Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Słupia Sulęczyno |
2 - 1 |
Amator II Kiełpino |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
0 - 0 |
Grom Kleszczewo |
1 września 2019
1.09 - 12:00 |
Cartusia II Kartuzy |
0 - 1 |
Gryf Goręczyno |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Korona Rywałd |
0 - 3 |
Ceramik Łubiana |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 2 |
GKS II Sierakowice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Multistal System Bytonia |
4 - 0 |
Budmar Bytonia |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator II Kiełpino |
5 - 1 |
Budmar Bytonia |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
1 - 2 |
Multistal System Bytonia |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Ceramik Łubiana |
6 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Gryf Goręczyno |
7 - 2 |
Korona Rywałd |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Grom Kleszczewo |
1 - 1 |
Cartusia II Kartuzy |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Słupia Sulęczyno |
1 - 7 |
Orzeł Gołubie |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Orzeł Gołubie |
4 - 0 |
Amator II Kiełpino |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Cartusia II Kartuzy |
4 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Korona Rywałd |
0 - 8 |
Grom Kleszczewo |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 4 |
Gryf Goręczyno |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Multistal System Bytonia |
5 - 1 |
Ceramik Łubiana |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Budmar Bytonia |
0 - 7 |
GKS II Sierakowice |
15 września 2019
15.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS II Sierakowice |
5 - 2 |
Amator II Kiełpino |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
5 - 0 |
Budmar Bytonia |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
Gryf Goręczyno |
6 - 1 |
Multistal System Bytonia |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Grom Kleszczewo |
4 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Słupia Sulęczyno |
1 - 0 |
Korona Rywałd |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
4 - 0 |
Cartusia II Kartuzy |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Cartusia II Kartuzy |
4 - 0 |
Amator II Kiełpino |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Korona Rywałd |
0 - 6 |
Orzeł Gołubie |
28 września 2019
28.09 - 17:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
29 września 2019
29.09 - 15:30 |
Multistal System Bytonia |
2 - 3 |
Grom Kleszczewo |
28 września 2019
28.09 - 17:00 |
Budmar Bytonia |
0 - 4 |
Gryf Goręczyno |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
GKS II Sierakowice |
1 - 0 |
Ceramik Łubiana |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Amator II Kiełpino |
4 - 6 |
Ceramik Łubiana |
6 października 2019
6.10 - 16:00 |
Gryf Goręczyno |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
6 października 2019
6.10 - 12:00 |
Grom Kleszczewo |
3 - 0 |
Budmar Bytonia |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
4 - 1 |
Multistal System Bytonia |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
3 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
6 października 2019
6.10 - 12:00 |
Cartusia II Kartuzy |
6 - 0 |
Korona Rywałd |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Korona Rywałd |
3 - 0 |
Amator II Kiełpino |
12 października 2019
12.10 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 0 |
Cartusia II Kartuzy |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Multistal System Bytonia |
1 - 2 |
Orzeł Gołubie |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Budmar Bytonia |
1 - 5 |
Słupia Sulęczyno |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
GKS II Sierakowice |
1 - 1 |
Grom Kleszczewo |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
2 - 4 |
Gryf Goręczyno |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Amator II Kiełpino |
1 - 5 |
Gryf Goręczyno |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Grom Kleszczewo |
6 - 0 |
Ceramik Łubiana |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
2 - 5 |
GKS II Sierakowice |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
4 - 0 |
Budmar Bytonia |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Cartusia II Kartuzy |
3 - 0 |
Multistal System Bytonia |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Korona Rywałd |
0 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
19 października 2019
19.10 - 15:30 |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 1 |
Amator II Kiełpino |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Multistal System Bytonia |
3 - 2 |
Korona Rywałd |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Budmar Bytonia |
2 - 1 |
Cartusia II Kartuzy |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
GKS II Sierakowice |
3 - 3 |
Orzeł Gołubie |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
11 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Gryf Goręczyno |
1 - 0 |
Grom Kleszczewo |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Amator II Kiełpino |
2 - 3 |
Grom Kleszczewo |
3 listopada 2019
3.11 - 12:00 |
Słupia Sulęczyno |
1 - 4 |
Gryf Goręczyno |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Orzeł Gołubie |
4 - 1 |
Ceramik Łubiana |
3 listopada 2019
3.11 - 12:00 |
Cartusia II Kartuzy |
1 - 9 |
GKS II Sierakowice |
3 listopada 2019
3.11 - 16:00 |
Korona Rywałd |
1 - 3 |
Budmar Bytonia |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 0 |
Multistal System Bytonia |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Multistal System Bytonia |
3 - 5 |
Amator II Kiełpino |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Budmar Bytonia |
1 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
GKS II Sierakowice |
9 - 1 |
Korona Rywałd |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Ceramik Łubiana |
5 - 1 |
Cartusia II Kartuzy |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Gryf Goręczyno |
4 - 3 |
Orzeł Gołubie |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Grom Kleszczewo |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Amator II Kiełpino |
- |
Słupia Sulęczyno |
|
Grom Kleszczewo |
- |
Orzeł Gołubie |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Gryf Goręczyno |
- |
Cartusia II Kartuzy |
28 marca 2020
28.03 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
- |
Korona Rywałd |
|
GKS II Sierakowice |
- |
Huragan Nowe Polaszki |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Budmar Bytonia |
- |
Multistal System Bytonia |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Budmar Bytonia |
- |
Amator II Kiełpino |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Multistal System Bytonia |
- |
GKS II Sierakowice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
- |
Ceramik Łubiana |
4 kwietnia 2020
4.04 - 13:00 |
Korona Rywałd |
- |
Gryf Goręczyno |
|
Cartusia II Kartuzy |
- |
Grom Kleszczewo |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Orzeł Gołubie |
- |
Słupia Sulęczyno |
|
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator II Kiełpino |
- |
Orzeł Gołubie |
|
Słupia Sulęczyno |
- |
Cartusia II Kartuzy |
|
Grom Kleszczewo |
- |
Korona Rywałd |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Gryf Goręczyno |
- |
Huragan Nowe Polaszki |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
Ceramik Łubiana |
- |
Multistal System Bytonia |
|
GKS II Sierakowice |
- |
Budmar Bytonia |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:30 |
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator II Kiełpino |
- |
GKS II Sierakowice |
19 kwietnia 2020
19.04 - 14:00 |
Budmar Bytonia |
- |
Ceramik Łubiana |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Multistal System Bytonia |
- |
Gryf Goręczyno |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
- |
Grom Kleszczewo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 13:00 |
Korona Rywałd |
- |
Słupia Sulęczyno |
|
Cartusia II Kartuzy |
- |
Orzeł Gołubie |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator II Kiełpino |
- |
Cartusia II Kartuzy |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
- |
Korona Rywałd |
|
Słupia Sulęczyno |
- |
Huragan Nowe Polaszki |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Grom Kleszczewo |
- |
Multistal System Bytonia |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Gryf Goręczyno |
- |
Budmar Bytonia |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
- |
GKS II Sierakowice |
|
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ceramik Łubiana |
- |
Amator II Kiełpino |
|
GKS II Sierakowice |
- |
Gryf Goręczyno |
2 maja 2020
2.05 - 16:30 |
Budmar Bytonia |
- |
Grom Kleszczewo |
3 maja 2020
3.05 - 15:00 |
Multistal System Bytonia |
- |
Słupia Sulęczyno |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
- |
Orzeł Gołubie |
2 maja 2020
2.05 - 13:00 |
Korona Rywałd |
- |
Cartusia II Kartuzy |
|
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator II Kiełpino |
- |
Korona Rywałd |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Cartusia II Kartuzy |
- |
Huragan Nowe Polaszki |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Orzeł Gołubie |
- |
Multistal System Bytonia |
|
Słupia Sulęczyno |
- |
Budmar Bytonia |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Grom Kleszczewo |
- |
GKS II Sierakowice |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Gryf Goręczyno |
- |
Ceramik Łubiana |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Goręczyno |
- |
Amator II Kiełpino |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
- |
Grom Kleszczewo |
|
GKS II Sierakowice |
- |
Słupia Sulęczyno |
16 maja 2020
16.05 - 16:30 |
Budmar Bytonia |
- |
Orzeł Gołubie |
17 maja 2020
17.05 - 15:00 |
Multistal System Bytonia |
- |
Cartusia II Kartuzy |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
- |
Korona Rywałd |
16 maja 2020
16.05 - 13:00 |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator II Kiełpino |
- |
Huragan Nowe Polaszki |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Korona Rywałd |
- |
Multistal System Bytonia |
|
Cartusia II Kartuzy |
- |
Budmar Bytonia |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Orzeł Gołubie |
- |
GKS II Sierakowice |
|
Słupia Sulęczyno |
- |
Ceramik Łubiana |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Grom Kleszczewo |
- |
Gryf Goręczyno |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Kleszczewo |
- |
Amator II Kiełpino |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Gryf Goręczyno |
- |
Słupia Sulęczyno |
|
Ceramik Łubiana |
- |
Orzeł Gołubie |
|
GKS II Sierakowice |
- |
Cartusia II Kartuzy |
30 maja 2020
30.05 - 16:30 |
Budmar Bytonia |
- |
Korona Rywałd |
31 maja 2020
31.05 - 16:00 |
Multistal System Bytonia |
- |
Huragan Nowe Polaszki |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator II Kiełpino |
- |
Multistal System Bytonia |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
- |
Budmar Bytonia |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Korona Rywałd |
- |
GKS II Sierakowice |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Cartusia II Kartuzy |
- |
Ceramik Łubiana |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Orzeł Gołubie |
- |
Gryf Goręczyno |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Słupia Sulęczyno |
- |
Grom Kleszczewo |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
|