Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Błękitni Kmiecin |
1 - 3 |
Błękitni Stare Miasto |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Real Myszewo |
3 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
goście nie przyjechali |
Orzeł Ząbrowo |
0 - 3 |
Tęcza Szropy |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
AP Malbork |
9 - 4 |
GKS Straszewo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 5 |
Jurand Lasowice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Błękitni Stare Miasto |
2 - 4 |
Jurand Lasowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
GKS Straszewo |
1 - 3 |
Lisovia Lisewo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 6 |
AP Malbork |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 2 |
Orzeł Ząbrowo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Błękitni Kmiecin |
1 - 4 |
Real Myszewo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Real Myszewo |
3 - 2 |
Błękitni Stare Miasto |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Orzeł Ząbrowo |
1 - 0 |
Błękitni Kmiecin |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
AP Malbork |
3 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 1 |
Tęcza Szropy |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 3 |
GKS Straszewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Błękitni Stare Miasto |
2 - 2 |
GKS Straszewo |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Tęcza Szropy |
3 - 2 |
Jurand Lasowice |
5 września 2020
5.09 - 15:30 |
Bałtyk Sztutowo |
5 - 3 |
Lisovia Lisewo |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Błękitni Kmiecin |
2 - 5 |
AP Malbork |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Real Myszewo |
0 - 0 |
Orzeł Ząbrowo |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Orzeł Ząbrowo |
1 - 2 |
Błękitni Stare Miasto |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
AP Malbork |
2 - 2 |
Real Myszewo |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
3 - 0 |
Błękitni Kmiecin |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
GKS Straszewo |
3 - 0 |
Tęcza Szropy |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Błękitni Stare Miasto |
6 - 2 |
Tęcza Szropy |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
5 - 1 |
GKS Straszewo |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
4 - 5 |
Jurand Lasowice |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Real Myszewo |
2 - 2 |
Lisovia Lisewo |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Orzeł Ząbrowo |
1 - 2 |
AP Malbork |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (25) |
AP Malbork |
6 - 1 |
Błękitni Stare Miasto |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
10 - 0 |
Orzeł Ząbrowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 3 |
Real Myszewo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
GKS Straszewo |
3 - 4 |
Błękitni Kmiecin |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
6 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
26 września 2020
26.09 - 15:30 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Błękitni Stare Miasto |
3 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
2 - 1 |
Tęcza Szropy |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Real Myszewo |
5 - 1 |
GKS Straszewo |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Orzeł Ząbrowo |
2 - 4 |
Jurand Lasowice |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
AP Malbork |
3 - 1 |
Lisovia Lisewo |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Lisovia Lisewo |
2 - 3 |
Błękitni Stare Miasto |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 2 |
AP Malbork |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
GKS Straszewo |
6 - 1 |
Orzeł Ząbrowo |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Tęcza Szropy |
1 - 0 |
Real Myszewo |
9 października 2020
9.10 - 16:30 |
Bałtyk Sztutowo |
1 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
11 października 2020
11.10 - 15:30 |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Błękitni Stare Miasto |
3 - 0 |
Real Myszewo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Błękitni Kmiecin |
7 - 1 |
Orzeł Ząbrowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 2 |
AP Malbork |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 3 |
Lisovia Lisewo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
GKS Straszewo |
4 - 6 |
Jurand Lasowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:30 |
Kolejka 13 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (29) |
GKS Straszewo |
2 - 8 |
Błękitni Stare Miasto |
1 maja 2021
1.05 - 15:30 |
Jurand Lasowice |
1 - 2 |
Tęcza Szropy |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Lisovia Lisewo |
3 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
goście nie przyjechali |
AP Malbork |
3 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Orzeł Ząbrowo |
3 - 6 |
Real Myszewo |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Kolejka 14 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Błękitni Stare Miasto |
7 - 0 |
Orzeł Ząbrowo |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Real Myszewo |
2 - 1 |
AP Malbork |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Błękitni Kmiecin |
1 - 3 |
Lisovia Lisewo |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Bałtyk Sztutowo |
1 - 4 |
Jurand Lasowice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
4 - 1 |
GKS Straszewo |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Kolejka 15 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Tęcza Szropy |
2 - 3 |
Błękitni Stare Miasto |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
GKS Straszewo |
8 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
3 - 5 |
Błękitni Kmiecin |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Lisovia Lisewo |
5 - 0 |
Real Myszewo |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
AP Malbork |
4 - 1 |
Orzeł Ząbrowo |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
Kolejka 16 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Błękitni Stare Miasto |
6 - 2 |
AP Malbork |
22 maja 2021
22.05 - 17:30 |
Orzeł Ząbrowo |
4 - 5 |
Lisovia Lisewo |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Real Myszewo |
0 - 4 |
Jurand Lasowice |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
9 - 3 |
GKS Straszewo |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 4 |
Tęcza Szropy |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Kolejka 17 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 1 |
Błękitni Stare Miasto |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
1 - 1 |
Błękitni Kmiecin |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
GKS Straszewo |
1 - 3 |
Real Myszewo |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 3 |
Orzeł Ząbrowo |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 1 |
AP Malbork |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Błękitni Stare Miasto |
2 - 0 |
Lisovia Lisewo |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
AP Malbork |
5 - 2 |
Jurand Lasowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Orzeł Ząbrowo |
2 - 1 |
GKS Straszewo |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Real Myszewo |
3 - 0 |
Tęcza Szropy |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
3 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Błękitni Stare Miasto |
3 - 0 |
Błękitni Kmiecin |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Bałtyk Sztutowo |
0 - 3 |
Real Myszewo |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
3 - 2 |
Orzeł Ząbrowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
GKS Straszewo |
4 - 8 |
AP Malbork |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 5 |
Lisovia Lisewo |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:30 |
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Jurand Lasowice |
3 - 2 |
Błękitni Stare Miasto |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Lisovia Lisewo |
9 - 1 |
GKS Straszewo |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
AP Malbork |
5 - 0 |
Tęcza Szropy |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Orzeł Ząbrowo |
3 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Real Myszewo |
5 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
|