Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
4 - 1 |
Jedynka Reda |
17 sierpnia 2019
17.08 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 9 |
Arka Gdynia SI |
25 września 2019
25.09 - 18:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 0 |
Borowiak Czersk |
18 sierpnia 2019
18.08 - 18:00 |
Radunia Stężyca |
9 - 1 |
DSPN Kwidzyn |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
21 sierpnia 2019
21.08 - 18:00 |
Jantar Ustka |
7 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
18 sierpnia 2019
18.08 - 12:30 |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 4 |
Gryf Wejherowo |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 7 |
Jantar Ustka |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
3 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 9 |
Radunia Stężyca |
25 sierpnia 2019
25.08 - 12:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
U-2 Bytów |
2 - 4 |
Gedania Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Jedynka Reda |
1 września 2019
1.09 - 15:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 1 |
U-2 Bytów |
28 sierpnia 2019
28.08 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
2 - 5 |
Arka Gdynia SI |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
11 - 0 |
Borowiak Czersk |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Jantar Ustka |
6 - 2 |
DSPN Kwidzyn |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
6 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
31 sierpnia 2019
31.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
4 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
0 - 5 |
Gryf Wejherowo |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 6 |
Jantar Ustka |
7 września 2019
7.09 - 14:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
U-2 Bytów |
0 - 6 |
Radunia Stężyca |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
8 września 2019
8.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 2 |
Jedynka Reda |
15 września 2019
15.09 - 09:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
14 września 2019
14.09 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
U-2 Bytów |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Arka Gdynia SI |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Gryf Wejherowo |
12 - 0 |
Borowiak Czersk |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
5 - 0 |
DSPN Kwidzyn |
14 września 2019
14.09 - 15:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
8 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
3 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 7 |
Jaguar Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 14:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
U-2 Bytów |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
8 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
21 września 2019
21.09 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 października 2019
1.10 - 18:00 |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
Jedynka Reda |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
28 września 2019
28.09 - 13:30 |
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
U-2 Bytów |
29 września 2019
29.09 - 12:30 |
Arka Gdynia SI |
4 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
23 października 2019
23.10 - 20:15 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Borowiak Czersk |
28 września 2019
28.09 - 14:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 3 |
DSPN Kwidzyn |
28 września 2019
28.09 - 13:30 |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
2 - 1 |
DSPN Kwidzyn |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
U-2 Bytów |
0 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
6 października 2019
6.10 - 19:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
5 października 2019
5.10 - 18:00 |
Radunia Stężyca |
9 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Jedynka Reda |
9 października 2019
9.10 - 18:30 |
Jantar Ustka |
0 - 6 |
Radunia Stężyca |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
12 października 2019
12.10 - 15:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
U-2 Bytów |
13 października 2019
13.10 - 16:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 4 |
Arka Gdynia SI |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
14 - 1 |
Borowiak Czersk |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
10 - 0 |
Borowiak Czersk |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 0 |
DSPN Kwidzyn |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
U-2 Bytów |
1 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
18 października 2019
18.10 - 17:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
17 listopada 2019
17.11 - 18:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 4 |
Jantar Ustka |
19 października 2019
19.10 - 13:30 |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
4 - 2 |
Jedynka Reda |
11 listopada 2019
11.11 - 12:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
26 października 2019
26.10 - 10:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 0 |
Radunia Stężyca |
26 października 2019
26.10 - 15:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 8 |
Akademia Sportowa Pomorze |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
DSPN Kwidzyn |
0 - 0 |
U-2 Bytów |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 12 |
Arka Gdynia SI |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
1 - 4 |
Arka Gdynia SI |
31 października 2019
31.10 - 17:00 |
U-2 Bytów |
3 - 1 |
Borowiak Czersk |
2 listopada 2019
2.11 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
DSPN Kwidzyn |
2 listopada 2019
2.11 - 15:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
3 listopada 2019
3.11 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
11 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 6 |
Jaguar Gdańsk |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Jantar Ustka |
5 - 1 |
Gryf Wejherowo |
17 listopada 2019
17.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
9 listopada 2019
9.11 - 10:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 2 |
Jantar Ustka |
9 listopada 2019
9.11 - 15:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
DSPN Kwidzyn |
1 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 7 |
Gedania Gdańsk |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
4 - 2 |
U-2 Bytów |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
- |
U-2 Bytów |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
- |
Gedania Gdańsk |
17 marca 2020
17.03 - 15:30 |
Borowiak Czersk |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 kwietnia 2020
1.04 - 16:00 |
DSPN Kwidzyn |
- |
Radunia Stężyca |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Chojniczanka Chojnice |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Jantar Ustka |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Gryf Wejherowo |
15 marca 2020
15.03 - 16:00 |
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
- |
Jedynka Reda |
21 marca 2020
21.03 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
22 marca 2020
22.03 - 11:00 |
Jantar Ustka |
- |
Gryf Tczew MKS |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
DSPN Kwidzyn |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
- |
Borowiak Czersk |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Arka Gdynia SI |
22 marca 2020
22.03 - 18:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
U-2 Bytów |
22 marca 2020
22.03 - 13:00 |
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
- |
Gedania Gdańsk |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
U-2 Bytów |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
Arka Gdynia SI |
- |
Radunia Stężyca |
28 marca 2020
28.03 - 13:30 |
Borowiak Czersk |
- |
Chojniczanka Chojnice |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
- |
Jantar Ustka |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Gryf Wejherowo |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Jaguar Gdańsk |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Jedynka Reda |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Gryf Tczew MKS |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
- |
DSPN Kwidzyn |
|
Jantar Ustka |
- |
Borowiak Czersk |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Arka Gdynia SI |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
- |
U-2 Bytów |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Gedania Gdańsk |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:30 |
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
Radunia Stężyca |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
U-2 Bytów |
- |
Chojniczanka Chojnice |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Arka Gdynia SI |
- |
Jantar Ustka |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:30 |
Borowiak Czersk |
- |
Gryf Wejherowo |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
- |
Jaguar Gdańsk |
|
Gryf Tczew MKS |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
- |
Jedynka Reda |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
DSPN Kwidzyn |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Borowiak Czersk |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
- |
Arka Gdynia SI |
|
Jantar Ustka |
- |
U-2 Bytów |
18 kwietnia 2020
18.04 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Gedania Gdańsk |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Radunia Stężyca |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:15 |
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
- |
Radunia Stężyca |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Chojniczanka Chojnice |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:15 |
Gedania Gdańsk |
- |
Jantar Ustka |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:30 |
U-2 Bytów |
- |
Gryf Wejherowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 12:30 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Arka Gdynia SI |
25 kwietnia 2020
25.04 - 19:00 |
Borowiak Czersk |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
- |
Gryf Tczew MKS |
|
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN Kwidzyn |
- |
Jedynka Reda |
|
Gryf Tczew MKS |
- |
Borowiak Czersk |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Arka Gdynia SI |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
U-2 Bytów |
3 maja 2020
3.05 - 12:00 |
Gryf Wejherowo |
- |
Gedania Gdańsk |
|
Jantar Ustka |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Radunia Stężyca |
3 maja 2020
3.05 - 13:30 |
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
- |
Chojniczanka Chojnice |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
- |
Jantar Ustka |
9 maja 2020
9.05 - 13:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Gryf Wejherowo |
9 maja 2020
9.05 - 18:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
Jaguar Gdańsk |
10 maja 2020
10.05 - 15:15 |
U-2 Bytów |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
- |
Gryf Tczew MKS |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
Borowiak Czersk |
- |
DSPN Kwidzyn |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
- |
Jedynka Reda |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
- |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf Tczew MKS |
- |
U-2 Bytów |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Gedania Gdańsk |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
16 maja 2020
16.05 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
- |
Radunia Stężyca |
|
Jantar Ustka |
- |
Chojniczanka Chojnice |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
- |
Jantar Ustka |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Gryf Wejherowo |
23 maja 2020
23.05 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
- |
Jaguar Gdańsk |
23 maja 2020
23.05 - 13:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
23 maja 2020
23.05 - 16:15 |
Gedania Gdańsk |
- |
Gryf Tczew MKS |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
U-2 Bytów |
- |
DSPN Kwidzyn |
23 maja 2020
23.05 - 13:30 |
Arka Gdynia SI |
- |
Borowiak Czersk |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
- |
Jedynka Reda |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
- |
U-2 Bytów |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
- |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf Tczew MKS |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Radunia Stężyca |
|
Jaguar Gdańsk |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf Wejherowo |
- |
Jantar Ustka |
|
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
- |
Jedynka Reda |
|
Jantar Ustka |
- |
Jaguar Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
- |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 czerwca 2020
7.06 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
- |
Gryf Tczew MKS |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
DSPN Kwidzyn |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:15 |
Gedania Gdańsk |
- |
Borowiak Czersk |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
U-2 Bytów |
- |
Arka Gdynia SI |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
|