Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Supra Kwidzyn 11 33 11 0 0 79 - 12
2. Centrum Pelplin 11 30 10 0 1 91 - 19
3. Sokół Lubichowo 12 27 9 0 3 65 - 22
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec 12 21 7 0 5 54 - 37
5. Pomorzanka Skórcz 11 19 6 1 4 41 - 42
6. KP Wandowo 11 11 3 2 6 19 - 42
7. OTS Osiek 12 10 3 1 8 25 - 37
8. Sobieski Gniew 11 7 2 1 8 18 - 88
9. Orzeł Borkowo 11 6 2 0 9 21 - 75
10. Korona Rywałd 12 4 1 1 10 17 - 56
11. Orzeł Radziejewo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Bolo94 10.05.2021, 19:41:06
* Orzeł Radziejewo wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (10) 
OTS Osiek 1 - 9 Centrum Pelplin 16 sierpnia 2020 - 13:00
Pomorzanka Skórcz 1 - 11 Supra Kwidzyn 15 sierpnia 2020 - 16:00
Sobieski Gniew 3 - 3 KP Wandowo 15 sierpnia 2020 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec - Orzeł Radziejewo 16 sierpnia 2020 - 14:00
anulowany, było 6-1
Sokół Lubichowo 5 - 3 Korona Rywałd 15 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Orzeł Borkowo,
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (14) 
Centrum Pelplin 12 - 0 Korona Rywałd 23 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Radziejewo - Sokół Lubichowo 23 sierpnia 2020 - 14:00
anulowany, było 2-14
Orzeł Borkowo 3 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec 23 sierpnia 2020 - 14:00
Supra Kwidzyn 10 - 1 Sobieski Gniew 23 sierpnia 2020 - 18:00
OTS Osiek 1 - 2 Pomorzanka Skórcz 23 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: KP Wandowo,
Kolejka 3 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Pomorzanka Skórcz 0 - 4 Centrum Pelplin 26 sierpnia 2020 - 18:00
Sobieski Gniew 4 - 2 OTS Osiek 26 sierpnia 2020 - 18:30
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 2 KP Wandowo 26 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Lubichowo 15 - 0 Orzeł Borkowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Korona Rywałd - Orzeł Radziejewo 26 sierpnia 2020 - 18:00
anulowany, było 5-2
Pauza: Supra Kwidzyn,
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Centrum Pelplin - Orzeł Radziejewo 29 sierpnia 2020 - 17:00
anulowany, było 3-0. (vo, niestawienie się na zawody)
Orzeł Borkowo 0 - 3 Korona Rywałd 30 sierpnia 2020 - 14:00
KP Wandowo 0 - 9 Sokół Lubichowo 29 sierpnia 2020 - 16:00
Supra Kwidzyn 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 30 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorzanka Skórcz 18 - 1 Sobieski Gniew 30 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: OTS Osiek,
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Sobieski Gniew 2 - 12 Centrum Pelplin 6 września 2020 - 15:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 3 OTS Osiek 6 września 2020 - 16:00
Sokół Lubichowo 3 - 5 Supra Kwidzyn 5 września 2020 - 16:00
Korona Rywałd 2 - 4 KP Wandowo 5 września 2020 - 17:00
Orzeł Radziejewo - Orzeł Borkowo 6 września 2020 - 14:00
anulowany, było 6-5
Pauza: Pomorzanka Skórcz,
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Centrum Pelplin 16 - 0 Orzeł Borkowo 12 września 2020 - 17:00
KP Wandowo - Orzeł Radziejewo 13 września 2020 - 16:00
anulowany, było 10-0
Supra Kwidzyn 12 - 1 Korona Rywałd 13 września 2020 - 17:00
OTS Osiek 0 - 4 Sokół Lubichowo 13 września 2020 - 16:00
Pomorzanka Skórcz 5 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 13 września 2020 - 16:00
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (13) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 - 2 Sobieski Gniew 20 września 2020 - 15:00
Sokół Lubichowo 7 - 2 Pomorzanka Skórcz 19 września 2020 - 16:00
Korona Rywałd 1 - 1 OTS Osiek 20 września 2020 - 15:00
Orzeł Radziejewo - Supra Kwidzyn 20 września 2020 - 14:00
anulowany, było 3-10
Orzeł Borkowo 1 - 4 KP Wandowo 20 września 2020 - 14:00
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (12) 
Centrum Pelplin 9 - 1 KP Wandowo 26 września 2020 - 16:00
Supra Kwidzyn 16 - 2 Orzeł Borkowo 27 września 2020 - 16:00
OTS Osiek - Orzeł Radziejewo 27 września 2020 - 13:00
anulowany, było 10-0
Pomorzanka Skórcz 3 - 1 Korona Rywałd 26 września 2020 - 15:00
Sobieski Gniew 1 - 2 Sokół Lubichowo 27 września 2020 - 14:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (16) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 4 Centrum Pelplin 3 października 2020 - 11:00
Korona Rywałd 1 - 2 Sobieski Gniew 3 października 2020 - 16:00
Orzeł Radziejewo - Pomorzanka Skórcz 4 października 2020 - 14:00
anulowany, było 1-5
Orzeł Borkowo 1 - 4 OTS Osiek 4 października 2020 - 14:00
KP Wandowo 0 - 5 Supra Kwidzyn 3 października 2020 - 15:00
Pauza: Sokół Lubichowo,
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (12) 
Centrum Pelplin 2 - 7 Supra Kwidzyn 10 października 2020 - 16:00
OTS Osiek 3 - 1 KP Wandowo 11 października 2020 - 13:00
Pomorzanka Skórcz 4 - 3 Orzeł Borkowo 10 października 2020 - 15:00
Sobieski Gniew - Orzeł Radziejewo 11 października 2020 - 14:00
anulowany, było 3-10
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 7 Sokół Lubichowo 10 października 2020 - 11:00
Pauza: Korona Rywałd,
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (20) 
Sokół Lubichowo 2 - 3 Centrum Pelplin 17 października 2020 - 15:00
Korona Rywałd 2 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 17 października 2020 - 16:00
Orzeł Borkowo 3 - 1 Sobieski Gniew 17 października 2020 - 13:00
KP Wandowo 2 - 2 Pomorzanka Skórcz 17 października 2020 - 15:00
Supra Kwidzyn 4 - 0 OTS Osiek 18 października 2020 - 16:00
Pauza: Orzeł Radziejewo,
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (5) 
Centrum Pelplin 13 - 0 Sobieski Gniew 25 kwietnia 2021 - 11:00
OTS Osiek 2 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 25 kwietnia 2021 - 13:00
Supra Kwidzyn 2 - 1 Sokół Lubichowo 25 kwietnia 2021 - 16:00
KP Wandowo 2 - 1 Korona Rywałd 24 kwietnia 2021 - 15:00
Pauza: Orzeł Borkowo, Pomorzanka Skórcz,
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (8) 
Orzeł Borkowo 4 - 7 Centrum Pelplin 2 maja 2021 - 14:00
Korona Rywałd 1 - 4 Supra Kwidzyn 2 maja 2021 - 16:00
Sokół Lubichowo 2 - 1 OTS Osiek 1 maja 2021 - 16:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 3 Pomorzanka Skórcz 1 maja 2021 - 11:00
Pauza: Sobieski Gniew, KP Wandowo,
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (6) 
Sobieski Gniew 1 - 16 Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 maja 2021 - 17:00
Pomorzanka Skórcz 1 - 8 Sokół Lubichowo 9 maja 2021 - 14:00
OTS Osiek 7 - 1 Korona Rywałd 9 maja 2021 - 13:00
KP Wandowo 0 - 4 Orzeł Borkowo 8 maja 2021 - 11:00
Pauza: Supra Kwidzyn, Centrum Pelplin,
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Wandowo - Centrum Pelplin 15 maja 2021 - 11:00
Orzeł Borkowo - Supra Kwidzyn 16 maja 2021 - 14:00
Korona Rywałd - Pomorzanka Skórcz 16 maja 2021 - 16:00
Sokół Lubichowo - Sobieski Gniew 15 maja 2021 - 16:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, OTS Osiek,
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Centrum Pelplin - Powiśle Pawlice-Rakowiec
Sobieski Gniew - Korona Rywałd 22 maja 2021 - 17:00
OTS Osiek - Orzeł Borkowo 23 maja 2021 - 13:00
Supra Kwidzyn - KP Wandowo 22 maja 2021 - 16:00
Pauza: Pomorzanka Skórcz, Sokół Lubichowo,
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Supra Kwidzyn - Centrum Pelplin 29 maja 2021 - 16:00
KP Wandowo - OTS Osiek 29 maja 2021 - 15:00
Orzeł Borkowo - Pomorzanka Skórcz 30 maja 2021 - 14:00
Sokół Lubichowo - Powiśle Pawlice-Rakowiec 29 maja 2021 - 16:00
Pauza: Korona Rywałd, Sobieski Gniew,
Kolejka 15 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Rywałd - Orzeł Borkowo
Sokół Lubichowo - KP Wandowo
Powiśle Pawlice-Rakowiec - Supra Kwidzyn 3 czerwca 2021 - 17:00
Sobieski Gniew - Pomorzanka Skórcz
Pauza: OTS Osiek, Centrum Pelplin,
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Centrum Pelplin - Sokół Lubichowo 5 czerwca 2021 - 17:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec - Korona Rywałd 5 czerwca 2021 - 17:00
Sobieski Gniew - Orzeł Borkowo 5 czerwca 2021 - 17:00
Pomorzanka Skórcz - KP Wandowo 5 czerwca 2021 - 17:00
OTS Osiek - Supra Kwidzyn 6 czerwca 2021 - 13:00
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Centrum Pelplin - OTS Osiek
Supra Kwidzyn - Pomorzanka Skórcz 13 czerwca 2021 - 16:00
KP Wandowo - Sobieski Gniew 12 czerwca 2021 - 16:00
Korona Rywałd - Sokół Lubichowo
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, Orzeł Borkowo,
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Rywałd - Centrum Pelplin
Powiśle Pawlice-Rakowiec - Orzeł Borkowo
Sobieski Gniew - Supra Kwidzyn 19 czerwca 2021 - 17:00
Pomorzanka Skórcz - OTS Osiek 19 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: KP Wandowo, Sokół Lubichowo,
Kolejka 14 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Centrum Pelplin - Pomorzanka Skórcz 27 czerwca 2021 - 14:00
OTS Osiek - Sobieski Gniew 27 czerwca 2021 - 14:00
KP Wandowo - Powiśle Pawlice-Rakowiec 27 czerwca 2021 - 17:00
Orzeł Borkowo - Sokół Lubichowo 27 czerwca 2021 - 14:00
Pauza: Korona Rywałd, Supra Kwidzyn, .