno |
3 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
Orzeł Choczewo |
5 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Sierakowice |
0 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Centrum Pelplin |
2 - 6 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Iskra Gdynia |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Orkan Rumia |
2 - 4 |
Centrum Pelplin |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Orlęta Reda |
4 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Sporting Leźno |
1 - 6 |
Orzeł Choczewo |
|
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Orzeł Choczewo |
0 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Sporting Leźno |
|
vo |
GKS Sierakowice |
4 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Centrum Pelplin |
1 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
9 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Iskra Gdynia |
1 - 2 |
Orkan Rumia |
9 kwietnia 2006
9.04 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
9 kwietnia 2006
9.04 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
|
GKS Sierakowice |
6 - 0 |
Sporting Leźno |
9 kwietnia 2006
9.04 - 15:30 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Orzeł Choczewo |
8 kwietnia 2006
8.04 - 11:00 |
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Iskra Gdynia |
13 kwietnia 2006
13.04 - 10:00 |
Orzeł Choczewo |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Sporting Leźno |
0 - 2 |
Centrum Pelplin |
13 kwietnia 2006
13.04 - 11:00 |
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
13 kwietnia 2006
13.04 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Orkan Rumia |
13 kwietnia 2006
13.04 - 11:00 |
Kolejka 12 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Iskra Gdynia |
1 - 5 |
Gedania Gdańsk |
|
Orkan Rumia |
2 - 2 |
Orlęta Reda |
22 kwietnia 2006
22.04 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Sporting Leźno |
|
v.o. |
Centrum Pelplin |
2 - 2 |
Orzeł Choczewo |
|
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 13 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (125) |
GKS Sierakowice |
6 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
11 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
Orzeł Choczewo |
0 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Sporting Leźno |
1 - 7 |
Orkan Rumia |
|
Orlęta Reda |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
30 kwietnia 2006
30.04 - 13:00 |
Kolejka 14 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (104) |
Iskra Gdynia |
4 - 3 |
Orlęta Reda |
7 maja 2006
7.05 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
7 - 1 |
Sporting Leźno |
|
Orkan Rumia |
2 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
7 maja 2006
7.05 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
|
v.o. (na boisku 3-1) |
Kolejka 15 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (132) |
Centrum Pelplin |
2 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
GKS Sierakowice |
5 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 maja 2006
14.05 - 13:30 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Orkan Rumia |
13 maja 2006
13.05 - 11:00 |
Orzeł Choczewo |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
13 maja 2006
13.05 - 18:00 |
Sporting Leźno |
4 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Kolejka 16 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Iskra Gdynia |
3 - 3 |
Sporting Leźno |
|
Orlęta Reda |
3 - 1 |
Orzeł Choczewo |
21 maja 2006
21.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Orkan Rumia |
5 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Kaszubia Kościerzyna |
6 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
Kolejka 17 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Kaszubia Kościerzyna |
9 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
Centrum Pelplin |
0 - 2 |
Orkan Rumia |
|
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
v.o. |
Gryf Wejherowo |
3 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Orzeł Choczewo |
7 - 1 |
Sporting Leźno |
|
Kolejka 18 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (115) |
Iskra Gdynia |
5 - 0 |
Orzeł Choczewo |
|
Sporting Leźno |
2 - 6 |
Gryf Wejherowo |
|
Orlęta Reda |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
4 czerwca 2006
4.06 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 4 |
Centrum Pelplin |
|
Orkan Rumia |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
v.o. |
|