Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Spójnia Sadlinki |
3 - 3 |
Pomezania Malbork |
25 sierpnia 2019
25.08 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
7 - 2 |
Grom Nowy Staw |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 9 |
KS Czernin |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 4 |
Morze Stegna |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Czernin |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Grom Nowy Staw |
4 - 4 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
9 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
30 sierpnia 2019
30.08 - 16:00 |
Pauza: Morze Stegna, |
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
2 - 6 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 4 |
Pomezania Malbork |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Grom Nowy Staw |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 7 |
KP Starogard Gdański |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
KS Czernin |
0 - 2 |
Morze Stegna |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Pauza: Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
Morze Stegna |
15 września 2019
15.09 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
7 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
15 września 2019
15.09 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Pauza: KS Czernin, |
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 12 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 3 |
Pomezania Malbork |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 3 |
Morze Stegna |
20 września 2019
20.09 - 16:30 |
KS Czernin |
1 - 7 |
KP Starogard Gdański |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
1 - 2 |
KS Czernin |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 2 |
Morze Stegna |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 2 |
Olimpia Sztum |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
14 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
29 września 2019
29.09 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 3 |
Morze Stegna |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
KS Czernin |
1 - 5 |
Pomezania Malbork |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
15 - 1 |
Grom Nowy Staw |
6 października 2019
6.10 - 13:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
2 - 4 |
KP Starogard Gdański |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 0 |
KS Czernin |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
4 - 8 |
Morze Stegna |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
Olimpia Sztum |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
8 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 6 |
Morze Stegna |
19 października 2019
19.10 - 11:30 |
KS Czernin |
2 - 6 |
Spójnia Sadlinki |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
1 - 10 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
24 października 2019
24.10 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 7 |
KP Starogard Gdański |
27 października 2019
27.10 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
KS Czernin |
26 października 2019
26.10 - 11:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 3 |
Morze Stegna |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 2 |
Olimpia Sztum |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 8 |
Morze Stegna |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
KS Czernin |
1 - 7 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
7 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 5 |
Spójnia Sadlinki |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
- |
Spójnia Sadlinki |
|
Grom Nowy Staw |
- |
Rodło Kwidzyn |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
KS Czernin |
- |
Błękitni Stare Pole |
29 marca 2020
29.03 - 12:00 |
Morze Stegna |
- |
Olimpia Sztum |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
- |
KS Czernin |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
- |
KP Starogard Gdański |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
Grom Nowy Staw |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
- |
Pomezania Malbork |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 kwietnia 2020
5.04 - 12:00 |
Pauza: Morze Stegna, |
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
Rodło Kwidzyn |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Grom Nowy Staw |
- |
Błękitni Stare Pole |
|
KP Starogard Gdański |
- |
Olimpia Sztum |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:45 |
Morze Stegna |
- |
KS Czernin |
|
Pauza: Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morze Stegna |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Olimpia Sztum |
- |
Grom Nowy Staw |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
- |
Pomezania Malbork |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
- |
Spójnia Sadlinki |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Pauza: KS Czernin, |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Spójnia Sadlinki |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
25 kwietnia 2020
25.04 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
Błękitni Stare Pole |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
- |
Olimpia Sztum |
|
Morze Stegna |
- |
Grom Nowy Staw |
|
KP Starogard Gdański |
- |
KS Czernin |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Czernin |
- |
Grom Nowy Staw |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
Morze Stegna |
- |
Pomezania Malbork |
|
Olimpia Sztum |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
- |
Spójnia Sadlinki |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
Rodło Kwidzyn |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
- |
Błękitni Stare Pole |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
- |
Olimpia Sztum |
10 maja 2020
10.05 - 12:00 |
Morze Stegna |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pomezania Malbork |
- |
KS Czernin |
|
Grom Nowy Staw |
- |
KP Starogard Gdański |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
- |
Pomezania Malbork |
16 maja 2020
16.05 - 13:00 |
KS Czernin |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Morze Stegna |
- |
Spójnia Sadlinki |
|
Olimpia Sztum |
- |
Rodło Kwidzyn |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Pauza: Grom Nowy Staw, |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Morze Stegna |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
Spójnia Sadlinki |
- |
KS Czernin |
24 maja 2020
24.05 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
KP Starogard Gdański |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
- |
Grom Nowy Staw |
|
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
Grom Nowy Staw |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
- |
Spójnia Sadlinki |
30 maja 2020
30.05 - 13:00 |
KS Czernin |
- |
Rodło Kwidzyn |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Morze Stegna |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Olimpia Sztum |
- |
Błękitni Stare Pole |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morze Stegna |
- |
Błękitni Stare Pole |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
KS Czernin |
7 czerwca 2020
7.06 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
- |
KP Starogard Gdański |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
- |
Grom Nowy Staw |
7 czerwca 2020
7.06 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
Pomezania Malbork |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Pauza: Olimpia Sztum, . |
|