Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
13 września 2018
13.09 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
- |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
|
anulowany, było 12-0 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
12 września 2018
12.09 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
- |
Start Łeba |
|
anulowany, było 3-0 vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Anioły Garczegorze |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
19 września 2018
19.09 - 16:30 |
Grasz Dwumiasto |
5 - 0 |
Gryf Słupsk |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Byki Słupsk |
3 - 3 |
Ósemka Lębork |
19 września 2018
19.09 - 18:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Ósemka Lębork |
11 października 2018
11.10 - 16:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Byki Słupsk |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 3 |
Grasz Dwumiasto |
29 sierpnia 2018
29.08 - 11:00 |
Start Łeba |
- |
Anioły Garczegorze |
5 września 2018
5.09 |
anulowany, było 8-1 |
Stal Jezierzyce |
2 - 6 |
Leśnik Cewice |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
- |
Rowokół Smołdzino |
26 sierpnia 2018
26.08 - 18:00 |
anulowany, było 3-0vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
26 sierpnia 2018
26.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
3 października 2018
3.10 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 12 |
Sparta Sycewice |
5 września 2018
5.09 - 17:30 |
Leśnik Cewice |
- |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
|
anulowany, było 3-1 |
Anioły Garczegorze |
1 - 6 |
Stal Jezierzyce |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
- |
Start Łeba |
|
anulowany, było 8-3 |
Byki Słupsk |
9 - 0 |
Pogoń Lębork |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Ósemka Lębork |
1 - 0 |
Gryf Słupsk |
1 września 2018
1.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
6 - 0 |
Gryf Słupsk |
20 września 2018
20.09 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 9 |
Ósemka Lębork |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Start Łeba |
- |
Byki Słupsk |
|
anulowany, było 0-4 |
Stal Jezierzyce |
0 - 6 |
Grasz Dwumiasto |
8 września 2018
8.09 - 14:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
- |
Anioły Garczegorze |
|
anulowany, było 12-0 |
Sparta Sycewice |
1 - 0 |
Leśnik Cewice |
9 września 2018
9.09 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
15 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rowokół Smołdzino |
0 - 9 |
Jantar Ustka |
16 września 2018
16.09 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 13 |
Sparta Sycewice |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
- |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
|
anulowany, było 7-3 |
Byki Słupsk |
10 - 0 |
Stal Jezierzyce |
15 września 2018
15.09 - 10:00 |
Ósemka Lębork |
- |
Start Łeba |
|
anulowany, było 16-0 |
Gryf Słupsk |
6 - 0 |
Pogoń Lębork |
16 września 2018
16.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
9 - 0 |
Pogoń Lębork |
23 września 2018
23.09 - 16:00 |
Start Łeba |
- |
Gryf Słupsk |
|
anulowany, było 1-10 |
Stal Jezierzyce |
0 - 12 |
Ósemka Lębork |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
- |
Byki Słupsk |
|
anulowany, było 0-6 |
Sparta Sycewice |
1 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
22 września 2018
22.09 - 12:00 |
Gryf Słupsk KS |
15 - 0 |
Anioły Garczegorze |
23 września 2018
23.09 - 13:30 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 1 |
Leśnik Cewice |
22 września 2018
22.09 - 13:30 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Leśnik Cewice |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 5 |
Rowokół Smołdzino |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
2 - 5 |
Gryf Słupsk KS |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Byki Słupsk |
2 - 3 |
Sparta Sycewice |
3 października 2018
3.10 - 18:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
- |
Ósemka Lębork |
|
anulowany, było 0-10 |
Gryf Słupsk |
7 - 1 |
Stal Jezierzyce |
30 września 2018
30.09 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Start Łeba |
|
anulowany, było 5-0 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
- |
Start Łeba |
|
anulowany, było 11-0 |
Stal Jezierzyce |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
- |
Gryf Słupsk |
|
anulowany, było 2-8 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Ósemka Lębork |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 0 |
Byki Słupsk |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 8 |
Grasz Dwumiasto |
6 października 2018
6.10 - 11:30 |
Leśnik Cewice |
14 - 1 |
Anioły Garczegorze |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
0 - 16 |
Jantar Ustka |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
3 - 3 |
Leśnik Cewice |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Byki Słupsk |
9 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Ósemka Lębork |
5 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 3 |
Sparta Sycewice |
13 października 2018
13.10 - 10:00 |
Pogoń Lębork |
- |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
|
anulowany, było 2-6 |
Start Łeba |
- |
Stal Jezierzyce |
|
anulowany, było 1-4 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
10 - 0 |
Stal Jezierzyce |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
- |
Start Łeba |
12 listopada 2018
12.11 - 12:00 |
anulowany, było 5-3 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
5 - 1 |
Gryf Słupsk |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 9 |
Ósemka Lębork |
21 października 2018
21.10 - 12:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 4 |
Byki Słupsk |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 11 |
Grasz Dwumiasto |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grasz Dwumiasto |
0 - 8 |
Jantar Ustka |
28 października 2018
28.10 - 13:30 |
Byki Słupsk |
16 - 0 |
Anioły Garczegorze |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Ósemka Lębork |
2 - 0 |
Leśnik Cewice |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
7 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
28 października 2018
28.10 - 12:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 6 |
Gryf Słupsk KS |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Start Łeba |
- |
Sparta Sycewice |
|
anulowany, było 1-14 |
Stal Jezierzyce |
- |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
30 października 2018
30.10 - 16:30 |
anulowany, było 1-2 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
- |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
|
anulowany, było 7-0 |
Sparta Sycewice |
8 - 0 |
Stal Jezierzyce |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
- |
Start Łeba |
5 listopada 2018
5.11 - 16:30 |
anulowany, było 10-1 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 3 |
Gryf Słupsk |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 13 |
Ósemka Lębork |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
0 - 2 |
Byki Słupsk |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Byki Słupsk |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Ósemka Lębork |
4 - 1 |
Grasz Dwumiasto |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
10 - 0 |
Anioły Garczegorze |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 2 |
Leśnik Cewice |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Start Łeba |
- |
Rowokół Smołdzino |
|
anulowany, było 5-4 |
Stal Jezierzyce |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
UKS GAP Bruskowo Wielkie |
- |
Sparta Sycewice |
|
anulowany, było 0-4 |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
30 kwietnia 2019
30.04 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
8 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
24 kwietnia 2019
24.04 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
8 - 0 |
Anioły Garczegorze |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 4 |
Grasz Dwumiasto |
17 marca 2019
17.03 - 11:00 |
Ósemka Lębork |
1 - 0 |
Byki Słupsk |
17 marca 2019
17.03 - 11:00 |
Pauza: Leśnik Cewice, Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ósemka Lębork |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
Byki Słupsk |
1 - 1 |
Gryf Słupsk |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
24 marca 2019
24.03 - 10:30 |
Leśnik Cewice |
8 - 2 |
Stal Jezierzyce |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
Pauza: Rowokół Smołdzino, Anioły Garczegorze, |
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
30 marca 2019
30.03 - 15:30 |
Sparta Sycewice |
10 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
13 - 1 |
Anioły Garczegorze |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 5 |
Byki Słupsk |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 6 |
Ósemka Lębork |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Pauza: Grasz Dwumiasto, Leśnik Cewice, |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk |
0 - 5 |
Jantar Ustka |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
Ósemka Lębork |
19 - 1 |
Pogoń Lębork |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
Grasz Dwumiasto |
5 - 0 |
Stal Jezierzyce |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:15 |
Leśnik Cewice |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 7 |
Gryf Słupsk KS |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Pauza: Anioły Garczegorze, Byki Słupsk, |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
9 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
10 - 0 |
Leśnik Cewice |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
13 - 0 |
Anioły Garczegorze |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Byki Słupsk |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 5 |
Gryf Słupsk |
13 kwietnia 2019
13.04 - 13:00 |
Pauza: Ósemka Lębork, Grasz Dwumiasto, |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
27 kwietnia 2019
27.04 - 13:00 |
Ósemka Lębork |
9 - 0 |
Stal Jezierzyce |
28 kwietnia 2019
28.04 - 17:00 |
Grasz Dwumiasto |
1 - 3 |
Sparta Sycewice |
14 maja 2019
14.05 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 18 |
Gryf Słupsk KS |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Pauza: Byki Słupsk, Gryf Słupsk, |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
6 - 0 |
Leśnik Cewice |
4 maja 2019
4.05 - 15:00 |
Rowokół Smołdzino |
5 - 0 |
Anioły Garczegorze |
5 maja 2019
5.05 - 12:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
4 maja 2019
4.05 - 12:50 |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Byki Słupsk |
8 maja 2019
8.05 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 2 |
Gryf Słupsk |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Lębork, Ósemka Lębork, |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Stal Jezierzyce |
15 maja 2019
15.05 - 17:00 |
Ósemka Lębork |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
12 maja 2019
12.05 - 13:15 |
vo |
Byki Słupsk |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
3 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
12 maja 2019
12.05 - 15:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 14 |
Leśnik Cewice |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Pauza: Gryf Słupsk, Jantar Ustka, |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
23 - 0 |
Anioły Garczegorze |
19 maja 2019
19.05 - 12:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 4 |
Grasz Dwumiasto |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 10 |
Byki Słupsk |
19 maja 2019
19.05 - 12:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 0 |
Ósemka Lębork |
18 maja 2019
18.05 - 13:30 |
Sparta Sycewice |
3 - 2 |
Gryf Słupsk |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, Pogoń Lębork, |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
0 - 9 |
Jantar Ustka |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 8 |
Sparta Sycewice |
25 maja 2019
25.05 - 13:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Ósemka Lębork |
13 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Byki Słupsk |
0 - 3 |
Leśnik Cewice |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
8 - 3 |
Anioły Garczegorze |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
7 - 2 |
Grasz Dwumiasto |
1 czerwca 2019
1.06 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 11 |
Byki Słupsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 4 |
Ósemka Lębork |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 9 |
Gryf Słupsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 12:00 |
Gryf Słupsk KS |
12 - 0 |
Pogoń Lębork |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, Sparta Sycewice, |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
0 - 6 |
Sparta Sycewice |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
8 czerwca 2019
8.06 - 15:30 |
Gryf Słupsk |
4 - 7 |
Leśnik Cewice |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Ósemka Lębork |
18 - 0 |
Anioły Garczegorze |
8 czerwca 2019
8.06 - 10:30 |
Byki Słupsk |
0 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, Jantar Ustka, |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
6 - 0 |
Byki Słupsk |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
1 - 3 |
Ósemka Lębork |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 9 |
Gryf Słupsk |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
7 - 2 |
Pogoń Lębork |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
10 - 0 |
Stal Jezierzyce |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
Pauza: Sparta Sycewice, Rowokół Smołdzino, . |
|