Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Victoria Dąbrówka |
4 - 0 |
Zenit Redkowice |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
Grom Nakla |
3 - 3 |
Czarni Czarne |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 0 |
Leśnik Cewice |
18 sierpnia 2019
18.08 - 13:00 |
Skotawa Budowo |
11 - 0 |
Brda Przechlewo |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 |
Pogoń II Lębork |
1 - 1 |
Sparta Konarzyny |
17 sierpnia 2019
17.08 - 18:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 4 |
LKS Łebunia |
18 sierpnia 2019
18.08 - 13:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Zenit Redkowice |
3 - 2 |
Arkonia Pomysk Wielki |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
LKS Łebunia |
0 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
1 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
25 sierpnia 2019
25.08 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
4 - 2 |
Pogoń II Lębork |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 0 |
Skotawa Budowo |
25 sierpnia 2019
25.08 - 14:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
25 sierpnia 2019
25.08 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 1 |
Grom Nakla |
25 sierpnia 2019
25.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Grom Nakla |
1 - 4 |
Zenit Redkowice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 3 |
Victoria Dąbrówka |
1 września 2019
1.09 - 13:00 |
Skotawa Budowo |
3 - 1 |
Czarni Czarne |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Pogoń II Lębork |
2 - 5 |
Leśnik Cewice |
1 września 2019
1.09 - 18:00 |
Magic Niezabyszewo |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
1 września 2019
1.09 - 13:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
Sparta Konarzyny |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
3 - 2 |
LKS Łebunia |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Zenit Redkowice |
1 - 2 |
LKS Łebunia |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
5 - 3 |
Arkonia Pomysk Wielki |
8 września 2019
8.09 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Pogoń II Lębork |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
4 - 2 |
Skotawa Budowo |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Grom Nakla |
5 - 1 |
Orkan Gostkowo |
8 września 2019
8.09 - 17:30 |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Orkan Gostkowo |
2 - 0 |
Zenit Redkowice |
15 września 2019
15.09 - 13:00 |
Skotawa Budowo |
3 - 2 |
Grom Nakla |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Pogoń II Lębork |
2 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
14 września 2019
14.09 - 17:45 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 4 |
Czarni Czarne |
15 września 2019
15.09 - 13:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
Leśnik Cewice |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
LKS Łebunia |
4 - 1 |
Sparta Konarzyny |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Zenit Redkowice |
7 - 0 |
Sparta Konarzyny |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
LKS Łebunia |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
4 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 3 |
Magic Niezabyszewo |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Grom Nakla |
5 - 1 |
Pogoń II Lębork |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 3 |
Skotawa Budowo |
22 września 2019
22.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Skotawa Budowo |
2 - 2 |
Zenit Redkowice |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Pogoń II Lębork |
2 - 2 |
Orkan Gostkowo |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 2 |
Grom Nakla |
29 września 2019
29.09 - 13:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
LKS Łebunia |
5 - 2 |
Leśnik Cewice |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
3 - 2 |
Brda Przechlewo |
28 września 2019
28.09 - 16:30 |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Zenit Redkowice |
3 - 1 |
Brda Przechlewo |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
4 - 0 |
Sparta Konarzyny |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
LKS Łebunia |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 2 |
Arkonia Pomysk Wielki |
6 października 2019
6.10 - 13:00 |
Grom Nakla |
6 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
6 października 2019
6.10 - 13:00 |
Skotawa Budowo |
7 - 1 |
Pogoń II Lębork |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Pogoń II Lębork |
1 - 4 |
Zenit Redkowice |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Magic Niezabyszewo |
6 - 0 |
Skotawa Budowo |
13 października 2019
13.10 - 13:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 0 |
Orkan Gostkowo |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 1 |
Grom Nakla |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
LKS Łebunia |
5 - 4 |
Victoria Dąbrówka |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Sparta Konarzyny |
1 - 2 |
Czarni Czarne |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 2 |
Leśnik Cewice |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Zenit Redkowice |
0 - 2 |
Leśnik Cewice |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 2 |
Sparta Konarzyny |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Grom Nakla |
7 - 3 |
LKS Łebunia |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 2 |
Arkonia Pomysk Wielki |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Skotawa Budowo |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
20 października 2019
20.10 - 15:30 |
Pogoń II Lębork |
2 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Magic Niezabyszewo |
0 - 4 |
Zenit Redkowice |
27 października 2019
27.10 - 13:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 - 1 |
Pogoń II Lębork |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
8 - 1 |
Skotawa Budowo |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
LKS Łebunia |
4 - 1 |
Orkan Gostkowo |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Sparta Konarzyny |
3 - 0 |
Grom Nakla |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Zenit Redkowice |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 1 |
Leśnik Cewice |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Grom Nakla |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
3 listopada 2019
3.11 - 13:45 |
Orkan Gostkowo |
2 - 3 |
Sparta Konarzyny |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Skotawa Budowo |
2 - 4 |
LKS Łebunia |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Pogoń II Lębork |
1 - 4 |
Arkonia Pomysk Wielki |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 listopada 2019
3.11 - 13:30 |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 1 |
Zenit Redkowice |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
7 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
LKS Łebunia |
4 - 1 |
Pogoń II Lębork |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Sparta Konarzyny |
4 - 0 |
Skotawa Budowo |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
9 - 0 |
Orkan Gostkowo |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 1 |
Grom Nakla |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Czarni Czarne |
9 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Zenit Redkowice |
- |
Victoria Dąbrówka |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Czarni Czarne |
- |
Grom Nakla |
28 marca 2020
28.03 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
- |
Orkan Gostkowo |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
- |
Skotawa Budowo |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Sparta Konarzyny |
- |
Pogoń II Lębork |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
LKS Łebunia |
- |
Magic Niezabyszewo |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
29 marca 2020
29.03 - 13:00 |
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arkonia Pomysk Wielki |
- |
Zenit Redkowice |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
LKS Łebunia |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
- |
Sparta Konarzyny |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:30 |
Pogoń II Lębork |
- |
Brda Przechlewo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
- |
Leśnik Cewice |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
- |
Czarni Czarne |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Grom Nakla |
- |
Victoria Dąbrówka |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit Redkowice |
- |
Grom Nakla |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
- |
Orkan Gostkowo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:30 |
Czarni Czarne |
- |
Skotawa Budowo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
- |
Pogoń II Lębork |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
- |
Magic Niezabyszewo |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
Sparta Konarzyny |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
11 kwietnia 2020
11.04 - 14:00 |
LKS Łebunia |
- |
Arkonia Pomysk Wielki |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
LKS Łebunia |
- |
Zenit Redkowice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
- |
Sparta Konarzyny |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Brda Przechlewo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
- |
Leśnik Cewice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:30 |
Pogoń II Lębork |
- |
Czarni Czarne |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
- |
Victoria Dąbrówka |
19 kwietnia 2020
19.04 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
- |
Grom Nakla |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit Redkowice |
- |
Orkan Gostkowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Grom Nakla |
- |
Skotawa Budowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
- |
Pogoń II Lębork |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Czarni Czarne |
- |
Magic Niezabyszewo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
- |
Arkonia Pomysk Wielki |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Sparta Konarzyny |
- |
LKS Łebunia |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Konarzyny |
- |
Zenit Redkowice |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
LKS Łebunia |
- |
Brda Przechlewo |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
- |
Leśnik Cewice |
3 maja 2020
3.05 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Czarni Czarne |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
- |
Victoria Dąbrówka |
2 maja 2020
2.05 - 16:30 |
Pogoń II Lębork |
- |
Grom Nakla |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
- |
Orkan Gostkowo |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit Redkowice |
- |
Skotawa Budowo |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Orkan Gostkowo |
- |
Pogoń II Lębork |
10 maja 2020
10.05 - 13:00 |
Grom Nakla |
- |
Magic Niezabyszewo |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Czarni Czarne |
- |
Arkonia Pomysk Wielki |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
- |
LKS Łebunia |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
- |
Sparta Konarzyny |
10 maja 2020
10.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Przechlewo |
- |
Zenit Redkowice |
16 maja 2020
16.05 - 15:00 |
Sparta Konarzyny |
- |
Leśnik Cewice |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
LKS Łebunia |
- |
Czarni Czarne |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
- |
Victoria Dąbrówka |
17 maja 2020
17.05 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Grom Nakla |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
- |
Orkan Gostkowo |
16 maja 2020
16.05 - 16:30 |
Pogoń II Lębork |
- |
Skotawa Budowo |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit Redkowice |
- |
Pogoń II Lębork |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
- |
Magic Niezabyszewo |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
24 maja 2020
24.05 - 13:00 |
Grom Nakla |
- |
Arkonia Pomysk Wielki |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
- |
LKS Łebunia |
24 maja 2020
24.05 - 13:30 |
Czarni Czarne |
- |
Sparta Konarzyny |
23 maja 2020
23.05 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
- |
Brda Przechlewo |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Leśnik Cewice |
- |
Zenit Redkowice |
31 maja 2020
31.05 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
- |
Czarni Czarne |
30 maja 2020
30.05 - 15:00 |
Sparta Konarzyny |
- |
Victoria Dąbrówka |
31 maja 2020
31.05 - 15:00 |
LKS Łebunia |
- |
Grom Nakla |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
- |
Orkan Gostkowo |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Skotawa Budowo |
31 maja 2020
31.05 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
- |
Pogoń II Lębork |
30 maja 2020
30.05 - 16:30 |
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit Redkowice |
- |
Magic Niezabyszewo |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Pogoń II Lębork |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
- |
Arkonia Pomysk Wielki |
7 czerwca 2020
7.06 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
- |
LKS Łebunia |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:00 |
Grom Nakla |
- |
Sparta Konarzyny |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
- |
Brda Przechlewo |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:30 |
Czarni Czarne |
- |
Leśnik Cewice |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
- |
Zenit Redkowice |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
- |
Victoria Dąbrówka |
11 czerwca 2020
11.06 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
- |
Grom Nakla |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Sparta Konarzyny |
- |
Orkan Gostkowo |
11 czerwca 2020
11.06 - 15:00 |
LKS Łebunia |
- |
Skotawa Budowo |
11 czerwca 2020
11.06 - 11:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
- |
Pogoń II Lębork |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Magic Niezabyszewo |
11 czerwca 2020
11.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit Redkowice |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Magic Niezabyszewo |
- |
Arkonia Pomysk Wielki |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Pogoń II Lębork |
- |
LKS Łebunia |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Skotawa Budowo |
- |
Sparta Konarzyny |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Orkan Gostkowo |
- |
Brda Przechlewo |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Grom Nakla |
- |
Leśnik Cewice |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
- |
Czarni Czarne |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
|