Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
WKS Nożyno |
2 - 5 |
Baza 44 Siemirowice |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Urania Udorpie |
4 - 4 |
Grom Nakla |
26 sierpnia 2018
26.08 - 15:00 |
Brda II Przechlewo |
- |
Granit Koczała |
|
anulowany, było 2-2 |
Kaszubia II Studzienice |
4 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Błękitni Motarzyno |
7 - 1 |
KS Damnica |
26 sierpnia 2018
26.08 - 15:30 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 1 |
KS Damnica |
2 września 2018
2.09 - 12:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
Granit Koczała |
6 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Grom Nakla |
- |
Brda II Przechlewo |
|
anulowany, było 3-0 vo |
WKS Nożyno |
0 - 4 |
Urania Udorpie |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Urania Udorpie |
3 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
Brda II Przechlewo |
- |
WKS Nożyno |
|
anulowany, było 9-0 |
Kaszubia II Studzienice |
2 - 1 |
Grom Nakla |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Błękitni Motarzyno |
4 - 1 |
Granit Koczała |
9 września 2018
9.09 - 15:30 |
KS Damnica |
0 - 3 |
Victoria Dąbrówka |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
16 września 2018
16.09 - 12:00 |
Granit Koczała |
5 - 0 |
KS Damnica |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Grom Nakla |
5 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
WKS Nożyno |
3 - 6 |
Kaszubia II Studzienice |
16 września 2018
16.09 - 15:00 |
Urania Udorpie |
- |
Brda II Przechlewo |
|
anulowany, było 4-2 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Brda II Przechlewo |
- |
Baza 44 Siemirowice |
|
anulowany, było 4-1 |
Kaszubia II Studzienice |
0 - 4 |
Urania Udorpie |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Błękitni Motarzyno |
5 - 0 |
WKS Nożyno |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
KS Damnica |
1 - 4 |
Grom Nakla |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 0 |
Granit Koczała |
23 września 2018
23.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 0 |
Granit Koczała |
30 września 2018
30.09 - 12:00 |
vo, na boisku 2:2 |
Grom Nakla |
1 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
29 września 2018
29.09 - 15:00 |
WKS Nożyno |
1 - 4 |
KS Damnica |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Urania Udorpie |
2 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Brda II Przechlewo |
- |
Kaszubia II Studzienice |
|
anulowany, było 4-6 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Kaszubia II Studzienice |
1 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
7 października 2018
7.10 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno |
- |
Brda II Przechlewo |
|
anulowany, było 5-0 |
KS Damnica |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
7 października 2018
7.10 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
11 - 2 |
WKS Nożyno |
7 października 2018
7.10 - 13:00 |
Granit Koczała |
1 - 4 |
Grom Nakla |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 7 |
Grom Nakla |
14 października 2018
14.10 - 12:00 |
WKS Nożyno |
4 - 6 |
Granit Koczała |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Urania Udorpie |
1 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Brda II Przechlewo |
- |
KS Damnica |
|
anulowany, było 2-4 |
Kaszubia II Studzienice |
1 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Błękitni Motarzyno |
3 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
21 października 2018
21.10 - 12:15 |
KS Damnica |
2 - 0 |
Kaszubia II Studzienice |
21 października 2018
21.10 - 12:00 |
Victoria Dąbrówka |
- |
Brda II Przechlewo |
|
anulowany, było 3-1 |
Granit Koczała |
2 - 2 |
Urania Udorpie |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Grom Nakla |
10 - 0 |
WKS Nożyno |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Baza 44 Siemirowice |
7 - 1 |
WKS Nożyno |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Grom Nakla |
2 - 0 |
Urania Udorpie |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
4 - 2 |
Kaszubia II Studzienice |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
KS Damnica |
0 - 3 |
Błękitni Motarzyno |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
Pauza: Granit Koczała, |
Kolejka 11 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (17) |
KS Damnica |
2 - 6 |
Baza 44 Siemirowice |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 5 |
Victoria Dąbrówka |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Kaszubia II Studzienice |
4 - 2 |
Granit Koczała |
7 kwietnia 2019
7.04 - 16:00 |
Urania Udorpie |
4 - 2 |
WKS Nożyno |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Pauza: Grom Nakla, |
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 5 |
Urania Udorpie |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Grom Nakla |
3 - 0 |
Kaszubia II Studzienice |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
Granit Koczała |
2 - 5 |
Błękitni Motarzyno |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 1 |
KS Damnica |
14 kwietnia 2019
14.04 - 13:00 |
Pauza: WKS Nożyno, |
Kolejka 13 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Victoria Dąbrówka |
8 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:30 |
KS Damnica |
7 - 4 |
Granit Koczała |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 2 |
Grom Nakla |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:45 |
Kaszubia II Studzienice |
10 - 1 |
WKS Nożyno |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Pauza: Urania Udorpie, |
Kolejka 14 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Urania Udorpie |
1 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
28 kwietnia 2019
28.04 - 17:00 |
WKS Nożyno |
1 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
27 kwietnia 2019
27.04 - 14:00 |
Grom Nakla |
3 - 0 |
KS Damnica |
28 kwietnia 2019
28.04 - 14:00 |
Granit Koczała |
0 - 5 |
Victoria Dąbrówka |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Pauza: Baza 44 Siemirowice, |
Kolejka 15 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Granit Koczała |
2 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
5 maja 2019
5.05 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 3 |
Grom Nakla |
5 maja 2019
5.05 - 13:00 |
KS Damnica |
8 - 2 |
WKS Nożyno |
5 maja 2019
5.05 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
2 - 0 |
Urania Udorpie |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Pauza: Kaszubia II Studzienice, |
Kolejka 16 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
12 maja 2019
12.05 - 13:30 |
Urania Udorpie |
0 - 3 |
KS Damnica |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
vo, na boisku 2:2 |
WKS Nożyno |
1 - 7 |
Victoria Dąbrówka |
12 maja 2019
12.05 - 13:00 |
Grom Nakla |
4 - 1 |
Granit Koczała |
12 maja 2019
12.05 - 18:00 |
Pauza: Błękitni Motarzyno, |
Kolejka 17 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Grom Nakla |
2 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
19 maja 2019
19.05 - 18:00 |
Granit Koczała |
11 - 1 |
WKS Nożyno |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
4 - 1 |
Urania Udorpie |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Błękitni Motarzyno |
6 - 4 |
Kaszubia II Studzienice |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
Pauza: KS Damnica, |
Kolejka 18 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 2 |
KS Damnica |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Urania Udorpie |
6 - 4 |
Granit Koczała |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
WKS Nożyno |
1 - 4 |
Grom Nakla |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Pauza: Victoria Dąbrówka, . |
|