kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Medyk II Konin |
1 - 1 |
KS Raszyn |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
6 - 1 |
Piastovia Piastów |
18 sierpnia 2019
18.08 - 12:00 |
Praga Warszawa |
2 - 3 |
Polonia Środa Wielkopolska |
17 sierpnia 2019
17.08 - 12:30 |
Ząbkovia Ząbki |
1 - 1 |
Unifreeze Górzno |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
SMS II Łódź |
6 - 0 |
Polonia Poznań |
17 sierpnia 2019
17.08 - 12:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
1 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
25 sierpnia 2019
25.08 - 15:00 |
Polonia Poznań |
1 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
25 sierpnia 2019
25.08 - 14:00 |
Unifreeze Górzno |
1 - 5 |
SMS II Łódź |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 - 1 |
Ząbkovia Ząbki |
25 sierpnia 2019
25.08 - 12:00 |
Piastovia Piastów |
0 - 1 |
Praga Warszawa |
25 sierpnia 2019
25.08 - 16:00 |
Medyk II Konin |
0 - 3 |
Stomil Olsztyn KKP |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn KKP |
3 - 1 |
KS Raszyn |
8 września 2019
8.09 - 12:00 |
Praga Warszawa |
1 - 1 |
Medyk II Konin |
8 września 2019
8.09 - 12:30 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 5 |
Piastovia Piastów |
8 września 2019
8.09 - 13:30 |
SMS II Łódź |
5 - 0 |
Polonia Środa Wielkopolska |
8 września 2019
8.09 - 12:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
2 - 1 |
Unifreeze Górzno |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 1 |
Polonia Poznań |
8 września 2019
8.09 - 12:00 |
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
1 - 0 |
Polonia Poznań |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
Unifreeze Górzno |
3 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Piastovia Piastów |
1 - 6 |
SMS II Łódź |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Medyk II Konin |
0 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
0 - 2 |
Praga Warszawa |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
3 - 1 |
Praga Warszawa |
21 września 2019
21.09 - 19:00 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 3 |
Stomil Olsztyn KKP |
21 września 2019
21.09 - 14:15 |
SMS II Łódź |
2 - 1 |
Medyk II Konin |
21 września 2019
21.09 - 12:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
0 - 2 |
Piastovia Piastów |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 2 |
Polonia Środa Wielkopolska |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Polonia Poznań |
2 - 2 |
Unifreeze Górzno |
21 września 2019
21.09 - 19:00 |
Kolejka 6 - 25. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
3 - 3 |
Unifreeze Górzno |
25 września 2019
25.09 - 18:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
4 - 0 |
Polonia Poznań |
26 września 2019
26.09 - 17:00 |
Piastovia Piastów |
2 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
25 września 2019
25.09 - 16:00 |
Medyk II Konin |
5 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
25 września 2019
25.09 - 16:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
1 - 0 |
SMS II Łódź |
25 września 2019
25.09 - 12:00 |
Praga Warszawa |
6 - 1 |
Ząbkovia Ząbki |
25 września 2019
25.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ząbkovia Ząbki |
2 - 1 |
KS Raszyn |
13 października 2019
13.10 - 18:00 |
SMS II Łódź |
3 - 2 |
Praga Warszawa |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
2 - 1 |
Stomil Olsztyn KKP |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 2 |
Medyk II Konin |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Polonia Poznań |
0 - 3 |
Piastovia Piastów |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Unifreeze Górzno |
2 - 3 |
Polonia Środa Wielkopolska |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
0 - 2 |
Polonia Środa Wielkopolska |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Piastovia Piastów |
2 - 2 |
Unifreeze Górzno |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Medyk II Konin |
7 - 0 |
Polonia Poznań |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
2 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
20 października 2019
20.10 - 12:00 |
Praga Warszawa |
5 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
19 października 2019
19.10 - 12:30 |
Ząbkovia Ząbki |
1 - 6 |
SMS II Łódź |
20 października 2019
20.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 23. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SMS II Łódź |
5 - 1 |
KS Raszyn |
9 listopada 2019
9.11 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
1 - 4 |
Ząbkovia Ząbki |
23 października 2019
23.10 - 17:00 |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
Praga Warszawa |
23 października 2019
23.10 - 17:00 |
Polonia Poznań |
0 - 5 |
Stomil Olsztyn KKP |
23 października 2019
23.10 - 12:00 |
Unifreeze Górzno |
2 - 4 |
Medyk II Konin |
23 października 2019
23.10 - 14:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
1 - 3 |
Piastovia Piastów |
23 października 2019
23.10 - 15:30 |
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
1 - 2 |
Piastovia Piastów |
27 października 2019
27.10 - 18:00 |
Medyk II Konin |
0 - 1 |
Polonia Środa Wielkopolska |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
4 - 2 |
Unifreeze Górzno |
27 października 2019
27.10 - 12:00 |
Praga Warszawa |
2 - 0 |
Polonia Poznań |
27 października 2019
27.10 - 12:30 |
Ząbkovia Ząbki |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
SMS II Łódź |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
27 października 2019
27.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg AP |
0 - 2 |
KS Raszyn |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
SMS II Łódź |
17 listopada 2019
17.11 - 14:00 |
Polonia Poznań |
1 - 5 |
Ząbkovia Ząbki |
17 listopada 2019
17.11 - 14:00 |
Unifreeze Górzno |
0 - 4 |
Praga Warszawa |
17 listopada 2019
17.11 - 12:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
2 - 3 |
Stomil Olsztyn KKP |
17 listopada 2019
17.11 - 12:00 |
Piastovia Piastów |
3 - 2 |
Medyk II Konin |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
- |
Medyk II Konin |
15 marca 2020
15.03 - 12:00 |
Piastovia Piastów |
- |
Stomil Olsztyn KKP |
15 marca 2020
15.03 - 15:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
- |
Praga Warszawa |
15 marca 2020
15.03 - 12:00 |
Unifreeze Górzno |
- |
Ząbkovia Ząbki |
14 marca 2020
14.03 - 12:00 |
Polonia Poznań |
- |
SMS II Łódź |
|
Akademia Piłkarska LG |
- |
Kotwica Kołobrzeg AP |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Kolejka 13 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
- |
KS Raszyn |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
- |
Polonia Poznań |
|
SMS II Łódź |
- |
Unifreeze Górzno |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Polonia Środa Wielkopolska |
|
Praga Warszawa |
- |
Piastovia Piastów |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
- |
Medyk II Konin |
21 marca 2020
21.03 - 19:30 |
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
- |
Stomil Olsztyn KKP |
28 marca 2020
28.03 - 12:00 |
Medyk II Konin |
- |
Praga Warszawa |
29 marca 2020
29.03 - 12:00 |
Piastovia Piastów |
- |
Ząbkovia Ząbki |
29 marca 2020
29.03 - 16:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
- |
SMS II Łódź |
29 marca 2020
29.03 - 12:00 |
Unifreeze Górzno |
- |
Kotwica Kołobrzeg AP |
|
Polonia Poznań |
- |
Akademia Piłkarska LG |
|
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Poznań |
- |
KS Raszyn |
|
Akademia Piłkarska LG |
- |
Unifreeze Górzno |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
- |
Polonia Środa Wielkopolska |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
SMS II Łódź |
- |
Piastovia Piastów |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Medyk II Konin |
|
Praga Warszawa |
- |
Stomil Olsztyn KKP |
19 kwietnia 2020
19.04 - 12:00 |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Praga Warszawa |
- |
KS Raszyn |
25 kwietnia 2020
25.04 - 14:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
- |
Ząbkovia Ząbki |
|
Medyk II Konin |
- |
SMS II Łódź |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Piastovia Piastów |
- |
Kotwica Kołobrzeg AP |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
- |
Akademia Piłkarska LG |
|
Unifreeze Górzno |
- |
Polonia Poznań |
|
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unifreeze Górzno |
- |
KS Raszyn |
|
Polonia Poznań |
- |
Polonia Środa Wielkopolska |
|
Akademia Piłkarska LG |
- |
Piastovia Piastów |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
- |
Medyk II Konin |
3 maja 2020
3.05 - 16:00 |
SMS II Łódź |
- |
Stomil Olsztyn KKP |
3 maja 2020
3.05 - 15:00 |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Praga Warszawa |
|
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
- |
Ząbkovia Ząbki |
9 maja 2020
9.05 - 14:00 |
Praga Warszawa |
- |
SMS II Łódź |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
- |
Kotwica Kołobrzeg AP |
|
Medyk II Konin |
- |
Akademia Piłkarska LG |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
Piastovia Piastów |
- |
Polonia Poznań |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
- |
Unifreeze Górzno |
|
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Środa Wielkopolska |
- |
KS Raszyn |
|
Unifreeze Górzno |
- |
Piastovia Piastów |
|
Polonia Poznań |
- |
Medyk II Konin |
|
Akademia Piłkarska LG |
- |
Stomil Olsztyn KKP |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
- |
Praga Warszawa |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
SMS II Łódź |
- |
Ząbkovia Ząbki |
16 maja 2020
16.05 - 12:00 |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
- |
SMS II Łódź |
24 maja 2020
24.05 - 16:00 |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Kotwica Kołobrzeg AP |
|
Praga Warszawa |
- |
Akademia Piłkarska LG |
24 maja 2020
24.05 - 12:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
- |
Polonia Poznań |
|
Medyk II Konin |
- |
Unifreeze Górzno |
23 maja 2020
23.05 - 15:00 |
Piastovia Piastów |
- |
Polonia Środa Wielkopolska |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piastovia Piastów |
- |
KS Raszyn |
31 maja 2020
31.05 - 16:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
- |
Medyk II Konin |
31 maja 2020
31.05 - 16:00 |
Unifreeze Górzno |
- |
Stomil Olsztyn KKP |
31 maja 2020
31.05 - 16:00 |
Polonia Poznań |
- |
Praga Warszawa |
31 maja 2020
31.05 - 16:00 |
Akademia Piłkarska LG |
- |
Ząbkovia Ząbki |
31 maja 2020
31.05 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
- |
SMS II Łódź |
31 maja 2020
31.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Raszyn |
- |
Kotwica Kołobrzeg AP |
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 |
SMS II Łódź |
- |
Akademia Piłkarska LG |
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Polonia Poznań |
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 |
Praga Warszawa |
- |
Unifreeze Górzno |
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 |
Stomil Olsztyn KKP |
- |
Polonia Środa Wielkopolska |
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 |
Medyk II Konin |
- |
Piastovia Piastów |
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 |
|