Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sopocka Akademia Piłkarska 28 76 25 1 2 186 - 18
2. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 28 65 21 2 5 99 - 48
3. Ogniwo Sopot 28 59 19 2 7 79 - 40
4. Dragon Bojano 28 56 18 2 8 84 - 55
5. Kamionka Sopot 28 50 16 2 10 85 - 67
6. GOSRiT II Luzino 28 47 15 2 11 70 - 67
7. Akademia Sportowa Pomorze 28 38 12 2 14 85 - 70
8. Start Mrzezino 28 35 10 5 13 40 - 59
9. Eko-Prod Szemud 28 34 10 4 14 52 - 61
10. Klif Chłapowo 28 32 10 2 16 54 - 82
11. Sokół Bożepole Wielkie 28 26 8 2 18 44 - 86
12. Zatoka Puck 28 25 7 4 17 42 - 91
13. Kaszubia Starzyno 28 24 7 3 18 49 - 121 2 4 1 1 0 6 - 4
14. Kaszuby Połchowo 28 24 7 3 18 42 - 73 2 1 0 1 1 4 - 6
15. Latarnik Choczewo 28 20 6 2 20 49 - 122
Ostatni komentarz dodał maka165 28.06.2019, 13:40:32


Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
Klif Chłapowo 2 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 sierpnia 2018 - 18:00
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Eko-Prod Szemud 15 sierpnia 2018 - 20:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Ogniwo Sopot 15 sierpnia 2018 - 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 1 Kaszubia Starzyno 15 sierpnia 2018 - 17:00
Kamionka Sopot 3 - 1 Kaszuby Połchowo 15 sierpnia 2018 - 17:00
Dragon Bojano 3 - 0 Start Mrzezino 15 sierpnia 2018 - 18:00
Latarnik Choczewo 4 - 2 Zatoka Puck 15 sierpnia 2018 - 18:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Start Mrzezino 2 - 1 Latarnik Choczewo 18 sierpnia 2018 - 11:00
Kaszuby Połchowo 2 - 7 Dragon Bojano 18 sierpnia 2018 - 11:00
Kaszubia Starzyno 4 - 2 Kamionka Sopot 19 sierpnia 2018 - 14:00
Ogniwo Sopot 7 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 18 sierpnia 2018 - 17:00
Eko-Prod Szemud 1 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 19 sierpnia 2018 - 12:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 18 sierpnia 2018 - 18:00
GOSRiT II Luzino 2 - 0 Klif Chłapowo 19 sierpnia 2018 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 2 GOSRiT II Luzino 25 sierpnia 2018 - 19:30
Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 25 sierpnia 2018 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 Eko-Prod Szemud 25 sierpnia 2018 - 17:00
Kamionka Sopot 1 - 3 Ogniwo Sopot 26 sierpnia 2018 - 17:00
Dragon Bojano 9 - 0 Kaszubia Starzyno 26 sierpnia 2018 - 12:00
Latarnik Choczewo 2 - 1 Kaszuby Połchowo 25 sierpnia 2018 - 17:00
Zatoka Puck 1 - 1 Start Mrzezino 25 sierpnia 2018 - 17:00
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
Kaszuby Połchowo 3 - 0 Zatoka Puck 1 września 2018 - 16:00
Kaszubia Starzyno 4 - 1 Latarnik Choczewo 2 września 2018 - 14:00
Ogniwo Sopot 3 - 2 Dragon Bojano 2 września 2018 - 12:00
Eko-Prod Szemud 5 - 1 Kamionka Sopot 31 sierpnia 2018 - 19:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 1 września 2018 - 18:00
GOSRiT II Luzino 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 2 września 2018 - 11:00
Klif Chłapowo 4 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 2 września 2018 - 14:00
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Sopocka Akademia Piłkarska 8 - 0 Klif Chłapowo 8 września 2018 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 GOSRiT II Luzino 8 września 2018 - 15:00
Kamionka Sopot 2 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 września 2018 - 17:00
Dragon Bojano 4 - 1 Eko-Prod Szemud 9 września 2018 - 12:00
Latarnik Choczewo 0 - 1 Ogniwo Sopot 8 września 2018 - 17:00
Zatoka Puck 1 - 3 Kaszubia Starzyno 8 września 2018 - 17:00
Start Mrzezino 1 - 3 Kaszuby Połchowo 8 września 2018 - 17:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Kaszubia Starzyno 2 - 2 Start Mrzezino 16 września 2018 - 14:00
Ogniwo Sopot 3 - 1 Zatoka Puck 15 września 2018 - 17:00
Eko-Prod Szemud 1 - 3 Latarnik Choczewo 16 września 2018 - 12:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 0 Dragon Bojano 16 września 2018 - 14:00
GOSRiT II Luzino 9 - 4 Kamionka Sopot 16 września 2018 - 11:00
Klif Chłapowo 2 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 15 września 2018 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 16 września 2018 - 17:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 22 września 2018 - 16:00
Kamionka Sopot 7 - 0 Klif Chłapowo 23 września 2018 - 14:30
Dragon Bojano 2 - 3 GOSRiT II Luzino 23 września 2018 - 12:00
Latarnik Choczewo 1 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 września 2018 - 17:00
Zatoka Puck 1 - 0 Eko-Prod Szemud 22 września 2018 - 16:30
Start Mrzezino 0 - 2 Ogniwo Sopot 22 września 2018 - 17:00
Kaszuby Połchowo 3 - 5 Kaszubia Starzyno 22 września 2018 - 16:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Ogniwo Sopot 2 - 1 Kaszuby Połchowo 29 września 2018 - 16:00
Eko-Prod Szemud 2 - 2 Start Mrzezino 30 września 2018 - 12:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 0 Zatoka Puck 29 września 2018 - 16:00
GOSRiT II Luzino 4 - 0 Latarnik Choczewo 30 września 2018 - 11:00
Klif Chłapowo 4 - 6 Dragon Bojano 30 września 2018 - 14:00
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 6 Kamionka Sopot 30 września 2018 - 19:30
Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 29 września 2018 - 11:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
Kamionka Sopot 2 - 7 Sopocka Akademia Piłkarska 6 października 2018 - 18:30
Dragon Bojano 3 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 7 października 2018 - 12:30
Latarnik Choczewo 4 - 0 Klif Chłapowo 6 października 2018 - 16:00
Zatoka Puck 3 - 0 GOSRiT II Luzino 6 października 2018 - 16:00
Start Mrzezino 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 października 2018 - 16:00
Kaszuby Połchowo 0 - 3 Eko-Prod Szemud 6 października 2018 - 15:30
Kaszubia Starzyno 3 - 1 Ogniwo Sopot 7 października 2018 - 14:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Eko-Prod Szemud 4 - 3 Kaszubia Starzyno 14 października 2018 - 12:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Kaszuby Połchowo 13 października 2018 - 15:00
GOSRiT II Luzino 4 - 0 Start Mrzezino 13 października 2018 - 15:00
Klif Chłapowo 2 - 5 Zatoka Puck 14 października 2018 - 14:00
Akademia Sportowa Pomorze 10 - 2 Latarnik Choczewo 14 października 2018 - 19:30
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 3 Dragon Bojano 13 października 2018 - 15:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 Kamionka Sopot 13 października 2018 - 15:00
Pauza: Ogniwo Sopot,
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
Dragon Bojano 5 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 20 października 2018 - 12:00
Latarnik Choczewo 0 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 20 października 2018 - 16:00
Zatoka Puck 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 20 października 2018 - 16:00
Start Mrzezino 3 - 0 Klif Chłapowo 20 października 2018 - 15:00
Kaszuby Połchowo 2 - 2 GOSRiT II Luzino 20 października 2018 - 15:00
Kaszubia Starzyno 3 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 21 października 2018 - 14:00
Ogniwo Sopot 2 - 1 Eko-Prod Szemud 20 października 2018 - 15:00
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Ogniwo Sopot 27 października 2018 - 14:00
GOSRiT II Luzino 5 - 1 Kaszubia Starzyno 27 października 2018 - 15:00
Klif Chłapowo 3 - 1 Kaszuby Połchowo 28 października 2018 - 14:00
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 1 Start Mrzezino 28 października 2018 - 19:30
Sopocka Akademia Piłkarska 11 - 2 Zatoka Puck 27 października 2018 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 6 - 3 Latarnik Choczewo 27 października 2018 - 15:00
Kamionka Sopot 0 - 4 Dragon Bojano 27 października 2018 - 17:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Latarnik Choczewo 2 - 4 Kamionka Sopot 3 listopada 2018 - 19:00
Zatoka Puck 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 3 listopada 2018 - 14:30
Start Mrzezino 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 3 listopada 2018 - 14:00
Kaszuby Połchowo 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 4 listopada 2018 - 12:00
Kaszubia Starzyno 2 - 1 Klif Chłapowo 4 listopada 2018 - 14:00
Ogniwo Sopot 2 - 2 GOSRiT II Luzino 3 listopada 2018 - 14:00
Eko-Prod Szemud 2 - 7 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 listopada 2018 - 12:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
GOSRiT II Luzino 2 - 1 Eko-Prod Szemud 11 listopada 2018 - 11:00
Klif Chłapowo 0 - 1 Ogniwo Sopot 11 listopada 2018 - 14:00
Akademia Sportowa Pomorze 9 - 1 Kaszubia Starzyno 11 listopada 2018 - 19:30
Sopocka Akademia Piłkarska 11 - 0 Kaszuby Połchowo 10 listopada 2018 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 4 Start Mrzezino 10 listopada 2018 - 14:00
Kamionka Sopot 4 - 3 Zatoka Puck 10 listopada 2018 - 17:00
Dragon Bojano 4 - 3 Latarnik Choczewo 11 listopada 2018 - 11:00
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
Zatoka Puck 1 - 4 Dragon Bojano 18 listopada 2018 - 12:00
Start Mrzezino 1 - 4 Kamionka Sopot 17 listopada 2018 - 14:00
Kaszuby Połchowo 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 18 listopada 2018 - 12:00
Kaszubia Starzyno 0 - 6 Sopocka Akademia Piłkarska 18 listopada 2018 - 14:00
Ogniwo Sopot 6 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 17 listopada 2018 - 11:00
Eko-Prod Szemud 0 - 2 Klif Chłapowo 18 listopada 2018 - 12:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 1 GOSRiT II Luzino 17 listopada 2018 - 14:00
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 16 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Klif Chłapowo 9 marca 2019 - 15:00
vo, na boisku 5:1
Eko-Prod Szemud 4 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 20 kwietnia 2019 - 16:00
Ogniwo Sopot 1 - 5 Sopocka Akademia Piłkarska 10 marca 2019 - 12:00
Kaszubia Starzyno 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 9 marca 2019 - 15:00
Kaszuby Połchowo 2 - 4 Kamionka Sopot 9 marca 2019 - 15:00
Start Mrzezino 3 - 1 Dragon Bojano 9 marca 2019 - 14:00
Zatoka Puck 0 - 2 Latarnik Choczewo 9 marca 2019 - 15:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 17 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
Latarnik Choczewo 1 - 1 Start Mrzezino 16 marca 2019 - 15:30
Dragon Bojano 3 - 1 Kaszuby Połchowo 13 marca 2019 - 20:30
Kamionka Sopot 7 - 1 Kaszubia Starzyno 16 marca 2019 - 19:00
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Ogniwo Sopot 16 marca 2019 - 15:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Eko-Prod Szemud 17 marca 2019 - 12:00
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 17 marca 2019 - 18:00
Klif Chłapowo 3 - 4 GOSRiT II Luzino 16 marca 2019 - 15:30
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 18 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
GOSRiT II Luzino 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 23 marca 2019 - 14:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 23 marca 2019 - 15:00
Eko-Prod Szemud 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 24 marca 2019 - 12:00
Ogniwo Sopot 1 - 1 Kamionka Sopot 24 marca 2019 - 15:00
Kaszubia Starzyno 2 - 2 Dragon Bojano 23 marca 2019 - 16:00
Kaszuby Połchowo 6 - 0 Latarnik Choczewo 23 marca 2019 - 15:30
Start Mrzezino 4 - 1 Zatoka Puck 23 marca 2019 - 15:00
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 19 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Zatoka Puck 0 - 0 Kaszuby Połchowo 29 maja 2019 - 18:30
Latarnik Choczewo 3 - 1 Kaszubia Starzyno 30 marca 2019 - 16:00
Dragon Bojano 1 - 0 Ogniwo Sopot 31 marca 2019 - 14:00
Kamionka Sopot 2 - 2 Eko-Prod Szemud 30 marca 2019 - 19:00
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 30 marca 2019 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 9 - 1 GOSRiT II Luzino 30 marca 2019 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Klif Chłapowo 31 marca 2019 - 16:00
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Klif Chłapowo 0 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 6 kwietnia 2019 - 16:00
GOSRiT II Luzino 2 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 7 kwietnia 2019 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 2 Kamionka Sopot 6 kwietnia 2019 - 15:00
Eko-Prod Szemud 1 - 2 Dragon Bojano 6 kwietnia 2019 - 16:00
Ogniwo Sopot 7 - 3 Latarnik Choczewo 6 kwietnia 2019 - 16:00
Kaszubia Starzyno 1 - 4 Zatoka Puck 6 kwietnia 2019 - 16:00
Kaszuby Połchowo 0 - 2 Start Mrzezino 6 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Start Mrzezino 1 - 0 Kaszubia Starzyno 13 kwietnia 2019 - 15:00
Zatoka Puck 1 - 3 Ogniwo Sopot 13 kwietnia 2019 - 16:30
Latarnik Choczewo 2 - 2 Eko-Prod Szemud 13 kwietnia 2019 - 16:00
Dragon Bojano 5 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 kwietnia 2019 - 11:00
Kamionka Sopot 6 - 2 GOSRiT II Luzino 13 kwietnia 2019 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 Klif Chłapowo 13 kwietnia 2019 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 13 kwietnia 2019 - 12:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 22 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 17 kwietnia 2019 - 17:00
Klif Chłapowo 1 - 4 Kamionka Sopot 17 kwietnia 2019 - 17:00
GOSRiT II Luzino 0 - 2 Dragon Bojano 18 kwietnia 2019 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 - 1 Latarnik Choczewo 17 kwietnia 2019 - 18:15
Eko-Prod Szemud 0 - 4 Zatoka Puck 17 kwietnia 2019 - 18:00
Ogniwo Sopot 4 - 0 Start Mrzezino 17 kwietnia 2019 - 17:00
Kaszubia Starzyno 1 - 1 Kaszuby Połchowo 17 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszuby Połchowo 0 - 3 Ogniwo Sopot 26 kwietnia 2019 - 18:00
Start Mrzezino 2 - 1 Eko-Prod Szemud 27 kwietnia 2019 - 15:00
Zatoka Puck 2 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 27 kwietnia 2019 - 16:00
Latarnik Choczewo 3 - 5 GOSRiT II Luzino 27 kwietnia 2019 - 17:00
Dragon Bojano 1 - 3 Klif Chłapowo 28 kwietnia 2019 - 18:00
Kamionka Sopot 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 27 kwietnia 2019 - 16:30
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 12 Sopocka Akademia Piłkarska 27 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 24 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
Sopocka Akademia Piłkarska 6 - 0 Kamionka Sopot 4 maja 2019 - 12:00
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 2 Dragon Bojano 4 maja 2019 - 18:00
Klif Chłapowo 4 - 3 Latarnik Choczewo 4 maja 2019 - 16:00
GOSRiT II Luzino 2 - 1 Zatoka Puck 5 maja 2019 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Start Mrzezino 30 kwietnia 2019 - 18:30
Eko-Prod Szemud 2 - 1 Kaszuby Połchowo 4 maja 2019 - 16:00
Ogniwo Sopot 3 - 2 Kaszubia Starzyno 4 maja 2019 - 17:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 25 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
Kaszubia Starzyno 1 - 4 Eko-Prod Szemud 11 maja 2019 - 16:00
Kaszuby Połchowo 0 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 12 maja 2019 - 14:00
Start Mrzezino 3 - 0 GOSRiT II Luzino 11 maja 2019 - 16:00
vo, na boisku 1:1
Zatoka Puck 2 - 2 Klif Chłapowo 11 maja 2019 - 16:00
Latarnik Choczewo 1 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 11 maja 2019 - 17:00
Dragon Bojano 0 - 6 Sopocka Akademia Piłkarska 12 maja 2019 - 18:00
Kamionka Sopot 6 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 11 maja 2019 - 11:00
Pauza: Ogniwo Sopot,
Kolejka 26 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 Dragon Bojano 18 maja 2019 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 19 - 1 Latarnik Choczewo 18 maja 2019 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 11 - 0 Zatoka Puck 18 maja 2019 - 18:00
Klif Chłapowo 3 - 0 Start Mrzezino 18 maja 2019 - 17:00
GOSRiT II Luzino 5 - 1 Kaszuby Połchowo 19 maja 2019 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 1 Kaszubia Starzyno 18 maja 2019 - 17:00
Eko-Prod Szemud 5 - 4 Ogniwo Sopot 18 maja 2019 - 16:00
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 27 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
Ogniwo Sopot 2 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 25 maja 2019 - 18:30
Kaszubia Starzyno 2 - 5 GOSRiT II Luzino 25 maja 2019 - 16:00
Kaszuby Połchowo 4 - 1 Klif Chłapowo 25 maja 2019 - 17:00
Start Mrzezino 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 25 maja 2019 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Zatoka Puck 1 - 13 Sopocka Akademia Piłkarska 26 maja 2019 - 16:00
Latarnik Choczewo 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 25 maja 2019 - 17:00
Dragon Bojano 1 - 0 Kamionka Sopot 26 maja 2019 - 18:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
Kamionka Sopot 3 - 0 Latarnik Choczewo 1 czerwca 2019 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 Zatoka Puck 1 czerwca 2019 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 9 - 0 Start Mrzezino 2 czerwca 2019 - 14:30
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Kaszuby Połchowo 2 czerwca 2019 - 18:00
vo, goście nie przyjechali
Klif Chłapowo 3 - 1 Kaszubia Starzyno 1 czerwca 2019 - 17:00
GOSRiT II Luzino 2 - 1 Ogniwo Sopot 2 czerwca 2019 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 1 Eko-Prod Szemud 1 czerwca 2019 - 18:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
Eko-Prod Szemud 3 - 0 GOSRiT II Luzino 5 czerwca 2019 - 18:30
Ogniwo Sopot 8 - 3 Klif Chłapowo 8 czerwca 2019 - 17:00
Kaszubia Starzyno 3 - 9 Akademia Sportowa Pomorze 8 czerwca 2019 - 11:00
Kaszuby Połchowo 0 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 8 czerwca 2019 - 14:00
Start Mrzezino 1 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 8 czerwca 2019 - 17:00
Zatoka Puck 0 - 3 Kamionka Sopot 8 czerwca 2019 - 17:00
Latarnik Choczewo 3 - 5 Dragon Bojano 8 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
Dragon Bojano 1 - 1 Zatoka Puck 15 czerwca 2019 - 15:00
Kamionka Sopot 3 - 0 Start Mrzezino 15 czerwca 2019 - 15:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Kaszuby Połchowo 15 czerwca 2019 - 15:00
Sopocka Akademia Piłkarska 24 - 0 Kaszubia Starzyno 15 czerwca 2019 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Ogniwo Sopot 15 czerwca 2019 - 12:00
vo, na boisku 2:2
Klif Chłapowo 4 - 0 Eko-Prod Szemud 15 czerwca 2019 - 15:00
GOSRiT II Luzino 2 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 czerwca 2019 - 15:00
Pauza: Latarnik Choczewo, .