Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 2 |
KP Gdynia AP |
20 sierpnia 2017
20.08 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 3 |
Arka Gdynia SI |
20 sierpnia 2017
20.08 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
6 września 2017
6.09 - 18:00 |
Gryf Tczew MKS |
8 - 2 |
Gedania Gdańsk |
23 sierpnia 2017
23.08 - 17:00 |
U-2 Bytów |
1 - 10 |
Chojniczanka Chojnice |
19 sierpnia 2017
19.08 - 19:00 |
Jantar Ustka |
1 - 7 |
AP Gdynia Dąbrowa |
19 sierpnia 2017
19.08 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
23 sierpnia 2017
23.08 - 17:30 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 10 |
Lechia Gdańsk |
26 sierpnia 2017
26.08 - 09:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
27 sierpnia 2017
27.08 - 09:00 |
Chojniczanka Chojnice |
12 - 0 |
Jantar Ustka |
27 sierpnia 2017
27.08 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
U-2 Bytów |
27 sierpnia 2017
27.08 - 13:30 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
20 września 2017
20.09 - 18:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
26 sierpnia 2017
26.08 - 14:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
26 sierpnia 2017
26.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
11 - 0 |
KP Gdynia AP |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 września 2017
2.09 - 12:40 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 10 |
Arka Gdynia SI |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
U-2 Bytów |
1 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
3 września 2017
3.09 - 18:00 |
Jantar Ustka |
5 - 4 |
Gedania Gdańsk |
2 września 2017
2.09 - 13:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
4 września 2017
4.09 - 16:00 |
Lechia Gdańsk |
8 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 września 2017
2.09 - 12:00 |
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
1 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
9 września 2017
9.09 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
10 września 2017
10.09 - 15:30 |
Jaguar Gdańsk |
9 - 1 |
Jantar Ustka |
9 września 2017
9.09 - 12:30 |
Arka Gdynia SI |
7 - 0 |
U-2 Bytów |
9 września 2017
9.09 - 11:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
10 września 2017
10.09 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
5 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
4 - 1 |
KP Gdynia AP |
16 września 2017
16.09 - 12:40 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
16 września 2017
16.09 - 10:00 |
U-2 Bytów |
1 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
17 września 2017
17.09 - 18:30 |
Jantar Ustka |
0 - 7 |
Arka Gdynia SI |
16 września 2017
16.09 - 13:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
17 września 2017
17.09 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 3 |
Gedania Gdańsk |
16 września 2017
16.09 - 14:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
16 września 2017
16.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
24 września 2017
24.09 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
5 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
24 września 2017
24.09 - 15:30 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 2 |
Lechia Gdańsk |
24 września 2017
24.09 - 16:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
24 września 2017
24.09 - 09:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
8 - 0 |
Jantar Ustka |
24 września 2017
24.09 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
U-2 Bytów |
28 września 2017
28.09 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
0 - 2 |
KP Gdynia AP |
1 października 2017
1.10 - 13:00 |
U-2 Bytów |
0 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
1 października 2017
1.10 - 19:00 |
Jantar Ustka |
2 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
30 września 2017
30.09 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
4 października 2017
4.10 - 19:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
1 października 2017
1.10 - 09:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
KP Gdynia AP |
8 października 2017
8.10 - 15:30 |
Jaguar Gdańsk |
6 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
8 października 2017
8.10 - 18:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
7 października 2017
7.10 - 09:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 - 3 |
Lechia Gdańsk |
8 października 2017
8.10 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 0 |
Jantar Ustka |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 1 |
U-2 Bytów |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
1 - 0 |
KP Gdynia AP |
15 października 2017
15.10 - 17:30 |
Jantar Ustka |
0 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
14 października 2017
14.10 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
15 października 2017
15.10 - 11:30 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
15 października 2017
15.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
22 października 2017
22.10 - 09:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
7 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
21 października 2017
21.10 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
U-2 Bytów |
5 - 2 |
Jantar Ustka |
14 marca 2018
14.03 - 17:00 |
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
7 - 2 |
KP Gdynia AP |
28 października 2017
28.10 - 13:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 - 1 |
U-2 Bytów |
28 października 2017
28.10 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
7 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
28 października 2017
28.10 - 14:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
29 października 2017
29.10 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
29 października 2017
29.10 - 13:30 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
18 października 2017
18.10 - 18:30 |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
1 - 6 |
Arka Gdynia SI |
5 listopada 2017
5.11 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
5 listopada 2017
5.11 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
5 listopada 2017
5.11 - 14:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
4 listopada 2017
4.11 - 18:00 |
Gryf Tczew MKS |
6 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
U-2 Bytów |
1 - 4 |
Lechia Gdańsk |
5 listopada 2017
5.11 - 13:00 |
Jantar Ustka |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 listopada 2017
4.11 - 13:30 |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 0 |
KP Gdynia AP |
12 listopada 2017
12.11 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Jantar Ustka |
11 listopada 2017
11.11 - 14:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 0 |
U-2 Bytów |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
12 listopada 2017
12.11 - 13:30 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
11 listopada 2017
11.11 - 16:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
12 listopada 2017
12.11 - 16:30 |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
2 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
25 marca 2018
25.03 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
24 marca 2018
24.03 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
8 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
25 marca 2018
25.03 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
25 marca 2018
25.03 - 12:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
U-2 Bytów |
25 marca 2018
25.03 - 16:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
13 - 0 |
Jantar Ustka |
25 marca 2018
25.03 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
24 marca 2018
24.03 - 13:00 |
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
KP Gdynia AP |
31 marca 2018
31.03 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 4 |
AP Gdynia Dąbrowa |
25 kwietnia 2018
25.04 - 19:00 |
Jantar Ustka |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
11 kwietnia 2018
11.04 - 17:00 |
U-2 Bytów |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 6 |
Jaguar Gdańsk |
28 marca 2018
28.03 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
28 marca 2018
28.03 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
4 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
25 kwietnia 2018
25.04 - 18:00 |
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
1 - 8 |
Cartusia Kartuzy |
23 maja 2018
23.05 - 17:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
7 kwietnia 2018
7.04 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
4 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
17 - 1 |
U-2 Bytów |
8 kwietnia 2018
8.04 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
8 kwietnia 2018
8.04 - 14:45 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
8 kwietnia 2018
8.04 - 12:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
8 kwietnia 2018
8.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 2 |
KP Gdynia AP |
15 kwietnia 2018
15.04 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
14 kwietnia 2018
14.04 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
14 kwietnia 2018
14.04 - 13:00 |
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
U-2 Bytów |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
14 kwietnia 2018
14.04 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 8 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
15 kwietnia 2018
15.04 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
15 kwietnia 2018
15.04 - 18:00 |
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
2 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 1 |
U-2 Bytów |
22 kwietnia 2018
22.04 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 0 |
Jantar Ustka |
21 kwietnia 2018
21.04 - 12:00 |
Jaguar Gdańsk |
7 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
18 kwietnia 2018
18.04 - 19:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 2 |
Lechia Gdańsk |
22 kwietnia 2018
22.04 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
21 kwietnia 2018
21.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
9 - 0 |
KP Gdynia AP |
28 kwietnia 2018
28.04 - 12:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 5 |
Gedania Gdańsk |
29 kwietnia 2018
29.04 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
vo, niestawienie się na zawody |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 12 |
Arka Gdynia SI |
28 kwietnia 2018
28.04 - 13:00 |
Jantar Ustka |
3 - 7 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
28 kwietnia 2018
28.04 - 13:00 |
U-2 Bytów |
2 - 7 |
Cartusia Kartuzy |
28 kwietnia 2018
28.04 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
29 kwietnia 2018
29.04 - 13:00 |
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
1 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
5 maja 2018
5.05 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 2 |
U-2 Bytów |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
10 - 0 |
Jantar Ustka |
5 maja 2018
5.05 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 maja 2018
6.05 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
23 maja 2018
23.05 - 14:30 |
Jaguar Gdańsk |
13 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
6 maja 2018
6.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
12 maja 2018
12.05 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
12 maja 2018
12.05 - 15:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 6 |
Arka Gdynia SI |
13 maja 2018
13.05 - 19:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
12 maja 2018
12.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 - 6 |
Cartusia Kartuzy |
12 maja 2018
12.05 - 13:00 |
Jantar Ustka |
2 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
13 maja 2018
13.05 - 13:00 |
U-2 Bytów |
1 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
12 maja 2018
12.05 - 13:00 |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
3 - 1 |
U-2 Bytów |
19 maja 2018
19.05 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
5 - 1 |
Jantar Ustka |
20 maja 2018
20.05 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
19 maja 2018
19.05 - 13:30 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
19 maja 2018
19.05 - 09:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
20 maja 2018
20.05 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
9 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
20 maja 2018
20.05 - 12:00 |
Jaguar Gdańsk |
6 - 0 |
Gedania Gdańsk |
16 maja 2018
16.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
4 - 0 |
KP Gdynia AP |
27 maja 2018
27.05 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 6 |
Arka Gdynia SI |
27 maja 2018
27.05 - 13:30 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6 czerwca 2018
6.06 - 17:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
27 maja 2018
27.05 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
26 maja 2018
26.05 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
5 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
26 maja 2018
26.05 - 15:00 |
Jantar Ustka |
2 - 4 |
U-2 Bytów |
30 maja 2018
30.05 - 17:30 |
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
U-2 Bytów |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 czerwca 2018
2.06 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 5 |
Lechia Gdańsk |
3 czerwca 2018
3.06 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 4 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 czerwca 2018
3.06 - 18:30 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
2 czerwca 2018
2.06 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
3 czerwca 2018
3.06 - 12:00 |
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
3 - 1 |
KP Gdynia AP |
10 czerwca 2018
10.06 - 19:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
10 czerwca 2018
10.06 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
9 czerwca 2018
9.06 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
10 czerwca 2018
10.06 - 15:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
10 czerwca 2018
10.06 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
U-2 Bytów |
6 czerwca 2018
6.06 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
11 - 0 |
Jantar Ustka |
9 czerwca 2018
9.06 - 13:00 |
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
1 - 5 |
Bałtyk Gdynia AP |
17 czerwca 2018
17.06 - 17:00 |
Jantar Ustka |
2 - 7 |
Lechia Gdańsk |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
U-2 Bytów |
4 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
17 czerwca 2018
17.06 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
5 - 2 |
Gedania Gdańsk |
16 czerwca 2018
16.06 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 6 |
Jaguar Gdańsk |
16 czerwca 2018
16.06 - 10:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 5 |
Arka Gdynia SI |
13 czerwca 2018
13.06 - 16:00 |
|