Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Grom Nowy Staw |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Morze Stegna |
3 - 3 |
Mady Ostaszewo |
|
KP Wandowo |
0 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Supra Kwidzyn |
2 - 5 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
11 - 3 |
Pogoń Smętowo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Grom Nowy Staw |
6 - 3 |
Pogoń Smętowo |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 września 2018
1.09 - 14:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 - 2 |
Sobieski Gniew |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 1 |
Supra Kwidzyn |
1 września 2018
1.09 - 17:30 |
Mady Ostaszewo |
4 - 1 |
KP Wandowo |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
12 - 1 |
Morze Stegna |
|
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Morze Stegna |
0 - 11 |
Grom Nowy Staw |
|
KP Wandowo |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
12 września 2018
12.09 - 17:00 |
Supra Kwidzyn |
4 - 1 |
Mady Ostaszewo |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
5 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 6 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
8 września 2018
8.09 - 13:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 6 |
Pogoń Prabuty |
8 września 2018
8.09 - 12:00 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Grom Nowy Staw |
1 - 4 |
Pogoń Prabuty |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
3 - 0 |
Pogoń Smętowo |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
26 września 2018
26.09 - 17:00 |
Mady Ostaszewo |
2 - 4 |
Sobieski Gniew |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
Supra Kwidzyn |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Morze Stegna |
0 - 3 |
KP Wandowo |
|
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Wandowo |
0 - 3 |
Grom Nowy Staw |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
26 - 0 |
Morze Stegna |
|
Sobieski Gniew |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 1 |
Mady Ostaszewo |
22 września 2018
22.09 - 13:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
22 września 2018
22.09 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 2 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
1 - 3 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
29 września 2018
29.09 - 13:00 |
Mady Ostaszewo |
2 - 1 |
Pogoń Smętowo |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Morze Stegna |
2 - 9 |
Sobieski Gniew |
|
KP Wandowo |
0 - 3 |
Supra Kwidzyn |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
6 - 0 |
Grom Nowy Staw |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
3 - 0 |
KP Wandowo |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
20 - 0 |
Morze Stegna |
|
Pogoń Smętowo |
1 - 6 |
Pomezania Malbork |
6 października 2018
6.10 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
5 - 0 |
Mady Ostaszewo |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
4 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
1 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
Mady Ostaszewo |
2 - 2 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Pogoń Prabuty |
24 października 2018
24.10 - 19:00 |
Morze Stegna |
3 - 8 |
Pogoń Smętowo |
|
KP Wandowo |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Supra Kwidzyn |
0 - 3 |
Sobieski Gniew |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sobieski Gniew |
4 - 1 |
Grom Nowy Staw |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Supra Kwidzyn |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 1 |
KP Wandowo |
20 października 2018
20.10 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
15 - 0 |
Morze Stegna |
|
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
9 - 1 |
Mady Ostaszewo |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
1 - 4 |
Mady Ostaszewo |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Morze Stegna |
0 - 8 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
|
KP Wandowo |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
5 - 0 |
Pogoń Smętowo |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
4 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 listopada 2018
3.11 - 13:30 |
Pogoń Smętowo |
2 - 2 |
Sobieski Gniew |
3 listopada 2018
3.11 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 0 |
Supra Kwidzyn |
3 listopada 2018
3.11 - 10:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
5 - 1 |
KP Wandowo |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
34 - 0 |
Morze Stegna |
|
Mady Ostaszewo |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Grom Nowy Staw |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
23 marca 2019
23.03 - 10:30 |
Mady Ostaszewo |
3 - 0 |
Morze Stegna |
|
Gryf Tczew MKS |
20 - 2 |
KP Wandowo |
23 marca 2019
23.03 - 14:30 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
4 - 0 |
Supra Kwidzyn |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 2 |
Sobieski Gniew |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
23 marca 2019
23.03 - 12:00 |
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
1 - 4 |
Grom Nowy Staw |
31 marca 2019
31.03 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 1 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
0 - 7 |
Gryf Tczew MKS |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
KP Wandowo |
0 - 0 |
Mady Ostaszewo |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Morze Stegna |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Morze Stegna |
|
Pomezania Malbork |
9 - 0 |
KP Wandowo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 13:00 |
Mady Ostaszewo |
4 - 4 |
Supra Kwidzyn |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 0 |
Sobieski Gniew |
6 kwietnia 2019
6.04 - 14:30 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
8 - 1 |
Pogoń Smętowo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Grom Nowy Staw |
13 kwietnia 2019
13.04 - 10:30 |
Pogoń Smętowo |
0 - 4 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
13 kwietnia 2019
13.04 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
5 - 0 |
Mady Ostaszewo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
KP Wandowo |
3 - 0 |
Morze Stegna |
|
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
12 - 3 |
KP Wandowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 13:30 |
Morze Stegna |
0 - 3 |
Supra Kwidzyn |
|
Pomezania Malbork |
1 - 3 |
Sobieski Gniew |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Mady Ostaszewo |
2 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Gryf Tczew MKS |
9 - 0 |
Pogoń Smętowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:30 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
4 - 0 |
Pogoń Prabuty |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orliki Stary Dzierzgoń |
3 - 2 |
Grom Nowy Staw |
2 maja 2019
2.05 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 6 |
Gryf Tczew MKS |
28 maja 2019
28.05 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 1 |
Mady Ostaszewo |
4 maja 2019
4.05 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
Pomezania Malbork |
7 maja 2019
7.05 - 17:30 |
Sobieski Gniew |
3 - 0 |
Morze Stegna |
|
Supra Kwidzyn |
7 - 2 |
KP Wandowo |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
2 - 3 |
Supra Kwidzyn |
11 maja 2019
11.05 - 15:30 |
KP Wandowo |
2 - 6 |
Sobieski Gniew |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Morze Stegna |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Pomezania Malbork |
11 - 0 |
Pogoń Smętowo |
12 maja 2019
12.05 - 12:45 |
Mady Ostaszewo |
2 - 7 |
Pogoń Prabuty |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 0 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
12 - 0 |
Grom Nowy Staw |
18 maja 2019
18.05 - 15:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
10 - 0 |
Mady Ostaszewo |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 0 |
Morze Stegna |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
11 - 0 |
KP Wandowo |
18 maja 2019
18.05 - 13:00 |
Sobieski Gniew |
12 - 1 |
Supra Kwidzyn |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
1 - 3 |
Sobieski Gniew |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
KP Wandowo |
2 - 1 |
Pogoń Smętowo |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Morze Stegna |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Pomezania Malbork |
0 - 3 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Mady Ostaszewo |
1 - 6 |
Gryf Tczew MKS |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mady Ostaszewo |
0 - 6 |
Grom Nowy Staw |
1 czerwca 2019
1.06 - 09:00 |
Gryf Tczew MKS |
14 - 1 |
Pomezania Malbork |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
3 - 0 |
Morze Stegna |
|
Pogoń Prabuty |
8 - 0 |
KP Wandowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 15:00 |
Pogoń Smętowo |
5 - 4 |
Supra Kwidzyn |
2 czerwca 2019
2.06 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 - 0 |
Sobieski Gniew |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:00 |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Grom Nowy Staw |
8 czerwca 2019
8.06 - 10:00 |
Sobieski Gniew |
3 - 3 |
Pogoń Smętowo |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 6 |
Pogoń Prabuty |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
KP Wandowo |
0 - 6 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Morze Stegna |
0 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
|
Pomezania Malbork |
10 - 3 |
Mady Ostaszewo |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
|