Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Chwaszczyno 23 58 19 1 3 71 - 32
2. Akademia Sportowa Pomorze 23 53 17 2 4 149 - 36
3. Start Mrzezino 23 48 16 0 7 61 - 31
4. Solar Władysławowo 23 45 15 0 8 74 - 38
5. OKS Janowo 24 44 14 2 8 93 - 59
6. Sokół Bożepole Wielkie 23 35 11 2 10 60 - 47
7. GOSRiT II Luzino 23 34 10 4 9 41 - 38
8. MKS II Władysławowo 25 33 10 3 12 74 - 75 3 5 1 2 0 5 - 2
9. Eko-Prod Szemud 23 33 10 3 10 47 - 45 3 5 1 2 0 5 - 3
10. Celtic Reda 23 33 10 3 10 42 - 57 2 0 0 0 2 1 - 6
11. Pomorzanin Gdynia 23 32 10 2 11 63 - 52
12. Zatoka Puck 22 16 5 1 16 44 - 89
13. Dragon Bojano 23 13 4 1 18 32 - 83
14. Klif Chłapowo 25 0 0 0 25 16 - 185
15. Kaszubia Starzyno (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał chris328 12.06.2021, 21:07:09
* Kaszubia Starzyno wycofała się z rozgrywek


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 15

Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Celtic Reda 4 - 0 KS Chwaszczyno 9 sierpnia 2020 - 17:00
MKS II Władysławowo 1 - 1 Eko-Prod Szemud 9 sierpnia 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia - Kaszubia Starzyno
Zatoka Puck 0 - 5 Solar Władysławowo 8 sierpnia 2020 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 Start Mrzezino 8 sierpnia 2020 - 15:00
OKS Janowo 1 - 1 GOSRiT II Luzino 8 sierpnia 2020 - 17:00
Klif Chłapowo 0 - 5 Dragon Bojano 2 września 2020 - 17:30
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
GOSRiT II Luzino 3 - 0 Klif Chłapowo 16 sierpnia 2020 - 11:00
Start Mrzezino 2 - 1 OKS Janowo 15 sierpnia 2020 - 17:00
Solar Władysławowo 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 16 sierpnia 2020 - 11:00
Kaszubia Starzyno - Zatoka Puck 15 sierpnia 2020 - 16:00
anulowany, było 2-6
Eko-Prod Szemud 1 - 2 Pomorzanin Gdynia 16 sierpnia 2020 - 12:00
KS Chwaszczyno 5 - 1 MKS II Władysławowo 15 sierpnia 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 13 - 0 Celtic Reda 15 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
MKS II Władysławowo 0 - 7 Akademia Sportowa Pomorze 23 sierpnia 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 2 - 3 KS Chwaszczyno 23 sierpnia 2020 - 19:00
Zatoka Puck 1 - 3 Eko-Prod Szemud 22 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Bożepole Wielkie - Kaszubia Starzyno 22 sierpnia 2020 - 15:00
anulowany, było 4-1
OKS Janowo 2 - 6 Solar Władysławowo 22 sierpnia 2020 - 17:00
Klif Chłapowo 1 - 7 Start Mrzezino 22 sierpnia 2020 - 18:00
Dragon Bojano 0 - 3 GOSRiT II Luzino 22 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Start Mrzezino 6 - 0 Dragon Bojano 26 sierpnia 2020 - 17:00
Solar Władysławowo 9 - 0 Klif Chłapowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Kaszubia Starzyno - OKS Janowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
anulowany, było 1-9
Eko-Prod Szemud 1 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 26 sierpnia 2020 - 18:00
KS Chwaszczyno 2 - 3 Zatoka Puck 26 sierpnia 2020 - 18:30
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Pomorzanin Gdynia 26 sierpnia 2020 - 20:00
Celtic Reda 0 - 3 MKS II Władysławowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Pomorzanin Gdynia 2 - 2 Celtic Reda 30 sierpnia 2020 - 19:00
Zatoka Puck 1 - 5 Akademia Sportowa Pomorze 29 sierpnia 2020 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 KS Chwaszczyno 29 sierpnia 2020 - 15:00
OKS Janowo 3 - 1 Eko-Prod Szemud 29 sierpnia 2020 - 17:00
Klif Chłapowo - Kaszubia Starzyno 29 sierpnia 2020 - 17:00
anulowany, było 2-8
Dragon Bojano 0 - 5 Solar Władysławowo 30 sierpnia 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino 0 - 1 Start Mrzezino 30 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: MKS II Władysławowo,
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Solar Władysławowo 3 - 2 GOSRiT II Luzino 14 listopada 2020 - 13:00
Kaszubia Starzyno - Dragon Bojano 6 września 2020 - 11:00
anulowany, było 1-3
Eko-Prod Szemud 7 - 1 Klif Chłapowo 5 września 2020 - 16:00
KS Chwaszczyno 4 - 2 OKS Janowo 5 września 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 9 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 5 września 2020 - 19:00
Celtic Reda 3 - 2 Zatoka Puck 5 września 2020 - 15:00
MKS II Władysławowo 4 - 3 Pomorzanin Gdynia 6 września 2020 - 11:00
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Zatoka Puck 4 - 3 MKS II Władysławowo 12 września 2020 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Celtic Reda 12 września 2020 - 15:00
OKS Janowo 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 12 września 2020 - 16:00
Klif Chłapowo 1 - 4 KS Chwaszczyno 12 września 2020 - 17:00
Dragon Bojano 0 - 3 Eko-Prod Szemud 13 września 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino - Kaszubia Starzyno 13 września 2020 - 11:00
anulowany, było 5-1
Start Mrzezino 1 - 0 Solar Władysławowo 12 września 2020 - 13:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Kaszubia Starzyno - Start Mrzezino 19 września 2020 - 16:00
anulowany, było 0-6
Eko-Prod Szemud 0 - 2 GOSRiT II Luzino 19 września 2020 - 16:00
KS Chwaszczyno 3 - 0 Dragon Bojano 19 września 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 26 - 1 Klif Chłapowo 19 września 2020 - 19:00
Celtic Reda 0 - 3 OKS Janowo 19 września 2020 - 15:00
MKS II Władysławowo 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 20 września 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 6 - 3 Zatoka Puck 20 września 2020 - 19:00
Pauza: Solar Władysławowo,
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Pomorzanin Gdynia 26 września 2020 - 15:00
OKS Janowo 6 - 4 MKS II Władysławowo 26 września 2020 - 16:00
Klif Chłapowo 1 - 2 Celtic Reda 26 września 2020 - 17:00
Dragon Bojano 0 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 27 września 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino 0 - 4 KS Chwaszczyno 27 września 2020 - 11:00
Start Mrzezino 2 - 1 Eko-Prod Szemud 26 września 2020 - 16:00
Solar Władysławowo - Kaszubia Starzyno 27 września 2020 - 11:00
anulowany, było 3-0vo
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Eko-Prod Szemud 4 - 2 Solar Władysławowo 3 października 2020 - 16:00
KS Chwaszczyno 3 - 0 Start Mrzezino 3 października 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 0 GOSRiT II Luzino 3 października 2020 - 19:00
Celtic Reda 4 - 2 Dragon Bojano 3 października 2020 - 15:00
MKS II Władysławowo 9 - 0 Klif Chłapowo 4 października 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 0 - 2 OKS Janowo 4 października 2020 - 19:00
Zatoka Puck 2 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 3 października 2020 - 16:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
OKS Janowo 9 - 3 Zatoka Puck 10 października 2020 - 15:30
Klif Chłapowo 1 - 10 Pomorzanin Gdynia 10 października 2020 - 17:00
Dragon Bojano 1 - 4 MKS II Władysławowo 11 października 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino 2 - 2 Celtic Reda 22 września 2020 - 17:00
Start Mrzezino 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 10 października 2020 - 11:00
Solar Władysławowo 1 - 2 KS Chwaszczyno 11 października 2020 - 11:00
Kaszubia Starzyno - Eko-Prod Szemud 10 października 2020 - 15:30
anulowany, było 1-3
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
KS Chwaszczyno - Kaszubia Starzyno
Akademia Sportowa Pomorze 6 - 4 Solar Władysławowo 17 października 2020 - 19:00
Celtic Reda 1 - 4 Start Mrzezino 17 października 2020 - 15:00
MKS II Władysławowo 5 - 1 GOSRiT II Luzino 18 października 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 3 - 0 Dragon Bojano 18 października 2020 - 19:00
Zatoka Puck 5 - 2 Klif Chłapowo 17 października 2020 - 15:30
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 4 OKS Janowo 17 października 2020 - 14:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Klif Chłapowo 2 - 9 Sokół Bożepole Wielkie 24 października 2020 - 17:00
Dragon Bojano 1 - 4 Zatoka Puck 25 października 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino 1 - 3 Pomorzanin Gdynia 25 października 2020 - 11:00
Start Mrzezino 4 - 1 MKS II Władysławowo 24 października 2020 - 14:00
Solar Władysławowo 0 - 3 Celtic Reda 25 października 2020 - 11:00
vo, na boisku 4-1
Eko-Prod Szemud 1 - 4 KS Chwaszczyno 25 października 2020 - 14:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, OKS Janowo,
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 7 - 2 Eko-Prod Szemud 31 października 2020 - 19:00
MKS II Władysławowo 1 - 3 Solar Władysławowo 31 października 2020 - 15:00
Pomorzanin Gdynia 4 - 2 Start Mrzezino 30 października 2020 - 20:30
Zatoka Puck 2 - 4 GOSRiT II Luzino 31 października 2020 - 14:00
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Dragon Bojano 31 października 2020 - 14:00
OKS Janowo 13 - 0 Klif Chłapowo 31 października 2020 - 14:00
Pauza: Celtic Reda, KS Chwaszczyno,
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 1 - 4 OKS Janowo 8 listopada 2020 - 11:00
GOSRiT II Luzino 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 8 listopada 2020 - 11:00
Start Mrzezino 5 - 2 Zatoka Puck 7 listopada 2020 - 14:00
Solar Władysławowo 4 - 1 Pomorzanin Gdynia 8 listopada 2020 - 11:00
Eko-Prod Szemud 3 - 1 Celtic Reda 7 listopada 2020 - 13:00
KS Chwaszczyno 2 - 10 Akademia Sportowa Pomorze 8 listopada 2020 - 11:00
Pauza: MKS II Władysławowo, Klif Chłapowo,
Kolejka 21 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
GOSRiT II Luzino 0 - 3 Solar Władysławowo 25 kwietnia 2021 - 17:00
Klif Chłapowo 0 - 1 Eko-Prod Szemud 25 kwietnia 2021 - 14:00
OKS Janowo 1 - 1 KS Chwaszczyno 24 kwietnia 2021 - 14:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 24 kwietnia 2021 - 15:00
Zatoka Puck 1 - 3 Celtic Reda 24 kwietnia 2021 - 17:00
Pomorzanin Gdynia 6 - 3 MKS II Władysławowo 25 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Dragon Bojano, Start Mrzezino,
Kolejka 22 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
MKS II Władysławowo 11 - 0 Zatoka Puck 2 maja 2021 - 15:00
Celtic Reda 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 1 maja 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 7 - 2 OKS Janowo 1 maja 2021 - 19:00
KS Chwaszczyno 9 - 0 Klif Chłapowo 1 maja 2021 - 11:00
Eko-Prod Szemud 2 - 1 Dragon Bojano 30 kwietnia 2021 - 19:00
Solar Władysławowo 0 - 4 Start Mrzezino 2 maja 2021 - 11:00
Pauza: GOSRiT II Luzino, Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 23 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 0 - 1 Eko-Prod Szemud 8 maja 2021 - 17:30
Dragon Bojano 1 - 4 KS Chwaszczyno 8 maja 2021 - 11:00
Klif Chłapowo 1 - 8 Akademia Sportowa Pomorze 9 maja 2021 - 14:00
OKS Janowo 4 - 3 Celtic Reda 8 maja 2021 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 MKS II Władysławowo 8 maja 2021 - 11:00
Zatoka Puck 1 - 3 Pomorzanin Gdynia 8 maja 2021 - 17:00
Pauza: Start Mrzezino, Solar Władysławowo,
Kolejka 18 - 12. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Akademia Sportowa Pomorze 10 - 3 MKS II Władysławowo 12 maja 2021 - 19:00
KS Chwaszczyno 1 - 0 Pomorzanin Gdynia 12 maja 2021 - 18:00
Eko-Prod Szemud 5 - 1 Zatoka Puck 12 maja 2021 - 19:00
Solar Władysławowo 3 - 0 OKS Janowo 12 maja 2021 - 18:00
Start Mrzezino 5 - 0 Klif Chłapowo 12 maja 2021 - 18:00
GOSRiT II Luzino 3 - 0 Dragon Bojano 12 maja 2021 - 18:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie, Celtic Reda,
Kolejka 24 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Gdynia 2 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 16 maja 2021 - 19:00
MKS II Władysławowo 3 - 2 OKS Janowo 16 maja 2021 - 15:00
Celtic Reda 5 - 0 Klif Chłapowo 15 maja 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 13 - 0 Dragon Bojano 15 maja 2021 - 19:00
KS Chwaszczyno 3 - 2 GOSRiT II Luzino 15 maja 2021 - 11:00
Eko-Prod Szemud 4 - 0 Start Mrzezino 15 maja 2021 - 16:00
Pauza: Solar Władysławowo, Zatoka Puck,
Kolejka 25 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Solar Władysławowo 4 - 1 Eko-Prod Szemud 22 maja 2021 - 17:00
Start Mrzezino 0 - 1 KS Chwaszczyno 22 maja 2021 - 16:00
GOSRiT II Luzino 6 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 22 maja 2021 - 17:30
Dragon Bojano 2 - 1 Celtic Reda 22 maja 2021 - 11:00
Klif Chłapowo 0 - 6 MKS II Władysławowo 23 maja 2021 - 14:00
OKS Janowo 7 - 6 Pomorzanin Gdynia 22 maja 2021 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Zatoka Puck 22 maja 2021 - 15:00
Kolejka 16 - 26. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
KS Chwaszczyno 4 - 0 Celtic Reda 26 maja 2021 - 18:00
Eko-Prod Szemud 1 - 1 MKS II Władysławowo 26 maja 2021 - 19:00
Solar Władysławowo 4 - 1 Zatoka Puck 16 maja 2021 - 11:00
Start Mrzezino 4 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 26 maja 2021 - 18:00
GOSRiT II Luzino 4 - 1 OKS Janowo 26 maja 2021 - 18:00
Dragon Bojano 7 - 0 Klif Chłapowo 26 maja 2021 - 19:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 26 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck 0 - 3 OKS Janowo 29 maja 2021 - 17:00
Pomorzanin Gdynia 3 - 0 Klif Chłapowo 30 maja 2021 - 19:00
MKS II Władysławowo 7 - 4 Dragon Bojano 30 maja 2021 - 15:00
Celtic Reda 0 - 0 GOSRiT II Luzino 29 maja 2021 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 0 Start Mrzezino 29 maja 2021 - 19:00
KS Chwaszczyno 4 - 1 Solar Władysławowo 29 maja 2021 - 17:00
Pauza: Eko-Prod Szemud, Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 27 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Solar Władysławowo 5 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 3 czerwca 2021 - 11:00
Start Mrzezino 2 - 3 Celtic Reda 3 czerwca 2021 - 17:00
GOSRiT II Luzino 1 - 1 MKS II Władysławowo 2 czerwca 2021 - 18:00
Dragon Bojano 1 - 1 Pomorzanin Gdynia 3 czerwca 2021 - 17:00
Klif Chłapowo 1 - 5 Zatoka Puck 3 czerwca 2021 - 17:00
OKS Janowo 4 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 3 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: KS Chwaszczyno, Eko-Prod Szemud,
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Bożepole Wielkie 10 - 0 Klif Chłapowo 6 czerwca 2021 - 11:00
Zatoka Puck 2 - 5 Dragon Bojano 5 czerwca 2021 - 19:00
Pomorzanin Gdynia 1 - 2 GOSRiT II Luzino 5 czerwca 2021 - 19:00
MKS II Władysławowo 0 - 4 Start Mrzezino 6 czerwca 2021 - 16:00
Celtic Reda 2 - 1 Solar Władysławowo 5 czerwca 2021 - 13:30
KS Chwaszczyno 3 - 0 Eko-Prod Szemud 3 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, OKS Janowo,
Kolejka 17 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Klif Chłapowo 1 - 3 GOSRiT II Luzino 9 czerwca 2021 - 17:00
OKS Janowo 2 - 3 Start Mrzezino 9 czerwca 2021 - 18:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Solar Władysławowo 9 czerwca 2021 - 18:00
Pomorzanin Gdynia 4 - 3 Eko-Prod Szemud 8 czerwca 2021 - 20:30
MKS II Władysławowo 1 - 3 KS Chwaszczyno 9 czerwca 2021 - 18:00
Celtic Reda 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 9 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Zatoka Puck, Dragon Bojano,
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Eko-Prod Szemud 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 12 czerwca 2021 - 16:00
Solar Władysławowo 5 - 0 MKS II Władysławowo 12 czerwca 2021 - 13:00
Start Mrzezino 1 - 0 Pomorzanin Gdynia 12 czerwca 2021 - 17:00
GOSRiT II Luzino - Zatoka Puck 23 czerwca 2021 - 19:00
Dragon Bojano 1 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 12 czerwca 2021 - 11:00
Klif Chłapowo 3 - 14 OKS Janowo 13 czerwca 2021 - 14:00
Pauza: Celtic Reda, KS Chwaszczyno,
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
OKS Janowo - Dragon Bojano 19 czerwca 2021 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie - GOSRiT II Luzino 19 czerwca 2021 - 16:00
Zatoka Puck - Start Mrzezino 18 czerwca 2021 - 19:00
Pomorzanin Gdynia - Solar Władysławowo 20 czerwca 2021 - 19:00
Celtic Reda - Eko-Prod Szemud 20 czerwca 2021 - 16:00
Akademia Sportowa Pomorze - KS Chwaszczyno 19 czerwca 2021 - 19:00
Pauza: MKS II Władysławowo, Klif Chłapowo,
Kolejka 19 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano - Start Mrzezino 26 czerwca 2021 - 11:00
Klif Chłapowo - Solar Władysławowo 27 czerwca 2021 - 17:00
Sokół Bożepole Wielkie - Eko-Prod Szemud 26 czerwca 2021 - 15:00
Zatoka Puck - KS Chwaszczyno 26 czerwca 2021 - 16:30
Pomorzanin Gdynia - Akademia Sportowa Pomorze 25 czerwca 2021 - 20:30
MKS II Władysławowo - Celtic Reda 27 czerwca 2021 - 14:00
Pauza: OKS Janowo, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 20 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Celtic Reda - Pomorzanin Gdynia 30 czerwca 2021 - 18:00
Akademia Sportowa Pomorze - Zatoka Puck 30 czerwca 2021 - 18:00
KS Chwaszczyno - Sokół Bożepole Wielkie 30 czerwca 2021 - 18:00
Eko-Prod Szemud - OKS Janowo 30 czerwca 2021 - 18:00
Solar Władysławowo - Dragon Bojano 30 czerwca 2021 - 18:00
Start Mrzezino - GOSRiT II Luzino 30 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Klif Chłapowo, MKS II Władysławowo, .