Kolejka 1 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mitech Żywiec |
0 - 1 |
Olimpia Szczecin |
4 sierpnia 2019
4.08 - 11:00 |
GKS Katowice |
1 - 1 |
Czarni Sosnowiec |
3 sierpnia 2019
3.08 - 12:00 |
Górnik Łęczna |
5 - 1 |
SMS Łódź |
2 listopada 2019
2.11 - 12:00 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
2 - 4 |
Medyk Konin |
3 sierpnia 2019
3.08 - 16:30 |
Rolnik Biedrzychowice |
1 - 3 |
AZS UJ Kraków |
4 sierpnia 2019
4.08 - 17:00 |
KKP Bydgoszcz |
0 - 5 |
AZS Wrocław |
4 sierpnia 2019
4.08 - 12:00 |
Kolejka 2 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
3 - 2 |
AZS Wrocław |
11 sierpnia 2019
11.08 - 15:00 |
AZS UJ Kraków |
7 - 0 |
KKP Bydgoszcz |
10 sierpnia 2019
10.08 - 12:00 |
Medyk Konin |
9 - 1 |
Rolnik Biedrzychowice |
10 sierpnia 2019
10.08 - 12:00 |
SMS Łódź |
0 - 2 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
10 sierpnia 2019
10.08 - 12:00 |
Czarni Sosnowiec |
1 - 2 |
Górnik Łęczna |
11 września 2019
11.09 - 16:00 |
Mitech Żywiec |
1 - 2 |
GKS Katowice |
11 sierpnia 2019
11.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Katowice |
7 - 3 |
Olimpia Szczecin |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
Górnik Łęczna |
6 - 0 |
Mitech Żywiec |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
1 - 2 |
Czarni Sosnowiec |
17 sierpnia 2019
17.08 - 12:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
1 - 6 |
SMS Łódź |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
KKP Bydgoszcz |
0 - 4 |
Medyk Konin |
18 sierpnia 2019
18.08 - 12:00 |
AZS Wrocław |
0 - 3 |
AZS UJ Kraków |
18 sierpnia 2019
18.08 - 12:00 |
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
1 - 3 |
AZS UJ Kraków |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Medyk Konin |
2 - 0 |
AZS Wrocław |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
SMS Łódź |
11 - 0 |
KKP Bydgoszcz |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Czarni Sosnowiec |
7 - 0 |
Rolnik Biedrzychowice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Mitech Żywiec |
2 - 4 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
GKS Katowice |
0 - 3 |
Górnik Łęczna |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
6 - 4 |
Olimpia Szczecin |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
1 - 2 |
GKS Katowice |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
1 - 3 |
Mitech Żywiec |
8 września 2019
8.09 - 17:00 |
KKP Bydgoszcz |
0 - 6 |
Czarni Sosnowiec |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
AZS Wrocław |
1 - 3 |
SMS Łódź |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
AZS UJ Kraków |
1 - 2 |
Medyk Konin |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
0 - 5 |
Medyk Konin |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
SMS Łódź |
4 - 0 |
AZS UJ Kraków |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Czarni Sosnowiec |
9 - 1 |
AZS Wrocław |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Mitech Żywiec |
2 - 1 |
KKP Bydgoszcz |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
GKS Katowice |
9 - 0 |
Rolnik Biedrzychowice |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Górnik Łęczna |
3 - 0 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS PWSZ Wałbrzych |
- |
Olimpia Szczecin |
1 kwietnia 2020
1.04 - 16:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
0 - 13 |
Górnik Łęczna |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
KKP Bydgoszcz |
0 - 4 |
GKS Katowice |
21 września 2019
21.09 - 12:00 |
AZS Wrocław |
3 - 0 |
Mitech Żywiec |
21 września 2019
21.09 - 12:00 |
AZS UJ Kraków |
1 - 0 |
Czarni Sosnowiec |
21 września 2019
21.09 - 14:00 |
Medyk Konin |
1 - 1 |
SMS Łódź |
21 września 2019
21.09 - 12:00 |
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
0 - 3 |
SMS Łódź |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Czarni Sosnowiec |
0 - 2 |
Medyk Konin |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Mitech Żywiec |
0 - 2 |
AZS UJ Kraków |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
GKS Katowice |
2 - 1 |
AZS Wrocław |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
Górnik Łęczna |
8 - 0 |
KKP Bydgoszcz |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
7 - 1 |
Rolnik Biedrzychowice |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rolnik Biedrzychowice |
2 - 5 |
Olimpia Szczecin |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
KKP Bydgoszcz |
1 - 1 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
AZS Wrocław |
0 - 4 |
Górnik Łęczna |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
AZS UJ Kraków |
2 - 0 |
GKS Katowice |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
Medyk Konin |
12 - 0 |
Mitech Żywiec |
19 października 2019
19.10 - 11:30 |
SMS Łódź |
0 - 1 |
Czarni Sosnowiec |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
0 - 5 |
Czarni Sosnowiec |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Mitech Żywiec |
1 - 4 |
SMS Łódź |
27 października 2019
27.10 - 12:00 |
GKS Katowice |
3 - 2 |
Medyk Konin |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Górnik Łęczna |
3 - 1 |
AZS UJ Kraków |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
2 - 1 |
AZS Wrocław |
26 października 2019
26.10 - 12:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
0 - 2 |
KKP Bydgoszcz |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KKP Bydgoszcz |
3 - 4 |
Olimpia Szczecin |
17 listopada 2019
17.11 - 12:00 |
AZS Wrocław |
5 - 0 |
Rolnik Biedrzychowice |
17 listopada 2019
17.11 - 12:00 |
AZS UJ Kraków |
3 - 1 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
Medyk Konin |
0 - 3 |
Górnik Łęczna |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
SMS Łódź |
1 - 0 |
GKS Katowice |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Czarni Sosnowiec |
4 - 0 |
Mitech Żywiec |
17 listopada 2019
17.11 - 12:00 |
Kolejka 12 - 29 lutego /1. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
3 - 2 |
Mitech Żywiec |
29 lutego 2020
29.02 - 14:00 |
Czarni Sosnowiec |
4 - 0 |
GKS Katowice |
29 lutego 2020
29.02 - 12:15 |
SMS Łódź |
1 - 1 |
Górnik Łęczna |
29 lutego 2020
29.02 - 12:00 |
Medyk Konin |
0 - 2 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
29 lutego 2020
29.02 - 12:00 |
AZS UJ Kraków |
- |
Rolnik Biedrzychowice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 13:00 |
AZS Wrocław |
1 - 0 |
KKP Bydgoszcz |
29 lutego 2020
29.02 - 12:00 |
Kolejka 13 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS Wrocław |
- |
Olimpia Szczecin |
14 marca 2020
14.03 - 12:00 |
KKP Bydgoszcz |
- |
AZS UJ Kraków |
15 marca 2020
15.03 - 12:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
- |
Medyk Konin |
15 marca 2020
15.03 - 13:00 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
- |
SMS Łódź |
14 marca 2020
14.03 - 12:00 |
Górnik Łęczna |
- |
Czarni Sosnowiec |
14 marca 2020
14.03 - 12:15 |
GKS Katowice |
- |
Mitech Żywiec |
14 marca 2020
14.03 - 13:00 |
Kolejka 14 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
- |
GKS Katowice |
21 marca 2020
21.03 - 11:45 |
Mitech Żywiec |
- |
Górnik Łęczna |
22 marca 2020
22.03 - 13:00 |
Czarni Sosnowiec |
- |
AZS PWSZ Wałbrzych |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
SMS Łódź |
- |
Rolnik Biedrzychowice |
21 marca 2020
21.03 - 12:00 |
Medyk Konin |
- |
KKP Bydgoszcz |
21 marca 2020
21.03 - 12:00 |
AZS UJ Kraków |
- |
AZS Wrocław |
|
Kolejka 15 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AZS UJ Kraków |
- |
Olimpia Szczecin |
|
AZS Wrocław |
- |
Medyk Konin |
28 marca 2020
28.03 - 12:00 |
KKP Bydgoszcz |
- |
SMS Łódź |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
- |
Czarni Sosnowiec |
|
AZS PWSZ Wałbrzych |
- |
Mitech Żywiec |
|
Górnik Łęczna |
- |
GKS Katowice |
28 marca 2020
28.03 - 12:15 |
Kolejka 16 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
- |
Górnik Łęczna |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
GKS Katowice |
- |
AZS PWSZ Wałbrzych |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Mitech Żywiec |
- |
Rolnik Biedrzychowice |
|
Czarni Sosnowiec |
- |
KKP Bydgoszcz |
|
SMS Łódź |
- |
AZS Wrocław |
19 kwietnia 2020
19.04 - 12:00 |
Medyk Konin |
- |
AZS UJ Kraków |
18 kwietnia 2020
18.04 - 12:00 |
Kolejka 17 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Medyk Konin |
- |
Olimpia Szczecin |
25 kwietnia 2020
25.04 - 12:00 |
AZS UJ Kraków |
- |
SMS Łódź |
|
AZS Wrocław |
- |
Czarni Sosnowiec |
25 kwietnia 2020
25.04 - 12:00 |
KKP Bydgoszcz |
- |
Mitech Żywiec |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
- |
GKS Katowice |
|
AZS PWSZ Wałbrzych |
- |
Górnik Łęczna |
|
Kolejka 18 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
- |
AZS PWSZ Wałbrzych |
3 maja 2020
3.05 - 15:00 |
Górnik Łęczna |
- |
Rolnik Biedrzychowice |
2 maja 2020
2.05 - 15:00 |
GKS Katowice |
- |
KKP Bydgoszcz |
|
Mitech Żywiec |
- |
AZS Wrocław |
|
Czarni Sosnowiec |
- |
AZS UJ Kraków |
|
SMS Łódź |
- |
Medyk Konin |
3 maja 2020
3.05 - 12:00 |
Kolejka 19 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SMS Łódź |
- |
Olimpia Szczecin |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
Medyk Konin |
- |
Czarni Sosnowiec |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
AZS UJ Kraków |
- |
Mitech Żywiec |
|
AZS Wrocław |
- |
GKS Katowice |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
KKP Bydgoszcz |
- |
Górnik Łęczna |
10 maja 2020
10.05 - 16:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
- |
AZS PWSZ Wałbrzych |
|
Kolejka 20 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
- |
Rolnik Biedrzychowice |
16 maja 2020
16.05 - 14:00 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
- |
KKP Bydgoszcz |
|
Górnik Łęczna |
- |
AZS Wrocław |
17 maja 2020
17.05 - 16:00 |
GKS Katowice |
- |
AZS UJ Kraków |
17 maja 2020
17.05 - 13:00 |
Mitech Żywiec |
- |
Medyk Konin |
|
Czarni Sosnowiec |
- |
SMS Łódź |
|
Kolejka 21 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Sosnowiec |
- |
Olimpia Szczecin |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
SMS Łódź |
- |
Mitech Żywiec |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
Medyk Konin |
- |
GKS Katowice |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
AZS UJ Kraków |
- |
Górnik Łęczna |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
AZS Wrocław |
- |
AZS PWSZ Wałbrzych |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
KKP Bydgoszcz |
- |
Rolnik Biedrzychowice |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
Kolejka 22 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
- |
KKP Bydgoszcz |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
Rolnik Biedrzychowice |
- |
AZS Wrocław |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
AZS PWSZ Wałbrzych |
- |
AZS UJ Kraków |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
Górnik Łęczna |
- |
Medyk Konin |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
GKS Katowice |
- |
SMS Łódź |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
Mitech Żywiec |
- |
Czarni Sosnowiec |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
|