Klasa B - grupa Malbork V - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Malbork 11 25 7 4 0 43 - 19
2. Orliki Stary Dzierzgoń 11 22 7 1 3 35 - 25
3. Real Myszewo 11 21 6 3 2 28 - 17
4. Jurand Lasowice 11 19 6 1 4 37 - 28 1 3 1 0 0 5 - 2
5. Lisovia Lisewo 11 19 6 1 4 34 - 20 1 0 0 0 1 2 - 5
6. Tęcza Szropy 11 15 5 0 6 19 - 26
7. Błękitni Kmiecin 11 13 4 1 6 26 - 30
8. Bałtyk Sztutowo 11 10 3 1 7 21 - 32 1 3 1 0 0 5 - 1
9. GKS Straszewo 11 10 3 1 7 30 - 45 1 0 0 0 1 1 - 5
10. Orzeł Ząbrowo 11 4 1 1 9 12 - 43
Ostatni komentarz dodał shakir 06.05.2021, 16:28:44


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 9

Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (25) 
Błękitni Kmiecin 1 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń 15 sierpnia 2020 - 16:00
Real Myszewo 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 15 sierpnia 2020 - 16:00
goście nie przyjechali
Orzeł Ząbrowo 0 - 3 Tęcza Szropy 16 sierpnia 2020 - 17:00
AP Malbork 9 - 4 GKS Straszewo 16 sierpnia 2020 - 15:00
Lisovia Lisewo 2 - 5 Jurand Lasowice 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (11) 
Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 4 Jurand Lasowice 22 sierpnia 2020 - 16:00
GKS Straszewo 1 - 3 Lisovia Lisewo 23 sierpnia 2020 - 16:00
Tęcza Szropy 0 - 6 AP Malbork 22 sierpnia 2020 - 16:00
Bałtyk Sztutowo 3 - 2 Orzeł Ząbrowo 22 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Kmiecin 1 - 4 Real Myszewo 23 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (11) 
Real Myszewo 3 - 2 Orliki Stary Dzierzgoń 29 sierpnia 2020 - 16:00
Orzeł Ząbrowo 1 - 0 Błękitni Kmiecin 30 sierpnia 2020 - 17:00
AP Malbork 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 30 sierpnia 2020 - 13:00
Lisovia Lisewo 2 - 1 Tęcza Szropy 29 sierpnia 2020 - 17:00
Jurand Lasowice 2 - 3 GKS Straszewo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (14) 
Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 2 GKS Straszewo 5 września 2020 - 16:00
Tęcza Szropy 3 - 2 Jurand Lasowice 5 września 2020 - 15:30
Bałtyk Sztutowo 5 - 3 Lisovia Lisewo 5 września 2020 - 17:00
Błękitni Kmiecin 2 - 5 AP Malbork 6 września 2020 - 14:00
Real Myszewo 0 - 0 Orzeł Ząbrowo 5 września 2020 - 16:00
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (18) 
Orzeł Ząbrowo 1 - 2 Orliki Stary Dzierzgoń 13 września 2020 - 16:00
AP Malbork 2 - 2 Real Myszewo 13 września 2020 - 13:00
Lisovia Lisewo 3 - 0 Błękitni Kmiecin 12 września 2020 - 17:00
Jurand Lasowice 4 - 1 Bałtyk Sztutowo 12 września 2020 - 16:00
GKS Straszewo 3 - 0 Tęcza Szropy 13 września 2020 - 15:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (27) 
Orliki Stary Dzierzgoń 6 - 2 Tęcza Szropy 19 września 2020 - 16:00
Bałtyk Sztutowo 5 - 1 GKS Straszewo 19 września 2020 - 16:00
Błękitni Kmiecin 4 - 5 Jurand Lasowice 20 września 2020 - 14:00
Real Myszewo 2 - 2 Lisovia Lisewo 19 września 2020 - 15:00
Orzeł Ząbrowo 1 - 2 AP Malbork 20 września 2020 - 16:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (25) 
AP Malbork 6 - 1 Orliki Stary Dzierzgoń 27 września 2020 - 13:00
Lisovia Lisewo 10 - 0 Orzeł Ząbrowo 26 września 2020 - 16:00
Jurand Lasowice 2 - 3 Real Myszewo 26 września 2020 - 16:00
GKS Straszewo 3 - 4 Błękitni Kmiecin 27 września 2020 - 15:00
Tęcza Szropy 6 - 1 Bałtyk Sztutowo 26 września 2020 - 15:30
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (28) 
Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 2 Bałtyk Sztutowo 3 października 2020 - 16:00
Błękitni Kmiecin 2 - 1 Tęcza Szropy 4 października 2020 - 14:00
Real Myszewo 5 - 1 GKS Straszewo 3 października 2020 - 15:00
Orzeł Ząbrowo 2 - 4 Jurand Lasowice 4 października 2020 - 14:00
AP Malbork 3 - 1 Lisovia Lisewo 3 października 2020 - 13:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (41) 
Lisovia Lisewo 2 - 3 Orliki Stary Dzierzgoń 10 października 2020 - 16:00
Jurand Lasowice 2 - 2 AP Malbork 10 października 2020 - 16:00
GKS Straszewo 6 - 1 Orzeł Ząbrowo 11 października 2020 - 14:00
Tęcza Szropy 1 - 0 Real Myszewo 9 października 2020 - 16:30
Bałtyk Sztutowo 1 - 2 Błękitni Kmiecin 11 października 2020 - 15:30
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (16) 
Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 0 Real Myszewo 24 kwietnia 2021 - 15:00
Błękitni Kmiecin 7 - 1 Orzeł Ząbrowo 24 kwietnia 2021 - 16:00
Bałtyk Sztutowo 2 - 2 AP Malbork 24 kwietnia 2021 - 17:00
Tęcza Szropy 0 - 3 Lisovia Lisewo 24 kwietnia 2021 - 15:00
GKS Straszewo 4 - 6 Jurand Lasowice 24 kwietnia 2021 - 16:30
Kolejka 13 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (29) 
GKS Straszewo 2 - 8 Orliki Stary Dzierzgoń 1 maja 2021 - 15:30
Jurand Lasowice 1 - 2 Tęcza Szropy 2 maja 2021 - 11:00
Lisovia Lisewo 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 1 maja 2021 - 16:00
goście nie przyjechali
AP Malbork 3 - 3 Błękitni Kmiecin 1 maja 2021 - 13:00
Orzeł Ząbrowo 3 - 6 Real Myszewo 1 maja 2021 - 17:00
Kolejka 14 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Orliki Stary Dzierzgoń - Orzeł Ząbrowo 8 maja 2021 - 16:00
Real Myszewo - AP Malbork 8 maja 2021 - 15:00
Błękitni Kmiecin - Lisovia Lisewo 9 maja 2021 - 15:00
Bałtyk Sztutowo - Jurand Lasowice 8 maja 2021 - 17:00
Tęcza Szropy - GKS Straszewo 8 maja 2021 - 15:00
Kolejka 15 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Szropy - Orliki Stary Dzierzgoń 15 maja 2021 - 15:00
GKS Straszewo - Bałtyk Sztutowo 16 maja 2021 - 15:00
Jurand Lasowice - Błękitni Kmiecin 15 maja 2021 - 11:00
Lisovia Lisewo - Real Myszewo 16 maja 2021 - 13:00
AP Malbork - Orzeł Ząbrowo 15 maja 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orliki Stary Dzierzgoń - AP Malbork 22 maja 2021 - 17:30
Orzeł Ząbrowo - Lisovia Lisewo 22 maja 2021 - 17:00
Real Myszewo - Jurand Lasowice 22 maja 2021 - 16:00
Błękitni Kmiecin - GKS Straszewo 23 maja 2021 - 15:00
Bałtyk Sztutowo - Tęcza Szropy 22 maja 2021 - 17:00
Kolejka 17 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Sztutowo - Orliki Stary Dzierzgoń 29 maja 2021 - 17:00
Tęcza Szropy - Błękitni Kmiecin 29 maja 2021 - 15:00
GKS Straszewo - Real Myszewo 29 maja 2021 - 16:00
Jurand Lasowice - Orzeł Ząbrowo 30 maja 2021 - 11:00
Lisovia Lisewo - AP Malbork 30 maja 2021 - 13:00
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orliki Stary Dzierzgoń - Lisovia Lisewo 5 czerwca 2021 - 17:00
AP Malbork - Jurand Lasowice 5 czerwca 2021 - 17:00
Orzeł Ząbrowo - GKS Straszewo 5 czerwca 2021 - 17:00
Real Myszewo - Tęcza Szropy 5 czerwca 2021 - 17:00
Błękitni Kmiecin - Bałtyk Sztutowo 5 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (29) 
Orliki Stary Dzierzgoń - Błękitni Kmiecin 12 czerwca 2021 - 18:00
Bałtyk Sztutowo - Real Myszewo 12 czerwca 2021 - 17:00
Tęcza Szropy - Orzeł Ząbrowo 13 czerwca 2021 - 16:00
GKS Straszewo - AP Malbork 12 czerwca 2021 - 17:00
Jurand Lasowice - Lisovia Lisewo
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jurand Lasowice - Orliki Stary Dzierzgoń 19 czerwca 2021 - 16:00
Lisovia Lisewo - GKS Straszewo 19 czerwca 2021 - 16:00
AP Malbork - Tęcza Szropy 19 czerwca 2021 - 16:00
Orzeł Ząbrowo - Bałtyk Sztutowo 19 czerwca 2021 - 16:00
Real Myszewo - Błękitni Kmiecin 19 czerwca 2021 - 16:00