Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 11 31 10 1 0 41 - 9
2. KP Starogard Gdański 11 30 10 0 1 64 - 6
3. Chojniczanka Chojnice 11 25 8 1 2 50 - 25
4. Olimpic Gdańsk 11 21 7 0 4 38 - 31
5. Gryf Wejherowo 11 19 6 1 4 38 - 28
6. GOSRiT Luzino 11 18 6 0 5 39 - 34
7. TeamSpirit Gdańsk 11 13 4 1 6 33 - 42
8. Wierzyca Pelplin 11 11 3 2 6 29 - 43
9. KS Bruskowo Wielkie 11 7 2 1 8 12 - 44 1 3 1 0 0 3 - 0
10. Sztorm Kosakowo 11 7 2 1 8 18 - 38 1 0 0 0 1 0 - 3
11. Gryf Słupsk KS 11 6 2 0 9 15 - 57
12. Skotawia Dębnica Kaszubska 11 4 0 4 7 4 - 24
13. Orliki Stary Dzierzgoń (*) 0 0 0 0 0 0 - 0


Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
TeamSpirit Gdańsk 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia 2019 - 11:00
Sztorm Kosakowo 6 - 3 Gryf Wejherowo 17 sierpnia 2019 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 KS Bruskowo Wielkie 18 września 2019 - 17:00
Orliki Stary Dzierzgoń - KP Starogard Gdański 17 sierpnia 2019 - 17:00
anulowany, było 1-7
Olimpic Gdańsk 5 - 0 Gryf Słupsk KS 18 sierpnia 2019 - 11:00
Bałtyk Gdynia 7 - 1 GOSRiT Luzino 17 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 0 - 2 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia 2019 - 11:00
KP Starogard Gdański 7 - 2 Olimpic Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 13:00
KS Bruskowo Wielkie - Orliki Stary Dzierzgoń 24 sierpnia 2019 - 13:00
anulowany, było 0-4
Gryf Wejherowo 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 24 sierpnia 2019 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Sztorm Kosakowo 25 sierpnia 2019 - 11:00
Wierzyca Pelplin 5 - 6 TeamSpirit Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 0 - 1 Wierzyca Pelplin 1 września 2019 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 31 sierpnia 2019 - 12:00
Orliki Stary Dzierzgoń - Gryf Wejherowo 31 sierpnia 2019 - 16:00
anulowany, było 1-2
Olimpic Gdańsk 5 - 2 KS Bruskowo Wielkie 1 września 2019 - 13:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 KP Starogard Gdański 1 września 2019 - 15:00
GOSRiT Luzino 5 - 1 Gryf Słupsk KS 1 września 2019 - 16:00
Pauza: TeamSpirit Gdańsk,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 7 - 0 GOSRiT Luzino 8 września 2019 - 13:00
KS Bruskowo Wielkie 0 - 2 Bałtyk Gdynia 7 września 2019 - 13:00
Gryf Wejherowo 4 - 1 Olimpic Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
Chojniczanka Chojnice - Orliki Stary Dzierzgoń 8 września 2019 - 11:00
anulowany, było 11-0
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 września 2019 - 17:30
TeamSpirit Gdańsk 3 - 1 Sztorm Kosakowo 8 września 2019 - 19:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 2 TeamSpirit Gdańsk 14 września 2019 - 12:00
Orliki Stary Dzierzgoń - Wierzyca Pelplin 13 września 2019 - 17:30
anulowany, było 1-5
Olimpic Gdańsk 1 - 5 Chojniczanka Chojnice 14 września 2019 - 19:00
Bałtyk Gdynia 8 - 1 Gryf Wejherowo 18 września 2019 - 16:00
GOSRiT Luzino 4 - 0 KS Bruskowo Wielkie 15 września 2019 - 15:00
Gryf Słupsk KS 1 - 11 KP Starogard Gdański 14 września 2019 - 13:00
Pauza: Sztorm Kosakowo,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Bruskowo Wielkie 4 - 3 Gryf Słupsk KS 21 września 2019 - 13:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 GOSRiT Luzino 21 września 2019 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Bałtyk Gdynia 21 września 2019 - 11:00
Wierzyca Pelplin 4 - 5 Olimpic Gdańsk 21 września 2019 - 10:30
TeamSpirit Gdańsk - Orliki Stary Dzierzgoń 22 września 2019 - 18:00
anulowany, było 4-1
Sztorm Kosakowo 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 21 września 2019 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpic Gdańsk 4 - 0 TeamSpirit Gdańsk 29 września 2019 - 17:00
Bałtyk Gdynia 5 - 1 Wierzyca Pelplin 29 września 2019 - 19:00
GOSRiT Luzino 3 - 5 Chojniczanka Chojnice 29 września 2019 - 15:00
Gryf Słupsk KS 1 - 3 Gryf Wejherowo 28 września 2019 - 13:00
KP Starogard Gdański 3 - 0 KS Bruskowo Wielkie 29 września 2019 - 13:00
Pauza: Sztorm Kosakowo, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 0 - 2 KP Starogard Gdański 30 października 2019 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 10 - 0 Gryf Słupsk KS 6 października 2019 - 14:30
Wierzyca Pelplin 1 - 6 GOSRiT Luzino 6 października 2019 - 13:30
TeamSpirit Gdańsk 2 - 4 Bałtyk Gdynia 6 października 2019 - 18:00
Sztorm Kosakowo 2 - 3 Olimpic Gdańsk 6 października 2019 - 11:00
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, KS Bruskowo Wielkie,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpic Gdańsk 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 października 2019 - 19:00
Bałtyk Gdynia 5 - 0 Sztorm Kosakowo 12 października 2019 - 11:00
GOSRiT Luzino 6 - 3 TeamSpirit Gdańsk 12 października 2019 - 13:00
Gryf Słupsk KS 1 - 4 Wierzyca Pelplin 12 października 2019 - 11:00
KP Starogard Gdański 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 13 października 2019 - 13:00
KS Bruskowo Wielkie 0 - 7 Gryf Wejherowo 12 października 2019 - 13:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 8 - 0 KS Bruskowo Wielkie 20 października 2019 - 14:00
Wierzyca Pelplin 0 - 9 KP Starogard Gdański 20 października 2019 - 13:30
TeamSpirit Gdańsk 10 - 0 Gryf Słupsk KS 20 października 2019 - 15:00
Sztorm Kosakowo 1 - 5 GOSRiT Luzino 20 października 2019 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Bałtyk Gdynia 19 października 2019 - 13:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, Gryf Wejherowo,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 4 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 26 października 2019 - 15:00
Gryf Słupsk KS 6 - 2 Sztorm Kosakowo 26 października 2019 - 11:00
KP Starogard Gdański 5 - 0 TeamSpirit Gdańsk 27 października 2019 - 13:00
KS Bruskowo Wielkie 2 - 6 Wierzyca Pelplin 27 października 2019 - 11:00
Gryf Wejherowo 3 - 5 Chojniczanka Chojnice 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin 3 - 3 Gryf Wejherowo 3 listopada 2019 - 11:00
TeamSpirit Gdańsk 6 - 1 KS Bruskowo Wielkie 16 listopada 2019 - 13:00
Sztorm Kosakowo 0 - 6 KP Starogard Gdański 2 listopada 2019 - 14:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 Gryf Słupsk KS 3 listopada 2019 - 13:00
Olimpic Gdańsk 2 - 3 Bałtyk Gdynia 27 października 2019 - 17:00
Pauza: GOSRiT Luzino, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 4 - 7 Olimpic Gdańsk 9 listopada 2019 - 13:00
KP Starogard Gdański 6 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 10 listopada 2019 - 13:00
KS Bruskowo Wielkie 3 - 0 Sztorm Kosakowo 9 listopada 2019 - 13:00
vo, niestawienie się na zawody
Gryf Wejherowo 10 - 0 TeamSpirit Gdańsk 9 listopada 2019 - 10:30
Chojniczanka Chojnice 6 - 4 Wierzyca Pelplin 9 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - TeamSpirit Gdańsk 5 kwietnia 2020 - 16:00
Gryf Wejherowo - Sztorm Kosakowo
KS Bruskowo Wielkie - Skotawia Dębnica Kaszubska 25 kwietnia 2020 - 13:00
Gryf Słupsk KS - Olimpic Gdańsk 14 marca 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino - Bałtyk Gdynia
Pauza: KP Starogard Gdański, Wierzyca Pelplin,
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk KS
Olimpic Gdańsk - KP Starogard Gdański
Skotawia Dębnica Kaszubska - Gryf Wejherowo 21 marca 2020 - 14:00
Sztorm Kosakowo - Chojniczanka Chojnice
TeamSpirit Gdańsk - Wierzyca Pelplin 22 marca 2020 - 16:00
Pauza: KS Bruskowo Wielkie, GOSRiT Luzino,
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Sztorm Kosakowo
Chojniczanka Chojnice - Skotawia Dębnica Kaszubska 28 marca 2020 - 11:00
KS Bruskowo Wielkie - Olimpic Gdańsk 28 marca 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
Gryf Słupsk KS - GOSRiT Luzino 28 marca 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Wejherowo, TeamSpirit Gdańsk,
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino - KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia - KS Bruskowo Wielkie
Olimpic Gdańsk - Gryf Wejherowo 5 kwietnia 2020 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Wierzyca Pelplin
Sztorm Kosakowo - TeamSpirit Gdańsk
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
TeamSpirit Gdańsk - Skotawia Dębnica Kaszubska 11 kwietnia 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice - Olimpic Gdańsk 8 kwietnia 2020 - 17:30
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia
KS Bruskowo Wielkie - GOSRiT Luzino 8 kwietnia 2020 - 16:00
KP Starogard Gdański - Gryf Słupsk KS
Pauza: Wierzyca Pelplin, Sztorm Kosakowo,
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS - KS Bruskowo Wielkie 18 kwietnia 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino - Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia - Chojniczanka Chojnice
Olimpic Gdańsk - Wierzyca Pelplin 19 kwietnia 2020 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Sztorm Kosakowo
Pauza: TeamSpirit Gdańsk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
TeamSpirit Gdańsk - Olimpic Gdańsk 26 kwietnia 2020 - 12:00
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia
Chojniczanka Chojnice - GOSRiT Luzino 25 kwietnia 2020 - 14:00
Gryf Wejherowo - Gryf Słupsk KS
KS Bruskowo Wielkie - KP Starogard Gdański
Pauza: Sztorm Kosakowo, Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański - Gryf Wejherowo
Gryf Słupsk KS - Chojniczanka Chojnice 2 maja 2020 - 13:30
GOSRiT Luzino - Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia - TeamSpirit Gdańsk
Olimpic Gdańsk - Sztorm Kosakowo
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, KS Bruskowo Wielkie,
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Olimpic Gdańsk 9 maja 2020 - 12:00
Sztorm Kosakowo - Bałtyk Gdynia
TeamSpirit Gdańsk - GOSRiT Luzino 10 maja 2020 - 19:00
Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk KS
Chojniczanka Chojnice - KP Starogard Gdański
Gryf Wejherowo - KS Bruskowo Wielkie
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Bruskowo Wielkie - Chojniczanka Chojnice 16 maja 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk KS - TeamSpirit Gdańsk 16 maja 2020 - 11:00
GOSRiT Luzino - Sztorm Kosakowo
Bałtyk Gdynia - Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Olimpic Gdańsk, Gryf Wejherowo,
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - GOSRiT Luzino 23 maja 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo - Gryf Słupsk KS
TeamSpirit Gdańsk - KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin - KS Bruskowo Wielkie
Chojniczanka Chojnice - Gryf Wejherowo 23 maja 2020 - 16:30
Pauza: Bałtyk Gdynia, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo - Wierzyca Pelplin
KS Bruskowo Wielkie - TeamSpirit Gdańsk 30 maja 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański - Sztorm Kosakowo
Gryf Słupsk KS - Skotawia Dębnica Kaszubska 30 maja 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia - Olimpic Gdańsk
Pauza: GOSRiT Luzino, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 26 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpic Gdańsk - GOSRiT Luzino 6 czerwca 2020 - 13:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - KP Starogard Gdański
Sztorm Kosakowo - KS Bruskowo Wielkie 6 czerwca 2020 - 13:00
TeamSpirit Gdańsk - Gryf Wejherowo 6 czerwca 2020 - 13:00
Wierzyca Pelplin - Chojniczanka Chojnice 6 czerwca 2020 - 13:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, Bałtyk Gdynia, .