Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (50) |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 - 2 |
Nogat Malbork |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
KS Czernin |
0 - 0 |
Mewa Gniew |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
5 - 4 |
Pogoń Smętowo |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
4 - 0 |
GKS Gardeja |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 0 |
LKS Waplewo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 9 |
Wisła Korzeniewo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
6 - 0 |
Skra Kończewice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
Świt Radostowo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Nogat Malbork |
0 - 5 |
Świt Radostowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Skra Kończewice |
1 - 1 |
Delta Miłoradz |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
LKS Waplewo |
2 - 0 |
Rodło Trzciano |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
GKS Gardeja |
3 - 0 |
Ruch Gościszewo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 9 |
Błękitni Stare Pole |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Mewa Gniew |
3 - 6 |
Błyskawica Postolin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
4 - 2 |
KS Czernin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (27) |
KS Czernin |
1 - 2 |
Nogat Malbork |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 0 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 września 2020
2.09 - 17:30 |
Błękitni Stare Pole |
9 - 1 |
Mewa Gniew |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 4 |
Pogoń Smętowo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
5 - 3 |
Delta Miłoradz |
21 sierpnia 2020
21.08 - 18:30 |
Świt Radostowo |
0 - 0 |
Skra Kończewice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Nogat Malbork |
3 - 0 |
Skra Kończewice |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 0 |
Świt Radostowo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
LKS Waplewo |
1 - 1 |
Delta Miłoradz |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:30 |
GKS Gardeja |
1 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 8 |
Rodło Trzciano |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:30 |
Mewa Gniew |
0 - 1 |
Ruch Gościszewo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
KS Czernin |
5 - 0 |
Błyskawica Postolin |
26 sierpnia 2020
26.08 - 16:30 |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Błyskawica Postolin |
0 - 1 |
Nogat Malbork |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
7 - 0 |
KS Czernin |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 5 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
5 - 3 |
Mewa Gniew |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Pogoń Smętowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
GKS Gardeja |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Świt Radostowo |
1 - 1 |
LKS Waplewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:00 |
Skra Kończewice |
1 - 5 |
Wisła Korzeniewo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Nogat Malbork |
2 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
LKS Waplewo |
1 - 0 |
Skra Kończewice |
23 września 2020
23.09 - 17:15 |
GKS Gardeja |
0 - 4 |
Świt Radostowo |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Pogoń Smętowo |
2 - 5 |
Delta Miłoradz |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Mewa Gniew |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 7 |
Rodło Trzciano |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
KS Czernin |
2 - 1 |
Ruch Gościszewo |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
3 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Błękitni Stare Pole |
5 - 0 |
Nogat Malbork |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
4 - 0 |
Błyskawica Postolin |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
4 - 1 |
KS Czernin |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 2 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 0 |
Mewa Gniew |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Świt Radostowo |
0 - 0 |
Pogoń Smętowo |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
Skra Kończewice |
1 - 3 |
GKS Gardeja |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 0 |
LKS Waplewo |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Nogat Malbork |
3 - 3 |
LKS Waplewo |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
GKS Gardeja |
1 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Pogoń Smętowo |
4 - 3 |
Skra Kończewice |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Mewa Gniew |
1 - 2 |
Świt Radostowo |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
0 - 1 |
Delta Miłoradz |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
KS Czernin |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
1 - 1 |
Rodło Trzciano |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
5 - 2 |
Ruch Gościszewo |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Ruch Gościszewo |
2 - 0 |
Nogat Malbork |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
4 - 9 |
Błękitni Stare Pole |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 2 |
Błyskawica Postolin |
26 września 2020
26.09 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 1 |
KS Czernin |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Świt Radostowo |
4 - 1 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Skra Kończewice |
1 - 2 |
Mewa Gniew |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
9 - 1 |
Pogoń Smętowo |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
LKS Waplewo |
2 - 0 |
GKS Gardeja |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Nogat Malbork |
3 - 3 |
GKS Gardeja |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 5 |
LKS Waplewo |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Mewa Gniew |
3 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 0 |
Skra Kończewice |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
KS Czernin |
0 - 5 |
Świt Radostowo |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 3 |
Delta Miłoradz |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Ruch Gościszewo |
5 - 1 |
Rodło Trzciano |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Rodło Trzciano |
4 - 0 |
Nogat Malbork |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Ruch Gościszewo |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Świt Radostowo |
3 - 5 |
Błyskawica Postolin |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Skra Kończewice |
0 - 1 |
KS Czernin |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
9 - 1 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
LKS Waplewo |
6 - 2 |
Mewa Gniew |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
GKS Gardeja |
1 - 1 |
Pogoń Smętowo |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Nogat Malbork |
6 - 1 |
Pogoń Smętowo |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Mewa Gniew |
3 - 2 |
GKS Gardeja |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 4 |
LKS Waplewo |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
KS Czernin |
2 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 1 |
Skra Kończewice |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Świt Radostowo |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 2 |
Delta Miłoradz |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Nogat Malbork |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Gra nieuprawnionego zawodnika |
Delta Miłoradz |
2 - 1 |
Rodło Trzciano |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Świt Radostowo |
4 - 0 |
Ruch Gościszewo |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Skra Kończewice |
0 - 6 |
Błękitni Stare Pole |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
7 - 1 |
Błyskawica Postolin |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
LKS Waplewo |
6 - 1 |
KS Czernin |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
GKS Gardeja |
0 - 5 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 1 |
Mewa Gniew |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Nogat Malbork |
1 - 4 |
Mewa Gniew |
31 października 2020
31.10 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
4 - 0 |
Pogoń Smętowo |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
KS Czernin |
3 - 1 |
GKS Gardeja |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Błyskawica Postolin |
0 - 2 |
LKS Waplewo |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Ruch Gościszewo |
4 - 1 |
Skra Kończewice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 1 |
Świt Radostowo |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 3 |
Delta Miłoradz |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Gra nieuprawnionego zawodnika |
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
Nogat Malbork |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Świt Radostowo |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Gra nieuprawnionego zawodnika |
Skra Kończewice |
3 - 2 |
Rodło Trzciano |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 0 |
Ruch Gościszewo |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
LKS Waplewo |
1 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
GKS Gardeja |
5 - 3 |
Błyskawica Postolin |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 2 |
KS Czernin |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Mewa Gniew |
3 - 1 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Kolejka 21 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Wisła Korzeniewo |
3 - 1 |
Nogat Malbork |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Skra Kończewice |
1 - 4 |
LKS Waplewo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Świt Radostowo |
2 - 0 |
GKS Gardeja |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
4 - 0 |
Pogoń Smętowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 2 |
Mewa Gniew |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 2 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 1 |
KS Czernin |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
4 - 0 |
Błyskawica Postolin |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Nogat Malbork |
0 - 4 |
Błękitni Stare Pole |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
3 - 0 |
Ruch Gościszewo |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
KS Czernin |
5 - 0 |
Rodło Trzciano |
2 maja 2021
2.05 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Mewa Gniew |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 2 |
Świt Radostowo |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
GKS Gardeja |
2 - 0 |
Skra Kończewice |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
LKS Waplewo |
0 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Kolejka 23 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (25) |
LKS Waplewo |
2 - 0 |
Nogat Malbork |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
6 - 0 |
GKS Gardeja |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Skra Kończewice |
1 - 7 |
Pogoń Smętowo |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Świt Radostowo |
2 - 4 |
Mewa Gniew |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
KS Czernin |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 6 |
Błyskawica Postolin |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 6 |
Błękitni Stare Pole |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Kolejka 18 - 12. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Nogat Malbork |
2 - 0 |
KS Czernin |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 - 0 |
Błyskawica Postolin |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Mewa Gniew |
1 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Pogoń Smętowo |
5 - 4 |
Ruch Gościszewo |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
GKS Gardeja |
0 - 0 |
Rodło Trzciano |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
LKS Waplewo |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
12 maja 2021
12.05 - 16:00 |
Skra Kończewice |
0 - 4 |
Świt Radostowo |
12 maja 2021
12.05 - 18:30 |
Kolejka 24 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Nogat Malbork |
2 - 1 |
Ruch Gościszewo |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Rodło Trzciano |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
4 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
KS Czernin |
0 - 4 |
Delta Miłoradz |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 1 |
Świt Radostowo |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Mewa Gniew |
4 - 3 |
Skra Kończewice |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
GKS Gardeja |
1 - 5 |
LKS Waplewo |
16 maja 2021
16.05 - 15:30 |
Kolejka 25 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (25) |
GKS Gardeja |
0 - 0 |
Nogat Malbork |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
LKS Waplewo |
6 - 2 |
Pogoń Smętowo |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
7 - 2 |
Mewa Gniew |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Skra Kończewice |
1 - 5 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Świt Radostowo |
2 - 1 |
KS Czernin |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 2 |
Błyskawica Postolin |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
6 - 2 |
Ruch Gościszewo |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Kolejka 16 - 26. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (102) |
Nogat Malbork |
2 - 5 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Mewa Gniew |
8 - 1 |
KS Czernin |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 7 |
Błyskawica Postolin |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
GKS Gardeja |
0 - 6 |
Błękitni Stare Pole |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
LKS Waplewo |
1 - 1 |
Ruch Gościszewo |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 1 |
Rodło Trzciano |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Skra Kończewice |
0 - 8 |
Rodło Kwidzyn |
26 maja 2021
26.05 - 18:30 |
Świt Radostowo |
0 - 0 |
Delta Miłoradz |
26 maja 2021
26.05 - 18:30 |
Kolejka 26 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Nogat Malbork |
1 - 2 |
Rodło Trzciano |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 1 |
Delta Miłoradz |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
3 - 1 |
Świt Radostowo |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
KS Czernin |
3 - 0 |
Skra Kończewice |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Mewa Gniew |
1 - 3 |
LKS Waplewo |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
4 - 2 |
GKS Gardeja |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Kolejka 27 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Pogoń Smętowo |
3 - 1 |
Nogat Malbork |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:30 |
GKS Gardeja |
2 - 3 |
Mewa Gniew |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
LKS Waplewo |
2 - 2 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
5 - 0 |
KS Czernin |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Skra Kończewice |
2 - 2 |
Błyskawica Postolin |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Świt Radostowo |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 1 |
Ruch Gościszewo |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 2 |
Rodło Trzciano |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Nogat Malbork |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
5 czerwca 2021
5.06 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 1 |
Delta Miłoradz |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 2 |
Świt Radostowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
5 - 0 |
Skra Kończewice |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:30 |
Błyskawica Postolin |
2 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:05 |
KS Czernin |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Mewa Gniew |
5 - 0 |
Pogoń Smętowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Kolejka 17 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Świt Radostowo |
3 - 1 |
Nogat Malbork |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:30 |
Delta Miłoradz |
3 - 0 |
Skra Kończewice |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Rodło Trzciano |
5 - 8 |
LKS Waplewo |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Ruch Gościszewo |
1 - 1 |
GKS Gardeja |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Błękitni Stare Pole |
10 - 0 |
Pogoń Smętowo |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 1 |
Mewa Gniew |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
KS Czernin |
1 - 3 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Mewa Gniew |
5 - 1 |
Nogat Malbork |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 4 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
GKS Gardeja |
1 - 0 |
KS Czernin |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
LKS Waplewo |
0 - 0 |
Błyskawica Postolin |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Skra Kończewice |
1 - 3 |
Ruch Gościszewo |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Świt Radostowo |
4 - 0 |
Rodło Trzciano |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
vo, na boisku 4-1 |
Delta Miłoradz |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Nogat Malbork |
1 - 2 |
Delta Miłoradz |
17 czerwca 2021
17.06 - 18:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 4 |
Świt Radostowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:30 |
Rodło Trzciano |
9 - 2 |
Skra Kończewice |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
4 - 0 |
LKS Waplewo |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:30 |
Błyskawica Postolin |
7 - 1 |
GKS Gardeja |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
KS Czernin |
5 - 1 |
Pogoń Smętowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 2 |
Mewa Gniew |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:30 |
Kolejka 19 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Skra Kończewice |
2 - 1 |
Nogat Malbork |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Świt Radostowo |
0 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
26 czerwca 2021
26.06 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 5 |
GKS Gardeja |
26 czerwca 2021
26.06 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
10 - 6 |
Pogoń Smętowo |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
3 - 1 |
Mewa Gniew |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
8 - 1 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 3 |
KS Czernin |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Kolejka 20 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Nogat Malbork |
4 - 2 |
Błyskawica Postolin |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
KS Czernin |
1 - 6 |
Błękitni Stare Pole |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
4 - 3 |
Ruch Gościszewo |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Mewa Gniew |
6 - 1 |
Rodło Trzciano |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 7 |
Rodło Kwidzyn |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
GKS Gardeja |
0 - 3 |
Delta Miłoradz |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
LKS Waplewo |
2 - 1 |
Świt Radostowo |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Wisła Korzeniewo |
6 - 0 |
Skra Kończewice |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
|