Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szarża Krojanty |
4 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Piast Człuchów |
1 - 12 |
Czarni Czarne |
25 września 2019
25.09 - 16:30 |
Lider Rychnowy |
1 - 4 |
Junior Football Academy Przechlewo |
4 września 2019
4.09 - 18:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Bytovia Bytów |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
5 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Pauza: Sparta Konarzyny, |
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 3 |
Sparta Konarzyny |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
9 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
11 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 września 2019
1.09 - 12:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Lider Rychnowy |
11 września 2019
11.09 - 18:00 |
Szarża Krojanty |
2 - 4 |
Piast Człuchów |
18 września 2019
18.09 - 17:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
9 października 2019
9.10 - 16:30 |
Lider Rychnowy |
6 - 0 |
Szarża Krojanty |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 3 |
Czarni Czarne |
7 września 2019
7.09 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 3 |
Junior Football Academy Przechlewo |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Sparta Konarzyny |
0 - 6 |
Bytovia Bytów |
8 września 2019
8.09 - 15:45 |
Pauza: Zawisza Borzytuchom, |
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
9 - 0 |
Sparta Konarzyny |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Czarni Czarne |
6 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Piast Człuchów |
4 - 9 |
Lider Rychnowy |
14 września 2019
14.09 - 10:00 |
Pauza: Bytovia Bytów, |
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Rychnowy |
8 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Piast Człuchów |
3 października 2019
3.10 - 16:30 |
Magic Niezabyszewo |
3 - 3 |
Szarża Krojanty |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
0 - 20 |
Czarni Czarne |
22 września 2019
22.09 - 18:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 9 |
Bytovia Bytów |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Pauza: Junior Football Academy Przechlewo, |
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 11 |
Bytovia Bytów |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
16 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
29 września 2019
29.09 - 12:00 |
Szarża Krojanty |
5 - 2 |
Sparta Konarzyny |
29 września 2019
29.09 - 12:00 |
Piast Człuchów |
4 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
8 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
Pauza: Czarni Czarne, |
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
7 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
5 października 2019
5.10 - 12:00 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 5 |
Lider Rychnowy |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
1 - 9 |
Piast Człuchów |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 7 |
Czarni Czarne |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 1 |
Junior Football Academy Przechlewo |
6 października 2019
6.10 - 13:30 |
Pauza: Szarża Krojanty, |
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 10 |
Junior Football Academy Przechlewo |
16 października 2019
16.10 - 18:30 |
Czarni Czarne |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
5 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
Lider Rychnowy |
5 - 1 |
Sparta Konarzyny |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Pauza: Piast Człuchów, |
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Magic Niezabyszewo |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
2 - 6 |
GTS Czarna Dąbrówka |
19 października 2019
19.10 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 4 |
Piast Człuchów |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
8 - 1 |
Szarża Krojanty |
20 października 2019
20.10 - 13:30 |
Junior Football Academy Przechlewo |
3 - 1 |
Czarni Czarne |
20 października 2019
20.10 - 14:30 |
Pauza: Lider Rychnowy, |
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
26 października 2019
26.10 - 13:30 |
Szarża Krojanty |
0 - 9 |
Junior Football Academy Przechlewo |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Piast Człuchów |
0 - 5 |
Bytovia Bytów |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
12 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Magic Niezabyszewo |
6 - 0 |
Sparta Konarzyny |
27 października 2019
27.10 - 16:00 |
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, |
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Konarzyny |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
3 listopada 2019
3.11 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 listopada 2019
2.11 - 12:00 |
Bytovia Bytów |
4 - 1 |
Lider Rychnowy |
3 listopada 2019
3.11 - 15:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
9 - 1 |
Piast Człuchów |
2 listopada 2019
2.11 - 12:00 |
Czarni Czarne |
14 - 0 |
Szarża Krojanty |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Pauza: Magic Niezabyszewo, |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Szarża Krojanty |
28 marca 2020
28.03 - 14:00 |
Czarni Czarne |
- |
Piast Człuchów |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
- |
Lider Rychnowy |
|
Bytovia Bytów |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
28 marca 2020
28.03 - 13:30 |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Magic Niezabyszewo |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Pauza: Sparta Konarzyny, |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Konarzyny |
- |
Zawisza Borzytuchom |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Magic Niezabyszewo |
- |
Bytovia Bytów |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Junior Football Academy Przechlewo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 12:00 |
Lider Rychnowy |
- |
Czarni Czarne |
|
Piast Człuchów |
- |
Szarża Krojanty |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Piast Człuchów |
|
Szarża Krojanty |
- |
Lider Rychnowy |
|
Czarni Czarne |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
- |
Magic Niezabyszewo |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
- |
Sparta Konarzyny |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Pauza: Zawisza Borzytuchom, |
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Chojniczanka Chojnice |
19 kwietnia 2020
19.04 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
- |
Junior Football Academy Przechlewo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 |
Magic Niezabyszewo |
- |
Czarni Czarne |
22 kwietnia 2020
22.04 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Szarża Krojanty |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
- |
Piast Człuchów |
|
Pauza: Bytovia Bytów, |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Lider Rychnowy |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Piast Człuchów |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Szarża Krojanty |
- |
Magic Niezabyszewo |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
Czarni Czarne |
- |
Sparta Konarzyny |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
- |
Zawisza Borzytuchom |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Pauza: Junior Football Academy Przechlewo, |
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
- |
Chojniczanka Chojnice |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Junior Football Academy Przechlewo |
3 maja 2020
3.05 - 13:00 |
Sparta Konarzyny |
- |
Szarża Krojanty |
3 maja 2020
3.05 - 15:45 |
Magic Niezabyszewo |
- |
Piast Człuchów |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Lider Rychnowy |
|
Pauza: Czarni Czarne, |
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
- |
Magic Niezabyszewo |
|
Piast Człuchów |
- |
Sparta Konarzyny |
|
Czarni Czarne |
- |
Zawisza Borzytuchom |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
- |
Bytovia Bytów |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Pauza: Szarża Krojanty, |
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
- |
Chojniczanka Chojnice |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
- |
Czarni Czarne |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Szarża Krojanty |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Sparta Konarzyny |
- |
Lider Rychnowy |
17 maja 2020
17.05 - 15:45 |
Magic Niezabyszewo |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Pauza: Piast Człuchów, |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Magic Niezabyszewo |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Sparta Konarzyny |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
Piast Człuchów |
- |
Zawisza Borzytuchom |
|
Szarża Krojanty |
- |
Bytovia Bytów |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Czarni Czarne |
- |
Junior Football Academy Przechlewo |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Pauza: Lider Rychnowy, |
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
- |
Chojniczanka Chojnice |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Junior Football Academy Przechlewo |
- |
Szarża Krojanty |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
- |
Piast Człuchów |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Lider Rychnowy |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Sparta Konarzyny |
- |
Magic Niezabyszewo |
|
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, |
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Sparta Konarzyny |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Zawisza Borzytuchom |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Lider Rychnowy |
- |
Bytovia Bytów |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Piast Człuchów |
- |
Junior Football Academy Przechlewo |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Szarża Krojanty |
- |
Czarni Czarne |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Pauza: Magic Niezabyszewo, . |
|