Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
Szargan Somonino |
31 sierpnia 2019
31.08 - 12:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
1 września 2019
1.09 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
13 - 0 |
Tęcza Brusy |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 11 |
FC Gowidlino |
11 września 2019
11.09 - 18:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Brusy |
2 - 0 |
GKS Przodkowo |
17 września 2019
17.09 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 8 |
Radunia II Stężyca |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Szargan Somonino |
6 - 0 |
Sokół Ełganowo |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
0 - 6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
Radunia II Stężyca |
11 - 0 |
Szargan Somonino |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
Tęcza Brusy |
25 września 2019
25.09 - 16:30 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
4 - 2 |
FC Gowidlino |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Szargan Somonino |
3 - 0 |
GKS Przodkowo |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 5 |
Radunia II Stężyca |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Sokół Ełganowo |
20 września 2019
20.09 - 19:00 |
Pauza: Tęcza Brusy, |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia II Stężyca |
6 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
FC Gowidlino |
2 - 3 |
Szargan Somonino |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
28 września 2019
28.09 - 12:00 |
Pauza: Sokół Ełganowo, |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
8 - 0 |
Tęcza Brusy |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
FC Gowidlino |
6 października 2019
6.10 - 20:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
GKS Przodkowo |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 4 |
Radunia II Stężyca |
6 października 2019
6.10 - 13:00 |
Pauza: Borowiak Czersk, |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
0 - 0 |
Sokół Ełganowo |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Tęcza Brusy |
0 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 3 |
Szargan Somonino |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Pauza: Radunia II Stężyca, |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
GTS II Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
Tęcza Brusy |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 8 |
FC Gowidlino |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
11 - 0 |
GKS Przodkowo |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Pauza: Szargan Somonino, |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
2 - 7 |
Radunia II Stężyca |
26 października 2019
26.10 - 16:00 |
Tęcza Brusy |
4 - 2 |
Sokół Ełganowo |
26 października 2019
26.10 - 12:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 4 |
GTS II Pruszcz Gdański |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Szargan Somonino |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Pauza: GKS Przodkowo, |
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
- |
GTS II Pruszcz Gdański |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
- |
Sokół Ełganowo |
29 marca 2020
29.03 - 13:30 |
Tęcza Brusy |
- |
Radunia II Stężyca |
29 marca 2020
29.03 - 12:00 |
FC Gowidlino |
- |
GKS Przodkowo |
|
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
- |
Tęcza Brusy |
|
Radunia II Stężyca |
- |
Borowiak Czersk |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Sokół Ełganowo |
- |
Szargan Somonino |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Sokół Ełganowo |
11 kwietnia 2020
11.04 - 14:00 |
Szargan Somonino |
- |
Radunia II Stężyca |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
- |
GKS Przodkowo |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:30 |
Tęcza Brusy |
- |
FC Gowidlino |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:30 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
- |
Borowiak Czersk |
|
GKS Przodkowo |
- |
Szargan Somonino |
|
Radunia II Stężyca |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
- |
GTS II Pruszcz Gdański |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Pauza: Tęcza Brusy, |
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
- |
Radunia II Stężyca |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
GKS Przodkowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Szargan Somonino |
- |
FC Gowidlino |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
- |
Tęcza Brusy |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:30 |
Pauza: Sokół Ełganowo, |
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Brusy |
- |
Szargan Somonino |
3 maja 2020
3.05 - 12:00 |
FC Gowidlino |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Przodkowo |
- |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
Radunia II Stężyca |
- |
Sokół Ełganowo |
2 maja 2020
2.05 - 13:00 |
Pauza: Borowiak Czersk, |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
- |
GKS Przodkowo |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
- |
FC Gowidlino |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Tęcza Brusy |
10 maja 2020
10.05 - 15:00 |
Szargan Somonino |
- |
Borowiak Czersk |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Pauza: Radunia II Stężyca, |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
16 maja 2020
16.05 - 13:30 |
Tęcza Brusy |
- |
GTS II Pruszcz Gdański |
16 maja 2020
16.05 - 12:00 |
FC Gowidlino |
- |
Sokół Ełganowo |
|
GKS Przodkowo |
- |
Radunia II Stężyca |
|
Pauza: Szargan Somonino, |
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia II Stężyca |
- |
FC Gowidlino |
23 maja 2020
23.05 - 18:00 |
Sokół Ełganowo |
- |
Tęcza Brusy |
24 maja 2020
24.05 - 13:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
- |
Borowiak Czersk |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Szargan Somonino |
|
Pauza: GKS Przodkowo, . |
|