Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Wejherowo 20 55 18 1 1 150 - 24
2. Bałtyk Gdynia AP 20 52 17 1 2 147 - 30
3. Arka II Gdynia SI 20 45 15 0 5 115 - 25
4. GOSRiT II Luzino 20 42 14 0 6 116 - 39
5. AP Gdynia Dąbrowa 20 37 12 1 7 91 - 64
6. Orkan Rumia MKS 20 34 11 1 8 97 - 70
7. Jedynka Reda 20 21 7 0 13 54 - 49
8. Korona Żelistrzewo 20 18 6 0 14 47 - 130
9. Cisowa Gdynia 20 15 5 0 15 49 - 112
10. Wicher Wierzchucino 20 9 3 0 17 35 - 144
11. Iskra Gdynia (*) 20 0 0 0 20 4 - 218
* Iskra Gdynia wycofała się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 5 Arka II Gdynia SI 26 sierpnia 2018 - 13:00
Gryf Wejherowo 6 - 0 Orkan Rumia MKS 5 września 2018 - 17:00
GOSRiT II Luzino 6 - 1 Cisowa Gdynia 11 września 2018 - 17:00
Korona Żelistrzewo 1 - 6 AP Gdynia Dąbrowa 25 sierpnia 2018 - 11:00
Iskra Gdynia 2 - 14 Jedynka Reda 6 września 2018
Pauza: Wicher Wierzchucino,
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Gdynia Dąbrowa 19 - 0 Iskra Gdynia
Cisowa Gdynia 0 - 6 Korona Żelistrzewo 25 września 2018 - 17:00
Orkan Rumia MKS 2 - 1 GOSRiT II Luzino 1 września 2018 - 11:00
Arka II Gdynia SI 0 - 1 Gryf Wejherowo 2 września 2018 - 10:30
Wicher Wierzchucino 2 - 6 Bałtyk Gdynia AP 2 września 2018 - 14:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 13 - 0 Wicher Wierzchucino 8 września 2018 - 12:30
GOSRiT II Luzino 4 - 3 Arka II Gdynia SI 20 września 2018 - 17:00
Korona Żelistrzewo 3 - 4 Orkan Rumia MKS 9 września 2018 - 11:00
Iskra Gdynia 1 - 14 Cisowa Gdynia
Jedynka Reda 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 12 września 2018 - 18:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 1 - 5 Jedynka Reda 15 września 2018 - 09:00
Orkan Rumia MKS 29 - 0 Iskra Gdynia
Arka II Gdynia SI 10 - 0 Korona Żelistrzewo 15 września 2018 - 15:30
Wicher Wierzchucino 3 - 6 GOSRiT II Luzino 16 września 2018 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP 7 - 4 Gryf Wejherowo 15 września 2018 - 12:30
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 1 - 6 Bałtyk Gdynia AP 23 września 2018 - 13:00
Korona Żelistrzewo 6 - 2 Wicher Wierzchucino 22 września 2018 - 11:00
Iskra Gdynia 0 - 24 Arka II Gdynia SI
Jedynka Reda 0 - 1 Orkan Rumia MKS 22 września 2018 - 14:00
AP Gdynia Dąbrowa 6 - 2 Cisowa Gdynia 23 września 2018 - 15:30
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 2 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 29 września 2018 - 11:00
Arka II Gdynia SI 1 - 0 Jedynka Reda 29 września 2018 - 10:30
Wicher Wierzchucino 7 - 0 Iskra Gdynia
Bałtyk Gdynia AP 12 - 1 Korona Żelistrzewo 30 września 2018 - 11:00
Gryf Wejherowo 4 - 3 GOSRiT II Luzino 29 września 2018 - 15:30
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Żelistrzewo 0 - 5 Gryf Wejherowo 6 października 2018 - 16:00
Iskra Gdynia 0 - 24 Bałtyk Gdynia AP
Jedynka Reda 9 - 0 Wicher Wierzchucino 6 października 2018 - 14:00
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 2 Arka II Gdynia SI 7 października 2018 - 10:30
Cisowa Gdynia 1 - 3 Orkan Rumia MKS 7 października 2018 - 17:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 6 - 0 Cisowa Gdynia 13 października 2018 - 10:30
Wicher Wierzchucino 2 - 7 AP Gdynia Dąbrowa 14 października 2018 - 12:00
Bałtyk Gdynia AP 8 - 0 Jedynka Reda 13 października 2018 - 15:00
Gryf Wejherowo 19 - 0 Iskra Gdynia
GOSRiT II Luzino 10 - 1 Korona Żelistrzewo 13 października 2018 - 13:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Iskra Gdynia 0 - 20 GOSRiT II Luzino
Jedynka Reda 1 - 3 Gryf Wejherowo 20 października 2018 - 10:30
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 4 Bałtyk Gdynia AP 20 października 2018 - 10:30
Cisowa Gdynia 8 - 3 Wicher Wierzchucino 20 października 2018 - 19:00
Orkan Rumia MKS 0 - 8 Arka II Gdynia SI 20 października 2018 - 11:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wicher Wierzchucino 0 - 10 Orkan Rumia MKS 28 października 2018 - 12:00
Bałtyk Gdynia AP 4 - 0 Cisowa Gdynia 28 października 2018 - 11:00
Gryf Wejherowo 23 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 27 października 2018 - 14:45
GOSRiT II Luzino 2 - 0 Jedynka Reda 27 października 2018 - 11:00
Korona Żelistrzewo 18 - 1 Iskra Gdynia
Pauza: Arka II Gdynia SI,
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 1 - 2 Korona Żelistrzewo 3 listopada 2018 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 4 - 6 GOSRiT II Luzino 3 listopada 2018 - 18:00
Cisowa Gdynia 0 - 17 Gryf Wejherowo 3 listopada 2018 - 17:00
Orkan Rumia MKS 1 - 7 Bałtyk Gdynia AP 3 listopada 2018 - 11:00
Arka II Gdynia SI 12 - 0 Wicher Wierzchucino 3 listopada 2018 - 15:30
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 2 - 4 Bałtyk Gdynia AP 23 marca 2019 - 14:00
Orkan Rumia MKS 3 - 11 Gryf Wejherowo 23 marca 2019 - 11:00
Cisowa Gdynia 1 - 16 GOSRiT II Luzino 24 marca 2019 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 9 - 0 Korona Żelistrzewo 24 marca 2019 - 16:30
Jedynka Reda 3 - 0 Iskra Gdynia
Pauza: Wicher Wierzchucino,
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Iskra Gdynia 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
Korona Żelistrzewo 0 - 10 Cisowa Gdynia 30 marca 2019 - 12:00
GOSRiT II Luzino 5 - 1 Orkan Rumia MKS 30 marca 2019 - 14:00
Gryf Wejherowo 3 - 0 Arka II Gdynia SI 30 marca 2019 - 12:30
Bałtyk Gdynia AP 12 - 1 Wicher Wierzchucino 30 marca 2019 - 11:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wicher Wierzchucino 1 - 8 Gryf Wejherowo 6 kwietnia 2019 - 11:00
Arka II Gdynia SI 2 - 1 GOSRiT II Luzino 6 kwietnia 2019 - 15:00
Orkan Rumia MKS 11 - 1 Korona Żelistrzewo 6 kwietnia 2019 - 11:00
Cisowa Gdynia 3 - 0 Iskra Gdynia
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 0 Jedynka Reda 7 kwietnia 2019 - 14:30
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 5 - 2 Cisowa Gdynia 10 kwietnia 2019 - 18:00
Iskra Gdynia 0 - 3 Orkan Rumia MKS
Korona Żelistrzewo 0 - 5 Arka II Gdynia SI 13 kwietnia 2019 - 14:00
GOSRiT II Luzino 7 - 0 Wicher Wierzchucino 13 kwietnia 2019 - 14:00
Gryf Wejherowo 3 - 3 Bałtyk Gdynia AP 13 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 5 GOSRiT II Luzino 11 maja 2019 - 17:00
Wicher Wierzchucino 4 - 0 Korona Żelistrzewo 27 kwietnia 2019 - 11:00
Arka II Gdynia SI 3 - 0 Iskra Gdynia
Orkan Rumia MKS 2 - 8 Jedynka Reda 27 kwietnia 2019 - 11:00
Cisowa Gdynia 1 - 6 AP Gdynia Dąbrowa 28 kwietnia 2019 - 13:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Gdynia Dąbrowa 2 - 3 Orkan Rumia MKS 4 maja 2019 - 18:00
Jedynka Reda 1 - 5 Arka II Gdynia SI 4 maja 2019 - 14:00
Iskra Gdynia 0 - 3 Wicher Wierzchucino
Korona Żelistrzewo 1 - 17 Bałtyk Gdynia AP 7 maja 2019 - 18:30
GOSRiT II Luzino 2 - 3 Gryf Wejherowo 23 maja 2019 - 18:00
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 8 - 1 Korona Żelistrzewo 11 maja 2019 - 14:00
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Iskra Gdynia
Wicher Wierzchucino 1 - 5 Jedynka Reda 12 maja 2019 - 14:30
Arka II Gdynia SI 7 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 11 maja 2019 - 15:00
Orkan Rumia MKS 6 - 0 Cisowa Gdynia 14 maja 2019 - 16:30
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 0 - 6 Arka II Gdynia SI 18 maja 2019 - 13:00
AP Gdynia Dąbrowa 10 - 2 Wicher Wierzchucino 18 maja 2019 - 18:00
Jedynka Reda 0 - 3 Bałtyk Gdynia AP 29 maja 2019 - 18:30
Iskra Gdynia 0 - 3 Gryf Wejherowo
Korona Żelistrzewo 1 - 14 GOSRiT II Luzino 28 maja 2019 - 17:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 3 - 0 Iskra Gdynia
Gryf Wejherowo 5 - 1 Jedynka Reda 25 maja 2019 - 16:00
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 25 maja 2019 - 13:00
Wicher Wierzchucino 1 - 3 Cisowa Gdynia 26 maja 2019 - 14:30
Arka II Gdynia SI 5 - 1 Orkan Rumia MKS 25 maja 2019 - 15:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 13 - 1 Wicher Wierzchucino 1 czerwca 2019 - 11:00
Cisowa Gdynia 1 - 9 Bałtyk Gdynia AP 1 czerwca 2019 - 19:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 5 Gryf Wejherowo 1 czerwca 2019 - 15:00
Jedynka Reda 0 - 3 GOSRiT II Luzino 1 czerwca 2019 - 17:00
Iskra Gdynia 0 - 3 Korona Żelistrzewo
Pauza: Arka II Gdynia SI,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Żelistrzewo 2 - 1 Jedynka Reda 8 czerwca 2019 - 14:00
GOSRiT II Luzino 1 - 4 AP Gdynia Dąbrowa 9 czerwca 2019 - 10:00
Gryf Wejherowo 6 - 1 Cisowa Gdynia 9 czerwca 2019 - 16:00
Bałtyk Gdynia AP 9 - 2 Orkan Rumia MKS 9 czerwca 2019 - 13:00
Wicher Wierzchucino 2 - 9 Arka II Gdynia SI 8 czerwca 2019 - 11:00
Pauza: Iskra Gdynia, .