Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (79) |
WKS Lignowy Szlacheckie |
4 - 5 |
Wietcisa II Skarszewy |
19 sierpnia 2018
19.08 - 15:00 |
KP Wandowo |
1 - 1 |
GKS Straszewo |
19 sierpnia 2018
19.08 - 17:00 |
Piast Majewo |
3 - 1 |
OTS Osiek |
19 sierpnia 2018
19.08 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
7 - 1 |
Orzeł Borkowo |
18 sierpnia 2018
18.08 - 15:00 |
Orzeł Radziejewo |
4 - 3 |
Sobieski Gniew |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
1 - 5 |
GKS Gardeja |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
6 - 1 |
Szpak Skórcz |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Wietcisa II Skarszewy |
6 - 1 |
Szpak Skórcz |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
GKS Gardeja |
3 - 3 |
Pogoń Smętowo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 16:00 |
Orzeł Radziejewo |
6 - 4 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 3 |
Sobieski Gniew |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 |
OTS Osiek |
0 - 3 |
Sokół Lubichowo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 14:00 |
GKS Straszewo |
2 - 0 |
Piast Majewo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 1 |
KP Wandowo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (23) |
KP Wandowo |
0 - 4 |
Wietcisa II Skarszewy |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Piast Majewo |
3 - 3 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
4 - 1 |
GKS Straszewo |
1 września 2018
1.09 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
5 - 3 |
OTS Osiek |
1 września 2018
1.09 - 18:00 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
7 - 2 |
Orzeł Borkowo |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
7 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 4 |
GKS Gardeja |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Wietcisa II Skarszewy |
5 - 1 |
GKS Gardeja |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Orzeł Radziejewo |
6 - 3 |
Szpak Skórcz |
9 września 2018
9.09 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 4 |
Pogoń Smętowo |
9 września 2018
9.09 - 14:00 |
OTS Osiek |
2 - 3 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
9 września 2018
9.09 - 13:00 |
GKS Straszewo |
6 - 2 |
Sobieski Gniew |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
0 - 1 |
Sokół Lubichowo |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
KP Wandowo |
2 - 2 |
Piast Majewo |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Piast Majewo |
2 - 8 |
Wietcisa II Skarszewy |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
6 - 1 |
KP Wandowo |
15 września 2018
15.09 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 5 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
6 - 3 |
GKS Straszewo |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 0 |
OTS Osiek |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 1 |
Orzeł Borkowo |
15 września 2018
15.09 - 16:30 |
GKS Gardeja |
6 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
16 września 2018
16.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Wietcisa II Skarszewy |
3 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Orzeł Borkowo |
0 - 6 |
GKS Gardeja |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
OTS Osiek |
4 - 1 |
Szpak Skórcz |
23 września 2018
23.09 - 13:00 |
GKS Straszewo |
2 - 5 |
Pogoń Smętowo |
22 września 2018
22.09 - 16:30 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
4 - 5 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
KP Wandowo |
2 - 0 |
Sobieski Gniew |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
Piast Majewo |
1 - 10 |
Sokół Lubichowo |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Sokół Lubichowo |
2 - 2 |
Wietcisa II Skarszewy |
29 września 2018
29.09 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
12 - 2 |
Piast Majewo |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
6 - 1 |
KP Wandowo |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
4 - 1 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 2 |
GKS Straszewo |
29 września 2018
29.09 - 16:30 |
GKS Gardeja |
5 - 1 |
OTS Osiek |
30 września 2018
30.09 - 15:00 |
Orzeł Radziejewo |
8 - 0 |
Orzeł Borkowo |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
vo, zdekompletowanie drużyny gości |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Wietcisa II Skarszewy |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
odwołany |
OTS Osiek |
4 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
GKS Straszewo |
3 - 2 |
GKS Gardeja |
7 października 2018
7.10 - 15:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
6 - 0 |
Szpak Skórcz |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
KP Wandowo |
2 - 4 |
Pogoń Smętowo |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Piast Majewo |
1 - 3 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
8 - 2 |
Sobieski Gniew |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Sobieski Gniew |
4 - 4 |
Wietcisa II Skarszewy |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
6 - 2 |
Sokół Lubichowo |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
4 - 0 |
Piast Majewo |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 1 |
KP Wandowo |
13 października 2018
13.10 - 16:30 |
GKS Gardeja |
2 - 0 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
5 - 3 |
GKS Straszewo |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 4 |
OTS Osiek |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Wietcisa II Skarszewy |
6 - 3 |
OTS Osiek |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
GKS Straszewo |
4 - 1 |
Orzeł Borkowo |
21 października 2018
21.10 - 15:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
20 października 2018
20.10 - 16:00 |
vo, na boisku 3:1 |
KP Wandowo |
2 - 2 |
GKS Gardeja |
21 października 2018
21.10 - 15:00 |
Piast Majewo |
1 - 0 |
Szpak Skórcz |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
2 - 4 |
Pogoń Smętowo |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
2 - 9 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
3 - 2 |
Wietcisa II Skarszewy |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
11 - 0 |
Sobieski Gniew |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
4 - 0 |
Sokół Lubichowo |
27 października 2018
27.10 - 16:00 |
GKS Gardeja |
7 - 0 |
Piast Majewo |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 2 |
KP Wandowo |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 9 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
OTS Osiek |
4 - 2 |
GKS Straszewo |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Wietcisa II Skarszewy |
11 - 4 |
GKS Straszewo |
3 listopada 2018
3.11 - 13:30 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
7 - 1 |
OTS Osiek |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
KP Wandowo |
3 - 1 |
Orzeł Borkowo |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Piast Majewo |
4 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
1 - 6 |
GKS Gardeja |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Sobieski Gniew |
4 - 3 |
Szpak Skórcz |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
4 - 5 |
Pogoń Smętowo |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Pogoń Smętowo |
2 - 4 |
Wietcisa II Skarszewy |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 3 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
GKS Gardeja |
12 - 0 |
Sobieski Gniew |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 2 |
Sokół Lubichowo |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 0 |
Piast Majewo |
11 listopada 2018
11.11 - 14:00 |
OTS Osiek |
2 - 3 |
KP Wandowo |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
GKS Straszewo |
2 - 9 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Wietcisa II Skarszewy |
1 - 1 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
24 marca 2019
24.03 - 13:30 |
GKS Straszewo |
4 - 4 |
KP Wandowo |
24 marca 2019
24.03 - 14:00 |
OTS Osiek |
2 - 0 |
Piast Majewo |
24 marca 2019
24.03 - 12:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 6 |
Sokół Lubichowo |
24 marca 2019
24.03 - 14:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 4 |
Orzeł Radziejewo |
24 marca 2019
24.03 - 14:00 |
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
24 marca 2019
24.03 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 4 |
Pogoń Smętowo |
23 marca 2019
23.03 - 16:00 |
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Szpak Skórcz |
3 - 0 |
Wietcisa II Skarszewy |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 1 |
GKS Gardeja |
31 marca 2019
31.03 - 16:30 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
6 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
4 - 4 |
Orzeł Borkowo |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 1 |
OTS Osiek |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Piast Majewo |
1 - 3 |
GKS Straszewo |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
KP Wandowo |
0 - 6 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 |
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Wietcisa II Skarszewy |
6 - 3 |
KP Wandowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
11 - 1 |
Piast Majewo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
GKS Straszewo |
6 - 5 |
Sokół Lubichowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:00 |
OTS Osiek |
9 - 2 |
Sobieski Gniew |
7 kwietnia 2019
7.04 - 12:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 3 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 1 |
Pogoń Smętowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
GKS Gardeja |
4 - 0 |
Szpak Skórcz |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (13) |
GKS Gardeja |
4 - 0 |
Wietcisa II Skarszewy |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:30 |
Szpak Skórcz |
1 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
10 - 0 |
Orzeł Borkowo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
4 - 1 |
OTS Osiek |
14 kwietnia 2019
14.04 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 4 |
GKS Straszewo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
9 - 4 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Piast Majewo |
0 - 2 |
KP Wandowo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Wietcisa II Skarszewy |
5 - 0 |
Piast Majewo |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
vo, zdekompletowanie składu |
KP Wandowo |
3 - 5 |
Sokół Lubichowo |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
9 - 1 |
Sobieski Gniew |
20 kwietnia 2019
20.04 - 16:00 |
GKS Straszewo |
6 - 4 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
OTS Osiek |
5 - 4 |
Pogoń Smętowo |
20 kwietnia 2019
20.04 - 13:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 1 |
Szpak Skórcz |
20 kwietnia 2019
20.04 - 16:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 3 |
GKS Gardeja |
20 kwietnia 2019
20.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Orzeł Radziejewo |
1 - 2 |
Wietcisa II Skarszewy |
28 kwietnia 2019
28.04 - 16:00 |
GKS Gardeja |
7 - 0 |
Orzeł Borkowo |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 4 |
OTS Osiek |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
5 - 8 |
GKS Straszewo |
28 kwietnia 2019
28.04 - 14:00 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
2 - 3 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 3 |
KP Wandowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
9 - 0 |
Piast Majewo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
vo, zdekompletowanie składu |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Wietcisa II Skarszewy |
4 - 1 |
Sokół Lubichowo |
5 maja 2019
5.05 - 17:00 |
Piast Majewo |
4 - 7 |
Sobieski Gniew |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
KP Wandowo |
1 - 3 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
5 maja 2019
5.05 - 17:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 3 |
Pogoń Smętowo |
5 maja 2019
5.05 - 16:00 |
GKS Straszewo |
3 - 5 |
Szpak Skórcz |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
OTS Osiek |
0 - 6 |
GKS Gardeja |
5 maja 2019
5.05 - 13:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Orzeł Borkowo |
0 - 6 |
Wietcisa II Skarszewy |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 2 |
OTS Osiek |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
GKS Gardeja |
1 - 3 |
GKS Straszewo |
11 maja 2019
11.05 - 16:30 |
Szpak Skórcz |
2 - 2 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 2 |
KP Wandowo |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
10 - 0 |
Piast Majewo |
12 maja 2019
12.05 - 16:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 3 |
Sokół Lubichowo |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Wietcisa II Skarszewy |
18 - 3 |
Sobieski Gniew |
5 czerwca 2019
5.06 - 18:00 |
Sokół Lubichowo |
4 - 1 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Piast Majewo |
0 - 16 |
Pogoń Smętowo |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
KP Wandowo |
0 - 2 |
Szpak Skórcz |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 - 3 |
GKS Gardeja |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
GKS Straszewo |
4 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
OTS Osiek |
5 - 4 |
Orzeł Borkowo |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (84) |
OTS Osiek |
4 - 2 |
Wietcisa II Skarszewy |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 1 |
GKS Straszewo |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 3 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 |
GKS Gardeja |
3 - 1 |
KP Wandowo |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Szpak Skórcz |
7 - 0 |
Piast Majewo |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
vo, zdekompletowanie składu gości po 40 minutach |
Pogoń Smętowo |
4 - 1 |
Sokół Lubichowo |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
12 - 0 |
Sobieski Gniew |
26 maja 2019
26.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Wietcisa II Skarszewy |
3 - 1 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
2 czerwca 2019
2.06 - 18:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 5 |
Pogoń Smętowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
0 - 3 |
Szpak Skórcz |
1 czerwca 2019
1.06 - 15:00 |
vo, na boisku 1:0 |
Piast Majewo |
0 - 4 |
GKS Gardeja |
2 czerwca 2019
2.06 - 14:00 |
zdekompletowanie drużyny gospodarzy |
KP Wandowo |
4 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
2 czerwca 2019
2.06 - 15:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
9 - 1 |
Orzeł Borkowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
GKS Straszewo |
8 - 2 |
OTS Osiek |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (27) |
GKS Straszewo |
3 - 0 |
Wietcisa II Skarszewy |
8 czerwca 2019
8.06 - 14:30 |
OTS Osiek |
4 - 5 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
8 czerwca 2019
8.06 - 15:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 2 |
KP Wandowo |
9 czerwca 2019
9.06 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
6 - 0 |
Piast Majewo |
9 czerwca 2019
9.06 - 14:00 |
GKS Gardeja |
6 - 0 |
Sokół Lubichowo |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Szpak Skórcz |
5 - 0 |
Sobieski Gniew |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
vo, zdekompletowanie składu gości |
Pogoń Smętowo |
3 - 2 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
9 czerwca 2019
9.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Wietcisa II Skarszewy |
3 - 5 |
Pogoń Smętowo |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:00 |
Powiśle II Pawlice-Rakowiec |
3 - 1 |
Szpak Skórcz |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:00 |
Sobieski Gniew |
4 - 6 |
GKS Gardeja |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
5 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:00 |
goście nie wyszli na drugą połowę |
Piast Majewo |
0 - 9 |
Orzeł Borkowo |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:00 |
KP Wandowo |
2 - 1 |
OTS Osiek |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 2 |
GKS Straszewo |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:00 |
|