Liga Juniorów D2 - grupa Malbork I - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. DSPN Kwidzyn 24 69 23 0 1 174 - 10
2. KP Starogard Gdański 24 64 21 1 2 164 - 30
3. Keramzyt Szprudowo 24 49 16 1 7 89 - 48
4. Morze Stegna 24 43 14 1 9 133 - 59
5. Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 42 13 3 8 84 - 56
6. Gryf Tczew MKS 24 39 12 3 9 81 - 65 4 7 2 1 1 8 - 7
7. Wierzyca Pelplin 24 39 13 0 11 71 - 77 4 6 2 0 2 9 - 7
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 39 12 3 9 85 - 48 4 4 1 1 2 4 - 7
9. Supra Kwidzyn 24 25 8 1 15 49 - 83
10. Wisła Tczew 24 22 7 1 16 56 - 133
11. Rodło Kwidzyn 24 18 6 0 18 43 - 137
12. Orły Tczew 24 6 1 3 20 22 - 140
13. Styna Godziszewo 24 4 1 1 22 26 - 191
14. Bałtyk Sztutowo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał 25.08.2018, 09:13:43
* Bałtyk Sztutowo wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane


Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Bałtyk Sztutowo 18 sierpnia 2018 - 11:00
anulowany, było 3-0vo
Morze Stegna 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 sierpnia 2018 - 17:00
Wierzyca Pelplin 6 - 1 Orły Tczew 12 września 2018 - 16:30
Wisła Tczew 0 - 17 DSPN Kwidzyn 18 sierpnia 2018 - 11:00
Supra Kwidzyn 1 - 2 Keramzyt Szprudowo 19 sierpnia 2018 - 16:30
Styna Godziszewo 1 - 17 KP Starogard Gdański 18 sierpnia 2018 - 13:00
Rodło Kwidzyn 1 - 9 Gryf Tczew MKS 18 sierpnia 2018 - 11:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Sztutowo - Gryf Tczew MKS 29 sierpnia 2018 - 18:00
anulowany, było 2-2
KP Starogard Gdański 15 - 0 Rodło Kwidzyn 26 sierpnia 2018 - 13:00
Keramzyt Szprudowo 12 - 0 Styna Godziszewo 26 sierpnia 2018 - 11:00
DSPN Kwidzyn 10 - 1 Supra Kwidzyn 25 sierpnia 2018 - 10:00
Orły Tczew 2 - 3 Wisła Tczew 6 września 2018 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Wierzyca Pelplin 25 sierpnia 2018 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Morze Stegna 27 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morze Stegna - Bałtyk Sztutowo 1 września 2018 - 16:00
anulowany, było 13-0
Wierzyca Pelplin 0 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 września 2018 - 11:00
Wisła Tczew 1 - 7 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 września 2018 - 15:00
Supra Kwidzyn 6 - 1 Orły Tczew 2 września 2018 - 16:00
Styna Godziszewo 1 - 12 DSPN Kwidzyn 1 września 2018 - 13:15
Rodło Kwidzyn 1 - 7 Keramzyt Szprudowo 2 września 2018 - 15:00
Gryf Tczew MKS 0 - 11 KP Starogard Gdański 1 września 2018 - 11:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Sztutowo - KP Starogard Gdański
anulowany, było 0-11
Keramzyt Szprudowo 3 - 1 Gryf Tczew MKS 9 września 2018 - 11:00
DSPN Kwidzyn 11 - 0 Rodło Kwidzyn 8 września 2018 - 10:00
Orły Tczew 7 - 1 Styna Godziszewo 9 września 2018 - 10:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 2 Supra Kwidzyn 9 września 2018 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 4 Wisła Tczew 20 września 2018 - 18:00
Morze Stegna 10 - 0 Wierzyca Pelplin 8 września 2018 - 14:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Sztutowo
anulowany, było 6-0
Wisła Tczew 3 - 16 Morze Stegna 15 września 2018 - 11:00
Supra Kwidzyn 2 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 września 2018 - 11:00
Styna Godziszewo 1 - 7 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 września 2018 - 13:30
Rodło Kwidzyn 6 - 0 Orły Tczew 15 września 2018 - 15:00
Gryf Tczew MKS 1 - 6 DSPN Kwidzyn 15 września 2018 - 13:00
KP Starogard Gdański 5 - 0 Keramzyt Szprudowo 16 września 2018 - 11:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Sztutowo - Keramzyt Szprudowo
anulowany, było 0-2
DSPN Kwidzyn 2 - 1 KP Starogard Gdański 22 września 2018 - 10:00
Orły Tczew 2 - 2 Gryf Tczew MKS 23 września 2018 - 10:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 - 0 Rodło Kwidzyn 22 września 2018 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 2 Styna Godziszewo 24 września 2018 - 17:00
Morze Stegna 2 - 0 Supra Kwidzyn 3 października 2018 - 17:00
Wierzyca Pelplin 4 - 1 Wisła Tczew 23 września 2018 - 11:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Tczew - Bałtyk Sztutowo
anulowany, było 2-1
Supra Kwidzyn 1 - 6 Wierzyca Pelplin 30 września 2018 - 11:00
Styna Godziszewo 1 - 3 Morze Stegna 29 września 2018 - 12:30
Rodło Kwidzyn 0 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 września 2018 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 września 2018 - 13:00
KP Starogard Gdański 9 - 0 Orły Tczew 29 września 2018 - 10:00
Keramzyt Szprudowo 0 - 3 DSPN Kwidzyn 30 września 2018 - 11:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Sztutowo - DSPN Kwidzyn
anulowany, było 0-11
Orły Tczew 1 - 6 Keramzyt Szprudowo 7 października 2018 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 KP Starogard Gdański 6 października 2018 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 5 Gryf Tczew MKS 7 października 2018 - 11:00
Morze Stegna 16 - 0 Rodło Kwidzyn 6 października 2018 - 15:00
Wierzyca Pelplin 5 - 0 Styna Godziszewo 7 października 2018 - 11:00
Wisła Tczew 1 - 0 Supra Kwidzyn 6 października 2018 - 11:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Supra Kwidzyn - Bałtyk Sztutowo
anulowany, było 7-1
Styna Godziszewo 2 - 5 Wisła Tczew 13 października 2018 - 12:00
Rodło Kwidzyn 2 - 5 Wierzyca Pelplin 13 października 2018 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 5 Morze Stegna 14 października 2018 - 11:00
KP Starogard Gdański 8 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 października 2018 - 13:00
Keramzyt Szprudowo 0 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 października 2018 - 11:00
DSPN Kwidzyn 8 - 1 Orły Tczew 13 października 2018 - 10:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Sztutowo - Orły Tczew
anulowany, było 1-3
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 DSPN Kwidzyn 21 października 2018 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Keramzyt Szprudowo 21 października 2018 - 11:00
Morze Stegna 3 - 8 KP Starogard Gdański 20 października 2018 - 16:00
Wierzyca Pelplin 4 - 1 Gryf Tczew MKS 21 października 2018 - 11:00
Wisła Tczew 5 - 3 Rodło Kwidzyn 21 października 2018 - 13:00
Supra Kwidzyn 7 - 2 Styna Godziszewo 21 października 2018 - 11:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Styna Godziszewo - Bałtyk Sztutowo
anulowany, było 5-2
Rodło Kwidzyn 3 - 2 Supra Kwidzyn 27 października 2018 - 12:00
Gryf Tczew MKS 3 - 0 Wisła Tczew 28 października 2018 - 11:00
KP Starogard Gdański 3 - 2 Wierzyca Pelplin 28 października 2018 - 11:00
Keramzyt Szprudowo 6 - 3 Morze Stegna 28 października 2018 - 11:00
DSPN Kwidzyn 4 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 października 2018 - 10:00
Orły Tczew 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 października 2018 - 11:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Sztutowo - Beniaminek 03 Starogard Gdański
anulowany, było 0-3
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Orły Tczew 23 października 2018 - 16:00
Morze Stegna 1 - 3 DSPN Kwidzyn 4 listopada 2018 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Keramzyt Szprudowo 4 listopada 2018 - 13:30
Wisła Tczew 2 - 2 KP Starogard Gdański 3 listopada 2018 - 13:00
Supra Kwidzyn 4 - 1 Gryf Tczew MKS 3 listopada 2018 - 14:30
Styna Godziszewo 3 - 6 Rodło Kwidzyn 4 listopada 2018 - 11:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn - Bałtyk Sztutowo
anulowany, było 7-2
Gryf Tczew MKS 4 - 0 Styna Godziszewo 10 listopada 2018 - 13:00
KP Starogard Gdański 8 - 0 Supra Kwidzyn 10 listopada 2018 - 10:00
Keramzyt Szprudowo 6 - 0 Wisła Tczew 11 listopada 2018 - 11:00
DSPN Kwidzyn 6 - 0 Wierzyca Pelplin 10 listopada 2018 - 10:00
Orły Tczew 1 - 9 Morze Stegna 10 listopada 2018 - 10:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 listopada 2018 - 15:00
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Morze Stegna 16 marca 2019 - 11:00
Orły Tczew 1 - 4 Wierzyca Pelplin 17 marca 2019 - 13:00
DSPN Kwidzyn 12 - 0 Wisła Tczew 16 marca 2019 - 10:00
Keramzyt Szprudowo 2 - 1 Supra Kwidzyn 17 marca 2019 - 11:00
KP Starogard Gdański 10 - 1 Styna Godziszewo 16 marca 2019 - 11:00
Gryf Tczew MKS 7 - 1 Rodło Kwidzyn 17 marca 2019 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 1 - 7 KP Starogard Gdański 23 marca 2019 - 11:00
Styna Godziszewo 1 - 7 Keramzyt Szprudowo 23 marca 2019 - 12:30
Supra Kwidzyn 0 - 6 DSPN Kwidzyn 24 marca 2019 - 11:00
Wisła Tczew 6 - 0 Orły Tczew 24 marca 2019 - 15:00
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 marca 2019 - 11:00
Morze Stegna 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 marca 2019 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Wierzyca Pelplin 31 marca 2019 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 - 2 Wisła Tczew 30 marca 2019 - 11:00
Orły Tczew 2 - 2 Supra Kwidzyn 31 marca 2019 - 11:00
DSPN Kwidzyn 14 - 0 Styna Godziszewo 30 marca 2019 - 10:15
Keramzyt Szprudowo 8 - 0 Rodło Kwidzyn 31 marca 2019 - 11:00
KP Starogard Gdański 5 - 6 Gryf Tczew MKS 30 marca 2019 - 13:00
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 0 - 3 Keramzyt Szprudowo 7 kwietnia 2019 - 11:00
Rodło Kwidzyn 0 - 7 DSPN Kwidzyn 6 kwietnia 2019 - 11:30
Styna Godziszewo 1 - 1 Orły Tczew 7 kwietnia 2019 - 13:00
Supra Kwidzyn 1 - 9 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 kwietnia 2019 - 11:00
Wisła Tczew 1 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 kwietnia 2019 - 15:00
Wierzyca Pelplin 0 - 3 Morze Stegna 7 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morze Stegna 7 - 3 Wisła Tczew 14 kwietnia 2019 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Supra Kwidzyn 14 kwietnia 2019 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 - 0 Styna Godziszewo 14 kwietnia 2019 - 11:00
Orły Tczew 0 - 5 Rodło Kwidzyn 14 kwietnia 2019 - 11:00
DSPN Kwidzyn 6 - 0 Gryf Tczew MKS 13 kwietnia 2019 - 10:00
Keramzyt Szprudowo 0 - 6 KP Starogard Gdański 14 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 2 - 1 DSPN Kwidzyn 27 kwietnia 2019 - 13:00
Gryf Tczew MKS 7 - 0 Orły Tczew 27 kwietnia 2019 - 13:00
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 kwietnia 2019 - 11:00
Styna Godziszewo 0 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 kwietnia 2019 - 17:00
Supra Kwidzyn 2 - 0 Morze Stegna 1 maja 2019 - 12:00
Wisła Tczew 0 - 1 Wierzyca Pelplin 27 kwietnia 2019 - 15:00
Pauza: Keramzyt Szprudowo,
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin 5 - 1 Supra Kwidzyn 4 maja 2019 - 11:00
Morze Stegna 20 - 1 Styna Godziszewo 4 maja 2019 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Rodło Kwidzyn 5 maja 2019 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Gryf Tczew MKS 5 maja 2019 - 11:00
Orły Tczew 0 - 12 KP Starogard Gdański 5 maja 2019 - 11:00
DSPN Kwidzyn 3 - 0 Keramzyt Szprudowo 4 maja 2019 - 13:30
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Keramzyt Szprudowo 1 - 0 Orły Tczew 12 maja 2019 - 11:00
KP Starogard Gdański 7 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 maja 2019 - 13:00
Gryf Tczew MKS 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 maja 2019 - 15:00
Rodło Kwidzyn 0 - 7 Morze Stegna 11 maja 2019 - 11:00
Styna Godziszewo 4 - 3 Wierzyca Pelplin 11 maja 2019 - 13:00
Supra Kwidzyn 3 - 1 Wisła Tczew 11 maja 2019 - 13:30
Pauza: DSPN Kwidzyn,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Tczew 8 - 3 Styna Godziszewo 19 maja 2019 - 15:00
Wierzyca Pelplin 6 - 4 Rodło Kwidzyn 22 maja 2019 - 17:00
Morze Stegna 4 - 2 Gryf Tczew MKS 18 maja 2019 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 4 KP Starogard Gdański 30 maja 2019 - 18:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Keramzyt Szprudowo 19 maja 2019 - 11:00
Orły Tczew 0 - 7 DSPN Kwidzyn 19 maja 2019 - 09:00
Pauza: Supra Kwidzyn,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 7 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 maja 2019 - 10:00
Keramzyt Szprudowo 6 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 maja 2019 - 11:00
KP Starogard Gdański 3 - 2 Morze Stegna 25 maja 2019 - 13:00
Gryf Tczew MKS 3 - 2 Wierzyca Pelplin 26 maja 2019 - 13:00
Rodło Kwidzyn 5 - 2 Wisła Tczew 26 maja 2019 - 11:00
Styna Godziszewo 0 - 6 Supra Kwidzyn 25 maja 2019 - 12:00
Pauza: Orły Tczew,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Supra Kwidzyn 3 - 2 Rodło Kwidzyn 2 czerwca 2019 - 11:00
Wisła Tczew 1 - 7 Gryf Tczew MKS 2 czerwca 2019 - 11:00
Wierzyca Pelplin 3 - 8 KP Starogard Gdański 2 czerwca 2019 - 11:00
Morze Stegna 3 - 4 Keramzyt Szprudowo 1 czerwca 2019 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 5 DSPN Kwidzyn 1 czerwca 2019 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 - 0 Orły Tczew 1 czerwca 2019 - 13:00
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orły Tczew 2 - 9 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 czerwca 2019 - 09:00
DSPN Kwidzyn 10 - 0 Morze Stegna 12 czerwca 2019 - 17:30
Keramzyt Szprudowo 3 - 8 Wierzyca Pelplin 9 czerwca 2019 - 11:00
KP Starogard Gdański 7 - 2 Wisła Tczew 8 czerwca 2019 - 13:00
Gryf Tczew MKS 6 - 1 Supra Kwidzyn 9 czerwca 2019 - 13:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Styna Godziszewo 8 czerwca 2019 - 11:00
vo
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Styna Godziszewo 1 - 7 Gryf Tczew MKS 15 czerwca 2019 - 12:30
Supra Kwidzyn 1 - 2 KP Starogard Gdański 12 czerwca 2019 - 18:00
Wisła Tczew 5 - 4 Keramzyt Szprudowo 15 czerwca 2019 - 13:00
Wierzyca Pelplin 1 - 10 DSPN Kwidzyn 16 czerwca 2019 - 13:30
Morze Stegna 13 - 0 Orły Tczew 15 czerwca 2019 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, .