Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Pogoń II Lębork |
10 listopada 2018
10.11 - 12:00 |
Magic Niezabyszewo |
7 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
25 sierpnia 2018
25.08 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
9 - 0 |
Start Miastko |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:30 |
Lider Rychnowy |
9 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
25 sierpnia 2018
25.08 - 12:00 |
Sparta Konarzyny |
0 - 6 |
Bytovia Bytów |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 17 |
U-2 Bytów |
26 sierpnia 2018
26.08 - 12:00 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Lębork |
0 - 5 |
U-2 Bytów |
2 września 2018
2.09 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
15 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 5 |
Sparta Konarzyny |
1 września 2018
1.09 - 15:00 |
Start Miastko |
2 - 6 |
Lider Rychnowy |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 20 |
Garbarnia Kępice |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
Czarni Czarne |
4 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Magic Niezabyszewo |
1 - 4 |
Pogoń II Lębork |
9 września 2018
9.09 - 18:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
9 września 2018
9.09 - 15:00 |
Lider Rychnowy |
10 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
12 września 2018
12.09 - 17:00 |
Sparta Konarzyny |
2 - 1 |
Start Miastko |
9 września 2018
9.09 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
8 września 2018
8.09 - 14:00 |
U-2 Bytów |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
9 września 2018
9.09 - 17:30 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Lębork |
0 - 7 |
Bytovia Bytów |
16 września 2018
16.09 - 10:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 16 |
U-2 Bytów |
15 września 2018
15.09 - 15:00 |
Start Miastko |
3 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 7 |
Sparta Konarzyny |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Czarni Czarne |
2 - 1 |
Lider Rychnowy |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 4 |
Garbarnia Kępice |
16 września 2018
16.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Garbarnia Kępice |
4 - 0 |
Pogoń II Lębork |
22 września 2018
22.09 - 14:00 |
Lider Rychnowy |
3 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
22 września 2018
22.09 - 12:00 |
Sparta Konarzyny |
2 - 3 |
Czarni Czarne |
23 września 2018
23.09 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
22 września 2018
22.09 - 14:00 |
U-2 Bytów |
6 - 2 |
Start Miastko |
22 września 2018
22.09 - 18:00 |
Bytovia Bytów |
16 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
23 września 2018
23.09 - 15:30 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Lębork |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
30 września 2018
30.09 - 15:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Start Miastko |
0 - 12 |
Bytovia Bytów |
26 września 2018
26.09 - 16:30 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 20 |
U-2 Bytów |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Czarni Czarne |
6 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Magic Niezabyszewo |
6 - 0 |
Sparta Konarzyny |
30 września 2018
30.09 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
4 - 3 |
Lider Rychnowy |
29 września 2018
29.09 - 13:30 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Rychnowy |
2 - 4 |
Pogoń II Lębork |
6 października 2018
6.10 - 12:00 |
Sparta Konarzyny |
4 - 7 |
Garbarnia Kępice |
7 października 2018
7.10 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
6 października 2018
6.10 - 12:00 |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
10 października 2018
10.10 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
7 października 2018
7.10 - 15:30 |
vo, goście nie przyjechali |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Start Miastko |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Lębork |
3 - 0 |
Start Miastko |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
13 października 2018
13.10 - 13:30 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 1 |
U-2 Bytów |
14 października 2018
14.10 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
12 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
2 - 2 |
Sparta Konarzyny |
10 października 2018
10.10 - 16:30 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Konarzyny |
2 - 9 |
Pogoń II Lębork |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 2 |
Lider Rychnowy |
20 października 2018
20.10 - 12:00 |
U-2 Bytów |
8 - 2 |
Garbarnia Kępice |
20 października 2018
20.10 - 18:00 |
Bytovia Bytów |
11 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
21 października 2018
21.10 - 13:30 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 10 |
Czarni Czarne |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
Start Miastko |
4 - 5 |
Zawisza Borzytuchom |
21 października 2018
21.10 - 13:30 |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Lębork |
8 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Czarni Czarne |
12 - 0 |
Start Miastko |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Magic Niezabyszewo |
7 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
28 października 2018
28.10 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 4 |
Bytovia Bytów |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
0 - 5 |
U-2 Bytów |
27 października 2018
27.10 - 10:00 |
Sparta Konarzyny |
0 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 4 |
Pogoń II Lębork |
3 listopada 2018
3.11 - 12:00 |
U-2 Bytów |
9 - 0 |
Sparta Konarzyny |
3 listopada 2018
3.11 - 18:00 |
Bytovia Bytów |
11 - 1 |
Lider Rychnowy |
4 listopada 2018
4.11 - 13:30 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 11 |
Garbarnia Kępice |
3 listopada 2018
3.11 - 17:00 |
Start Miastko |
2 - 5 |
Magic Niezabyszewo |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 20 |
Czarni Czarne |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Lębork |
0 - 2 |
Czarni Czarne |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 4 |
Magic Niezabyszewo |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Start Miastko |
0 - 5 |
Garbarnia Kępice |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Lider Rychnowy |
23 marca 2019
23.03 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
10 - 0 |
Sparta Konarzyny |
24 marca 2019
24.03 - 17:00 |
U-2 Bytów |
11 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
3 - 1 |
Pogoń II Lębork |
30 marca 2019
30.03 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 20 |
Bytovia Bytów |
30 marca 2019
30.03 - 12:00 |
Sparta Konarzyny |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
31 marca 2019
31.03 - 15:45 |
Lider Rychnowy |
5 - 2 |
Start Miastko |
22 maja 2019
22.05 - 18:00 |
Garbarnia Kępice |
8 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Magic Niezabyszewo |
3 - 3 |
Czarni Czarne |
31 marca 2019
31.03 - 16:00 |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Lębork |
4 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Czarni Czarne |
4 - 2 |
Garbarnia Kępice |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 5 |
Lider Rychnowy |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Start Miastko |
5 - 1 |
Sparta Konarzyny |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 6 |
U-2 Bytów |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
10 - 2 |
Pogoń II Lębork |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
U-2 Bytów |
6 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 1 |
Start Miastko |
14 kwietnia 2019
14.04 - 10:30 |
Sparta Konarzyny |
0 - 5 |
Zawisza Borzytuchom |
14 kwietnia 2019
14.04 - 13:00 |
Lider Rychnowy |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
24 kwietnia 2019
24.04 - 18:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Lębork |
3 - 0 |
Garbarnia Kępice |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 2 |
Lider Rychnowy |
28 kwietnia 2019
28.04 - 16:00 |
Czarni Czarne |
9 - 0 |
Sparta Konarzyny |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Start Miastko |
2 - 6 |
U-2 Bytów |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 4 |
Bytovia Bytów |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 3 |
Pogoń II Lębork |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
6 - 0 |
Start Miastko |
5 maja 2019
5.05 - 15:00 |
U-2 Bytów |
12 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 8 |
Czarni Czarne |
4 maja 2019
4.05 - 15:00 |
Sparta Konarzyny |
1 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
5 maja 2019
5.05 - 15:45 |
Lider Rychnowy |
6 - 3 |
Garbarnia Kępice |
1 maja 2019
1.05 - 18:00 |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Lębork |
3 - 3 |
Lider Rychnowy |
11 maja 2019
11.05 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 0 |
Sparta Konarzyny |
11 maja 2019
11.05 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
4 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
12 maja 2019
12.05 - 16:00 |
Czarni Czarne |
0 - 5 |
U-2 Bytów |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 10 |
Bytovia Bytów |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Start Miastko |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
1 - 4 |
Pogoń II Lębork |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
18 maja 2019
18.05 - 13:30 |
Bytovia Bytów |
4 - 0 |
Czarni Czarne |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
U-2 Bytów |
9 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
15 maja 2019
15.05 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 1 |
Garbarnia Kępice |
18 maja 2019
18.05 - 12:00 |
Sparta Konarzyny |
0 - 14 |
Lider Rychnowy |
19 maja 2019
19.05 - 15:45 |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Lębork |
5 - 3 |
Sparta Konarzyny |
25 maja 2019
25.05 - 15:00 |
Lider Rychnowy |
7 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
25 maja 2019
25.05 - 12:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 2 |
U-2 Bytów |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 3 |
Bytovia Bytów |
26 maja 2019
26.05 - 16:00 |
Czarni Czarne |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 7 |
Start Miastko |
25 maja 2019
25.05 - 15:00 |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 3 |
Pogoń II Lębork |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:00 |
Start Miastko |
0 - 10 |
Czarni Czarne |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
2 czerwca 2019
2.06 - 15:00 |
U-2 Bytów |
6 - 2 |
Lider Rychnowy |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:30 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
Sparta Konarzyny |
2 czerwca 2019
2.06 - 15:00 |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Lębork |
6 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:30 |
Sparta Konarzyny |
1 - 6 |
U-2 Bytów |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:30 |
Lider Rychnowy |
3 - 5 |
Bytovia Bytów |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:30 |
Garbarnia Kępice |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:30 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 2 |
Start Miastko |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:00 |
Czarni Czarne |
12 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:30 |
|