Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
Salos Słupsk |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
KS Potęgowo |
2 - 1 |
Grasz Dwumiasto |
3 września 2017
3.09 - 12:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 12 |
Gryf Słupsk KS |
2 września 2017
2.09 - 11:30 |
Byki Słupsk |
0 - 7 |
Olimpijczyk Kwakowo |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
Pauza: Start Miastko, |
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
5 - 0 |
Byki Słupsk |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Salos Słupsk |
1 - 0 |
KS Potęgowo |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
Start Miastko |
3 - 7 |
Jantar Ustka |
10 września 2017
10.09 - 17:30 |
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo, |
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Potęgowo |
3 - 0 |
Start Miastko |
16 września 2017
16.09 - 12:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 12 |
Salos Słupsk |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Byki Słupsk |
2 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Olimpijczyk Kwakowo |
7 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grasz Dwumiasto |
0 - 16 |
Olimpijczyk Kwakowo |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Salos Słupsk |
2 - 0 |
Byki Słupsk |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Start Miastko |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Jantar Ustka |
0 - 0 |
KS Potęgowo |
23 września 2017
23.09 - 14:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 8 |
Jantar Ustka |
1 października 2017
1.10 - 13:00 |
Byki Słupsk |
1 - 1 |
Start Miastko |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Olimpijczyk Kwakowo |
6 - 0 |
Salos Słupsk |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
8 - 1 |
Grasz Dwumiasto |
1 października 2017
1.10 - 13:30 |
Pauza: KS Potęgowo, |
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Słupsk |
0 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Start Miastko |
1 - 14 |
Olimpijczyk Kwakowo |
8 października 2017
8.10 - 15:00 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Byki Słupsk |
7 października 2017
7.10 - 14:00 |
KS Potęgowo |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
7 października 2017
7.10 - 14:00 |
Pauza: Grasz Dwumiasto, |
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Byki Słupsk |
2 - 0 |
KS Potęgowo |
14 października 2017
14.10 - 16:00 |
Olimpijczyk Kwakowo |
6 - 0 |
Jantar Ustka |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
11 - 1 |
Start Miastko |
15 października 2017
15.10 - 13:30 |
Grasz Dwumiasto |
1 - 4 |
Salos Słupsk |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Pauza: Wybrzeże Objazda, |
Kolejka 8 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
3 - 4 |
Grasz Dwumiasto |
22 października 2017
22.10 - 15:00 |
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
KS Potęgowo |
0 - 5 |
Olimpijczyk Kwakowo |
21 października 2017
21.10 - 12:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 6 |
Byki Słupsk |
22 października 2017
22.10 - 12:30 |
Pauza: Salos Słupsk, |
Kolejka 9 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpijczyk Kwakowo |
10 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
5 - 0 |
KS Potęgowo |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
1 - 3 |
Jantar Ustka |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
Salos Słupsk |
3 - 0 |
Start Miastko |
25 marca 2018
25.03 - 12:00 |
Pauza: Byki Słupsk, |
Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Słupsk |
0 - 0 |
Jantar Ustka |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
0 - 1 |
KS Potęgowo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
13 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Olimpijczyk Kwakowo |
6 - 0 |
Byki Słupsk |
11 kwietnia 2018
11.04 - 17:30 |
Pauza: Start Miastko, |
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Byki Słupsk |
0 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
14 kwietnia 2018
14.04 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 7 |
Grasz Dwumiasto |
14 kwietnia 2018
14.04 - 15:00 |
KS Potęgowo |
0 - 1 |
Salos Słupsk |
14 kwietnia 2018
14.04 - 12:00 |
Jantar Ustka |
4 - 1 |
Start Miastko |
18 kwietnia 2018
18.04 - 18:00 |
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo, |
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
3 - 3 |
KS Potęgowo |
22 kwietnia 2018
22.04 - 15:00 |
Salos Słupsk |
5 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
1 - 3 |
Byki Słupsk |
20 kwietnia 2018
20.04 - 18:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 4 |
Olimpijczyk Kwakowo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 12:30 |
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpijczyk Kwakowo |
16 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Byki Słupsk |
1 - 0 |
Salos Słupsk |
25 kwietnia 2018
25.04 - 18:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 11 |
Start Miastko |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
KS Potęgowo |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
28 kwietnia 2018
28.04 - 10:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
14 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Start Miastko |
3 - 3 |
Byki Słupsk |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Salos Słupsk |
0 - 6 |
Olimpijczyk Kwakowo |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
0 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Pauza: KS Potęgowo, |
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
3 - 2 |
Salos Słupsk |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Olimpijczyk Kwakowo |
17 - 1 |
Start Miastko |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Byki Słupsk |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 6 |
KS Potęgowo |
12 maja 2018
12.05 - 15:00 |
Pauza: Grasz Dwumiasto, |
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Potęgowo |
1 - 0 |
Byki Słupsk |
23 maja 2018
23.05 - 17:30 |
Jantar Ustka |
0 - 6 |
Olimpijczyk Kwakowo |
19 maja 2018
19.05 - 15:00 |
Start Miastko |
0 - 10 |
Gryf Słupsk KS |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
Salos Słupsk |
2 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
17 maja 2018
17.05 - 18:30 |
Pauza: Wybrzeże Objazda, |
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grasz Dwumiasto |
6 - 1 |
Start Miastko |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
Jantar Ustka |
25 maja 2018
25.05 - 18:00 |
Olimpijczyk Kwakowo |
13 - 0 |
KS Potęgowo |
30 maja 2018
30.05 - 17:00 |
Byki Słupsk |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
28 maja 2018
28.05 - 18:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: Salos Słupsk, |
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 19 |
Olimpijczyk Kwakowo |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
KS Potęgowo |
1 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
31 maja 2018
31.05 - 18:00 |
Start Miastko |
0 - 0 |
Salos Słupsk |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
Pauza: Byki Słupsk, . |
|