Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Korzeniewo 27 73 24 1 2 107 - 31
2. Błękitni Stare Pole 27 70 23 1 3 117 - 27
3. Świt Radostowo 27 52 15 7 5 58 - 25
4. Rodło Kwidzyn 27 49 15 4 8 61 - 42 2 6 2 0 0 4 - 1
5. LKS Waplewo 27 49 14 7 6 67 - 36 2 0 0 0 2 1 - 4
6. WKS Lignowy Szlacheckie 27 45 14 3 10 60 - 54 2 3 1 0 1 2 - 2
7. Delta Miłoradz 27 45 13 6 8 51 - 36 2 3 1 0 1 2 - 2
8. Błyskawica Postolin 27 39 12 3 12 63 - 66
9. Mewa Gniew 27 36 11 3 13 64 - 69
10. Rodło Trzciano 27 30 9 3 15 63 - 81
11. Ruch Gościszewo 27 28 8 4 15 40 - 64 2 3 1 0 1 3 - 2
12. Nogat Malbork 27 28 8 4 15 39 - 63 2 3 1 0 1 2 - 3
13. KS Czernin 27 25 7 4 16 37 - 68
14. Pogoń Smętowo 27 21 6 3 18 52 - 111 2 4 1 1 0 5 - 3
15. GKS Gardeja 27 21 5 6 16 31 - 67 2 1 0 1 1 3 - 5
16. Skra Kończewice 27 6 1 3 23 21 - 91
Ostatni komentarz dodał ignaś 14.06.2021, 09:09:15


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 15

Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (50) 
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 2 Nogat Malbork 8 sierpnia 2020 - 16:00
KS Czernin 0 - 0 Mewa Gniew 9 sierpnia 2020 - 15:00
Błyskawica Postolin 5 - 4 Pogoń Smętowo 9 sierpnia 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole 4 - 0 GKS Gardeja 8 sierpnia 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo 0 - 0 LKS Waplewo 8 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Trzciano 1 - 9 Wisła Korzeniewo 8 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn 6 - 0 Skra Kończewice 8 sierpnia 2020 - 17:00
Delta Miłoradz 1 - 1 Świt Radostowo 8 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (33) 
Nogat Malbork 0 - 5 Świt Radostowo 15 sierpnia 2020 - 15:00
Skra Kończewice 1 - 1 Delta Miłoradz 16 sierpnia 2020 - 16:00
Wisła Korzeniewo 2 - 2 Rodło Kwidzyn 15 sierpnia 2020 - 11:00
LKS Waplewo 2 - 0 Rodło Trzciano 15 sierpnia 2020 - 16:00
GKS Gardeja 3 - 0 Ruch Gościszewo 16 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Smętowo 2 - 9 Błękitni Stare Pole 16 sierpnia 2020 - 14:00
Mewa Gniew 3 - 6 Błyskawica Postolin 15 sierpnia 2020 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 4 - 2 KS Czernin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (27) 
KS Czernin 1 - 2 Nogat Malbork 2 września 2020 - 17:00
Błyskawica Postolin 2 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 2 września 2020 - 17:30
Błękitni Stare Pole 9 - 1 Mewa Gniew 22 sierpnia 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo 1 - 4 Pogoń Smętowo 22 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Trzciano 2 - 1 GKS Gardeja 23 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 LKS Waplewo 22 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Korzeniewo 5 - 3 Delta Miłoradz 21 sierpnia 2020 - 18:30
Świt Radostowo 0 - 0 Skra Kończewice 23 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (38) 
Nogat Malbork 3 - 0 Skra Kończewice 14 listopada 2020 - 11:00
Wisła Korzeniewo 1 - 0 Świt Radostowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
LKS Waplewo 1 - 1 Delta Miłoradz 26 sierpnia 2020 - 18:30
GKS Gardeja 1 - 2 Rodło Kwidzyn 26 sierpnia 2020 - 18:00
Pogoń Smętowo 2 - 8 Rodło Trzciano 26 sierpnia 2020 - 18:30
Mewa Gniew 0 - 1 Ruch Gościszewo 26 sierpnia 2020 - 17:30
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 0 Błękitni Stare Pole 26 sierpnia 2020 - 18:00
KS Czernin 5 - 0 Błyskawica Postolin 26 sierpnia 2020 - 16:30
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (24) 
Błyskawica Postolin 0 - 1 Nogat Malbork 30 sierpnia 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole 7 - 0 KS Czernin 30 sierpnia 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo 2 - 5 WKS Lignowy Szlacheckie 29 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Trzciano 5 - 3 Mewa Gniew 29 sierpnia 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Pogoń Smętowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Delta Miłoradz 1 - 1 GKS Gardeja 30 sierpnia 2020 - 15:00
Świt Radostowo 1 - 1 LKS Waplewo 29 sierpnia 2020 - 13:00
Skra Kończewice 1 - 5 Wisła Korzeniewo 30 sierpnia 2020 - 12:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (61) 
Nogat Malbork 2 - 3 Wisła Korzeniewo 5 września 2020 - 15:00
LKS Waplewo 1 - 0 Skra Kończewice 23 września 2020 - 17:15
GKS Gardeja 0 - 4 Świt Radostowo 6 września 2020 - 16:30
Pogoń Smętowo 2 - 5 Delta Miłoradz 6 września 2020 - 16:00
Mewa Gniew 1 - 1 Rodło Kwidzyn 5 września 2020 - 11:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 7 Rodło Trzciano 5 września 2020 - 17:00
KS Czernin 2 - 1 Ruch Gościszewo 6 września 2020 - 15:00
Błyskawica Postolin 3 - 2 Błękitni Stare Pole 6 września 2020 - 14:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (42) 
Błękitni Stare Pole 5 - 0 Nogat Malbork 12 września 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo 4 - 0 Błyskawica Postolin 12 września 2020 - 16:00
Rodło Trzciano 4 - 1 KS Czernin 12 września 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn 3 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 12 września 2020 - 17:00
Delta Miłoradz 2 - 0 Mewa Gniew 12 września 2020 - 16:00
Świt Radostowo 0 - 0 Pogoń Smętowo 12 września 2020 - 14:00
Skra Kończewice 1 - 3 GKS Gardeja 13 września 2020 - 14:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 LKS Waplewo 12 września 2020 - 15:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (19) 
Nogat Malbork 3 - 3 LKS Waplewo 19 września 2020 - 15:00
GKS Gardeja 1 - 3 Wisła Korzeniewo 19 września 2020 - 15:00
Pogoń Smętowo 4 - 3 Skra Kończewice 19 września 2020 - 15:00
Mewa Gniew 1 - 2 Świt Radostowo 19 września 2020 - 16:30
WKS Lignowy Szlacheckie 0 - 1 Delta Miłoradz 19 września 2020 - 16:00
KS Czernin 1 - 3 Rodło Kwidzyn 20 września 2020 - 15:00
Błyskawica Postolin 1 - 1 Rodło Trzciano 20 września 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole 5 - 2 Ruch Gościszewo 19 września 2020 - 15:00
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (28) 
Ruch Gościszewo 2 - 0 Nogat Malbork 26 września 2020 - 16:00
Rodło Trzciano 4 - 9 Błękitni Stare Pole 26 września 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn 3 - 2 Błyskawica Postolin 26 września 2020 - 17:00
Delta Miłoradz 1 - 1 KS Czernin 26 września 2020 - 15:00
Świt Radostowo 4 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 26 września 2020 - 16:00
Skra Kończewice 1 - 2 Mewa Gniew 27 września 2020 - 14:00
Wisła Korzeniewo 9 - 1 Pogoń Smętowo 26 września 2020 - 15:00
LKS Waplewo 2 - 0 GKS Gardeja 26 września 2020 - 13:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (44) 
Nogat Malbork 3 - 3 GKS Gardeja 3 października 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 5 LKS Waplewo 3 października 2020 - 16:00
Mewa Gniew 3 - 4 Wisła Korzeniewo 11 listopada 2020 - 11:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 0 Skra Kończewice 3 października 2020 - 16:00
KS Czernin 0 - 5 Świt Radostowo 4 października 2020 - 14:00
Błyskawica Postolin 2 - 3 Delta Miłoradz 4 października 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Rodło Kwidzyn 4 października 2020 - 11:00
Ruch Gościszewo 5 - 1 Rodło Trzciano 3 października 2020 - 16:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (51) 
Rodło Trzciano 4 - 0 Nogat Malbork 10 października 2020 - 15:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Ruch Gościszewo 10 października 2020 - 16:00
Delta Miłoradz 1 - 3 Błękitni Stare Pole 10 października 2020 - 14:00
Świt Radostowo 3 - 5 Błyskawica Postolin 10 października 2020 - 15:00
Skra Kończewice 0 - 1 KS Czernin 11 października 2020 - 14:00
Wisła Korzeniewo 9 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 10 października 2020 - 14:00
LKS Waplewo 6 - 2 Mewa Gniew 10 października 2020 - 14:00
GKS Gardeja 1 - 1 Pogoń Smętowo 10 października 2020 - 14:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (36) 
Nogat Malbork 6 - 1 Pogoń Smętowo 17 października 2020 - 14:00
Mewa Gniew 3 - 2 GKS Gardeja 14 listopada 2020 - 14:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 4 LKS Waplewo 17 października 2020 - 15:00
KS Czernin 2 - 3 Wisła Korzeniewo 18 października 2020 - 15:00
Błyskawica Postolin 2 - 1 Skra Kończewice 18 października 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole 1 - 1 Świt Radostowo 17 października 2020 - 14:00
Ruch Gościszewo 0 - 2 Delta Miłoradz 17 października 2020 - 15:00
Rodło Trzciano 2 - 2 Rodło Kwidzyn 18 października 2020 - 11:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (36) 
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Nogat Malbork 24 października 2020 - 15:00
Gra nieuprawnionego zawodnika
Delta Miłoradz 2 - 1 Rodło Trzciano 24 października 2020 - 14:00
Świt Radostowo 4 - 0 Ruch Gościszewo 24 października 2020 - 13:00
Skra Kończewice 0 - 6 Błękitni Stare Pole 25 października 2020 - 14:00
Wisła Korzeniewo 7 - 1 Błyskawica Postolin 24 października 2020 - 14:00
LKS Waplewo 6 - 1 KS Czernin 24 października 2020 - 13:00
GKS Gardeja 0 - 5 WKS Lignowy Szlacheckie 24 października 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 1 Mewa Gniew 24 października 2020 - 15:00
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (40) 
Nogat Malbork 1 - 4 Mewa Gniew 31 października 2020 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 4 - 0 Pogoń Smętowo 31 października 2020 - 14:30
KS Czernin 3 - 1 GKS Gardeja 31 października 2020 - 14:30
Błyskawica Postolin 0 - 2 LKS Waplewo 31 października 2020 - 13:00
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Wisła Korzeniewo 31 października 2020 - 14:00
Ruch Gościszewo 4 - 1 Skra Kończewice 31 października 2020 - 14:00
Rodło Trzciano 0 - 1 Świt Radostowo 31 października 2020 - 14:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Delta Miłoradz 31 października 2020 - 15:00
Gra nieuprawnionego zawodnika
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (75) 
Delta Miłoradz 1 - 2 Nogat Malbork 7 listopada 2020 - 14:00
Świt Radostowo 3 - 0 Rodło Kwidzyn 7 listopada 2020 - 13:00
Gra nieuprawnionego zawodnika
Skra Kończewice 3 - 2 Rodło Trzciano 8 listopada 2020 - 14:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Ruch Gościszewo 7 listopada 2020 - 14:00
LKS Waplewo 1 - 3 Błękitni Stare Pole 7 listopada 2020 - 13:00
GKS Gardeja 5 - 3 Błyskawica Postolin 8 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Smętowo 2 - 2 KS Czernin 7 listopada 2020 - 14:00
Mewa Gniew 3 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 7 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 21 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (28) 
Wisła Korzeniewo 3 - 1 Nogat Malbork 24 kwietnia 2021 - 15:00
Skra Kończewice 1 - 4 LKS Waplewo 25 kwietnia 2021 - 15:00
Świt Radostowo 2 - 0 GKS Gardeja 24 kwietnia 2021 - 16:00
Delta Miłoradz 4 - 0 Pogoń Smętowo 24 kwietnia 2021 - 15:00
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Mewa Gniew 24 kwietnia 2021 - 11:00
Rodło Trzciano 1 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 24 kwietnia 2021 - 16:00
Ruch Gościszewo 1 - 1 KS Czernin 24 kwietnia 2021 - 16:00
Błękitni Stare Pole 4 - 0 Błyskawica Postolin 24 kwietnia 2021 - 16:00
Kolejka 22 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (34) 
Nogat Malbork 0 - 4 Błękitni Stare Pole 1 maja 2021 - 14:00
Błyskawica Postolin 3 - 0 Ruch Gościszewo 2 maja 2021 - 14:00
KS Czernin 5 - 0 Rodło Trzciano 2 maja 2021 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 0 - 1 Rodło Kwidzyn 1 maja 2021 - 17:00
Mewa Gniew 1 - 2 Delta Miłoradz 1 maja 2021 - 16:00
Pogoń Smętowo 1 - 2 Świt Radostowo 1 maja 2021 - 15:00
GKS Gardeja 2 - 0 Skra Kończewice 1 maja 2021 - 15:00
LKS Waplewo 0 - 2 Wisła Korzeniewo 1 maja 2021 - 13:00
Kolejka 23 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (25) 
LKS Waplewo 2 - 0 Nogat Malbork 8 maja 2021 - 16:00
Wisła Korzeniewo 6 - 0 GKS Gardeja 8 maja 2021 - 15:00
Skra Kończewice 1 - 7 Pogoń Smętowo 9 maja 2021 - 15:00
Świt Radostowo 2 - 4 Mewa Gniew 8 maja 2021 - 17:00
Delta Miłoradz 1 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 8 maja 2021 - 15:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 KS Czernin 8 maja 2021 - 11:00
Rodło Trzciano 1 - 6 Błyskawica Postolin 9 maja 2021 - 11:00
Ruch Gościszewo 2 - 6 Błękitni Stare Pole 8 maja 2021 - 16:00
Kolejka 18 - 12. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (13) 
Nogat Malbork 2 - 0 KS Czernin 12 maja 2021 - 18:00
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 0 Błyskawica Postolin 12 maja 2021 - 18:00
Mewa Gniew 1 - 3 Błękitni Stare Pole 12 maja 2021 - 18:00
Pogoń Smętowo 5 - 4 Ruch Gościszewo 12 maja 2021 - 18:00
GKS Gardeja 0 - 0 Rodło Trzciano 12 maja 2021 - 17:30
LKS Waplewo 0 - 2 Rodło Kwidzyn 12 maja 2021 - 18:00
Delta Miłoradz 1 - 4 Wisła Korzeniewo 12 maja 2021 - 16:00
Skra Kończewice 0 - 4 Świt Radostowo 12 maja 2021 - 18:30
Kolejka 24 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (18) 
Nogat Malbork 2 - 1 Ruch Gościszewo 16 maja 2021 - 15:00
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Rodło Trzciano 15 maja 2021 - 16:00
Błyskawica Postolin 4 - 3 Rodło Kwidzyn 16 maja 2021 - 14:00
KS Czernin 0 - 4 Delta Miłoradz 15 maja 2021 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 1 Świt Radostowo 15 maja 2021 - 17:00
Mewa Gniew 4 - 3 Skra Kończewice 15 maja 2021 - 16:00
Pogoń Smętowo 1 - 2 Wisła Korzeniewo 15 maja 2021 - 15:00
GKS Gardeja 1 - 5 LKS Waplewo 16 maja 2021 - 15:30
Kolejka 25 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (25) 
GKS Gardeja 0 - 0 Nogat Malbork 22 maja 2021 - 15:00
LKS Waplewo 6 - 2 Pogoń Smętowo 22 maja 2021 - 16:00
Wisła Korzeniewo 7 - 2 Mewa Gniew 22 maja 2021 - 15:00
Skra Kończewice 1 - 5 WKS Lignowy Szlacheckie 23 maja 2021 - 14:00
Świt Radostowo 2 - 1 KS Czernin 22 maja 2021 - 14:00
Delta Miłoradz 3 - 2 Błyskawica Postolin 22 maja 2021 - 15:00
Rodło Kwidzyn 4 - 3 Błękitni Stare Pole 22 maja 2021 - 11:00
Rodło Trzciano 6 - 2 Ruch Gościszewo 23 maja 2021 - 15:00
Kolejka 16 - 26. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (102) 
Nogat Malbork 2 - 5 WKS Lignowy Szlacheckie 26 maja 2021 - 18:00
Mewa Gniew 8 - 1 KS Czernin 26 maja 2021 - 18:00
Pogoń Smętowo 2 - 7 Błyskawica Postolin 26 maja 2021 - 18:00
GKS Gardeja 0 - 6 Błękitni Stare Pole 26 maja 2021 - 17:30
LKS Waplewo 1 - 1 Ruch Gościszewo 26 maja 2021 - 18:00
Wisła Korzeniewo 4 - 1 Rodło Trzciano 26 maja 2021 - 17:30
Skra Kończewice 0 - 8 Rodło Kwidzyn 26 maja 2021 - 18:30
Świt Radostowo 0 - 0 Delta Miłoradz 26 maja 2021 - 18:30
Kolejka 26 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (11) 
Nogat Malbork 1 - 2 Rodło Trzciano 30 maja 2021 - 16:00
Ruch Gościszewo 0 - 5 Rodło Kwidzyn 30 maja 2021 - 17:00
Błękitni Stare Pole 3 - 1 Delta Miłoradz 29 maja 2021 - 16:00
Błyskawica Postolin 3 - 1 Świt Radostowo 30 maja 2021 - 14:00
KS Czernin 3 - 0 Skra Kończewice 30 maja 2021 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 2 Wisła Korzeniewo 29 maja 2021 - 16:00
Mewa Gniew 1 - 3 LKS Waplewo 30 maja 2021 - 16:00
Pogoń Smętowo 4 - 2 GKS Gardeja 29 maja 2021 - 15:00
Kolejka 27 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (24) 
Pogoń Smętowo 3 - 1 Nogat Malbork 2 czerwca 2021 - 18:30
GKS Gardeja 2 - 3 Mewa Gniew 3 czerwca 2021 - 15:00
LKS Waplewo 2 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 3 czerwca 2021 - 16:00
Wisła Korzeniewo 5 - 0 KS Czernin 3 czerwca 2021 - 15:00
Skra Kończewice 2 - 2 Błyskawica Postolin 3 czerwca 2021 - 18:00
Świt Radostowo 1 - 2 Błękitni Stare Pole 3 czerwca 2021 - 14:00
Delta Miłoradz 0 - 1 Ruch Gościszewo 3 czerwca 2021 - 15:00
Rodło Kwidzyn 3 - 2 Rodło Trzciano 3 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (20) 
Nogat Malbork 0 - 1 Rodło Kwidzyn 5 czerwca 2021 - 14:00
Rodło Trzciano 2 - 1 Delta Miłoradz 5 czerwca 2021 - 16:00
Ruch Gościszewo 0 - 2 Świt Radostowo 6 czerwca 2021 - 17:00
Błękitni Stare Pole 5 - 0 Skra Kończewice 6 czerwca 2021 - 17:30
Błyskawica Postolin 2 - 3 Wisła Korzeniewo 6 czerwca 2021 - 16:05
KS Czernin 2 - 1 LKS Waplewo 6 czerwca 2021 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 0 GKS Gardeja 5 czerwca 2021 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
Mewa Gniew 5 - 0 Pogoń Smętowo 6 czerwca 2021 - 16:00
Kolejka 17 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (4) 
Świt Radostowo 3 - 1 Nogat Malbork 9 czerwca 2021 - 18:30
Delta Miłoradz 3 - 0 Skra Kończewice 9 czerwca 2021 - 18:00
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Wisła Korzeniewo 9 czerwca 2021 - 18:00
Rodło Trzciano 5 - 8 LKS Waplewo 9 czerwca 2021 - 18:00
Ruch Gościszewo 1 - 1 GKS Gardeja 9 czerwca 2021 - 18:00
Błękitni Stare Pole 10 - 0 Pogoń Smętowo 9 czerwca 2021 - 18:00
Błyskawica Postolin 2 - 1 Mewa Gniew 9 czerwca 2021 - 18:00
KS Czernin 1 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 9 czerwca 2021 - 18:00
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (21) 
Mewa Gniew 5 - 1 Nogat Malbork 13 czerwca 2021 - 16:00
Pogoń Smętowo 3 - 4 WKS Lignowy Szlacheckie 12 czerwca 2021 - 17:00
GKS Gardeja 1 - 0 KS Czernin 13 czerwca 2021 - 14:00
LKS Waplewo 0 - 0 Błyskawica Postolin 12 czerwca 2021 - 16:00
Wisła Korzeniewo 1 - 2 Błękitni Stare Pole 12 czerwca 2021 - 15:00
Skra Kończewice 1 - 3 Ruch Gościszewo 13 czerwca 2021 - 15:00
Świt Radostowo 4 - 1 Rodło Trzciano 13 czerwca 2021 - 15:00
Delta Miłoradz 3 - 1 Rodło Kwidzyn 12 czerwca 2021 - 13:00
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - Delta Miłoradz 17 czerwca 2021 - 18:00
Rodło Kwidzyn - Świt Radostowo 19 czerwca 2021 - 13:30
Rodło Trzciano - Skra Kończewice 20 czerwca 2021 - 16:00
Ruch Gościszewo - Wisła Korzeniewo 19 czerwca 2021 - 12:00
Błękitni Stare Pole - LKS Waplewo 19 czerwca 2021 - 16:00
Błyskawica Postolin - GKS Gardeja 20 czerwca 2021 - 16:00
KS Czernin - Pogoń Smętowo 20 czerwca 2021 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie - Mewa Gniew 19 czerwca 2021 - 17:30
Kolejka 19 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Kończewice - Nogat Malbork 27 czerwca 2021 - 15:00
Świt Radostowo - Wisła Korzeniewo 27 czerwca 2021 - 16:00
Delta Miłoradz - LKS Waplewo
Rodło Kwidzyn - GKS Gardeja 26 czerwca 2021 - 11:00
Rodło Trzciano - Pogoń Smętowo 26 czerwca 2021 - 16:00
Ruch Gościszewo - Mewa Gniew 26 czerwca 2021 - 17:00
Błękitni Stare Pole - WKS Lignowy Szlacheckie 26 czerwca 2021 - 16:00
Błyskawica Postolin - KS Czernin 26 czerwca 2021 - 16:00
Kolejka 20 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - Błyskawica Postolin 30 czerwca 2021 - 18:00
KS Czernin - Błękitni Stare Pole 30 czerwca 2021 - 18:00
WKS Lignowy Szlacheckie - Ruch Gościszewo 30 czerwca 2021 - 18:00
Mewa Gniew - Rodło Trzciano 30 czerwca 2021 - 18:00
Pogoń Smętowo - Rodło Kwidzyn 30 czerwca 2021 - 18:00
GKS Gardeja - Delta Miłoradz 30 czerwca 2021 - 18:00
LKS Waplewo - Świt Radostowo 30 czerwca 2021 - 18:00
Wisła Korzeniewo - Skra Kończewice 30 czerwca 2021 - 18:00