Pomorska Liga Juniorów Młodszych - wiosna - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 1 3 1 0 0 7 - 0
2. Bytovia Bytów 1 3 1 0 0 7 - 0
3. Cartusia Kartuzy 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Gryf Słupsk KS 1 3 1 0 0 2 - 1
5. Lechia Gdańsk 1 1 0 1 0 1 - 1 1 1 0 1 0 1 - 1
6. Bałtyk Gdynia AP 1 1 0 1 0 1 - 1 1 1 0 1 0 1 - 1
7. Gryf Wejherowo 1 1 0 1 0 0 - 0 1 1 0 1 0 0 - 0
8. GTS Pruszcz Gdański 1 1 0 1 0 0 - 0 1 1 0 1 0 0 - 0
9. Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Arka Gdynia SI 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Gryf Tczew MKS 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Jantar Ustka 1 0 0 0 1 1 - 2
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 0 0 0 1 1 - 2
14. Gedania Gdańsk 1 0 0 0 1 0 - 7
15. KP Starogard Gdański 1 0 0 0 1 0 - 7


Kolejka 1 - 8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia SI 18 marca 2020 - 18:30
Lechia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 8 marca 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 marca 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 7 Bytovia Bytów 8 marca 2020 - 16:00
Jantar Ustka 1 - 2 Cartusia Kartuzy 8 marca 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk 7 - 0 Gedania Gdańsk 8 marca 2020 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 0 Gryf Wejherowo 8 marca 2020 - 14:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 2 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 15 marca 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy - Jaguar Gdańsk 15 marca 2020 - 11:00
Bytovia Bytów - Jantar Ustka 15 marca 2020 - 13:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański - KP Starogard Gdański 15 marca 2020 - 12:00
Bałtyk Gdynia AP - Gryf Słupsk KS 14 marca 2020 - 13:00
Arka Gdynia SI - Lechia Gdańsk 14 marca 2020 - 15:00
Gryf Tczew MKS - Chojniczanka Chojnice 14 marca 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 3 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk - Gryf Tczew MKS 21 marca 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS - Arka Gdynia SI 21 marca 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia AP 22 marca 2020 - 13:00
Jantar Ustka - Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 marca 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk - Bytovia Bytów 21 marca 2020 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański - Cartusia Kartuzy 21 marca 2020 - 11:00
Gryf Wejherowo - Gedania Gdańsk 22 marca 2020 - 14:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 4 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy - Gryf Wejherowo 28 marca 2020 - 11:00
Bytovia Bytów - GTS Pruszcz Gdański 29 marca 2020 - 13:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk 29 marca 2020 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP - Jantar Ustka 28 marca 2020 - 15:00
Arka Gdynia SI - KP Starogard Gdański 28 marca 2020 - 13:00
Gryf Tczew MKS - Gryf Słupsk KS 28 marca 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk 29 marca 2020 - 18:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 5 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS - Chojniczanka Chojnice 4 kwietnia 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS 5 kwietnia 2020 - 15:00
Jantar Ustka - Arka Gdynia SI 5 kwietnia 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 4 kwietnia 2020 - 15:00
GTS Pruszcz Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 kwietnia 2020 - 11:00
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 5 kwietnia 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 5 kwietnia 2020 - 15:30
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 6 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Gedania Gdańsk 11 kwietnia 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Wejherowo 11 kwietnia 2020 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP - GTS Pruszcz Gdański 11 kwietnia 2020 - 15:00
Arka Gdynia SI - Jaguar Gdańsk 10 kwietnia 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS - Jantar Ustka 9 kwietnia 2020 - 14:00
Chojniczanka Chojnice - KP Starogard Gdański 8 kwietnia 2020 - 15:00
Lechia Gdańsk - Gryf Słupsk KS 11 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 7 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański - Lechia Gdańsk 19 kwietnia 2020 - 13:00
Jantar Ustka - Chojniczanka Chojnice 18 kwietnia 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk - Gryf Tczew MKS 18 kwietnia 2020 - 12:00
GTS Pruszcz Gdański - Arka Gdynia SI 19 kwietnia 2020 - 11:00
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia AP
Gedania Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 kwietnia 2020 - 15:00
Cartusia Kartuzy - Bytovia Bytów 19 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 8 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy 26 kwietnia 2020 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP - Gedania Gdańsk 26 kwietnia 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI - Gryf Wejherowo 25 kwietnia 2020 - 13:00
Gryf Tczew MKS - GTS Pruszcz Gdański 25 kwietnia 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice - Jaguar Gdańsk 26 kwietnia 2020 - 17:00
Lechia Gdańsk - Jantar Ustka 25 kwietnia 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS - KP Starogard Gdański 25 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 9 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Gryf Słupsk KS 6 maja 2020 - 13:00
Jaguar Gdańsk - Lechia Gdańsk 3 maja 2020 - 10:00
GTS Pruszcz Gdański - Chojniczanka Chojnice 3 maja 2020 - 11:00
Gryf Wejherowo - Gryf Tczew MKS
Gedania Gdańsk - Arka Gdynia SI 3 maja 2020 - 17:00
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia AP 3 maja 2020 - 11:00
Bytovia Bytów - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 maja 2020 - 13:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 10 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Bytovia Bytów 10 maja 2020 - 15:00
Arka Gdynia SI - Cartusia Kartuzy 9 maja 2020 - 15:00
Gryf Tczew MKS - Gedania Gdańsk 9 maja 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice - Gryf Wejherowo 10 maja 2020 - 17:00
Lechia Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 9 maja 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS - Jaguar Gdańsk 9 maja 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański - Jantar Ustka 10 maja 2020 - 13:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 11 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - KP Starogard Gdański 16 maja 2020 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański - Gryf Słupsk KS 16 maja 2020 - 11:00
Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 17 maja 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy - Gryf Tczew MKS 16 maja 2020 - 16:00
Bytovia Bytów - Arka Gdynia SI 16 maja 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia AP 17 maja 2020 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 12 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI - Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 maja 2020 - 15:00
Gryf Tczew MKS - Bytovia Bytów 23 maja 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice - Cartusia Kartuzy 24 maja 2020 - 17:00
Lechia Gdańsk - Gedania Gdańsk 23 maja 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS - Gryf Wejherowo 23 maja 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański - GTS Pruszcz Gdański 24 maja 2020 - 13:00
Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk 23 maja 2020 - 14:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 13 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański - Jantar Ustka 31 maja 2020 - 11:00
Gryf Wejherowo - KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk KS 31 maja 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy - Lechia Gdańsk 30 maja 2020 - 16:00
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 30 maja 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS 31 maja 2020 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP - Arka Gdynia SI 31 maja 2020 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 14 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS - Bałtyk Gdynia AP 6 czerwca 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice - Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 czerwca 2020 - 17:00
Lechia Gdańsk - Bytovia Bytów 7 czerwca 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS - Cartusia Kartuzy 6 czerwca 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk 7 czerwca 2020 - 13:00
Jantar Ustka - Gryf Wejherowo 6 czerwca 2020 - 14:00
Jaguar Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 6 czerwca 2020 - 11:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 15 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo - Jaguar Gdańsk 11 czerwca 2020 - 13:00
Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 11 czerwca 2020 - 13:00
Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański 11 czerwca 2020 - 13:00
Bytovia Bytów - Gryf Słupsk KS 11 czerwca 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Lechia Gdańsk 11 czerwca 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP - Chojniczanka Chojnice 11 czerwca 2020 - 13:00
Arka Gdynia SI - Gryf Tczew MKS 11 czerwca 2020 - 13:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, .