Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
0 - 13 |
Arka II Gdynia SI |
26 sierpnia 2017
26.08 - 09:00 |
GOSRiT Luzino |
8 - 2 |
Sztorm Mosty |
20 września 2017
20.09 - 16:30 |
GKS Linia |
7 - 3 |
Zatoka Puck |
13 września 2017
13.09 - 18:00 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 3 |
Dragon Bojano |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
5 - 0 |
Lider Dębogórze |
27 września 2017
27.09 - 17:30 |
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
3 - 2 |
Lider Dębogórze |
2 września 2017
2.09 - 09:00 |
Dragon Bojano |
7 - 1 |
MKS Władysławowo |
6 września 2017
6.09 - 17:00 |
Zatoka Puck |
3 - 5 |
Wicher Wierzchucino |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 5 |
GKS Linia |
3 września 2017
3.09 - 14:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 9 |
GOSRiT Luzino |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
4 - 2 |
Arka II Gdynia SI |
9 września 2017
9.09 - 13:00 |
GKS Linia |
7 - 3 |
Cisowa Gdynia |
9 września 2017
9.09 - 14:00 |
Wicher Wierzchucino |
10 - 0 |
Sztorm Mosty |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
5 - 3 |
Zatoka Puck |
9 września 2017
9.09 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
6 - 1 |
Dragon Bojano |
21 września 2017
21.09 - 16:30 |
Pauza: Lider Dębogórze, |
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon Bojano |
10 - 1 |
Lider Dębogórze |
17 września 2017
17.09 - 13:30 |
Zatoka Puck |
0 - 13 |
Gryf Wejherowo |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
2 - 4 |
MKS Władysławowo |
16 września 2017
16.09 - 09:00 |
Cisowa Gdynia |
1 - 12 |
Wicher Wierzchucino |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
4 - 1 |
GKS Linia |
24 października 2017
24.10 - 16:00 |
Pauza: Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
2 - 8 |
Arka II Gdynia SI |
23 września 2017
23.09 - 14:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 3 |
GOSRiT Luzino |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
23 września 2017
23.09 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
6 - 0 |
Sztorm Mosty |
23 września 2017
23.09 - 10:00 |
Lider Dębogórze |
9 - 2 |
Zatoka Puck |
23 września 2017
23.09 - 14:30 |
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
6 - 2 |
Dragon Bojano |
30 września 2017
30.09 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 5 |
Lider Dębogórze |
2 października 2017
2.10 - 17:00 |
Cisowa Gdynia |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
30 września 2017
30.09 - 16:30 |
GOSRiT Luzino |
7 - 1 |
MKS Władysławowo |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
GKS Linia |
3 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wicher Wierzchucino |
2 - 4 |
Arka II Gdynia SI |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 2 |
GKS Linia |
7 października 2017
7.10 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
GOSRiT Luzino |
10 października 2017
10.10 - 16:30 |
Lider Dębogórze |
8 - 2 |
Cisowa Gdynia |
8 października 2017
8.10 - 14:30 |
Dragon Bojano |
6 - 0 |
Zatoka Puck |
8 października 2017
8.10 - 13:30 |
Pauza: Sztorm Mosty, |
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
6 - 0 |
Zatoka Puck |
14 października 2017
14.10 - 11:30 |
Sztorm Mosty |
1 - 3 |
Dragon Bojano |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 2 |
Lider Dębogórze |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
GKS Linia |
0 - 6 |
Gryf Wejherowo |
14 października 2017
14.10 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
5 - 2 |
MKS Władysławowo |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
0 - 4 |
Arka II Gdynia SI |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
2 - 1 |
GKS Linia |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Cisowa Gdynia |
21 października 2017
21.10 - 09:00 |
Zatoka Puck |
5 - 2 |
Sztorm Mosty |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
24 - 0 |
Sztorm Mosty |
28 października 2017
28.10 - 09:00 |
Cisowa Gdynia |
3 - 3 |
Zatoka Puck |
29 października 2017
29.10 - 13:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 1 |
Dragon Bojano |
28 października 2017
28.10 - 12:45 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 3 |
Lider Dębogórze |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 4 |
Gryf Wejherowo |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Pauza: GKS Linia, |
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Arka II Gdynia SI |
4 listopada 2017
4.11 - 10:00 |
Lider Dębogórze |
4 - 0 |
MKS Władysławowo |
4 listopada 2017
4.11 - 12:00 |
Dragon Bojano |
2 - 4 |
GKS Linia |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Zatoka Puck |
3 - 9 |
GOSRiT Luzino |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 4 |
Cisowa Gdynia |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
Pauza: Wicher Wierzchucino, |
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Sztorm Mosty |
0 - 11 |
GOSRiT Luzino |
8 kwietnia 2018
8.04 - 12:00 |
Zatoka Puck |
1 - 1 |
GKS Linia |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Dragon Bojano |
4 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
8 kwietnia 2018
8.04 - 13:30 |
Lider Dębogórze |
3 - 4 |
Gryf Wejherowo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 15:00 |
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Dębogórze |
1 - 3 |
Arka II Gdynia SI |
15 kwietnia 2018
15.04 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 3 |
Dragon Bojano |
15 kwietnia 2018
15.04 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
6 - 4 |
Zatoka Puck |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
GKS Linia |
6 - 2 |
Sztorm Mosty |
14 kwietnia 2018
14.04 - 13:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
21 kwietnia 2018
21.04 - 17:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 3 |
GKS Linia |
|
Sztorm Mosty |
3 - 9 |
Wicher Wierzchucino |
22 kwietnia 2018
22.04 - 16:00 |
Zatoka Puck |
3 - 3 |
MKS Władysławowo |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Dragon Bojano |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Pauza: Lider Dębogórze, |
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Dębogórze |
1 - 7 |
Dragon Bojano |
29 kwietnia 2018
29.04 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
7 - 0 |
Zatoka Puck |
28 kwietnia 2018
28.04 - 10:00 |
MKS Władysławowo |
6 - 1 |
Sztorm Mosty |
28 kwietnia 2018
28.04 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
GKS Linia |
1 - 4 |
GOSRiT Luzino |
16 maja 2018
16.05 - 17:30 |
Pauza: Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
5 - 0 |
GKS Linia |
5 maja 2018
5.05 - 15:00 |
GOSRiT Luzino |
5 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
6 maja 2018
6.05 - 14:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
Sztorm Mosty |
0 - 10 |
Gryf Wejherowo |
6 maja 2018
6.05 - 16:00 |
Zatoka Puck |
2 - 7 |
Lider Dębogórze |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon Bojano |
2 - 13 |
Arka II Gdynia SI |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
10 - 2 |
Sztorm Mosty |
12 maja 2018
12.05 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
MKS Władysławowo |
1 - 4 |
GOSRiT Luzino |
12 maja 2018
12.05 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
5 - 0 |
GKS Linia |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
8 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
19 maja 2018
19.05 - 12:00 |
GKS Linia |
5 - 2 |
MKS Władysławowo |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
21 maja 2018
21.05 - 17:30 |
Cisowa Gdynia |
0 - 3 |
Lider Dębogórze |
|
Zatoka Puck |
1 - 11 |
Dragon Bojano |
23 maja 2018
23.05 - 18:00 |
Pauza: Sztorm Mosty, |
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
0 - 12 |
Arka II Gdynia SI |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Dragon Bojano |
18 - 0 |
Sztorm Mosty |
27 maja 2018
27.05 - 16:00 |
Lider Dębogórze |
5 - 1 |
GOSRiT Luzino |
26 maja 2018
26.05 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
GKS Linia |
29 maja 2018
29.05 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
26 maja 2018
26.05 - 15:00 |
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
11 - 1 |
MKS Władysławowo |
2 czerwca 2018
2.06 - 12:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 4 |
Gryf Wejherowo |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
GKS Linia |
2 - 4 |
Lider Dębogórze |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 3 |
Dragon Bojano |
|
Sztorm Mosty |
0 - 3 |
Zatoka Puck |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Mosty |
0 - 3 |
Arka II Gdynia SI |
|
Zatoka Puck |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Dragon Bojano |
4 - 2 |
GOSRiT Luzino |
9 czerwca 2018
9.06 - 13:30 |
Lider Dębogórze |
8 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
9 czerwca 2018
9.06 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
MKS Władysławowo |
9 czerwca 2018
9.06 - 13:00 |
Pauza: GKS Linia, |
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
6 czerwca 2018
6.06 - 16:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 4 |
Lider Dębogórze |
16 czerwca 2018
16.06 - 15:00 |
GKS Linia |
5 - 4 |
Dragon Bojano |
14 czerwca 2018
14.06 - 17:00 |
GOSRiT Luzino |
8 - 2 |
Zatoka Puck |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
- - - |
Sztorm Mosty |
|
Pauza: Wicher Wierzchucino, . |
|