Kolejka 1 - 28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Magic Niezabyszewo |
2 - 2 |
Stegna Parchowo |
|
Juve Uniechów |
3 - 6 |
Granit Koczała |
|
Orkan Gostkowo |
2 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Iskra Dretyń |
0 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
|
vo. (na boisku 4:1, w drużynie gospodarzy udział nieuprawnionego zawodnika) |
Urania Udorpie |
6 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
|
Kolejka 2 - 4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stegna Parchowo |
3 - 5 |
Sokół Wyczechy |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
GKS Kołczygłowy |
0 - 3 |
Urania Udorpie |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 4 |
Iskra Dretyń |
|
Granit Koczała |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
Magic Niezabyszewo |
2 - 2 |
Juve Uniechów |
|
Kolejka 3 - 11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Juve Uniechów |
1 - 2 |
Stegna Parchowo |
|
Orkan Gostkowo |
4 - 3 |
Magic Niezabyszewo |
|
Iskra Dretyń |
3 - 3 |
Granit Koczała |
|
Urania Udorpie |
3 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 5 |
GKS Kołczygłowy |
|
Sokół Wyczechy |
1 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Kolejka 4 - 18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stegna Parchowo |
2 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
GKS Kołczygłowy |
2 - 0 |
Sokół Wyczechy |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Granit Koczała |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
|
Magic Niezabyszewo |
0 - 3 |
Iskra Dretyń |
|
Juve Uniechów |
2 - 2 |
Orkan Gostkowo |
|
Kolejka 5 - 25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Gostkowo |
4 - 1 |
Stegna Parchowo |
|
Iskra Dretyń |
4 - 2 |
Juve Uniechów |
|
Urania Udorpie |
3 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
|
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Granit Koczała |
|
Sokół Wyczechy |
8 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
|
Kolejka 6 - 2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stegna Parchowo |
4 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Granit Koczała |
4 - 4 |
Sokół Wyczechy |
|
Magic Niezabyszewo |
0 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Juve Uniechów |
1 - 1 |
Urania Udorpie |
|
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Iskra Dretyń |
|
Kolejka 7 - 9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Dretyń |
2 - 1 |
Stegna Parchowo |
|
Urania Udorpie |
1 - 2 |
Orkan Gostkowo |
|
Myśliwiec Tuchomie |
6 - 3 |
Juve Uniechów |
|
Sokół Wyczechy |
4 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 0 |
Granit Koczała |
|
GKS Kołczygłowy |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Kolejka 8 - 16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stegna Parchowo |
5 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Granit Koczała |
3 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
|
Magic Niezabyszewo |
1 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Juve Uniechów |
4 - 2 |
Sokół Wyczechy |
|
Orkan Gostkowo |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Iskra Dretyń |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
|
Kolejka 9 - 23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Urania Udorpie |
3 - 3 |
Stegna Parchowo |
|
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
Iskra Dretyń |
|
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 3 |
Juve Uniechów |
|
GKS Kołczygłowy |
1 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 5 |
Granit Koczała |
|
Kolejka 10 - 30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stegna Parchowo |
0 - 1 |
Granit Koczała |
|
Magic Niezabyszewo |
7 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Juve Uniechów |
1 - 4 |
GKS Kołczygłowy |
|
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Iskra Dretyń |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
|
Urania Udorpie |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Kolejka 11 - 6. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 5 |
Stegna Parchowo |
|
Sokół Wyczechy |
1 - 4 |
Urania Udorpie |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 3 |
Iskra Dretyń |
|
GKS Kołczygłowy |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 5 |
Juve Uniechów |
|
Granit Koczała |
6 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
|
Kolejka 12 - 2. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stegna Parchowo |
5 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
|
Granit Koczała |
1 - 5 |
Juve Uniechów |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 0 |
Orkan Gostkowo |
|
GKS Kołczygłowy |
2 - 3 |
Iskra Dretyń |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 4 |
Urania Udorpie |
|
Sokół Wyczechy |
2 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Kolejka 13 - 9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Wyczechy |
5 - 2 |
Stegna Parchowo |
|
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Urania Udorpie |
2 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
|
Iskra Dretyń |
0 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Orkan Gostkowo |
2 - 0 |
Granit Koczała |
|
Juve Uniechów |
4 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
|
Kolejka 14 - 23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stegna Parchowo |
6 - 2 |
Juve Uniechów |
|
Magic Niezabyszewo |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
Granit Koczała |
2 - 3 |
Iskra Dretyń |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 0 |
Urania Udorpie |
|
GKS Kołczygłowy |
3 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
4 - 3 |
Sokół Wyczechy |
|
Kolejka 15 - 30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 2 |
Stegna Parchowo |
|
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
|
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Urania Udorpie |
0 - 0 |
Granit Koczała |
|
Iskra Dretyń |
4 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
|
Orkan Gostkowo |
4 - 1 |
Juve Uniechów |
|
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stegna Parchowo |
0 - 4 |
Orkan Gostkowo |
|
Juve Uniechów |
1 - 1 |
Iskra Dretyń |
|
Magic Niezabyszewo |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
|
Granit Koczała |
0 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 0 |
Sokół Wyczechy |
|
GKS Kołczygłowy |
2 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Kolejka 17 - 7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kołczygłowy |
7 - 3 |
Stegna Parchowo |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Sokół Wyczechy |
1 - 2 |
Granit Koczała |
|
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
|
Urania Udorpie |
4 - 0 |
Juve Uniechów |
|
Iskra Dretyń |
2 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
Kolejka 18 - 14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stegna Parchowo |
1 - 5 |
Iskra Dretyń |
14 maja 2006
14.05 - 14:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 0 |
Urania Udorpie |
14 maja 2006
14.05 - 13:00 |
Juve Uniechów |
1 - 6 |
Myśliwiec Tuchomie |
14 maja 2006
14.05 - 13:00 |
Magic Niezabyszewo |
3 - 2 |
Sokół Wyczechy |
14 maja 2006
14.05 - 13:00 |
Granit Koczała |
1 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
14 maja 2006
14.05 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
14 maja 2006
14.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 0 |
Stegna Parchowo |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 1 |
Granit Koczała |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
6 - 3 |
Magic Niezabyszewo |
21 maja 2006
21.05 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
6 - 0 |
Juve Uniechów |
21 maja 2006
21.05 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
Iskra Dretyń |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stegna Parchowo |
3 - 1 |
Urania Udorpie |
28 maja 2006
28.05 - 14:00 |
Iskra Dretyń |
0 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
28 maja 2006
28.05 - 13:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
28 maja 2006
28.05 - 13:00 |
Juve Uniechów |
1 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
28 maja 2006
28.05 - 13:00 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
28 maja 2006
28.05 - 13:00 |
Granit Koczała |
1 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
28 maja 2006
28.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Granit Koczała |
2 - 0 |
Stegna Parchowo |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 1 |
Juve Uniechów |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 2 |
Iskra Dretyń |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
4 czerwca 2006
4.06 - 12:00 |
Kolejka 22 - 11. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Stegna Parchowo |
0 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
11 czerwca 2006
11.06 - 12:00 |
Urania Udorpie |
1 - 4 |
Sokół Wyczechy |
11 czerwca 2006
11.06 - 12:00 |
Iskra Dretyń |
9 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
11 czerwca 2006
11.06 - 12:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
11 czerwca 2006
11.06 - 12:00 |
Juve Uniechów |
4 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
11 czerwca 2006
11.06 - 12:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 1 |
Granit Koczała |
11 czerwca 2006
11.06 - 12:00 |
|