Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Gryf II Słupsk |
5 - 2 |
Garbarnia Kępice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 12:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 0 |
Szansa Siemianice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Słupia Charnowo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
anulowany, było 9-1 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Błękitni Główczyce |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 1 |
KS Damnica |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:00 |
Unison Machowino |
2 - 0 |
Słupia Kobylnica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Garbarnia Kępice |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 0 |
Unison Machowino |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
KS Damnica |
6 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Słupia Charnowo |
- |
Polonez Bobrowniki |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:00 |
anulowany, było 2-3 |
Szansa Siemianice |
1 - 4 |
Stal Jezierzyce |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
4 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
16 sierpnia 2020
16.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 1 |
Garbarnia Kępice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
5 - 1 |
Gryf II Słupsk |
22 sierpnia 2020
22.08 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 0 |
Szansa Siemianice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
- |
Słupia Charnowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
anulowany, było 5-1 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 2 |
Błękitni Główczyce |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Unison Machowino |
2 - 0 |
KS Damnica |
22 sierpnia 2020
22.08 - 18:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Garbarnia Kępice |
4 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
KS Damnica |
8 - 2 |
Słupia Kobylnica |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Unison Machowino |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Słupia Charnowo |
- |
Rowokół Smołdzino |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
anulowany, było 2-2 |
Szansa Siemianice |
2 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
5 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
Garbarnia Kępice |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 5 |
Gryf II Słupsk |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 2 |
Szansa Siemianice |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Unison Machowino |
- |
Słupia Charnowo |
5 września 2020
5.09 - 18:00 |
anulowany, było 1-0 |
Słupia Kobylnica |
4 - 2 |
Błękitni Główczyce |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 3 |
KS Damnica |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Garbarnia Kępice |
4 - 4 |
KS Damnica |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 5 |
Sokół Szczypkowice |
12 września 2020
12.09 - 13:30 |
Słupia Charnowo |
- |
Słupia Kobylnica |
13 września 2020
13.09 - 14:30 |
anulowany, było 3-0 |
Szansa Siemianice |
1 - 1 |
Unison Machowino |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Gryf II Słupsk |
13 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
5 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Polonez Bobrowniki |
1 - 5 |
Garbarnia Kępice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
0 - 6 |
Stal Jezierzyce |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Unison Machowino |
1 - 7 |
Gryf II Słupsk |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
6 - 1 |
Szansa Siemianice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
- |
Słupia Charnowo |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
anulowany, było 1-2 |
KS Damnica |
1 - 2 |
Błękitni Główczyce |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Błękitni Główczyce |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
- |
KS Damnica |
27 września 2020
27.09 - 14:30 |
anulowany, było 1-9 |
Szansa Siemianice |
2 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Gryf II Słupsk |
7 - 2 |
Słupia Kobylnica |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
4 - 0 |
Unison Machowino |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
9 - 4 |
Rowokół Smołdzino |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
6 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Pomorze Potęgowo |
1 - 2 |
Garbarnia Kępice |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 6 |
Polonez Bobrowniki |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Unison Machowino |
0 - 1 |
Stal Jezierzyce |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 5 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 3 |
Gryf II Słupsk |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
KS Damnica |
8 - 1 |
Szansa Siemianice |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
- |
Słupia Charnowo |
21 października 2020
21.10 - 16:00 |
anulowany, było 0-3 |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Garbarnia Kępice |
- |
Słupia Charnowo |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
anulowany, było 7-0 |
Szansa Siemianice |
1 - 2 |
Błękitni Główczyce |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Gryf II Słupsk |
3 - 4 |
KS Damnica |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 1 |
Unison Machowino |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 5 |
Rowokół Smołdzino |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Rowokół Smołdzino |
1 - 3 |
Garbarnia Kępice |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Unison Machowino |
0 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Słupia Kobylnica |
5 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
KS Damnica |
4 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 6 |
Gryf II Słupsk |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
- |
Szansa Siemianice |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
anulowany, było 3-3 |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Garbarnia Kępice |
6 - 2 |
Szansa Siemianice |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Gryf II Słupsk |
- |
Słupia Charnowo |
25 października 2020
25.10 - 16:00 |
anulowany, było 6-0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 - 0 |
Błękitni Główczyce |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 3 |
KS Damnica |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
4 - 1 |
Słupia Kobylnica |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 5 |
Unison Machowino |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Unison Machowino |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
5 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
KS Damnica |
2 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 3 |
Stal Jezierzyce |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
- |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
anulowany, było 0-3 |
Szansa Siemianice |
3 - 4 |
Gryf II Słupsk |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
KS Damnica |
1 - 2 |
Garbarnia Kępice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 1 |
Błękitni Główczyce |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Unison Machowino |
1 - 1 |
Szansa Siemianice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 18:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Gryf II Słupsk |
|
Pomorze Potęgowo |
0 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
Stal Jezierzyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Pauza: Słupia Kobylnica, |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Garbarnia Kępice |
2 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
4 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
Gryf II Słupsk |
2 - 4 |
Unison Machowino |
2 maja 2021
2.05 - 18:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 4 |
KS Damnica |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Pauza: Sokół Szczypkowice, |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Błękitni Główczyce |
1 - 0 |
Garbarnia Kępice |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
4 - 3 |
Szansa Siemianice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 2 |
Gryf II Słupsk |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Unison Machowino |
0 - 5 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
|
Pomorze Potęgowo |
4 - 6 |
Polonez Bobrowniki |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Pauza: KS Damnica, |
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Garbarnia Kępice |
11 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 2 |
Unison Machowino |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Gryf II Słupsk |
1 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
16 maja 2021
16.05 - 18:00 |
Szansa Siemianice |
2 - 6 |
KS Damnica |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Pauza: Błękitni Główczyce, |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Szansa Siemianice |
22 maja 2021
22.05 - 16:30 |
KS Damnica |
7 - 1 |
Gryf II Słupsk |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 5 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 3 |
Stal Jezierzyce |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Unison Machowino |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
|
Pauza: Garbarnia Kępice, |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
Pomorze Potęgowo |
0 - 3 |
Unison Machowino |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 1 |
Słupia Kobylnica |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
4 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 2 |
KS Damnica |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
4 - 2 |
Błękitni Główczyce |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Pauza: Szansa Siemianice, |
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Garbarnia Kępice |
1 - 5 |
Gryf II Słupsk |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
KS Damnica |
4 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 12:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
Słupia Kobylnica |
0 - 2 |
Unison Machowino |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Szansa Siemianice |
2 - 4 |
Garbarnia Kępice |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 9 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
KS Damnica |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
0 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Unison Machowino |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
Pauza: Gryf II Słupsk, |
Kolejka 17 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Sokół Szczypkowice |
2 - 4 |
Garbarnia Kępice |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
4 - 4 |
KS Damnica |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:30 |
Unison Machowino |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 3 |
Szansa Siemianice |
9 czerwca 2021
9.06 - 19:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 4 |
Gryf II Słupsk |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pauza: Rowokół Smołdzino, |
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Unison Machowino |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Słupia Kobylnica |
|
Pomorze Potęgowo |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
KS Damnica |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Błękitni Główczyce |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
9 - 0 |
Szansa Siemianice |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, |
Kolejka 18 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Garbarnia Kępice |
4 - 0 |
Stal Jezierzyce |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:30 |
Gryf II Słupsk |
0 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
vo, na boisku 2-2 |
Szansa Siemianice |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
Błękitni Główczyce |
1 - 5 |
Słupia Kobylnica |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
KS Damnica |
1 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Pauza: Unison Machowino, |
Kolejka 15 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Słupia Kobylnica |
4 - 1 |
Garbarnia Kępice |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Unison Machowino |
5 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
KS Damnica |
|
Pomorze Potęgowo |
3 - 0 |
Błękitni Główczyce |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
7 - 0 |
Szansa Siemianice |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 0 |
Gryf II Słupsk |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:30 |
Pauza: Polonez Bobrowniki, |
Kolejka 16 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Garbarnia Kępice |
2 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
4 - 1 |
Stal Jezierzyce |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
27 czerwca 2021
27.06 - 13:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
|
KS Damnica |
4 - 0 |
Unison Machowino |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
4 - 1 |
Słupia Kobylnica |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Pauza: Pomorze Potęgowo, . |
|