Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Styna Godziszewo 28 77 25 2 1 89 - 27
2. Kolejarz Chojnice 28 75 24 3 1 112 - 27
3. KS Skorzewo 28 57 18 3 7 95 - 37
4. Brda Rytel 28 46 14 4 10 74 - 47
5. GKS Bobowo 28 44 14 2 12 74 - 57
6. Sławek Borzechowo 28 42 13 3 12 52 - 55
7. Santana Wielki Klincz 28 41 13 2 13 49 - 43
8. Wda Czarna Woda 28 36 11 3 14 49 - 69 2 6 2 0 0 6 - 0
9. Grom Kleszczewo 28 36 11 3 14 47 - 64 2 0 0 0 2 0 - 6
10. Jantar Pawłowo 28 33 9 6 13 61 - 66
11. Nowi Nowa Cerkiew 28 32 10 2 16 50 - 81
12. Czarni Piece 28 28 6 10 12 53 - 76
13. LKP Nowa Karczma 28 23 7 2 19 42 - 82
14. Wierzyca Stara Kiszewa 28 18 5 3 20 43 - 104
15. Szpak Skórcz 28 17 5 2 21 46 - 101
Ostatni komentarz dodał tinder12 12.06.2021, 16:34:24


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (8) 
Brda Rytel 7 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 8 sierpnia 2020 - 16:00
Czarni Piece 1 - 6 GKS Bobowo 8 sierpnia 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 0 - 5 Wda Czarna Woda 8 sierpnia 2020 - 11:00
Szpak Skórcz 2 - 4 Kolejarz Chojnice 8 sierpnia 2020 - 17:00
Sławek Borzechowo 2 - 2 Styna Godziszewo 8 sierpnia 2020 - 16:00
Santana Wielki Klincz 3 - 4 Jantar Pawłowo 8 sierpnia 2020 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 0 - 2 KS Skorzewo 8 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: LKP Nowa Karczma,
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 4 KS Skorzewo 15 sierpnia 2020 - 11:00
Jantar Pawłowo 3 - 0 LKP Nowa Karczma 15 sierpnia 2020 - 17:00
Styna Godziszewo 3 - 0 Santana Wielki Klincz 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Sławek Borzechowo 15 sierpnia 2020 - 17:00
Wda Czarna Woda 3 - 2 Szpak Skórcz 15 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Bobowo 5 - 1 Grom Kleszczewo 15 sierpnia 2020 - 18:00
Brda Rytel 6 - 1 Czarni Piece 16 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Czarni Piece 3 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 22 sierpnia 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 1 - 8 Brda Rytel 22 sierpnia 2020 - 16:00
Szpak Skórcz 4 - 3 GKS Bobowo 22 sierpnia 2020 - 17:00
Sławek Borzechowo 2 - 5 Wda Czarna Woda 23 sierpnia 2020 - 11:00
Santana Wielki Klincz 0 - 1 Kolejarz Chojnice 22 sierpnia 2020 - 17:00
LKP Nowa Karczma 2 - 5 Styna Godziszewo 22 sierpnia 2020 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 0 Jantar Pawłowo 23 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: KS Skorzewo,
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Jantar Pawłowo 3 - 3 KS Skorzewo 26 sierpnia 2020 - 17:00
Styna Godziszewo 5 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 26 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejarz Chojnice 5 - 1 LKP Nowa Karczma 26 sierpnia 2020 - 17:00
Wda Czarna Woda 0 - 1 Santana Wielki Klincz 26 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Bobowo 9 - 1 Sławek Borzechowo 26 sierpnia 2020 - 17:00
Brda Rytel 4 - 2 Szpak Skórcz 26 sierpnia 2020 - 17:00
Czarni Piece 1 - 2 Grom Kleszczewo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Grom Kleszczewo 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 29 sierpnia 2020 - 14:00
Szpak Skórcz 5 - 1 Czarni Piece 29 sierpnia 2020 - 17:00
Sławek Borzechowo 1 - 0 Brda Rytel 29 sierpnia 2020 - 16:00
Santana Wielki Klincz 2 - 1 GKS Bobowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
LKP Nowa Karczma 1 - 0 Wda Czarna Woda 30 sierpnia 2020 - 15:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 2 Kolejarz Chojnice 29 sierpnia 2020 - 14:00
KS Skorzewo 1 - 0 Styna Godziszewo 29 sierpnia 2020 - 14:30
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (12) 
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Jantar Pawłowo 5 września 2020 - 16:00
vo, na boisku 1-0
Kolejarz Chojnice 3 - 1 KS Skorzewo 5 września 2020 - 16:00
Wda Czarna Woda 1 - 4 Nowi Nowa Cerkiew 5 września 2020 - 17:00
GKS Bobowo 6 - 0 LKP Nowa Karczma 5 września 2020 - 17:00
Brda Rytel 2 - 0 Santana Wielki Klincz 5 września 2020 - 16:00
Czarni Piece 2 - 2 Sławek Borzechowo 5 września 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 2 - 0 Szpak Skórcz 5 września 2020 - 14:00
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Szpak Skórcz 2 - 5 Wierzyca Stara Kiszewa 12 września 2020 - 16:00
Sławek Borzechowo 0 - 3 Grom Kleszczewo 12 września 2020 - 16:00
Santana Wielki Klincz 1 - 2 Czarni Piece 12 września 2020 - 15:00
LKP Nowa Karczma 0 - 0 Brda Rytel 12 września 2020 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 4 GKS Bobowo 12 września 2020 - 14:00
KS Skorzewo 5 - 2 Wda Czarna Woda 12 września 2020 - 14:00
Jantar Pawłowo 0 - 3 Styna Godziszewo 12 września 2020 - 16:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 1 Styna Godziszewo 19 września 2020 - 14:00
Kolejarz Chojnice 4 - 0 Jantar Pawłowo 19 września 2020 - 13:30
GKS Bobowo 0 - 4 KS Skorzewo 20 września 2020 - 15:00
Brda Rytel 1 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 19 września 2020 - 16:00
Czarni Piece 6 - 1 LKP Nowa Karczma 19 września 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 2 - 4 Santana Wielki Klincz 19 września 2020 - 16:00
Szpak Skórcz 1 - 3 Sławek Borzechowo 19 września 2020 - 16:00
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Sławek Borzechowo 5 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 26 września 2020 - 16:00
Santana Wielki Klincz 4 - 0 Szpak Skórcz 26 września 2020 - 15:00
LKP Nowa Karczma 2 - 3 Grom Kleszczewo 26 września 2020 - 19:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 1 Czarni Piece 26 września 2020 - 14:00
KS Skorzewo 2 - 2 Brda Rytel 26 września 2020 - 14:00
Jantar Pawłowo 3 - 2 Wda Czarna Woda 26 września 2020 - 16:00
Styna Godziszewo 5 - 2 Kolejarz Chojnice 26 września 2020 - 13:00
Pauza: GKS Bobowo,
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 2 Kolejarz Chojnice 3 października 2020 - 14:00
Wda Czarna Woda 1 - 3 Styna Godziszewo 3 października 2020 - 15:00
GKS Bobowo 3 - 2 Jantar Pawłowo 4 października 2020 - 16:30
Czarni Piece 3 - 5 KS Skorzewo 3 października 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 1 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 3 października 2020 - 16:00
Szpak Skórcz 3 - 2 LKP Nowa Karczma 3 października 2020 - 15:00
Sławek Borzechowo 0 - 1 Santana Wielki Klincz 3 października 2020 - 16:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Santana Wielki Klincz 2 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 10 października 2020 - 15:00
LKP Nowa Karczma 1 - 2 Sławek Borzechowo 11 października 2020 - 13:30
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 2 Szpak Skórcz 11 października 2020 - 14:00
KS Skorzewo 0 - 2 Grom Kleszczewo 10 października 2020 - 16:00
Jantar Pawłowo 3 - 3 Brda Rytel 10 października 2020 - 16:00
Styna Godziszewo 4 - 3 GKS Bobowo 10 października 2020 - 11:00
Kolejarz Chojnice 10 - 0 Wda Czarna Woda 10 października 2020 - 15:00
Pauza: Czarni Piece,
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 3 Wda Czarna Woda 17 października 2020 - 14:00
GKS Bobowo 0 - 4 Kolejarz Chojnice 17 października 2020 - 14:00
Brda Rytel 0 - 3 Styna Godziszewo 18 października 2020 - 15:30
Czarni Piece 1 - 1 Jantar Pawłowo 17 października 2020 - 15:00
Szpak Skórcz 0 - 5 KS Skorzewo 17 października 2020 - 15:00
Sławek Borzechowo 4 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 17 października 2020 - 15:00
Santana Wielki Klincz 3 - 0 LKP Nowa Karczma 17 października 2020 - 15:00
Pauza: Grom Kleszczewo,
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
LKP Nowa Karczma 0 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 25 października 2020 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 4 Santana Wielki Klincz 24 października 2020 - 14:00
KS Skorzewo 0 - 1 Sławek Borzechowo 24 października 2020 - 12:30
Jantar Pawłowo 4 - 2 Grom Kleszczewo 24 października 2020 - 15:00
Styna Godziszewo 3 - 1 Czarni Piece 24 października 2020 - 15:00
Kolejarz Chojnice 5 - 1 Brda Rytel 24 października 2020 - 14:00
Wda Czarna Woda 1 - 1 GKS Bobowo 24 października 2020 - 14:00
Pauza: Szpak Skórcz,
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 0 GKS Bobowo 31 października 2020 - 14:00
Brda Rytel 0 - 1 Wda Czarna Woda 31 października 2020 - 11:00
Czarni Piece 4 - 4 Kolejarz Chojnice 31 października 2020 - 14:00
Grom Kleszczewo 1 - 2 Styna Godziszewo 31 października 2020 - 14:00
Szpak Skórcz 1 - 3 Jantar Pawłowo 31 października 2020 - 14:00
Santana Wielki Klincz 0 - 4 KS Skorzewo 31 października 2020 - 14:00
LKP Nowa Karczma 3 - 5 Nowi Nowa Cerkiew 30 października 2020 - 19:00
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 8 listopada 2020 - 13:00
KS Skorzewo 6 - 0 LKP Nowa Karczma 7 listopada 2020 - 12:00
Jantar Pawłowo 4 - 2 Sławek Borzechowo 7 listopada 2020 - 14:00
Styna Godziszewo 4 - 0 Szpak Skórcz 7 listopada 2020 - 14:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Grom Kleszczewo 7 listopada 2020 - 14:00
Wda Czarna Woda 1 - 1 Czarni Piece 7 listopada 2020 - 13:00
GKS Bobowo 2 - 1 Brda Rytel 8 listopada 2020 - 14:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 21 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Jantar Pawłowo 5 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 25 kwietnia 2021 - 12:00
KS Skorzewo 1 - 2 Kolejarz Chojnice 24 kwietnia 2021 - 18:00
Nowi Nowa Cerkiew 4 - 0 Wda Czarna Woda 25 kwietnia 2021 - 15:00
LKP Nowa Karczma 2 - 0 GKS Bobowo 25 kwietnia 2021 - 17:00
Santana Wielki Klincz 3 - 1 Brda Rytel 24 kwietnia 2021 - 17:00
Sławek Borzechowo 1 - 1 Czarni Piece 24 kwietnia 2021 - 16:00
Szpak Skórcz 1 - 2 Grom Kleszczewo 24 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 22 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 Szpak Skórcz 2 maja 2021 - 16:00
Grom Kleszczewo 1 - 0 Sławek Borzechowo 1 maja 2021 - 15:00
Czarni Piece 2 - 2 Santana Wielki Klincz 1 maja 2021 - 14:00
Brda Rytel 6 - 1 LKP Nowa Karczma 1 maja 2021 - 16:00
GKS Bobowo 4 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 1 maja 2021 - 17:00
Wda Czarna Woda 0 - 6 KS Skorzewo 1 maja 2021 - 17:00
Styna Godziszewo 3 - 1 Jantar Pawłowo 3 maja 2021 - 13:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 23 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Styna Godziszewo 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 8 maja 2021 - 15:00
Jantar Pawłowo 2 - 5 Kolejarz Chojnice 8 maja 2021 - 16:00
KS Skorzewo 2 - 1 GKS Bobowo 8 maja 2021 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 0 - 7 Brda Rytel 8 maja 2021 - 16:00
LKP Nowa Karczma 3 - 1 Czarni Piece 8 maja 2021 - 17:00
Santana Wielki Klincz 1 - 0 Grom Kleszczewo 8 maja 2021 - 17:00
Sławek Borzechowo 1 - 2 Szpak Skórcz 8 maja 2021 - 16:00
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 18 - 12. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 3 Czarni Piece 12 maja 2021 - 19:00
Brda Rytel 3 - 1 Grom Kleszczewo 12 maja 2021 - 18:00
GKS Bobowo 3 - 0 Szpak Skórcz 12 maja 2021 - 18:00
Wda Czarna Woda 3 - 1 Sławek Borzechowo 12 maja 2021 - 18:00
Kolejarz Chojnice 2 - 1 Santana Wielki Klincz 12 maja 2021 - 18:00
Styna Godziszewo 6 - 1 LKP Nowa Karczma 12 maja 2021 - 18:00
Jantar Pawłowo 8 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 12 maja 2021 - 17:00
Pauza: KS Skorzewo,
Kolejka 24 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (6) 
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Sławek Borzechowo 16 maja 2021 - 16:00
vo, na boisku 1-2
Szpak Skórcz 2 - 1 Santana Wielki Klincz 15 maja 2021 - 17:00
Grom Kleszczewo 2 - 0 LKP Nowa Karczma 15 maja 2021 - 14:00
Czarni Piece 2 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 15 maja 2021 - 14:00
Brda Rytel 3 - 0 KS Skorzewo 15 maja 2021 - 18:00
vo, na boisku 2-5
Wda Czarna Woda 0 - 0 Jantar Pawłowo 15 maja 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Styna Godziszewo 15 maja 2021 - 16:00
Pauza: GKS Bobowo,
Kolejka 25 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 10 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 22 maja 2021 - 16:00
Styna Godziszewo 5 - 0 Wda Czarna Woda 22 maja 2021 - 18:00
Jantar Pawłowo 0 - 1 GKS Bobowo 22 maja 2021 - 16:00
KS Skorzewo 2 - 1 Czarni Piece 22 maja 2021 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 3 Grom Kleszczewo 23 maja 2021 - 15:00
LKP Nowa Karczma 5 - 0 Szpak Skórcz 23 maja 2021 - 17:00
Santana Wielki Klincz 2 - 3 Sławek Borzechowo 22 maja 2021 - 17:00
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 16 - 26. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (7) 
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 1 Brda Rytel 26 maja 2021 - 19:00
GKS Bobowo 2 - 5 Czarni Piece 16 czerwca 2021 - 18:00
Wda Czarna Woda 1 - 0 Grom Kleszczewo 26 maja 2021 - 18:00
Kolejarz Chojnice 12 - 0 Szpak Skórcz 26 maja 2021 - 18:00
Styna Godziszewo 3 - 0 Sławek Borzechowo 26 maja 2021 - 17:30
Jantar Pawłowo 0 - 1 Santana Wielki Klincz 26 maja 2021 - 17:00
KS Skorzewo 5 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 26 maja 2021 - 18:00
Pauza: LKP Nowa Karczma,
Kolejka 26 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 6 Santana Wielki Klincz 30 maja 2021 - 16:00
Sławek Borzechowo 8 - 1 LKP Nowa Karczma 29 maja 2021 - 16:00
Szpak Skórcz 3 - 5 Nowi Nowa Cerkiew 29 maja 2021 - 17:00
Grom Kleszczewo 0 - 9 KS Skorzewo 29 maja 2021 - 16:00
Brda Rytel 3 - 1 Jantar Pawłowo 29 maja 2021 - 16:00
GKS Bobowo 3 - 6 Styna Godziszewo 29 maja 2021 - 18:00
Wda Czarna Woda 0 - 6 Kolejarz Chojnice 29 maja 2021 - 17:00
Pauza: Czarni Piece,
Kolejka 27 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 5 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 3 czerwca 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 3 - 0 GKS Bobowo 3 czerwca 2021 - 11:00
Styna Godziszewo 3 - 1 Brda Rytel 3 czerwca 2021 - 14:00
Jantar Pawłowo 3 - 3 Czarni Piece 2 czerwca 2021 - 17:00
KS Skorzewo 7 - 0 Szpak Skórcz 3 czerwca 2021 - 18:00
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 3 Sławek Borzechowo 3 czerwca 2021 - 17:00
LKP Nowa Karczma 2 - 0 Santana Wielki Klincz 3 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Grom Kleszczewo,
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 5 LKP Nowa Karczma 6 czerwca 2021 - 16:00
Santana Wielki Klincz 6 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 5 czerwca 2021 - 17:00
Sławek Borzechowo 2 - 1 KS Skorzewo 5 czerwca 2021 - 16:00
Grom Kleszczewo 3 - 1 Jantar Pawłowo 6 czerwca 2021 - 11:00
Czarni Piece 0 - 3 Styna Godziszewo 5 czerwca 2021 - 14:00
Brda Rytel 0 - 4 Kolejarz Chojnice 6 czerwca 2021 - 16:00
GKS Bobowo 2 - 1 Wda Czarna Woda 5 czerwca 2021 - 19:00
Pauza: Szpak Skórcz,
Kolejka 17 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
KS Skorzewo 10 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 9 czerwca 2021 - 18:00
LKP Nowa Karczma 2 - 0 Jantar Pawłowo 9 czerwca 2021 - 19:00
Santana Wielki Klincz 0 - 1 Styna Godziszewo 9 czerwca 2021 - 18:00
Sławek Borzechowo 0 - 2 Kolejarz Chojnice 9 czerwca 2021 - 19:00
Szpak Skórcz 2 - 3 Wda Czarna Woda 9 czerwca 2021 - 17:00
Grom Kleszczewo 2 - 3 GKS Bobowo 9 czerwca 2021 - 18:00
Czarni Piece 2 - 5 Brda Rytel 9 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew,
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS Bobowo 7 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 12 czerwca 2021 - 14:00
Wda Czarna Woda 1 - 4 Brda Rytel 12 czerwca 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Czarni Piece 12 czerwca 2021 - 16:00
Styna Godziszewo 3 - 0 Grom Kleszczewo 12 czerwca 2021 - 18:00
Jantar Pawłowo 5 - 5 Szpak Skórcz 12 czerwca 2021 - 16:00
KS Skorzewo 1 - 0 Santana Wielki Klincz 12 czerwca 2021 - 18:00
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 1 LKP Nowa Karczma 13 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 20 czerwca 2021 - 16:00
LKP Nowa Karczma 2 - 2 KS Skorzewo 20 czerwca 2021 - 18:00
Sławek Borzechowo 2 - 1 Jantar Pawłowo 19 czerwca 2021 - 16:00
Szpak Skórcz 3 - 5 Styna Godziszewo 19 czerwca 2021 - 17:00
Grom Kleszczewo 1 - 4 Kolejarz Chojnice 20 czerwca 2021 - 16:00
Czarni Piece 1 - 6 Wda Czarna Woda 20 czerwca 2021 - 14:00
Brda Rytel 3 - 2 GKS Bobowo 19 czerwca 2021 - 16:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 19 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Skorzewo 6 - 1 Jantar Pawłowo 27 czerwca 2021 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 2 Styna Godziszewo 26 czerwca 2021 - 16:00
LKP Nowa Karczma 4 - 5 Kolejarz Chojnice 27 czerwca 2021 - 17:00
Santana Wielki Klincz 0 - 3 Wda Czarna Woda 26 czerwca 2021 - 18:00
Sławek Borzechowo 0 - 2 GKS Bobowo 26 czerwca 2021 - 16:00
Szpak Skórcz 0 - 1 Brda Rytel 26 czerwca 2021 - 17:00
Grom Kleszczewo 1 - 1 Czarni Piece 26 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 20 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 6 Grom Kleszczewo 30 czerwca 2021 - 18:00
Czarni Piece 3 - 2 Szpak Skórcz 30 czerwca 2021 - 18:00
Brda Rytel 1 - 3 Sławek Borzechowo 30 czerwca 2021 - 18:00
GKS Bobowo 1 - 1 Santana Wielki Klincz 30 czerwca 2021 - 18:00
Wda Czarna Woda 1 - 0 LKP Nowa Karczma 30 czerwca 2021 - 18:00
Kolejarz Chojnice 4 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 30 czerwca 2021 - 18:00
Styna Godziszewo 2 - 1 KS Skorzewo 30 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Jantar Pawłowo, .