Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 2 |
Pomezania Malbork |
27 sierpnia 2017
27.08 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
7 - 0 |
GKS Gardeja |
27 sierpnia 2017
27.08 - 11:00 |
Sokół Lubichowo |
1 - 3 |
Grom Nowy Staw |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 5 |
Gryf II Tczew MKS |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
6 - 0 |
Keramzyt Szprudowo |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
AP Malbork |
0 - 2 |
Orły Tczew |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Orły Tczew |
3 września 2017
3.09 - 13:00 |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 2 |
AP Malbork |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 4 |
Pogoń Prabuty |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 3 |
Rodło Trzciano |
27 września 2017
27.09 - 16:00 |
GKS Gardeja |
5 - 2 |
Sokół Lubichowo |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 - 2 |
Supra Kwidzyn |
2 września 2017
2.09 - 13:30 |
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Supra Kwidzyn |
0 - 11 |
Pomezania Malbork |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Sokół Lubichowo |
0 - 13 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 3 |
GKS Gardeja |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 1 |
Grom Nowy Staw |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
AP Malbork |
4 - 1 |
Gryf II Tczew MKS |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Orły Tczew |
4 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
9 września 2017
9.09 - 09:00 |
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pomezania Malbork |
7 - 0 |
Keramzyt Szprudowo |
16 września 2017
16.09 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
4 - 1 |
Orły Tczew |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
AP Malbork |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
GKS Gardeja |
3 - 9 |
Pogoń Prabuty |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 - 0 |
Rodło Trzciano |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 1 |
Sokół Lubichowo |
17 września 2017
17.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Sokół Lubichowo |
0 - 18 |
Pomezania Malbork |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
4 - 4 |
Supra Kwidzyn |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
AP Malbork |
4 - 2 |
GKS Gardeja |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Orły Tczew |
1 - 2 |
Grom Nowy Staw |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
1 - 1 |
Gryf II Tczew MKS |
23 września 2017
23.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
4 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
30 września 2017
30.09 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 3 |
Keramzyt Szprudowo |
30 września 2017
30.09 - 10:00 |
GKS Gardeja |
0 - 7 |
Orły Tczew |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 3 |
AP Malbork |
30 września 2017
30.09 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
0 - 7 |
Pogoń Prabuty |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Sokół Lubichowo |
5 - 0 |
Rodło Trzciano |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Rodło Trzciano |
0 - 9 |
Pomezania Malbork |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
9 - 0 |
Sokół Lubichowo |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
AP Malbork |
3 - 0 |
Supra Kwidzyn |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Orły Tczew |
1 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 0 |
Grom Nowy Staw |
7 października 2017
7.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pomezania Malbork |
8 - 0 |
Grom Nowy Staw |
14 października 2017
14.10 - 12:30 |
GKS Gardeja |
0 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Keramzyt Szprudowo |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 0 |
Orły Tczew |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Sokół Lubichowo |
2 - 8 |
AP Malbork |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 8 |
Pogoń Prabuty |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
21 października 2017
21.10 - 10:00 |
AP Malbork |
6 - 0 |
Rodło Trzciano |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Orły Tczew |
4 - 0 |
Sokół Lubichowo |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
2 - 1 |
Supra Kwidzyn |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
5 - 2 |
GKS Gardeja |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Pomezania Malbork |
13 - 0 |
GKS Gardeja |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 - 0 |
Grom Nowy Staw |
28 października 2017
28.10 - 10:30 |
Supra Kwidzyn |
3 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
18 kwietnia 2018
18.04 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 6 |
Keramzyt Szprudowo |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 4 |
Orły Tczew |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
6 - 1 |
AP Malbork |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
2 listopada 2017
2.11 - 16:00 |
Orły Tczew |
0 - 4 |
Pogoń Prabuty |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
3 - 0 |
Rodło Trzciano |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
11 - 1 |
Sokół Lubichowo |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 2 |
Supra Kwidzyn |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
GKS Gardeja |
1 - 11 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
GKS Gardeja |
4 - 1 |
Supra Kwidzyn |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Sokół Lubichowo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
vo, niestawienie się na zawody |
Gryf II Tczew MKS |
4 - 0 |
Rodło Trzciano |
7 kwietnia 2018
7.04 - 13:00 |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 16 |
Pogoń Prabuty |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Orły Tczew |
3 - 1 |
AP Malbork |
7 kwietnia 2018
7.04 - 09:00 |
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orły Tczew |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
AP Malbork |
1 - 3 |
Keramzyt Szprudowo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 1 |
Grom Nowy Staw |
14 kwietnia 2018
14.04 - 10:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 2 |
GKS Gardeja |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
2 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
5 - 0 |
Supra Kwidzyn |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Sokół Lubichowo |
|
GKS Gardeja |
6 - 0 |
Rodło Trzciano |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 8 |
Pogoń Prabuty |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
5 - 2 |
AP Malbork |
21 kwietnia 2018
21.04 - 13:00 |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 6 |
Orły Tczew |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Orły Tczew |
2 - 5 |
Gryf II Tczew MKS |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
AP Malbork |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
28 kwietnia 2018
28.04 - 10:00 |
Pogoń Prabuty |
8 - 0 |
GKS Gardeja |
28 kwietnia 2018
28.04 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 8 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
26 kwietnia 2018
26.04 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
0 - 3 |
Supra Kwidzyn |
|
Sokół Lubichowo wycofał się z rozgrywek |
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Sokół Lubichowo |
|
Supra Kwidzyn |
8 - 0 |
Rodło Trzciano |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
5 maja 2018
5.05 - 13:30 |
GKS Gardeja |
10 - 1 |
AP Malbork |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 0 |
Orły Tczew |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
9 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
5 maja 2018
5.05 - 13:00 |
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 4 |
Grom Nowy Staw |
12 maja 2018
12.05 - 10:00 |
Orły Tczew |
6 - 0 |
GKS Gardeja |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
AP Malbork |
1 - 7 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 maja 2018
12.05 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
12 - 0 |
Supra Kwidzyn |
11 maja 2018
11.05 - 17:00 |
Rodło Trzciano |
3 - 0 |
Sokół Lubichowo |
|
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
9 - 0 |
Rodło Trzciano |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Sokół Lubichowo |
0 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
Supra Kwidzyn |
3 - 3 |
AP Malbork |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Orły Tczew |
19 maja 2018
19.05 - 13:30 |
GKS Gardeja |
4 - 0 |
Keramzyt Szprudowo |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
0 - 4 |
Pomezania Malbork |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
5 - 3 |
GKS Gardeja |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 7 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
25 maja 2018
25.05 - 17:00 |
Orły Tczew |
3 - 3 |
Supra Kwidzyn |
26 maja 2018
26.05 - 09:00 |
AP Malbork |
3 - 0 |
Sokół Lubichowo |
|
Pogoń Prabuty |
10 - 0 |
Rodło Trzciano |
25 maja 2018
25.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Pogoń Prabuty |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 6 |
AP Malbork |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
Sokół Lubichowo |
0 - 3 |
Orły Tczew |
|
Supra Kwidzyn |
0 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
3 czerwca 2018
3.06 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
2 czerwca 2018
2.06 - 13:30 |
GKS Gardeja |
5 - 4 |
Grom Nowy Staw |
30 maja 2018
30.05 - 18:00 |
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
1 - 5 |
Pomezania Malbork |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
10 czerwca 2018
10.06 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 0 |
Supra Kwidzyn |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
3 - 0 |
Sokół Lubichowo |
|
Orły Tczew |
4 - 1 |
Rodło Trzciano |
10 czerwca 2018
10.06 - 10:00 |
AP Malbork |
3 - 6 |
Pogoń Prabuty |
9 czerwca 2018
9.06 - 13:00 |
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
AP Malbork |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Orły Tczew |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Rodło Trzciano |
0 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Sokół Lubichowo |
0 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
|
Supra Kwidzyn |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
13 czerwca 2018
13.06 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
16 czerwca 2018
16.06 - 13:30 |
vo, goście nie przyjechali |
|